כתב נושא: מסקנה גם ערבים שונאים ערבים  (נקרא 1854 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
מסקנה גם ערבים שונאים ערבים
« ב- : אוגוסט 07, 2010, 16:38:16 »

מה אתם אומרים ?
שיהרגו אחד תשני  :::D
"ואריה אם ישאג מי לא ירעד"

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 08, 2010, 23:42:53 »
אותי זה לא מפתיע. עדיין לא הבנתם שלא קיים בכלל דבר כזה אחדות ערבית?
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק gambito

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 09, 2010, 10:36:39 »
יש להם אחדות בשנאת ישראל!!!!!
אבל שיהרגו אחד את השני בכיף!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 09, 2010, 18:52:57 »
אותי זה לא מפתיע. עדיין לא הבנתם שלא קיים בכלל דבר כזה אחדות ערבית?
זה ידוע מכבר, בעיקר בשל העובדה שהם חברה שבטית.
כל זה לא משנה כלל מיעדי הג'האד או מהאנטישמיות המובנית שיש באסלאם.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 09, 2010, 22:39:58 »
זה ידוע מכבר, בעיקר בשל העובדה שהם חברה שבטית.
כל זה לא משנה כלל מיעדי הג'האד או מהאנטישמיות המובנית שיש באסלאם.

אתה יודע אני בכלל לא בטוח שדווקא האסלאם הוא תרבות כזאת אנטישמית. ובבקשה אל תגיד לי מה כתוב בקוראן או בחדית' כי זה לא מעניין אותי. אני רק יודע שכשהיה את גירוש ספרד הסולטן העות'מני קיבל את המגורשים ואני גם יודע שהאירוע ההרסני ביותר בהיסטוריה היהודית, קרי השואה, היה באירופה ולא במזרח התיכון.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 10, 2010, 00:52:39 »
אתה יודע אני בכלל לא בטוח שדווקא האסלאם הוא תרבות כזאת אנטישמית. ובבקשה אל תגיד לי מה כתוב בקוראן או בחדית' כי זה לא מעניין אותי. אני רק יודע שכשהיה את גירוש ספרד הסולטן העות'מני קיבל את המגורשים ואני גם יודע שהאירוע ההרסני ביותר בהיסטוריה היהודית, קרי השואה, היה באירופה ולא במזרח התיכון.
הסלטן העת'מאני קיבל רק חלק מאוד מסויים מיהודי ספרד חלקים דווקא הגרו לחלקים אחרים מאירופה הנוצרית!
והוא קיבל את היהודים מסיבות אינטרסנטיות ולא "הומניות" או "דתיות", קרי- העשיר את קופתו וקידם את האמפריה שלו כלכלית, תעשייתית, טכנולוגית וצבאית.
השואה הייתה באירופה זה נכון, ובנצרות גם יש המון אנטישמיות בנויה גם זה נכון, והרקורד של אירופה ביחס ליהודים ידוע זה מכבר, מסכים.
כל זה כמובן עדיין לא משנה  את העובדה שגם בעולם האסלאם יש דווקא עדויות וראיות רבים מספור לאנטישמיות שמקורה בראשית האסלאם שהובילה למעשי רצח יחידים, פוגרומים, עלילות (לא עלילות דם, זה דווקא מקורו בנצרות) על יהודים שלכאורה פגעו בצורה זו או אחרת במחמד או באסלאם בכלל, אסלום בכח באסלאם השיעי בעיקר, וכבר הבאתי דוגמאות והפניות לספרים שמתעדים את כל זה-
יש את הספר על המורשת האנטישמית של האסלאם של החוקר אנדרו בוסטום, ויש את הספר על חיים יהודים תחת האסלאם של החוקרת בת יאור.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 10, 2010, 01:07:53 »
הסלטן העת'מאני קיבל רק חלק מאוד מסויים מיהודי ספרד חלקים דווקא הגרו לחלקים אחרים מאירופה הנוצרית!
והוא קיבל את היהודים מסיבות אינטרסנטיות ולא "הומניות" או "דתיות", קרי- העשיר את קופתו וקידם את האמפריה שלו כלכלית, תעשייתית, טכנולוגית וצבאית.
השואה הייתה באירופה זה נכון, ובנצרות גם יש המון אנטישמיות בנויה גם זה נכון, והרקורד של אירופה ביחס ליהודים ידוע זה מכבר, מסכים.
כל זה כמובן עדיין לא משנה  את העובדה שגם בעולם האסלאם יש דווקא עדויות וראיות רבים מספור לאנטישמיות שמקורה בראשית האסלאם שהובילה למעשי רצח יחידים, פוגרומים, עלילות (לא עלילות דם, זה דווקא מקורו בנצרות) על יהודים שלכאורה פגעו בצורה זו או אחרת במחמד או באסלאם בכלל, אסלום בכח באסלאם השיעי בעיקר, וכבר הבאתי דוגמאות והפניות לספרים שמתעדים את כל זה-
יש את הספר על המורשת האנטישמית של האסלאם של החוקר אנדרו בוסטום, ויש את הספר על חיים יהודים תחת האסלאם של החוקרת בת יאור.

ידוע לי שלא כל מגורשי ספרד ברחו לאימפריה העות'מנית ושלאדינו דברו גם בגרמניה, הולנד ובריטניה.
ברור שהסולטן הטורקי קיבל את היהודים מסיבות אינטרסנטיות. אף פעם לא שמעתי על מנהיג כלשהו שפועל מתוך אידאלים. קוראים לזה פוליטיקה. אפילו צ'ה גווארה שמוצג כאידאליסט בהתגלמותו אם הוא היה מזכיר המפלגה של מדינה קומוניסטית כלשהי גם הוא היה שוכח מהאידאולוגיה ופועל רק למימוש האינטרסים שלו.
ידוע לי שגם המוסלמים עשו זוועות נגד יהודים למשל ידוע לי שהסיבה שלא נותרו עוד יהודים בחצי האי הערב (חוץ מבתימן) זה כי תלמידיו של מחמד שחטו את כל בני השבטים היהודים, לפחות זה מה ששמעתי.
ידוע לי שפרעות היו נגד יהודים גם בארצות האסלאם (כדוגמת אלג'יריה 1934 או עיראק 1941). אין מה לעשות, בסופו של דבר בכל מקום שיש בו יהודים יש מידה מסוימת של אנטישמיות. אבל אין מה להשוות בין האנטישמיות המערבית לאנטישמיות המוסלמית. האנטישמיות המוסלמית בדרך כלל התבטאה רק בתקנות מפלות, זה הכל. 

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 10, 2010, 10:35:58 »
ידוע לי שלא כל מגורשי ספרד ברחו לאימפריה העות'מנית ושלאדינו דברו גם בגרמניה, הולנד ובריטניה.
ברור שהסולטן הטורקי קיבל את היהודים מסיבות אינטרסנטיות. אף פעם לא שמעתי על מנהיג כלשהו שפועל מתוך אידאלים. קוראים לזה פוליטיקה. אפילו צ'ה גווארה שמוצג כאידאליסט בהתגלמותו אם הוא היה מזכיר המפלגה של מדינה קומוניסטית כלשהי גם הוא היה שוכח מהאידאולוגיה ופועל רק למימוש האינטרסים שלו.
ידוע לי שגם המוסלמים עשו זוועות נגד יהודים למשל ידוע לי שהסיבה שלא נותרו עוד יהודים בחצי האי הערב (חוץ מבתימן) זה כי תלמידיו של מחמד שחטו את כל בני השבטים היהודים, לפחות זה מה ששמעתי.
ידוע לי שפרעות היו נגד יהודים גם בארצות האסלאם (כדוגמת אלג'יריה 1934 או עיראק 1941). אין מה לעשות, בסופו של דבר בכל מקום שיש בו יהודים יש מידה מסוימת של אנטישמיות. אבל אין מה להשוות בין האנטישמיות המערבית לאנטישמיות המוסלמית. האנטישמיות המוסלמית בדרך כלל התבטאה רק בתקנות מפלות, זה הכל. 
על ראשון ראשון, זה ממש לא מדוייק שמנהיג פועל רק מתוך אינטרסים ושוכח מהאידאולוגיה לגמרי, גם אם נראה שברמת המיקרו והטקטיקה המנהיג פועל מתוך אינטרס צר, עדיין ישנה רמת האסטרטגיה והמאקרו המתווים את הכיוון הכללי והוא האידאולוגיה שלו, הגם שלעיתים לצרכים אלו ואחרים הטקטיקה (לפחות למראית עין) לא עומדת בקו ישר עם כיוון המאקרו, בריה"מ של עד ימי סטאלין כולל, לא פעלו רק בשם אינטרסים צרים, וודרו וילסון ושחרור העמים לא היה רק בשם אינטרסים צרים, היטלר וההנהגה הנאצית לא פעלו רק מאינטרסים צרים, גם לא סין של מאו וגם לא סין של אחרי מאו, הודו של גנדי ונהרו וכו' וכו' (ויש דוגמאות רבות מספור לאורך ההסטוריה).
לגבי יחס האסלאם ליהדות, היו הרבה יותר פרעות משאתה מתאר, היו כאלה רבים בתימן בזמן שבתאי צבי, היו כאלה באיראן- אנוסי משהד, היו בספרד של המוואחידון, וגם בעראק ובארץ ישראל בזמנם כמה וכמה ח'ליפים עבאסים, ומעבר לכך היו גם פגיעות נרחבות על רקע אישי שהיהודי בעומדו בפני המסלמי היה חסר קול וחסר כל דרך להגנה כלשהו לומר שזה בסך הכל תקנות מפלות, זה רחוק כל כך מהצמציאות ההסטורית, שכן זה לא מסביר איך הפך תא שטח גדול כל כך מרוב לא מסלמי, לרוב מסלמי. תקנות אלו לא היו מפלות בעלמא, אלא משפילות עד רצחניות במקרים רבים, שחוקי נינרברג לידם הם סוגה בשושנים.
נכון הדבר שיש מוטיבים שונים של אנטישמיות בין המערב הנוצרי למזרח המסלמי,  והיו גם היו השפעות אהדדי ביניהם, ובמיוחד באמה שנים האחרונות במיוחד לנוכגח ההשפעה הגרמנית על עולם האסלאם עוד בטרם עלות הנאצים לשלטון עוד מימי הקייזר.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
« להגיב #8 ב- : אוגוסט 10, 2010, 21:27:07 »
שיהרגו אחד את השני ימח שמם בהמות

ירושלים הקדושה, נמות למענך!