כתב נושא: אבקש לחדש את פעילותי בפורום  (נקרא 12958 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
אבקש לחדש את פעילותי בפורום
« להגיב #50 ב- : אוגוסט 25, 2010, 02:19:09 »
הגולה, אתה רושם משהו מזעזע. בגלל שהדברים האלו מתגמדים לעומת המעשים שאותם עושים הערבים, אז זה אומר שהם לגיטימיים ? אתה באמת חושב כך?
זה שהערבים מתנהגים כמו חיות, לא אומר שגם אנחנו צריכים להתנהג כך. אל תשכח את המושג אור לגוים.
בס''ד
אכן ''אור לגויים'' !! אלא שתבין היטב את הנאמר בדברי הנביא ע''ה זיע''א ולא תעוות את הפסוקים כראות עיניהם הנלוזות של חבריך המינים שר''י !! :old_Angry2: ולהלן הביאור:
''אור לגויים'' פירושו להאיר עיני הגויים במשפט ! שנאמר ''כסיל בחושך הולך'' ובכדי להאיר לו יש ללמדו ''צדק ומשפט ומישרים'' , אכן דברי הנביא הללו כוונו לדברי שלמה המלך החכם באדם ע''ה זיע''א ! ו '' המשפט לאלו-קים הוא '' כלומר שיש כאן דו משמעות ,דהיינו שהמשפט אמור להיעשות על-ידי שופטים הגונים היודעים את כללי המשפט של תורתנו הקדושה שמחייבת לנהוג בגויים הצוררים יש''ו שר''י באותה מידה שהם נוהגים בעם קודש !! שנאמר '' צרור את המדיינים '' ומייד הסיבה ''כי צוררים הם לכם בנכליהם אשר ניכלו אתכם על דבר פעור '' והביאור כדלקמן : לא הוצרכה להיכתב הסיבה לציווי הנ''ל אלא בכדי לקבוע כלל זה על כל אומה שמשתמשת בעורמה בכדי להכשיל עם קודש ולהביאו לידי מצב של חולשה בכדי להכריעו בנקל לאחר מכן ח''ו !! אומה כזו יש ''לצרור'' שפירושו להרוג ללא הבחנה וללא שום חיפוש ''נקודות זכות'' בכדי לחון אותה !! אומה כזו כגון האוייב הערבי הנאצי יש''ו שר''י שלא זו בלבד שהשתתפה בפועל בטבח התעשייתי של הצורר הנאצי יש''ו שר''י באחינו הי''ד בתקופת השואה (ראה ערך חאג' אמין אלחוסייני יש''ו שר''י -מייסד השקר ה''פלסטינאצי'' ) אלא שמעיזה אף להכחיש את אותו טבח איום ואכזרי ביותר מ6000,000 מאחינו נשים זקנים וטף הי''ד !!  :old_cry: :old_cry: :old_Angry2: :old_Angry2:
מתי תתפכח ותבין ש '' בג'ונגל לא הולכים עם חליפות טוקסידו!! אלא מתהלכים שם עם בגדי ספארי ,רובה דרוך וסכין שלופה '' !! עליך נאמר ''המרחם על אכזרים ,סופו שמתאכזר לרחמנים '' שנאמר ''ורחמי רשעים אכזרי'' !! מכאן עליך להבין שבטיפשות שהפגנת לעיל בהבנת המושג ''אור לגויים'' הינך למעשה מוכיח לגויים ההיפך בבחינת ''כסיל בחושך הולך'' !! ונסתפק בדברים הללו !! ונזכה במהרה לבנות בית מקדשנו ותפארתנו על תילו , ובביאת גואל-צדק בבאכי''ר !!

הגולה בארץ :)
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #51 ב- : אוגוסט 25, 2010, 12:37:31 »
מתי תתפכח ותבין ש '' בג'ונגל לא הולכים עם חליפות טוקסידו!! אלא מתהלכים שם עם בגדי ספארי ,רובה דרוך וסכין שלופה '' !! עליך נאמר ''המרחם על אכזרים ,סופו שמתאכזר לרחמנים '' שנאמר ''ורחמי רשעים אכזרי'' !! מכאן עליך להבין שבטיפשות שהפגנת לעיל בהבנת המושג ''אור לגויים'' הינך למעשה מוכיח לגויים ההיפך בבחינת ''כסיל בחושך הולך'' !! ונסתפק בדברים הללו !! ונזכה במהרה לבנות בית מקדשנו ותפארתנו על תילו , ובביאת גואל-צדק בבאכי''ר !!

הגולה בארץ :)

אני ימני חבל על הזמן. חבל שאתה מושפע מהאמירות של מנהלי הפורום כלפי.

תגיד, זה גם נראה לך בסדר שיהודים יתפוצצו בתוך אוטובוסים ומסעדות של ערבים ?
נניח נעשה שאחרי כל 10 אוטובוסים שהם יפוצצו לנו, גם אנחנו נשלח מחבל מתאבד לאוטובוס עם ילדים שלהם.
הרי אמרת שלעומת המעשים שלהם זה מתגמד, כי זה פחות ממה שהם עושים. אז אני מניח שאתה מאמין שזה בסדר . . .

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #52 ב- : אוגוסט 25, 2010, 13:19:09 »

נניח נעשה שאחרי כל 10 אוטובוסים שהם יפוצצו לנו, גם אנחנו נשלח מחבל מתאבד לאוטובוס עם ילדים שלהם.
הרי אמרת שלעומת המעשים שלהם זה מתגמד, כי זה פחות ממה שהם עושים. אז אני מניח שאתה מאמין שזה בסדר . . .

לא מתאבד, טיל.
והמשוואה זה לא 10 אוטובוסים טיל אחד, זה אוטובוס אחד וX טילים X=כמה שצרי בשביל נצחון.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #53 ב- : אוגוסט 25, 2010, 15:12:41 »

ההבדל בינינו (יהדות) לבינם (אסלאם) הוא שאנחנו מקדשים את החיים ולכן גם אם הממשלה תרצה לשלוח יהודי להתאבד אצליהם, אותו יהודי לא יסכים (בניגוד אליהם ששם יש מתנדבים ללכת להתפוצץ).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק F-C-B-J

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • על חומותייך עיר דוד הפקדתי שומרים.
« להגיב #54 ב- : אוגוסט 25, 2010, 16:35:10 »
השמאלני=סמוי ראו הוזהרתם...!!!!!!!!!!!!

אין שום סיבה לשמאלני שנזרק מהפורום לשוב בסליחות כלפי חברי הפורום...!!!!!!!!!
שקוף מדי...
"זָכוֹר אֵת אֲשֶׁר עָשָׂה לְךָ עֲמָלֵק"

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #55 ב- : אוגוסט 25, 2010, 19:26:23 »

שקוף מדי...
:::D

סמוי ?  או סמור ? :old_grin:

צריך לחלק את ירושלים ,אנחנו למעלה והם למטה . . .

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #56 ב- : אוגוסט 26, 2010, 11:54:36 »
לא מתאבד, טיל.
והמשוואה זה לא 10 אוטובוסים טיל אחד, זה אוטובוס אחד וX טילים X=כמה שצרי בשביל נצחון.

קודם כל אני שמח שאתם מודים שלא נרד לרמה הבהמית שלהם עד הסוף בזה שלפחות נקדש את החיים שלנו. אז
אתם כן מודים שלפחות אנו שונים מהם במשהו.

אבל עדיין, אתה באמת חושב שאחרי פיגוע צריך לירות טיל על מסעדה שיושבים שם סתם ערבים שלא קשורים לפיגוע שנעשה ?

אני אומר לך את דעתי. אם הייתי בטוח במאה אחוז שזה מה שימנע פיגועים, אז לא הייתה לי בעיה לעשות את זה, אפילו שהמטרה היא
נטו פגיעה בחפים מפשע, וזה בגלל שהתכלית (הפסקת הפיגועים) מקדשת את הפגיעה במטרה (החפים מפשע).

אבל אני לא חושב שפגיעה מכוונת בחפים מפשע תביא להפסקת הפיגועים (יכול להיות שאני טועה), ולכן עדיף לחפש ולהשתדל לפגוע
רק במחבלים עצמם (ובשולחים, במממנים, ובמעודדים שלהם).

אני אעשה לכם אנלוגיה קצרה:  נניח שמישהו מביא לך כפאות כל היום, מרביץ לך ומכאיב לך. אז במקום לפגוע בו אתה תלך לפגוע
באח הקטן והחלש שלו כי אולי זה כן יגרום לו (לאח הגדול) להפסיק להתעלל בך. זו נראית לך פעולה מוסרית והכרחית ?
האם האח הקטן שלא עשה לך כלום צריך לסבול בגלל השטויות של אחיו ?
האם זה מה שבאמת ימנע מהאח הגדול להביא לך מכות ?

אני בסך הכל מבקש שתחשבו.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 26, 2010, 12:05:35 על ידי השמאלני »

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #57 ב- : אוגוסט 26, 2010, 12:04:03 »

שקוף מדי...

אני באמת לא סמוי.
אתה באמת חושב ששב"כניק עובד בצורה הזו ?

אם הייתי שב"כניק הייתי מנסה להתקרב לאנשים דרך מסרים פרטיים (למרות שאני יודע שגם כל זה חשוף למנהלי הפורום, אבל הייתי עושה את זה בצורה שקטה בלי שאפילו מנהלי הפורום יחשדו במשהו),
ואני בקושי שולח מסרים בפרטי, אתה יכול לבדוק את זה מול המנהלים בפורום.

חוץ מזה, אני מניח שה IP שלי חשוף למנהלי הפורום היקרים.
אם יש להם חברים או קצת קומבינות אצל ספקית האינטרנט שלי, הם יכולים לגלות עלי פרטים ולשים לב שאני אדם רגיל לגמרי.
(אני לא מציע להם לעשות זאת גם כי זו עבירה פלילית, אבל כי גם לא יצא להם מזה כלום חוץ מסיפוק יצר הסקרנות).

אני פה כי אני רוצה לתרום לסייע לעם ישראל, וגם כי אני אוהב להעביר את זמני בפורום.
האנשים פה אנשים רציניים,הדיונים פה לרוב מעניינים מאד.

אני פשוט רוצה שתחשבו בצורה קצת שונה.

לצערי בדיון הזה שוב נגררתי לוויכוחים עם כמה מחברי הפורום, אבל לפי דעתי אני מצליח להשפיע על חבריי הפורום
באופן חיובי (לדעתי) וזה שווה את הכל

אבל אני אומר בכל זאת, אם יש למנהלי הפורום (ואני מדבר על חיים ועל האלקשי) חשדות לגבי המניעים שלי, אז
הם יכולים לדבר איתי או אפילו לבקש ממני לעזוב סופית.
אני גם אמרתי פעם שאני אשמח להיפגש איתם בהזדמנות

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #58 ב- : אוגוסט 26, 2010, 12:21:40 »
קודם כל אני שמח שאתם מודים שלא נרד לרמה הבהמית שלהם עד הסוף בזה שלפחות נקדש את החיים שלנו. אז
אתם כן מודים שלפחות אנו שונים מהם במשהו.

אבל עדיין, אתה באמת חושב שאחרי פיגוע צריך לירות טיל על מסעדה שיושבים שם סתם ערבים שלא קשורים לפיגוע שנעשה ?

אני אומר לך את דעתי. אם הייתי בטוח במאה אחוז שזה מה שימנע פיגועים, אז לא הייתה לי בעיה לעשות את זה, אפילו שהמטרה היא
נטו פגיעה בחפים מפשע, וזה בגלל שהתכלית (הפסקת הפיגועים) מקדשת את הפגיעה במטרה (החפים מפשע).

אבל אני לא חושב שפגיעה מכוונת בחפים מפשע תביא להפסקת הפיגועים (יכול להיות שאני טועה), ולכן עדיף לחפש ולהשתדל לפגוע
רק במחבלים עצמם (ובשולחים, במממנים, ובמעודדים שלהם).

אני אעשה לכם אנלוגיה קצרה:  נניח שמישהו מביא לך כפאות כל היום, מרביץ לך ומכאיב לך. אז במקום לפגוע בו אתה תלך לפגוע
באח הקטן והחלש שלו כי אולי זה כן יגרום לו (לאח הגדול) להפסיק להתעלל בך. זו נראית לך פעולה מוסרית והכרחית ?
האם האח הקטן שלא עשה לך כלום צריך לסבול בגלל השטויות של אחיו ?
האם זה מה שבאמת ימנע מהאח הגדול להביא לך מכות ?

אני בסך הכל מבקש שתחשבו.

האנלוגיה שלך לא נכונה, מה אם האח קטן שולח את האח הגדול לכפכף אותך כל היום? אתה לא חושב שהדרך הנכונה לנצח את המאבק היא להכנס בשניהם?

טרור זו טקטיקה, לא נשים. מחבלים זה לוחמים, לא עם אחר. לא אנשים אחרים. לא חייזרים או יצורים אחרים, אנשים מתוך העם. מתוך אותם "חפים מפשע" אגב באותה מידה של להפציץ סתם מקום רנדומלי, מצידי תפציץ כלא של הרוצחים הכי אגזריים שלהם. באמת שזה לא משנה, הנקודה היא שטרור מנצחים רק, אך ורק בטרור.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #59 ב- : אוגוסט 26, 2010, 12:33:58 »
האנלוגיה שלך לא נכונה, מה אם האח קטן שולח את האח הגדול לכפכף אותך כל היום? אתה לא חושב שהדרך הנכונה לנצח את המאבק היא להכנס בשניהם?

טרור זו טקטיקה, לא נשים. מחבלים זה לוחמים, לא עם אחר. לא אנשים אחרים. לא חייזרים או יצורים אחרים, אנשים מתוך העם. מתוך אותם "חפים מפשע" אגב באותה מידה של להפציץ סתם מקום רנדומלי, מצידי תפציץ כלא של הרוצחים הכי אגזריים שלהם. באמת שזה לא משנה, הנקודה היא שטרור מנצחים רק, אך ורק בטרור.

אם אתה מאשים את ה"עם הפלסטיני" עצמו בזה שיש מחבלים שהתפוצצו בתוך האוטובוס, אז אתה צודק.
אבל אני לא יודע אם אפשר/נכון להאשים את ה"עם הפלסטיני" על זה שמתפוצצים מחבלים מהחמאס או מהפתח בישראל.

כי אפשר לקחת את זה הלאה - להאשים את כל האיסלאם. נניח היה פיגוע בישראל והוא נעשה למען "אללה", אז אנחנו יכולים
להילחם בכל מוסלמי שקיים בעולם, להרוס את מכה מדינה ואת כיפת הזהב וכו' . . . אתה מבין, זה קצת בעיה, כי אם נמשיך את ההיגיון
שלך וניקח אותו הלאה, אז אולי כדאי להילחם לא רק בערבים "פלסטינים", אלא בכל ערבי/מוסלמי בעולם . . .

חוץ מזה אם אתה תומך בטרור, אז אני מניח שאתה גם תומך בברוך גולדשטיין ובעדן נתן זאדה ?
או שלפי דעתך אי אפשר בכלל להגדיר אותם כטרוריסטים ?

תודה לך וכל הכבוד שאתה יודע לנהל דיון יפה בלי לעקוץ ולהעליב, בניגוד לאנשים אחרים בפורום.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #60 ב- : אוגוסט 26, 2010, 12:55:40 »
אם אתה מאשים את ה"עם הפלסטיני" עצמו בזה שיש מחבלים שהתפוצצו בתוך האוטובוס, אז אתה צודק.
אבל אני לא יודע אם אפשר/נכון להאשים את ה"עם הפלסטיני" על זה שמתפוצצים מחבלים מהחמאס או מהפתח בישראל.

כי אפשר לקחת את זה הלאה - להאשים את כל האיסלאם. נניח היה פיגוע בישראל והוא נעשה למען "אללה", אז אנחנו יכולים
להילחם בכל מוסלמי שקיים בעולם, להרוס את מכה מדינה ואת כיפת הזהב וכו' . . . אתה מבין, זה קצת בעיה, כי אם נמשיך את ההיגיון
שלך וניקח אותו הלאה, אז אולי כדאי להילחם לא רק בערבים "פלסטינים", אלא בכל ערבי/מוסלמי בעולם . . .

חוץ מזה אם אתה תומך בטרור, אז אני מניח שאתה גם תומך בברוך גולדשטיין ובעדן נתן זאדה ?
או שלפי דעתך אי אפשר בכלל להגדיר אותם כטרוריסטים ?

תודה לך וכל הכבוד שאתה יודע לנהל דיון יפה בלי לעקוץ ולהעליב, בניגוד לאנשים אחרים בפורום.

אני מבין את הגישה שלך, אבל אתה מסתכל על זה לא נכון. המלחמה שלנו כרגע, בפועל, היא עם "העם הפלסטיני", אבל המלחמה הזו היא בסך הכל חזית במלחמה הגדולה שמתנהלת כנגד האסלאם. אני לא מאשים אותם, אני לא מזכה אותם. זה לא משנה לי אם אותו עם ישב שבעה על כל  הרוג והרוג שלנו, או ערך מסיבה אחרי כל פיגוע (אגב אני מקווה שברור לך שזה הרבה יותר קרוב לאופצה השניה מאשר לראשונה, אבל אני מדבר כרגע על העקרון אז זה לא ממש משנה) הנקודה היא שאנחנו נלחמים בעם אחר. והטקטיקה שהוא נקט כנגדנו היא טרור, וכשרוצים לנצח טרור צריך לכוון גם כלפי הוכולסיה "החפה פשע" מכוון שהטרור הוא מתוכה ולא מגוף חיצוני כמו צבא מאורגן וכ'ו.

בקשר לברוך גולדשטין והשאר, אם חיסלו מחבל עתידי אחד, עדין תתנגד לפעולותיהם?

עקיצות ועלבונות לא תורמים דבר לדיון, לכן אני משתדל להמנע מהם.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #61 ב- : אוגוסט 26, 2010, 13:27:36 »

בקשר לברוך גולדשטין והשאר, אם חיסלו מחבל עתידי אחד, עדין תתנגד לפעולותיהם?

ברור שאם הייתי יודע בדיעבד שהם חיסלו מחבל עתידי אז לא הייתה לי שום בעיה.

אבל אם לפי ההיגיון שלך המעשה שלהם בסדר, אז אין שום סיבה שגם היום מישהו לא ייקח רובה, יהרוג סתם ערבים
ואז יאמר "מה אתם רוצים ? אולי הרגתי מחבל ? אולי מחבל בפוטנציה ?
איך אתם יכולים לדעת שלא ? "

אז זה הופך את המעשה שלו למעשה טוב לדעתך ?

קצת הגזמת לדעתי. אפשר להישאר ימני מאד, לדרוש את עזיבתם של הערבים מכל ארץ ישראל ועדיין להתנגד למעשים
כמו המעשים של ברוך גולדשטיין ועדן נתן זאדה.

מנותק F-C-B-J

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • על חומותייך עיר דוד הפקדתי שומרים.
« להגיב #62 ב- : אוגוסט 26, 2010, 14:05:32 »
ברור שאם הייתי יודע בדיעבד שהם חיסלו מחבל עתידי אז לא הייתה לי שום בעיה.

אבל אם לפי ההיגיון שלך המעשה שלהם בסדר, אז אין שום סיבה שגם היום מישהו לא ייקח רובה, יהרוג סתם ערבים
ואז יאמר "מה אתם רוצים ? אולי הרגתי מחבל ? אולי מחבל בפוטנציה ?
איך אתם יכולים לדעת שלא ? "

אז זה הופך את המעשה שלו למעשה טוב לדעתך ?

קצת הגזמת לדעתי. אפשר להישאר ימני מאד, לדרוש את עזיבתם של הערבים מכל ארץ ישראל ועדיין להתנגד למעשים
כמו המעשים של ברוך גולדשטיין ועדן נתן זאדה.

רציחת ערבי אחד שווה ערך להצלת נפש יהודית אחת או 100 אין לדעת...!
הקם להורגך השכם להורגו ועדיף שתי דקות קודם...!!!!!!!!!!

ואני עדיין חושב שאתה סמוי ואגב סמוי לא חייב ליהיות שבכניק...! הוא יכול ליהיות יס"מ הוא יכול ליהיות משמר אזרחי והוא יכול ליהיות עוד אזרח שמאלן מגעיל שמחפש לתפוס כמה מילים ולפרסם אותם בYnet וואלה או משהו כזה...
"זָכוֹר אֵת אֲשֶׁר עָשָׂה לְךָ עֲמָלֵק"

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #63 ב- : אוגוסט 26, 2010, 14:55:33 »
אני לא חושב שמדובר בסמוי.

ולענייננו.

בוא נעשה קצת מתמטיקה,  משוואות.

אתה מסכים איתי שאויבים יש לחסל/להכניע? אויב=חיסול/הכנעה. זאת עובדה שיש פשוט לקבל. כמו 1+1=2

בהנחה שכן נשארת השאלה מיהו אויב. האויב הוא האסלאם, והחזית שלנו כרגע היא עם ה"פלסטינים". מכאן יש לחסלם או להכריעם. מה שיבוא קודם.

אני לא "מצדיק" את המעשים שלהם. הם היו עבירה על החוק. אבל מבחינה מוסרית בוא נבחן מה נעשה, אדם שמאס בטרור של האויב, ובחוסר המעש של עמו, לקח את החוק לידיים, שזה לא בסדר, והשיב אש. שזה כן בסדר זה מוצדק וזה נכון.
גולדשטיין זאדה וכ'ו עשו מה שהממשלה והצבא היו אמורים לעשות. גם לאזרחים וגם למחבלים כאחד. כי המחבלים הם הכוח הלוחם של האויב, והעם "הפלסטיני" כולו הוא אויב.

« עריכה אחרונה: אוגוסט 27, 2010, 07:35:55 על ידי m4a1 »

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #64 ב- : אוגוסט 29, 2010, 12:12:37 »
אני לא "מצדיק" את המעשים שלהם. הם היו עבירה על החוק.

איזה חוק?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #65 ב- : אוגוסט 29, 2010, 14:07:24 »

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #66 ב- : אוגוסט 30, 2010, 18:23:40 »

החוק שאוסר על רצח.

אתה מגנה את המעשים?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #67 ב- : אוגוסט 30, 2010, 18:49:42 »
אתה מגנה את המעשים?

יש חוק ויש צדק. 2 דברים שונים.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #68 ב- : אוגוסט 30, 2010, 18:55:30 »
יש חוק ויש צדק. 2 דברים שונים.

2 סוגים של צדק?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #69 ב- : אוגוסט 30, 2010, 18:58:39 »
2 סוגים של צדק?

אני מכיר רק סוג אחד של צדק. לפעמים הוא סותר את החוק ואז יש בעיה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #70 ב- : אוגוסט 30, 2010, 19:01:16 »
אני מכיר רק סוג אחד של צדק. לפעמים הוא סותר את החוק ואז יש בעיה.

אז במקום לא לגנות ולא לעודד אתה אומר שהחוק לוקח.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #71 ב- : אוגוסט 30, 2010, 19:03:39 »
אז במקום לא לגנות ולא לעודד אתה אומר שהחוק לוקח.

החוק חייב לקחת. למען הסדר הטוב.