כתב נושא: לשחרר את יגאל עמיר?  (נקרא 29420 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
לשחרר את יגאל עמיר?
« להגיב #50 ב- : אוגוסט 17, 2010, 15:57:34 »
זה מה שאני שואל אותך ???
אני שואל ברצינות ממה הקונספירציה הזו שונה מהקונספירציות של ברי חמיש ודומיו?
זה שונה בזה שזה לא קונספירציה, כי קונסיפרציה=קשר, קשר של 2 אנשים או יותר לביצוע מהלך חתרני זה או אחר.
וזה (המחקר של נתן גפן וחברתי הועדה האזרחית לחקר העניין בראשות פרופ' זריצקי) שהיא לא מצביעה על מי עשה את זה ומי היה בעל אינטרס לבצע קנוניה זו או אחרת כמו ברי חמיש ודומיו, אלא מערערת על הגרסא הרשמית של המדינה בלבד במסקנות ועדת שמגר, זה הכל, ושמי שיושב בכלא בשם יגאל עמיר איננו זה שהרג את רבין.
ערעור על הגרסא הרשמית והפרכתה, עדיין איננה תאוריית קונספירציה, ובכך זה שונה באופן בסיסי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
לשחרר את יגאל עמיר?
« להגיב #51 ב- : אוגוסט 17, 2010, 16:17:30 »
זו תאורייה מעניינת, ויכול מאוד להיות שהוא היה מנסה להמשיך עם המסורת המרקסיסטית. אבל אתה מתעלם מהעובדה שרוב הסיכויים שבכלל לא היו לו את האמצעים לחלק את ירושלים, כי אתה צריך לקחת בחשבון שש"ס היו מתקשים לעבור את אחוז החסימה ב-96 אילו היו נמנעים (תומכים?) מאוסלו וגם נמנעים/תומכים בחלוקת ירושלים והכל באותה קדנציה, הסיכוי שזה היה קורה שואף לאפס.
בנוסף לכך, ביום של ההתנקשות כבר נשארה לרבין פחות משנה לסיום הקדנציה (שבכל מקרה הוא היה מתחלף בסיומה).

קודם כל, הבה נכיר בעובדה, לרבין היה את הרצון ואת הכוונה להשמיד את המדינה מעצם היותו קומוניסט נאלח וסוכן סובייטי, גם אם לא היה ביכולתו, ולכן זה לא משנה אם יכל או לא, כי לא על זה הדיון (וכך אתה מתעלם מהנקודה שלי בכך שאתה עובר לפרקטיקה בעוד אני מדבר על המוסריות בלבד).
והרי שוב שיש"ע כשלעצמה, בלי ירושלים ובלי הגולן, תחת שליטתה של מדינה ערבית עצמאית, היא חיסול המדינה היהודית, אנחנו מתעסקים בקקה כמו שאומרים.

עכשיו לסיפא -
לרבין היו את האמצעים לחלק את ירושלים, את ש"ס ירושלים לא מעניינת כפי שלא עניינה חברון, המשחק הפוליטי הוא הצגה לא רלוונטית, שכן מה שקובע בסוף אלו לא גחמותיה של מפלגה אחת, אלא רצון האליטה כשלעצמה, אבל אם זה היה תלוי בש"ס, היא הייתה מוכרת את ירושלים וארץ ישראל כולה, שכן ארץ שיראל לא מעניינת אותה, אלא רק אינטרסיים פוליטיים, כיסא, מרצדס ו-$$$.
והרי ישיבתה של ש"ס בממשלת אוסלו וישיבתה של ש"ס בממשלת הגירוש אכזבה את הבוחרים, אבל זה לא היה שונה מכל סיטואציה אחרת.
ש"ס נשארתה והייתה בוגדת בבוחריה כמו כמעט כל מפלגה אחרת, בלי חברון אין ירושלים.

ציטוט
בין אם זה מוסרי ע"פ היהדות או לא, אני מניח שכן לפחות לפי מה שהסברת לי מקודם, אבל אני לא מתכוון לתמוך בזה וגם לא לגנות את זה.

אז אתה גזען.
לא תהיה לך בעיה עם חיסולו של רוצח ערבי אבל יש לך בעיה עם חיסולו של רוצח יהודי?

ציטוט
במילא תנועת כ"ך נפסלה, עוד לפני שהוכרזה כ"ארגון טרור" בעקבות המקרה עם גולדשטיין, והנזק שזה עשה אפילו לא קרוב למה שכבר הסברתי.

הפסילה מהכנסת לא רלוונטית, כי גם ככה השלטון יתחלף באמצעות העברת המסר לעם, כש"כך" נפסלה מהכנסת זה דווקא היה טוב לתנועה, כיוון שהישועה לא תגיע מהכנסת, ובזבוז זמן בכנסת היה מזיק לה.
עכשיו כשכך גם לא חוקית, כלומר אי אפשר להעביר את המסר במלואו מבלי להיעצר ולשלם קנס של 5,000 שקלים כמינימום, ואסור אפילו ללבוש את החולצה של התנועה, הדרך למהפכה
רחוקה עוד יותר. מאז שהתנועה הוצאה אל מחוץ לחוק הרעיון היהודי כמעט חוסל, פעילים נעצרו ונאסרו בכל מקום, אתרי אינטרנט של הרעיון נסגרים, יש מעקב שיטתי של השב"כ, ומה לא.
כל זה לא היה לפני ההוצאה אל מחוץ לחוק.

ולכן ההוצאה אל מחוץ לחוק גרועה מהפסילה.

ציטוט
שוב, העובדה שהשמאל משתמש בזה כטיעון דמגוגי נגדי כל שני וחמישי לא סותר פסיק ממה שאמרתי, כי זה עוד כלום..

התדירות לא מעניינת אותי, הפואנטה של הטיעונים מעניינת אותי.
כל הפואנטה בשימוש בשני המקרים (עמיר וגולדשטיין) הוא כדי ליצור דה-לגיטימציה לימין (בראשון משתמשים כדי לקדם את תהליך ההתאבדות הלאומית, ובשני משתמשים כדי לחזק את ההבלגה היהודית נגד הטרור, כדי לא להיחשב "מחבלים יהודים" כמו גולדשטיין) ובשני המקרים משתמשים כל הזמן (דרך אגב, אתה בעצמך נופל לטיעון הזה, אח"כ אל תתפלא שהשמאל משתמש בו, כי זה לא שונה מאיש ימין שמסכים עם השמאל שצריך למסור שטחים), סה טו.
זה שמשתמשים במקרה כלשהו כהסתה, לא אומר שצריך להיכנע לה (כמו שאתה עושה, כי אתה מסכים עם השמאל שעמיר פושע ורוצח), אתה צריך לעמוד על שלך שלבוגדים אין זכות קיום.
אם אתה בעצמך מסכים עם הטענה למה אתה מתבכיין עליה?
לא צריך להיבהל מהטיעון הזה כמו שלא צריך להיבהל מהטיעונים האנטישמיים שהיהודים לא רוצים נישואי תערובת כי הם רואים גויים כתת אדם (להבדיל) - אנחנו לא נפסיק להתנגד להתבוללות רק בגלל שמשתמשים בה בשביל הסתה.

בקיצור, התפלספנו. הפואנטה שלי היא כזאת -

חיסול רבין היה מוסרי, כיוון שזה חיסולו של בוגד, חיסולו של מחבל יהודי אמיתי, אבל לא יעיל (תלמד להבדיל), ולכן אני לא תומך בו אבל לא מגנה אותו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
לשחרר את יגאל עמיר?
« להגיב #52 ב- : אוגוסט 17, 2010, 16:21:06 »
זה שונה בזה שזה לא קונספירציה, כי קונסיפרציה=קשר, קשר של 2 אנשים או יותר לביצוע מהלך חתרני זה או אחר.
וזה (המחקר של נתן גפן וחברתי הועדה האזרחית לחקר העניין בראשות פרופ' זריצקי) שהיא לא מצביעה על מי עשה את זה ומי היה בעל אינטרס לבצע קנוניה זו או אחרת כמו ברי חמיש ודומיו, אלא מערערת על הגרסא הרשמית של המדינה בלבד במסקנות ועדת שמגר, זה הכל, ושמי שיושב בכלא בשם יגאל עמיר איננו זה שהרג את רבין.
ערעור על הגרסא הרשמית והפרכתה, עדיין איננה תאוריית קונספירציה, ובכך זה שונה באופן בסיסי.

ויש לזה בסיס אקדמי/רציני שיכול לגרום לי להאמין שאלו לא פרנויות נטו?
אני חייב להודות שגם לי יש ספקות בנוגע לגרסא הרשמית, אבל עדיין, זה מטורף.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
לשחרר את יגאל עמיר?
« להגיב #53 ב- : אוגוסט 17, 2010, 16:44:37 »
ויש לזה בסיס אקדמי/רציני שיכול לגרום לי להאמין שאלו לא פרנויות נטו?
אני חייב להודות שגם לי יש ספקות בנוגע לגרסא הרשמית, אבל עדיין, זה מטורף.
מי שמוביל את הועדה הם 3 פרופסורים מאוד מכובדים בעלי קביעות באוניברסיטאות בהן הם מלמדים על תקן קבוע וחוקרים דגולים בתחומם.
הם השתמשו באותם דסציפלינות מחקר במחקר זה בדיוק כמו שהם היו עושים בתחומם באוניברסיטה, ושוב, פאראנויה היא כשאתה חושב שרודפים אותך ולעיתים אף מסמל את האחראים לכך (ברי חמיש וחבר מרעיו לדוג'), אבל אם אתה רק פשוט ממוטט את הגרסא של המדינה ומראה רק שאין שום סיכוי שיגאל עמיר הוא זה שהרג את רבין, אבל מאידך לא מסמן שום אחראי למעשה ולא מצביע על שום קנוניה שהיא, אז מה העניין?!
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לשחרר את יגאל עמיר?
« להגיב #54 ב- : אוגוסט 17, 2010, 17:32:45 »
קודם כל, הבה נכיר בעובדה, לרבין היה את הרצון ואת הכוונה להשמיד את המדינה מעצם היותו קומוניסט נאלח וסוכן סובייטי, גם אם לא היה ביכולתו, ולכן זה לא משנה אם יכל או לא, כי לא על זה הדיון (וכך אתה מתעלם מהנקודה שלי בכך שאתה עובר לפרקטיקה בעוד אני מדבר על המוסריות בלבד).
והרי שוב שיש"ע כשלעצמה, בלי ירושלים ובלי הגולן, תחת שליטתה של מדינה ערבית עצמאית, היא חיסול המדינה היהודית, אנחנו מתעסקים בקקה כמו שאומרים.

על זה אין לך ויכוח איתי, חבל שאתה סתם מורח את התגובות שלך.

ציטוט
עכשיו לסיפא -
לרבין היו את האמצעים לחלק את ירושלים, את ש"ס ירושלים לא מעניינת כפי שלא עניינה חברון, המשחק הפוליטי הוא הצגה לא רלוונטית, שכן מה שקובע בסוף אלו לא גחמותיה של מפלגה אחת, אלא רצון האליטה כשלעצמה, אבל אם זה היה תלוי בש"ס, היא הייתה מוכרת את ירושלים וארץ ישראל כולה, שכן ארץ שיראל לא מעניינת אותה, אלא רק אינטרסיים פוליטיים, כיסא, מרצדס ו-$$$.
והרי ישיבתה של ש"ס בממשלת אוסלו וישיבתה של ש"ס בממשלת הגירוש אכזבה את הבוחרים, אבל זה לא היה שונה מכל סיטואציה אחרת.
ש"ס נשארתה והייתה בוגדת בבוחריה כמו כמעט כל מפלגה אחרת, בלי חברון אין ירושלים.

אין ספק שש"ס היא מפלגה מושחתת מיסודה והיא אף פעם לא עוזבת את הקואליציה (לא רק בקואליציית הגירוש ואוסלו), ואני חושב שמי שעדיין מצביע להם- או שהוא אידיוט, או שהוא תמים או שתומכי ש"ס שטפו לו את המוח עד שאין לו דרך חזרה. אבל להזכירך ש"ס דווקא התנגדה לגירוש (למרות שהם ישבו בממשלה) ואני סבור שהם היו מתנגדים גם לחלוקת ירושלים מתוך הממשלה (לפחות אלו מביניהם שאינם בתפקיד שר) וכך הם היו מונעים את זה. ואני באמת חושב שאתה מגזים ואני לא חושב שש"ס היו מרחיקים לכת עד כדי כך, כי זה היה בהחלט מזיק להם באופן די משמעותי, אל תשכח שאפילו חלק מתעמולת הבחירות שלהם בטלוויזיה הייתה מבוססת על שמירת ירושלים, אם הם היו בוגדים בבוחרים גם עם אוסלו וגם ירושלים והכל באותו קדנציה אז הם היו חוששים לגבי מספר המושבים שהם יקבלו בכנסת הבאה (וכפי שכבר ציינת, זה הדבר היחיד שמעניין אותם, ועם פחות מושבים יהיה להם גם פחות כסף וכו'). כך שאני סבור שהיה לרבין מאוד מאוד מאוד קשה להוציא את חלוקת ירושלים לפועל, וזה עוד בלי להזכיר שירושלים בכלל לא הייתה על הפרק, ושלרבין במילא לא נשאר הרבה זמן עד סוף הקדנציה שבסיומה נתניהו היה מביס אותו ובגדול.

ציטוט
אז אתה גזען.
לא תהיה לך בעיה עם חיסולו של רוצח ערבי אבל יש לך בעיה עם חיסולו של רוצח יהודי?

נו באמת.. אני לא מגנה את זה ולא תומך בזה מסיבות אחרות (רמז- החוק). אבל אתה צודק, אולי באמת לא הייתי צריך לקרוא לזה "רצח", פשוט ברח לי מהראש לרגע שגם רבין בעצמו רוצח (למרות שע"פ החוק הוא לא).
אגב אתה יודע שאני לא דתי, אז שתדע שאני לא נמנע מלהתנגד/לתמוך בכל הרג  שהיהדות מותירה, כי אני דווקא כן מגנה אלימות/הרג כלפי הומואים (למשל). אני פשוט נמנע מהרג כשאני אישית מוצא לנכון להמנע ממנו ולא בהכרח ע"פ היהדות.
אבל זה כבר נושא אחר, רק רציתי שתדע בשביל שתבין מה קורה פה.

ציטוט
הפסילה מהכנסת לא רלוונטית, כי גם ככה השלטון יתחלף באמצעות העברת המסר לעם, כש"כך" נפסלה מהכנסת זה דווקא היה טוב לתנועה, כיוון שהישועה לא תגיע מהכנסת, ובזבוז זמן בכנסת היה מזיק לה.

זו דעתך, אבל יש גם לא מעט כהניסטים שחושבים אחרת. חוץ מזה, לא חראם על ה-11-8 מנדטים שהלכו לתמיון?

ציטוט
עכשיו כשכך גם לא חוקית, כלומר אי אפשר להעביר את המסר במלואו מבלי להיעצר ולשלם קנס של 5,000 שקלים כמינימום, ואסור אפילו ללבוש את החולצה של התנועה, הדרך למהפכה
רחוקה עוד יותר. מאז שהתנועה הוצאה אל מחוץ לחוק הרעיון היהודי כמעט חוסל, פעילים נעצרו ונאסרו בכל מקום, אתרי אינטרנט של הרעיון נסגרים, יש מעקב שיטתי של השב"כ, ומה לא.
כל זה לא היה לפני ההוצאה אל מחוץ לחוק.

ולכן ההוצאה אל מחוץ לחוק גרועה מהפסילה.

אתה יודע מה? על זה נזרום איתך, אבל כל זה לא שייך לדיון, אני פשוט אמרתי שזה לא משתווה לדמוניזציה שעשו לימין בכלל ולדתיים בפרט, בקרב ילדים בגיל הרך ובקרב נערים בחטיבה ותיכון, בכל בתי הספר (החילוניים לפחות, אני לא יודע איך זה עובד אצל הדתיים).
ציטוט

התדירות לא מעניינת אותי, הפואנטה של הטיעונים מעניינת אותי

כל הפואנטה בשימוש בשני המקרים (עמיר וגולדשטיין) הוא כדי ליצור דה-לגיטימציה לימין (בראשון משתמשים כדי לקדם את תהליך ההתאבדות הלאומית, ובשני משתמשים כדי לחזק את ההבלגה היהודית נגד הטרור, כדי לא להיחשב "מחבלים יהודים" כמו גולדשטיין) ובשני המקרים משתמשים כל הזמן (דרך אגב, אתה בעצמך נופל לטיעון הזה, אח"כ אל תתפלא שהשמאל משתמש בו, כי זה לא שונה מאיש ימין שמסכים עם השמאל שצריך למסור שטחים), סה טו.
זה שמשתמשים במקרה כלשהו כהסתה, לא אומר שצריך להיכנע לה (כמו שאתה עושה, כי אתה מסכים עם השמאל שעמיר פושע ורוצח), אתה צריך לעמוד על שלך שלבוגדים אין זכות קיום.
אם אתה בעצמך מסכים עם הטענה למה אתה מתבכיין עליה?
לא צריך להיבהל מהטיעון הזה כמו שלא צריך להיבהל מהטיעונים האנטישמיים שהיהודים לא רוצים נישואי תערובת כי הם רואים גויים כתת אדם (להבדיל) - אנחנו לא נפסיק להתנגד להתבוללות רק בגלל שמשתמשים בה בשביל הסתה.

בקיצור, התפלספנו. הפואנטה שלי היא כזאת -

חיסול רבין היה מוסרי, כיוון שזה חיסולו של בוגד, חיסולו של מחבל יהודי אמיתי, אבל לא יעיל (תלמד להבדיל), ולכן אני לא תומך בו אבל לא מגנה אותו.

כבר הבנתי את הפואנטה, והסברתי לך את עניין ה"רוצח", על זה אין לי ויכוח איתך. אני תמיד דיברתי על התדירות ועל ההשפעה הרחבה יותר שיש למקרה של עמיר  מהמקרה של גולדשטיין.

מנותק Emek

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
לשחרר את יגאל עמיר?
« להגיב #55 ב- : אוגוסט 17, 2010, 20:28:27 »
בס''ד

יגאל עמיר הוסת והודח לחסל את יצחק רבין על ידי ממשלת ישראל. אילו סוכן השב''כ אבישי רביב לא היה מדיח אותו, יגאל לא היה מחסל את רבין. כשאזרח שומר חוק כמו יגאל עמיר מודח לבצע מעשה בלתי חוקי על ידי סוכני השלטונות, האזרח הזה חף מפשע. זהו כלל משפטי לא רק במדינת ישראל אלא בכל מדינה מערבית ו"דמוקרטית".

לכן חייבים לשחרר את יגאל מייד, לבטל את הרשעתו, ולתת לו מיליוני שקלים כפיצויים על העוול שנעשה לו.
ואתה מביא את המידע הזה כאחד ששירת בשב"כ ויודע מה שכל העולם לא יודע,שסוכן שב"כ הדיח איש תמים לרצוח ראש ממשלה,
איפה אתה חיי?
האזרח הזה רצח ראש ממשלה ואין לו רגשות אשמה,הבנאדם הזה רוצח.
אתה תומך בו,זה עצוב.

מנותק Emek

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
לשחרר את יגאל עמיר?
« להגיב #56 ב- : אוגוסט 17, 2010, 20:37:03 »

1:00

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
לשחרר את יגאל עמיר?
« להגיב #57 ב- : אוגוסט 17, 2010, 23:04:55 »
ואתה מביא את המידע הזה כאחד ששירת בשב"כ ויודע מה שכל העולם לא יודע,שסוכן שב"כ הדיח איש תמים לרצוח ראש ממשלה,
איפה אתה חיי?
האזרח הזה רצח ראש ממשלה ואין לו רגשות אשמה,הבנאדם הזה רוצח.
אתה תומך בו,זה עצוב.
די כבר, תפסיק לקשקש, יגאל לא רצח אף אחד ומי שירה ברבין עדיין חי ומסתובב  חופשי
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
לשחרר את יגאל עמיר?
« להגיב #58 ב- : אוגוסט 17, 2010, 23:05:27 »

1:00
סרט מפוברק וערוך על ידי השב"כ.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
לשחרר את יגאל עמיר?
« להגיב #59 ב- : אוגוסט 17, 2010, 23:10:55 »
נץ, בהנחה ואתה צודק והשב"כ אחראי בעקיפין או בישירין לרצח רבין, מה המניע שלו?

מנותק Emek

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
לשחרר את יגאל עמיר?
« להגיב #60 ב- : אוגוסט 18, 2010, 00:41:02 »
די כבר, תפסיק לקשקש, יגאל לא רצח אף אחד ומי שירה ברבין עדיין חי ומסתובב  חופשי
אין,השב"כ הזה מפברק הכול!!@!@!@
תמצא חיים.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
לשחרר את יגאל עמיר?
« להגיב #61 ב- : אוגוסט 18, 2010, 16:43:22 »
נץ, בהנחה ואתה צודק והשב"כ אחראי בעקיפין או בישירין לרצח רבין, מה המניע שלו?
תשאל את עצמך את השאלה הבאה- מה היה המניע של שירות הבטחון (הש"ב=שב"כ) בחיסול קאסטנר? ואז תלך אחורה לעלילת הדם של חיסול ארלוזורוב ותלך עוד יותר אחורה לחיסול יעקב ישראל דה-האן ואחרי שענית לעצמך על שלושת המקרים הקודמים, תמצא כבר את התשובה לבד על המקרה של רבין.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
לשחרר את יגאל עמיר?
« להגיב #62 ב- : אוגוסט 18, 2010, 16:46:09 »
אין,השב"כ הזה מפברק הכול!!@!@!@
תמצא חיים.
או שתענה/תגיב באופן עינייני או שתרגע ומהר, אין אופציה שלישית, לי יש חיים, תתפלא.
השאלה היא איך אתה תמשיך את שלך אחרי שתחטוף איזה באן בטעות.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לשחרר את יגאל עמיר?
« להגיב #63 ב- : אוגוסט 18, 2010, 17:40:56 »
תשאל את עצמך את השאלה הבאה- מה היה המניע של שירות הבטחון (הש"ב=שב"כ) בחיסול קאסטנר? ואז תלך אחורה לעלילת הדם של חיסול ארלוזורוב ותלך עוד יותר אחורה לחיסול יעקב ישראל דה-האן ואחרי שענית לעצמך על שלושת המקרים הקודמים, תמצא כבר את התשובה לבד על המקרה של רבין.

נץ, שני שאלות.
מה הקשר בין חיסול דה האן לחיסול רבין? הרי כולם יודעים ומכירים בעובדה שההגנה הם אלה שחיסלו אותו (להבדיל מהמקרה של רבין).
ותסביר לי למה יגאל עמיר מודה (ועוד מתגאה בכך) שהוא זה שחיסל אותו, ואם הוא משקר אז  למה? ובשביל מי/מה הוא עושה את זה?
אגב, אם אתה חושב שאתה יודע למה חיסלו את רבין ואת כל השאר, אשמח אם תשתף אותנו מכיוון שאני מכיר גם את שאר החיסולים ואני קצת מתקשה להבין את הקשר (אלא אם כן אני מקשר אותם בכוח).

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לשחרר את יגאל עמיר?
« להגיב #64 ב- : אוגוסט 18, 2010, 17:47:18 »
נץ, שני שאלות.
מה הקשר בין חיסול דה האן לחיסול רבין? הרי כולם יודעים ומכירים בעובדה שההגנה הם אלה שחיסלו אותו (להבדיל מהמקרה של רבין).
ותסביר לי למה יגאל עמיר מודה (ועוד מתגאה בכך) שהוא זה שחיסל אותו, ואם הוא משקר אז  למה? ובשביל מי/מה הוא עושה את זה?
אגב, אם אתה חושב שאתה יודע למה חיסלו את רבין ואת כל השאר, אשמח אם תשתף אותנו מכיוון שאני מכיר גם את שאר החיסולים ואני קצת מתקשה להבין את הקשר (אלא אם כן אני מקשר אותם בכוח).
אתה מאמין באמת שהוא מודה מעצמו??.כמה כח מפעילים עליו בשביל שהוא יודע ויפיל את כל התיק עליו..

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לשחרר את יגאל עמיר?
« להגיב #65 ב- : אוגוסט 18, 2010, 17:53:32 »
אתה מאמין באמת שהוא מודה מעצמו??.כמה כח מפעילים עליו בשביל שהוא יודע ויפיל את כל התיק עליו..

אני מאמין, כי אין אבק של ראיה לדבר הזה..

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
לשחרר את יגאל עמיר?
« להגיב #66 ב- : אוגוסט 18, 2010, 18:12:52 »
על קאסטנר לא שמעתי מעולם, בדקתי על המקרה קצת בוויקיפדיה, אני לא רואה קשר. אותו דבר על דה האן, חוץ מהעובדה ששניהם היו שמאלנים, מה שמכניס גם את רבין לרצף, אני עדיין לא רואה את המניע של השב"כ הכביכול שמאלני ואנטי יהודי לחסל אותם, להפך, אם הייתי השב"כ הכביכול השמאלני האנטי יהודי כפי שמוצג כאן לעיתים קרובות הייתי מגן ושומר עליהם.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
לשחרר את יגאל עמיר?
« להגיב #67 ב- : אוגוסט 18, 2010, 18:40:45 »
נץ, שני שאלות.
ותסביר לי למה יגאל עמיר מודה (ועוד מתגאה בכך) שהוא זה שחיסל אותו, ואם הוא משקר אז  למה? ובשביל מי/מה הוא עושה את זה?
נתחיל מהרישא, התשובה גם מיועדת ל-m4a1
הקשר בין דה האן לרבין הוא שיש קו ישר שמחבר בין כל הנקודות שהעלתי, דהיינו שאיפה מקסימלית של אנשי "הגנה-פלמ"ח/מפא"י-מפ"ם אחדות העבודה" לשלטון אבסולוטי, להדרה והרחקה של כל אופציה מדינית ושלטונית אחרת מלבדם בדרך למדינה ובלעדיות טוטאלית על מגעים מדיניים כאילו הם ורק הם מייצגי העניין של העם היהודי, יעקב ישראל דה-האן פעל בשם החרדים ובשליחותם כדי להגיע להסדר מדיני עם הערבים על א"י אל מול פועלם של הדקטטורים המרצחים ששאבו את השראתם היישר מלנין וטרוצקי, וזה לא שהם לא פעלו גם באותו מישור (עיין ערך הסכם "ויצמן-פייצל" ומשלחות אחרות למשפחת המלוכה ההאשמית בעראק ועבר הירדן)
הקו ממשיך אחרי שסגרו כל אופציה מדינית מצד החרדים, הגיע תור חיסולם הפוליטי של הרוויזיוניסטים בתנועה הציונית עצמה והאופוזיציה הגדולה והרצינית ביותר לתנועת העבודה בתוך הציונות, רצח ארלוזורוב על ידי הקומוניסטים (תנועת הפ.ק.פ.) בהוראה ישירה מהקרמלין (קרי סטאלין), תנועת העבודה בראשות הדיקטטור חסר המעצורים בן גוריון, השתמשו בזה כדי להעליל עלילת דם על הרוויזיוניסטים ובראשם "ברית הבריונים" של אבא אחימאיר וכך בעצם לגרום לכך שהציבור היהודי במדינה יצא נגדם ברובו ודרך כך להשתלט בכוח על כל המוסדות של התנועה הציונית והמדינה שבדרך וכך להקים את המדינה באופן בלעדי- כח וכסף, זה הדרייב.
פרשת קאסטנר, אחרי שהוא הפסיד במשפט נגד מלכיאל גרינוואלד, היה חשש גדול דאז שהוא יזמר נגד ההיררכיה של השפיץ העליון של הפרמידה של מפא"י-מפ"ם, שהייתה פושעת לא קטנה בכך שיהודים רבים הולכו שולל והלכו למותם הוודאי בשואה ולכך שלא נעשה דבר להצילם ואפילו יותר מכך, חלקם נמכור למוות באופן ישיר על ידיהם כאשר קאסטנר משמש איש ביניים, לכן פשוט כדי לסתום לו את הפה שלא יזמר כדי להציל את עורו ולהפליל את אלו שהיו ועדיין מעליו, הוא חוסל, וזה כדי לא ליצר את רעידת האדמה הפוליטית שהוא יכל לגרום לה לולא דיבר, לכן זה כבר שימור השלטון בידי האליטה השלטת ומניעת כל אופציה לערער את יסודותיה.
ומכאן לרבין, וזה עונה על שאלתך האחרונה (שאלת 3 שאלות ולא 2) ואז בסוף אני אענה על שאלתך האמצעית.
רבין חוסל על ידי האליטה (אינני יודע להצביע מי בדיוק נתן את ההוראה, ולכן אינני עוסק בתיאוריות קונספירציה מפותלות כאן, בשונה מברי חמיש ודומיו) השלטת, המניע הוא פשוט- שימור כוח האליטה השלטת בידיהם והורדה של ציבור אחר, ציבור משמעותי שעלול לאיים עליהם, והוא ציבור חובשי הכיפות הסרוגות שעבר מקרון משגיחי הכשרות ברכבת ששמה מדינת ישראל (תחת משה אונא ויוסף בורג) דרך שנות נעורי "גוש אמונים" ועד לשנות דרישה ואיום על האליטה מסוף שנות השמונים ואילך, אז יש לך כאן קו ישר שמחבר בין חיסול פוליטי של ציבורים שונים מאיום על השלטון או בתחרות על השלטון בדרך למדינה (חרדים-רוויזיוניטים-כיפות סרוגות, ובתווך הגנה על מוקדי הכח, כסת"ח וסתימת פיות במקרה של קאסטנר).

עכשיו לבסוף לגבי שאלתך השנייה, על יגאל עמיר, נכון הוא הודה ושחזר, אני טוען שזה בלוף, והממצאים מראים שזה בלוף וזאת הנקודה המרכזית.
אתה שואל עתה למה, תשובתי מתפצלת לה לשניים-
אופציה 1- יגאל עמיר הוא סוכן שב"כ בעצמו ומשמש בתור "איש החלון ראווה" רק בשביל לכסות על מי שכן עומד מאחורי העניין ומשאירים אותו במצב זה דרך- א. איומים לפגיעה בו או ביקיריו או- ב. טובות הנאה עקיפות וישירות שאנו לא מודעים להם לו או בעיקר ליקיריו, אבל סביר הרבה יותר להניח שמדובר ב-א' ולא ב-ב'.
אופציה 2- יגאל עמיר הוא "השעיר לעזאזל" שאבישי רביב תפעל למטרות האליטה, בסך הכל עוד פיון, שחקן בסצנה מבויימת לחלוטין, והוא מודה ומתרברב שעשה את זה מסיבה פשוטה ואני אמחיז את זה בבדיחה-
--ארגון אובייקטיבי עשה תחרות בו רוצים לבדוק איזה מבין סוכניות הביון היא הטובה מכולן בעולם, 3 נצבו לתחרות- ה-CIA,ה-KGB והשב"כ.  הארגון שחרר פיל אל תוך יערות האמזונס בברזיל ונתן לסוכניות הביון 48 שעות למצוא אותו, כל אחת בתורה.
ראשונים הגיעו ה-CIA, לוויינים, מזל"טים ומיטב הטכנולוגיה ואחרי קצת פחות מ-48 שעות חוזרים עם הפיל, אחריה מגיעים ה-KGB, סוכן מאחורי כל עץ-מקרופון על ס"מ רבוע ואחרי קצת פחות מ-48 הם מוצאים את הפיל....
אחרונים מגיעים השב"כ, אחרי שעתיים הם חוזרים עם חתול, ושנשאלו על ידי המארגנים על העניין, הם ענו- "מה אתם רוצים? הוא הודה שהוא פיל..."--
אני מקווה שהבנת את הנמשל של הבדיחה....
ונעבור לסיפא של הסיפא, שאלת בשביל מי הוא משקר? אומר לך שהוא משקר בשביל השב"כ בראש ובראשונה אבל הם אנשי ביניים, מי באמת נתן את ההוראה ומי דחף להוצאתה לפועל מתוך האליטה השלטת- לזה כבר אין לי תשובה מדוייקת ואינני עוסק בתיאוריות קונספירציה מדוייקות הטוענות להפליל אישים ספציפיים, ארגונים וכתות צללים למיניהם- כמו כל אותם פסיכים בסגנון ברי חמיש-אלכס ג'ונס ושות'.
מקווה שעניתי בכך על כל שאלותיך, נץ
« עריכה אחרונה: אוגוסט 18, 2010, 19:29:28 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לשחרר את יגאל עמיר?
« להגיב #68 ב- : אוגוסט 18, 2010, 19:16:27 »
נץ, לא לגמרי השתכנעתי (במיוחד בעניין רבין), יש כאן כמה דברים שנראים לי מאוד מוזר אבל אני אתחיל להתעניין ולחקור את החיסולים יותר לעומק אולי אני אצליח לסתור את דבריך (ומצד שני אולי אפילו לאמת אותם).
בינתיים, אני מודה לך על התשובות המפורטות.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
לשחרר את יגאל עמיר?
« להגיב #69 ב- : אוגוסט 18, 2010, 19:31:52 »
נץ, לא לגמרי השתכנעתי (במיוחד בעניין רבין), יש כאן כמה דברים שנראים לי מאוד מוזר אבל אני אתחיל להתעניין ולחקור את החיסולים יותר לעומק אולי אני אצליח לסתור את דבריך (ומצד שני אולי אפילו לאמת אותם).
בסדר גמור, אני דווקא מעודד כל מי שאני מנהל איתו דיון רציני, שילך ויקרא, יחקור לעומק ולא יסתפק רק במה שאני אומר.
אני לא מפחד מאתגר רציני ואמיתי בעניין וכל עוד מדובר במישור העובדתי בלבד.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לשחרר את יגאל עמיר?
« להגיב #70 ב- : אוגוסט 18, 2010, 21:42:42 »

להגיד את האמת, אם לפני כמה שבועות נץ(כמו בעבר) היה מביא את כל זה, הייתי ממשיך לחשוב שהוא פשוט איש תימהוני והזוי. אחרי מקרה המתנחל ההוא שהפלילו אותו, וחלק מהראיות שנץ הביא(בעבר-בהנחה שמדובר באותן ראיות, לא קראתי את כל התגובות),
אני אומנם חושב שהוא עדיין איש תימהוני( :P) אך אני ממש לא יופתע לגלות אחרת, שאכן מר עמיר לא רצח את רבין.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לשחרר את יגאל עמיר?
« להגיב #71 ב- : אוגוסט 18, 2010, 22:15:21 »
להגיד את האמת, אם לפני כמה שבועות נץ(כמו בעבר) היה מביא את כל זה, הייתי ממשיך לחשוב שהוא פשוט איש תימהוני והזוי. אחרי מקרה המתנחל ההוא שהפלילו אותו, וחלק מהראיות שנץ הביא(בעבר-בהנחה שמדובר באותן ראיות, לא קראתי את כל התגובות),
אני אומנם חושב שהוא עדיין איש תימהוני( :P) אך אני ממש לא יופתע לגלות אחרת, שאכן מר עמיר לא רצח את רבין.

לא הבנתי על מה אתה מדבר, מי זה "המתנחל ההוא"? פרלמן?
לא צריך להיות "תמהוני" ו"הזוי" או חסיד של קונספירציות כדי להבין שהחטיבה היהודית בשב"כ מפליל יהודים כדי להצדיק את עצם קיומו.
אפילו אני (ולמיטב ידיעתי אני לא מוגדר פה כתמהוני והזוי) אמרתי מראש שהמתנחלים שנעצרו על שריפת רבע שטיח בתוך מסגד ישוחררו כי אין להם אבק של ראיה, וראה זה פלא - הם שוחררו.
אבל בין זה לבין יגאל עמיר וכו' יש מרחק לא קטן.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
לשחרר את יגאל עמיר?
« להגיב #72 ב- : אוגוסט 18, 2010, 22:58:24 »
אני שמח להמנות על רשימת הזוייך ותמהוניך
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לשחרר את יגאל עמיר?
« להגיב #73 ב- : אוגוסט 19, 2010, 09:10:48 »
אני לא מקבל את התיאוריה שהשב"כ חיסל את רבין אחרי שהוא פונה מהכיכר. השב"כ היה מעורב- אבישי רביב היה מסית מטעם השב"כ שהדיח את יגאל עמיר.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לשחרר את יגאל עמיר?
« להגיב #74 ב- : אוגוסט 19, 2010, 09:42:03 »
אז איך אתם מסבירים את הימצאותם של כמה כדורים שונים אחד מהשני שפגעו כל אחד מכיוון שונה בגופו של רבין (שנימצאו בניתוח)