כתב נושא: אבקש לחדש את פעילותי בפורום  (נקרא 12968 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אבקש לחדש את פעילותי בפורום
« ב- : אוגוסט 18, 2010, 12:22:51 »
שלום לכל חבריי הפורום,

לפני כשלושה חודשים הפסקתי את פעילותי בפורום וזאת בשל חוסר סימפתיה מצד המנהלים בפורום.

אני מעוניין כעת לחדש את פעילותי בפורום. אני מתנצל אם דבריי שגרמו לתסיסה לא הובנו כהלכה, אבל לא הייתה לי שום כוונה
לפגוע במישהו בפורום ובטח שלא בעם ישראל.

אני מאד מקווה שמנהלי הפורום יהיו מאד סבלניים איתי, וגם אני אשתדל לחשוב פעמיים לפני שאני מקליד לפורום.

חשוב לי לציין שגם בשלושת החודשים האחרונים יצא לי לעקוב באופן יומיומי אחרי פעילות הפורום, ואני מקווה לתרום לו ולגרום להמשך צמיחתו והעניין בו.

תודה.

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 18, 2010, 23:35:53 »
ברוך השב :old_afro:
צריך לחלק את ירושלים ,אנחנו למעלה והם למטה . . .

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 19, 2010, 00:15:25 »
בס''ד

תשמע אתה לא ימני. אתה מרמה את חברינו כשאתה כותב שאתה ימני. אתה שמאלני קיצוני שחושב שאפילו הבדיחה שנקרא "צה''ל" יותר מדי קשוח לערבים הנאצים. אתה מדבר על ערבים "חפים מפשע" ועל איך אפילו צה''ל השמאלני לא היה מספיק נחמד לאוכלוסיה הנאצית הזאת יש''ו. זו עמדה של "שלום עכשיו" ולא של ימני.

תוכל לכתוב בפורום כמה שתרצה ואני לא רוצה שימחקו את ההודעות שלך אבל רק בתנאי אחד: אני חייב לשנות את הכינוי שלך ל"השמאלני". ככה נהיה ישרים לפחות.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 19, 2010, 05:14:32 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 19, 2010, 04:37:26 »
 :'(

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 19, 2010, 08:51:26 »
בס''ד

אתה שמאלני קיצוני שחושב שאפילו הבדיחה שנקרא "צה''ל" יותר מדי קשוח לערבים הנאצים. אתה מדבר על ערבים "חפים מפשע" ועל איך אפילו צה''ל השמאלני לא היה מספיק נחמד לאוכלוסיה הנאצית הזאת יש''ו. זו עמדה של "שלום עכשיו" ולא של ימני.

לא נכון. אני ממש לא חושב שצה"ל יותר מידי קשוח עם הערבים, בדיוק להפך. אני מצר על זה שלא מחסלים גם היום את התנהגת החמאס (אפילו שיש
שקט יחסי), אני מצר על זה שביטלו את "נוהל שכן", אני כואב את זה שחיילים ירדו לספינת טרור עם רובי צעצוע, ואני בוכה שהמדינה חוקרת למה נפגעו חפים מפשע בפעולה שהמטרה שלה הייתה לפגוע בטרוריסטים(היינו בטעות), אז איפה רשמתי שצה"ל צריך להיות יותר נחמד לאוכלוסייה ?

בסך הכל רשמתי שבמקרים מאד ספציפיים חיילים בצה"ל התנהגו בצורה לא מוסרית כלפי ערבים חפים מפשע, והם עשו זאת ללא שום תכלית מבצעית.
דוגמא (וחזרתי עליה כבר 100 פעם): החיילים שגנבו כרטיסי אשראי מבתים של ערבים חפים מפשע. לא הייתה לזה שום תכלית מבצעית, והערבים שמהם גנבו לא פגעו מעולם ביהודים.

אז חיים, אני אשאל אותך את מה ש"האלקשי" לא הצליח/רצה לענות לי לפני מספר חודשים, האם אתה מצדיק את גנבת כרטיסי האשראי ?  

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 19, 2010, 08:57:08 »
לא נכון. אני ממש לא חושב שצה"ל יותר מידי קשוח עם הערבים, בדיוק להפך. אני מצר על זה שלא מחסלים גם היום את התנהגת החמאס (אפילו שיש
שקט יחסי), אני מצר על זה שביטלו את "נוהל שכן", אני כואב את זה שחיילים ירדו לספינת טרור עם רובי צעצוע, ואני בוכה שהמדינה חוקרת למה נפגעו חפים מפשע בפעולה שהמטרה שלה הייתה לפגוע בטרוריסטים(היינו בטעות), אז איפה רשמתי שצה"ל צריך להיות יותר נחמד לאוכלוסייה ?

בסך הכל רשמתי שבמקרים מאד ספציפיים חיילים בצה"ל התנהגו בצורה לא מוסרית כלפי ערבים חפים מפשע, והם עשו זאת ללא שום תכלית מבצעית.
דוגמא (וחזרתי עליה כבר 100 פעם): החיילים שגנבו כרטיסי אשראי מבתים של ערבים חפים מפשע. לא הייתה לזה שום תכלית מבצעית, והערבים שמהם גנבו לא פגעו מעולם ביהודים.

אז חיים, אני אשאל אותך את מה ש"האלקשי" לא הצליח/רצה לענות לי לפני מספר חודשים, האם אתה מצדיק את גנבת כרטיסי האשראי ?  

אני אישית לא מצדיק גניבה של כרטיסי אשראי, אבל תבין החיילים האלה נשלחים להלחם על החיים שלהם ועל המדינה שלנו. ואם המחיר המוסרי של זה הוא מדי פעם גניבה ממוחמד או אחמד, או צילום עם אסירים כמו שהתפרסם לפני מספר ימים.

אז כן זה מחיר מקובל.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 19, 2010, 09:15:21 »

בס''ד

הערבים המוסלמים הנאצים מושבעים לבצע שואה נגד כל היהודים, ואתה מודאג על כרטיסי אשראי של בני עמלק? ואתה קורא לבני עמלק "חפים מפשע". כמעט כל הערבים תומכים בשואה נגד עם ישראל - אבל אתה שופט את הנאצים האלה לכף זכות. זו העמדה השמאלנית של הערב רב (שכולל את הימין המזוייף).

כתבת ש"הכיבוש משחית". נכון מאוד. הכיבוש הערבי משחית את כל המזרח התיכון. אבל אתה התכוונת שאנו היהודים "הכובשים המשחיתים". שוב זו עמדה שמאלנית בוגדנית מיסודה.

אתה שואל מה דעתי על גנבת כרטיסי אשראי של הערבים הנאצים. כל דבר שמקשה על הערבים הנאצים עשוי לעודד אותם לעזוב את ארץ ישראל. אני רוצה שהם יעזבו. אז אני לא בוכה כשמשהו קורה להם.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 19, 2010, 09:18:27 »

אני בטוח שהיית מבכה על הבזיזה ההמונית שערכו הסובייטים (להבדיל) בגרמנים לאחר המלחמה

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #8 ב- : אוגוסט 19, 2010, 09:21:42 »
אני אישית לא מצדיק גניבה של כרטיסי אשראי, אבל תבין החיילים האלה נשלחים להלחם על החיים שלהם ועל המדינה שלנו. ואם המחיר המוסרי של זה הוא מדי פעם גניבה ממוחמד או אחמד, או צילום עם אסירים כמו שהתפרסם לפני מספר ימים.

אז כן זה מחיר מקובל.

אני גם מוכן לשלם את המחיר הזה, אני לא אומר שבגלל שיש חיילים שיגנבו או יפגעו בחפים מפשע אז צריך להפסיק את המבצעים והפעילות.
אני לא חושב למשל שגלל גניבת כרטיסי האשראי היו צריכים לבטל את עופרת יצוקה באמצע.

אבל אני כן סובר שצריך לשאוף להגיע למינימום האפשרי של מעשים כאלו, ולכן החיילים האלו כן צריכים לתת את הדין (ואני בטוח שפה אתה מסכים איתי).

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : אוגוסט 19, 2010, 09:31:03 »
בס''ד

הערבים המוסלמים הנאצים מושבעים לבצע שואה נגד כל היהודים, ואתה מודאג על כרטיסי אשראי של בני עמלק? ואתה קורא לבני עמלק "חפים מפשע". כמעט כל הערבים תומכים בשואה נגד עם ישראל - אבל אתה שופט את הנאצים האלה לכף זכות. זו העמדה השמאלנית של הערב רב (שכולל את הימין המזוייף).

כתבת ש"הכיבוש משחית". נכון מאוד. הכיבוש הערבי משחית את כל המזרח התיכון. אבל אתה התכוונת שאנו היהודים "הכובשים המשחיתים". שוב זו עמדה שמאלנית בוגדנית מיסודה.

אתה שואל מה דעתי על גנבת כרטיסי אשראי של הערבים הנאצים. כל דבר שמקשה על הערבים הנאצים עשוי לעודד אותם לעזוב את ארץ ישראל. אני רוצה שהם יעזבו. אז אני לא בוכה כשמשהו קורה להם.

לפי דעתי , השמאלני/ימני צודק !
אסור לגנוב , נקודה !
ואני ימני אמיתי.
חיים , לפי תפיסתך ,האם מותר גם לאנוס נשים ערביות ולרצוח ילדים ?! , עם סגולה אמורים אנו להיות ..
במה שונים אנו מהגויים ,אם מותר לגנוב ולבצע פשעים כנגד התורה ?
יש להלחם ללא פשרות ,אבל לשמור על מוסר !
מחבל אחד בין 100 ילדים , חייבים להפציץ ,יהיו התוצאות אשר יהיו ,מחבל ו X ילדים הרוגים . אבל לא לגנוב ,לשם מה ?

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #10 ב- : אוגוסט 19, 2010, 09:40:00 »

אסור לגנוב , נקודה !
ואני ימני אמיתי.
חיים , לפי תפיסתך ,האם מותר גם לאנוס נשים ערביות ולרצוח ילדים ?! , עם סגולה אמורים אנו להיות ..
מחבל אחד בין 100 ילדים , חייבים להפציץ ,יהיו התוצאות אשר יהיו ,מחבל ו X ילדים הרוגים . אבל לא לגנוב ,לשם מה ?

כל הכבוד !
אני שמח שירדת לסוף דעתי, ואני שמח שאתה גם מסכים איתי (כמו רוב רובם של חברי הפורום היקרים).

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #11 ב- : אוגוסט 19, 2010, 09:40:08 »

אסור לגנוב , נקודה !
ואני ימני אמיתי.

בס''ד

לגנוב?! כל עם נורמלי היה הורג את כולם אחרי מה שהערבים הנאצים עשו לנו במשך מעל 100 שנה. ואחרי מה שהערבים הנאצים ניסו לעשות לנו ומנסים לעשות לנו עד עצם היום הזה.

אני כמובן לא מציע להרוג את כולם כי אני מתון ונאור ושומר חוק כידוע. אבל עם נורמלי היה הורג ומגרש את כולם מזמן.

כשאתה מדבר על "מוסר" כלפי הערבים הנאצים זה הדבר הלא מוסרי ביותר שיכול להיות. ואתה מזכיר את התורה שלנו. הכלל היהודי הוא ברור:

"מי שמרחם על אכזרים סופו להתאכזר לרחמנים"

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #12 ב- : אוגוסט 19, 2010, 09:41:07 »
(כמו רוב רובם של חברי הפורום היקרים).

לא היית פה יותר מדי זמן

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : אוגוסט 19, 2010, 09:55:42 »
אני גם מוכן לשלם את המחיר הזה, אני לא אומר שבגלל שיש חיילים שיגנבו או יפגעו בחפים מפשע אז צריך להפסיק את המבצעים והפעילות.
אני לא חושב למשל שגלל גניבת כרטיסי האשראי היו צריכים לבטל את עופרת יצוקה באמצע.

אבל אני כן סובר שצריך לשאוף להגיע למינימום האפשרי של מעשים כאלו, ולכן החיילים האלו כן צריכים לתת את הדין (ואני בטוח שפה אתה מסכים איתי).

תשמע זה נושא בעייתי, בעקרון הם אמורים לעמוד לדין על גניבה, מצד שני יש לנושא הזה השלכות. אם העמדת אותם לדין על גניבה, למה שלא תעמיד לדין חייל שסטר לאסיר כפות?

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #14 ב- : אוגוסט 19, 2010, 10:02:14 »
על גניבה באמת חבל להתלכלך..אבל בשביל מה להתפס בקטנות?!?.בגדול ישלנו את הבצא הכי מוסרי שיש..אלה מקרים חריגים!
 "המוסריות שלנו כבר נכנסת לתחום הטמטום!.אז חיילת הצטלמה עם אסירים מה קרה?!.הלוואי שבאמת יתנהגו בכזאתי צורה בצד השני כלפי אסירים!

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #15 ב- : אוגוסט 19, 2010, 11:57:53 »
על גניבה באמת חבל להתלכלך..אבל בשביל מה להתפס בקטנות?!?.בגדול ישלנו את הבצא הכי מוסרי שיש..אלה מקרים חריגים!
 "המוסריות שלנו כבר נכנסת לתחום הטמטום!.אז חיילת הצטלמה עם אסירים מה קרה?!.הלוואי שבאמת יתנהגו בכזאתי צורה בצד השני כלפי אסירים!
נכון אני מסכים איתך לגמרי, אבל לא רק גנבות הן דבר פסול. גם לירות סתם, ללא סיבה, ללא שום תכלית מבצעית, בערבים חפים מפשע
זה פשע (למרות שזה מצב שאני יודע שהוא נדיר מאד), בגלל זה אני חושב שמה שעדן נתן זאדה ויעקב טייטל עשו זה דבר פסול.

לגבי המקרה של החיילת שהצטלמה עם האסירים זה סתם דבר מיותר. לא צריך להעמיד על זה לדין או משהו כזה, אבל עדיף להימנע משטויות כאלו.
ואני אומר את זה לא בגלל שאני מרחם על האסירים הערבים, אלא בגלל החיילת עצמה, מה יצא לך מזה ? זה תרם לאישיות שלך ?

ושלא תבין אותי לא נכון, אני כן בעד להחטיף מכות רצח לאסירים הערבים האלו אם זה תורם למודיעין של צה"ל ולביטחון של עם ישראל, יש פה
תכלית מבצעית מובהקת.
אבל סתם להצטלם איתם כדי להעלות תמונות לפייסבוק, זה באמת מיותר ומחלל את שם העם היהודי ברבים ובטח שאין לזה שום תכלית מבצעית/מודיעינית, ועם זה אני בטוח שכולם מסכימים.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 19, 2010, 12:07:52 על ידי השמאלני »

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #16 ב- : אוגוסט 19, 2010, 12:02:35 »
תשמע זה נושא בעייתי, בעקרון הם אמורים לעמוד לדין על גניבה, מצד שני יש לנושא הזה השלכות. אם העמדת אותם לדין על גניבה, למה שלא תעמיד לדין חייל שסטר לאסיר כפות?

קודם כל אני שמח שאתה מסכים שהם אמורים לעמוד לדין על הגנבה.
אבל לגבי איפה הקו המוסרי עובר, צריך להקים ועדה מיוחדת שתקבע בדיוק מה אסור ומה מותר, ואז נדע באופן ספציפי לגבי כל מקרה האם
ניתן להעמיד עליו לדין .

אם ניקח כדוגמא את המקרה של "אסיר הכאפות", אז צריך לבדוק מה יוצא לחייל המתעלל. אם הוא עושה את זה כדי להרתיע את המחבל
ולגרום לו שלא יבצע יותר פשעים נגד יהודים וכדי שהוא ישלם על מה שהוא עשה ליהודים,אז יכול להיות שזה בסדר, למרות שיש כאלו שיסברו שלא .
אבל אם הוא עושה את זה נטו למטרת ההתעללות, אז זה מיותר, ואני בטוח שגם פה אתה מסכים איתי.

בכל מקרה, אני סבור שלפני שמקימים ועדות מוסר ובודקים את הנושא הזה, המוסר מתחיל בתוך האדם עצמו והוא צריך לשקול טוב את מעשיו לפני
שהוא מבצע פעולה כזו או אחרת, ואני בטוח שאחרי מחשבה רצינית הוא יגיע להחלטה הנכונה.

מנותק marsn

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #17 ב- : אוגוסט 19, 2010, 12:04:09 »

קודם כל איני מצדיק את המעשים האלו, אבל צריך לקחת הכל בפרופורציות ולהבין שמקרים כאלו יקרו בכל צבא.
לעומת זאת, מה שהתקשורת וארגוני השמאל הנאור לעולם לא יפרסמו בפומבי הוא מחקרים ונתוני סטטיסטיקה של מעשים לא נאותים של צה"ל לעומת צבאות אחרים בעולם. מדוע אותו שמאל לעולם לא יחשוב אפילו על עריכת מחקר כזה?

שהרי הוא יוכיח מעל לכל ספק, שאין כיום צבא כמו צה"ל, לא היה בכל תולדות המין האנושי צבא כזה, וככל הנראה לא יהיה צבא מוסרי כמו צה"ל גם בעתיד. בדוק ופשפש בעשרות אלפי המסמכים שהודלפו באינטרנט על פשעי המלחמה של הצבא האמריקאי, תבדוק כמה מקרי אונס ביצעו החיילים האמריקאים במהלך המלחמה ותגיד לי כמה חיילי צה"ל אתה מכיר שאנסו פלשתינאיות.

ואם מדברים על אונס, הנה קטע וידאו בתרגום כתוביות באנגלית שעשוי לעניין פה אנשים רבים:

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #18 ב- : אוגוסט 19, 2010, 12:09:51 »
נכון אני מסכים איתך לגמרי, אבל לא רק גנבות הן דבר פסול. גם לירות סתם, ללא סיבה, ללא שום תכלית מבצעית, בערבים חפים מפשע
זה פשע (למרות שזה מצב שאני יודע שהוא נדיר מאד אם בכלל קרה), בגלל זה אני חושב שמה שעדן נתן זאדה ויעקב טייטל עשו זה דבר פסול.

מהו "ערבי חף מפשע"? ערבי בוגד?

ציטוט
לגבי המקרה של החיילת שהצטלמה עם האסירים זה סתם דבר מיותר, אבל לא צריך להעמיד על זה לדין או משהו כזה, אבל עדיף להימנע משטויות כאלו.
ואני אומר את זה לא בגלל שאני מרחם על האסירים הערבים, אלא בגלל החיילת עצמה, מה יצא לך מזה ? זה תרם לאישיות שלך ?

מה רע בהשפלת האויב?

ציטוט
ושלא תבין אותי לא נכון, אני כן בעד להחטיף מכות רצח לאסירים הערבים האלו אם זה תורם למודיעין של צה"ל ולביטחון של עם ישראל, יש פה
תכלית מבעית מובהקת.

נגיד והיטלר היה נכנע אבל לא מת, והיית יכול להשפיל אותו לפני המוות, היית מוכן להשפיל אותו?

ציטוט
ומחלל את שם העם היהודי ברבים

תמיד ידעתי שאתם עובדים בשר ודם. חולני.

ציטוט
ובטח שאין לזה שום תכלית מבצעית/מודיעינית, ועם זה אני בטוח כולם מסכימים.

יש לזה תועלת לאומית. לעמלק לא עונה להגדרה של אדם ועל כן מותר להשפילו ולהורגו, ברגע שאתה מרחם על אכזר (ערבי עמלקי), תמיד תתאכזר לרחמן (יהודי).

אני לא רואה שום פגם מוסרי בלהשפיל ולהזיק לאויב בכל צורה שהיא כל עוד זה לא עובר את גבול ההלכה (לאנוס אסור לא בגלל רחמים עליהם, אלא בגלל שהם טמאים). להפך --- אוהב צוררו שונא עצמו.

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #19 ב- : אוגוסט 19, 2010, 12:10:27 »
בס''ד

לגנוב?! כל עם נורמלי היה הורג את כולם אחרי מה שהערבים הנאצים עשו לנו במשך מעל 100 שנה. ואחרי מה שהערבים הנאצים ניסו לעשות לנו ומנסים לעשות לנו עד עצם היום הזה.

אני כמובן לא מציע להרוג את כולם כי אני מתון ונאור ושומר חוק כידוע. אבל עם נורמלי היה הורג ומגרש את כולם מזמן.

כשאתה מדבר על "מוסר" כלפי הערבים הנאצים זה הדבר הלא מוסרי ביותר שיכול להיות. ואתה מזכיר את התורה שלנו. הכלל היהודי הוא ברור:

"מי שמרחם על אכזרים סופו להתאכזר לרחמנים"

אני מסכים לגמריי שצריך להעיף אותם מארץ ישראל ,מי שבטוב ומי שבכח !
אין כל קשר בין הפעולה הזאת (שהיא חיונית לעם ישראל ,לדעתי) ,לבין בלבול המוסר שנצתוונו לשמר !
אין בי רחמנות על אותו ערבי שנגנב לו כרטיס האשראי ,יש בי בושה שחייל יהודי צריך לגנוב !
צריך לשמור על מוסר מול כל אדם באשר הוא אדם ! (גם ערבי ..) ואם לא כן , ממה אנו שונים מהגויים ?!
גם גנבה וכל פשע אחר כנגד התורה ,היא חילול השם ,אפשר לגרש או לחסל מבלי לעבור על עברות מוסר ! ,מבלי להשפיל,לגנוב,לאנוס וכו..

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #20 ב- : אוגוסט 19, 2010, 12:11:55 »
לא היה בכל תולדות המין האנושי צבא כזה, וככל הנראה לא יהיה צבא מוסרי כמו צה"ל גם בעתיד.

צבא שבועט בעמו ומרחם על האויב הוא צבא מוסרי? מה מוסרי בשנאה עצמית והתאבדות?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #21 ב- : אוגוסט 19, 2010, 12:14:14 »
צריך לשמור על מוסר מול כל אדם באשר הוא אדם ! (גם ערבי ..) ואם לא כן , ממה אנו שונים מהגויים ?!

1.) ערבי לא עונה להגדרה של אדם.

2.) איך אנחנו שונים מהגויים? בזה:

"המרחם על אכזרים סופו שיתאכזר לרחמנים" לעומת להושיט את הלחי השניה ו"הגנה על זכויות אדם".

מנותק marsn

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #22 ב- : אוגוסט 19, 2010, 12:14:50 »
צבא שבועט בעמו ומרחם על האויב הוא צבא מוסרי? מה מוסרי בשנאה עצמית והתאבדות?

אתה צודק שגם זו בעיה, אבל בעיני אותו שמאל נאור גם מוסר מעוות זה שהוא מטיף לו, אכן קיים בצה"ל הרבה יותר מצבאות אחרים.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #23 ב- : אוגוסט 19, 2010, 12:16:26 »
,מבלי להשפיל

לא רק שהשפלת האויב לא אסורה, היא בגדר חובה ע"פ התורה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #24 ב- : אוגוסט 19, 2010, 12:18:20 »
אתה צודק שגם זו בעיה, אבל בעיני אותו שמאל נאור גם מוסר מעוות זה שהוא מטיף לו, אכן קיים בצה"ל הרבה יותר מצבאות אחרים.

השמאל הנאור הוא המפלצת הכי אנטי מוסרית שקיימת על פני האדמה.
השמאל ששפך דמם של יותר מ-200 מיליון בני אדם במאה ה-20 בלבד (תחת שלטונם של היטלר, סטלין, מאו, פול פוט וכו') לא ישפוט בבחינת "הפוסל במומו פוסל".

ואתה בא לרצות אותו?

צה"ל הוא לא רק צבא לא מוסרי, אלא הצבא הכי פחות מוסרי בעולם - שום צבא לא מממן את רוצחיו ומגרש את אזרחיו כמו צה"ל.