כתב נושא: דיון: איך לענות להומואים/לסביות/טרנסג'נדרים  (נקרא 25615 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
דיון: איך לענות להומואים/לסביות/טרנסג'נדרים
« להגיב #75 ב- : ספטמבר 18, 2010, 20:13:19 »
זה כבר הוכח גנטית שהומוסקסואליות היא נתון גנטי ולא פסיכולוגי.

ברור, רוב המחלות הנפשיות הן גנטיות - נולדים איתן וזה ידוע כבר מגיל צעיר. לכן מקומם של ההומואים הוא בבית משוגעים, אלא אם כן הם יכולים לחיות חיים נורמאליים מבלי שמחלת הנפש שלהם תשפיע עליהם.                   
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
« להגיב #76 ב- : ספטמבר 22, 2010, 03:40:42 »
שלום. האם יש שם ידוע של הומו שיהודים הצליחו להפוך אותו לסטרייט? אבל על אמת.

חוץ מזה, באמת מה שמטריד אותי לגבי הומואים הוא, למה אי אפשר להיות הומו ופשוט לסתום את הפה על זה? זה כמעט כאילו שהם הומואים רק בשביל לנפנף בזה. אם הייתי הומו, הייתי סותם את הפה, בשביל לא לפגוע ברגשות של אנשים. הייתי משתדל להיות אזרח טוב ויהודי טוב. ועושה את זה כמו הסטרייטים: בחדרי חדרים עם האור סגור בלי שאף אחד ייראה ובלי לדבר על זה לפני או אחרי... למה הם כה צעקניים?

הייתי בקבוצת תמיכה פעם אחת, והיה הומו, מה הוא אמר? משהו כמו "ההומואים זה כמו היהודים בשואה." והוא אשכרה נראה לי באמת התכוון לזה. טוב שהוא לא הגזים... ויופי שיש לו ערך ל- 6 מיליון חפים מפשע שנספו בשואה. (והוא בעצמו אשכנזי).

אנשים מוזרים בהתנהגותם החיצונית. הנטייה המינית שלהם, זה לא כזה איכפת לי.

בגיל 14 ראיתי בטלויזיה 2 הומואים מתנשקים. פרומו לסרט בשם 'כומר'. זה עשה לי בחילה. מה לעזאזל? טלויזיה ארצית. עכשיו אני כבר רגיל, אחד מהשופטים ב- 'כוכב נולד' הוא מהמוזרים האלה. כל יום עצמאות הדבר הזה מופיע בטלויזיה ארצית. אין קשר בין עצמאות ישראל לבין החולי הזה. אין קשר. לא רוצה טלויזיה. רוצה מנגל עם כל החבר'ה. אין כמו סטייק עסיסי, קציצה, כנפיים, מה היה לנו פעם? מדורה, עוף, -----, מוטק'ה, -----:

ההוכחה שהומוסקסואליות היא מחלה, היא פשוטה: אם מספר ההומואים בשנת 1960 בישראל, הוא קטן ממספר ההומואים בשנת 1995 בישראל. אז כנראה שריבוי הומואים זה דבר שיכול לנבוע כתוצאה מהשפעת טלויזיה. ולכן, זה מחלה נפשית. קל.

(מצטער, רון בן מיכאל, אני יודע שאמרת לי לא להרים פוסטים ישנים, אבל זה לא היה נראה לי כ"כ ישן, וגם לא יכולתי להתאפק. זה נדיר. אגב, אשמח אם תגדיר לי מה זה בערך נחשב ישן. לפני חודש בערך? אני שואל מחוסר-ידיעה. במסרים אם אפשר.)
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #77 ב- : אוגוסט 15, 2011, 15:12:17 »
מי נמצא בפורום  כרגע והשתתף באשכול הזה?

מנותק Brain

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #78 ב- : אוגוסט 15, 2011, 15:16:25 »
מי נמצא בפורום  כרגע והשתתף באשכול הזה?

אני . ואתה פשיסט

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #79 ב- : אוגוסט 15, 2011, 15:51:18 »
קודם כל, אני לא אמרתי שזה פסול (ככה ה' ברא אותם וכנראה שאין מה לעשות בנוגע לזה).
אבל יש לי (ולרוב האנשים) בעיה עם זה שההומואים מנסים להפוך את המום שלהם לדבר נורמלי.
אין לי בעיה עם זוג הומואים שרוצים לחטוא במשכב זכר בתוך ביתם (בפרטיות), אבל כן יש לי בעיה עם אותם הומואים שרוצים לעשות את זה בפרהסיה (מצעדי הגאווה למניהם), לקבל זכויות כמו כל זוג רגיל (להתחתן באופן חוקי, לאמץ ילדים, וכו').

מסכים בכל מילה  O0

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
« להגיב #80 ב- : אוגוסט 15, 2011, 20:35:33 »
הומוסקסואליות זה מחלה חמורה ה' ישמור.
הקב"ה ברא את העולם בסדר מסויים, למה אצל הבהמות לא קיים הומוסקסואליות? השור יודע שהוא צריך להזריע את הפרה כדי ליצור דור המשך והוא לעולם לא יסתה לפר אחר.
זה לא באמת שהיצר מיני שלהם נברא ככה או שהם נולדים עם זה. זה תוצאה של חינוך דפוק + המון המון יצר הרע ה' ישמור.
הומוסקסואליות זה שיא הטומאה והתועבה.

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
« להגיב #81 ב- : אוגוסט 15, 2011, 20:38:27 »
שלום. האם יש שם ידוע של הומו שיהודים הצליחו להפוך אותו לסטרייט? אבל על אמת.

חוץ מזה, באמת מה שמטריד אותי לגבי הומואים הוא, למה אי אפשר להיות הומו ופשוט לסתום את הפה על זה? זה כמעט כאילו שהם הומואים רק בשביל לנפנף בזה. אם הייתי הומו, הייתי סותם את הפה, בשביל לא לפגוע ברגשות של אנשים. הייתי משתדל להיות אזרח טוב ויהודי טוב. ועושה את זה כמו הסטרייטים: בחדרי חדרים עם האור סגור בלי שאף אחד ייראה ובלי לדבר על זה לפני או אחרי... למה הם כה צעקניים?

הייתי בקבוצת תמיכה פעם אחת, והיה הומו, מה הוא אמר? משהו כמו "ההומואים זה כמו היהודים בשואה." והוא אשכרה נראה לי באמת התכוון לזה. טוב שהוא לא הגזים... ויופי שיש לו ערך ל- 6 מיליון חפים מפשע שנספו בשואה. (והוא בעצמו אשכנזי).

אנשים מוזרים בהתנהגותם החיצונית. הנטייה המינית שלהם, זה לא כזה איכפת לי.

בגיל 14 ראיתי בטלויזיה 2 הומואים מתנשקים. פרומו לסרט בשם 'כומר'. זה עשה לי בחילה. מה לעזאזל? טלויזיה ארצית. עכשיו אני כבר רגיל, אחד מהשופטים ב- 'כוכב נולד' הוא מהמוזרים האלה. כל יום עצמאות הדבר הזה מופיע בטלויזיה ארצית. אין קשר בין עצמאות ישראל לבין החולי הזה. אין קשר. לא רוצה טלויזיה. רוצה מנגל עם כל החבר'ה. אין כמו סטייק עסיסי, קציצה, כנפיים, מה היה לנו פעם? מדורה, עוף, -----, מוטק'ה, -----:

ההוכחה שהומוסקסואליות היא מחלה, היא פשוטה: אם מספר ההומואים בשנת 1960 בישראל, הוא קטן ממספר ההומואים בשנת 1995 בישראל. אז כנראה שריבוי הומואים זה דבר שיכול לנבוע כתוצאה מהשפעת טלויזיה. ולכן, זה מחלה נפשית. קל.

(מצטער, רון בן מיכאל, אני יודע שאמרת לי לא להרים פוסטים ישנים, אבל זה לא היה נראה לי כ"כ ישן, וגם לא יכולתי להתאפק. זה נדיר. אגב, אשמח אם תגדיר לי מה זה בערך נחשב ישן. לפני חודש בערך? אני שואל מחוסר-ידיעה. במסרים אם אפשר.)

טכלס אתה צודק. אני זוכר גם בתור ילד ראיתי סרט (ישראלי אגב) ששני גברים קיימו יחסים התנשקו וכ'.. לקח לי שבוע בתור ילד להבין מה מי מו והעדפתי לא לחשוב על זה.. זה העלה בי בחילה נוראית.
בקיצור אם מישהו רוצה להיות הומו, שיהיה. אבל למה הוא צריך להתנהג כמו בחורה שפתחו לה את התחת?

סליחה על הדיבור אבל זה ככה.. הם מתלבשים כמו סדום ועמורה מתנהגים והכל אצליהם באופן נשי.
יש הומואים שעד שהם לא יגידו לך אתה לא תאמין עליהם, וגם שהם יגידו לך אתה לא תאמין, כי הם מתנהגים רגיל.

ירושלים הקדושה, נמות למענך!