כתב נושא: האו"ם: "הכרזת העצמאות של קוסובו חוקית".  (נקרא 36561 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
האו"ם: "הכרזת העצמאות של קוסובו חוקית".
« להגיב #25 ב- : יולי 25, 2010, 07:58:57 »
בס''ד
העם הסרבי סבל הרבה מאוד מידי חיות-האדם שמקיפים אותו, המוסלמים הבוסנים יש''ו שר''י, המוסלמים האלבנים יש''ו שר''י וכמובן הנאצים האנטישמים והגזענים - הקרואטים, שרצחו סרבים, צוענים ויהודים במחנות השמדה וגרמו לזעזוע גם אצל הגרמנים בגלל רמת אכזריותם הבלתי-אנושית. כל העמים הארורים האלה הטרידו במשך מאות שנים את הסרבים, שהם עם אצילי, גאה בדתו ובמורשתו, בהסטוריה שלו ובתרבות העתיקה. הקמת המדינה הטרוריסטית הזאת היא פגיעה בגאווה הלאומית של העם הסרבי, וגם פגיעה בבטחון של מדינות רבות אחרות, הארגונ שנלחם והקים את המדינה שנקרא ''הארגון לשחרור קוסובו'' (מזכיר לכם משהו?) הוא ארגון טרוריסטי, שמעודד סחר בנשים, זנות, פדופיליה, פורנוגרפיה של ילדים וסחר בסמים בכל רחבי אירופה.
המשפחה שלי מסרביה, ואני נולדתי שם, אני אומר לכם מדובר בעם של חלאות אדם מהסוג הגרוע ביותר בעולם. האלבנים הם אף גרועים יותר מהערבים בארץ! הסרבים חייבים להמשיל להאבק במחדל הזה, ואני מחזק את ידם! ישראל חייבת לתמוך בסרביה ובעם הסרבי הטוב, מי יתן וה' יברך אותם ויעזור להם להשיב את אדמתם מידי בני הבליעל המוסלמים. הסרבים הצילו יהודים בתקופת השואה, והיו תמיד אנשים צנועים, אמיצים, בעלי חוש צדק וכבוד לחיי אדם, בין אם הוא נוצרי או יהודי... אנו חייבים לתמוך בידידנו הסרבים.
ושכולם כאן ידעו, מה שעשה סלובודן מילשוביץ' איננו שואה, ההפך הוא הנכון, הוא השיב להם כגמולם אחרי שנים שבהם הם שרפו כנסיות של סרבים, הרסו בתים של סרבים, אנסו נשים, רצחו גברים, חטפו ילדים (האלבנים בקוסובו נהגו לחטוף תינוקות של סרבים כדי שיגדלו להיות אלבנים - כי האלבנים הם מכוערים והסרבים יפים המה, ועל כן נהגו לחטוף את ילדי הסרבים כדי לייפות עת עמם!)  דרך אגב שם משפחתה של אמי לפני הנשואים היה גם כן מילשוביץ', ועכשיו זה אייסקוביץ'.

צודק

מנותק gambito

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #26 ב- : יולי 28, 2010, 10:33:23 »
בואנה הונוללו אתה ממש חזיר עלוב וחובב מוסלמים אז אולי תעוף לעזה ותתנתק מאיתנו!!!
הביריונים של מילושביץ'?
וצבא שחרור קוסובו הטרוריסטים מה הם פעילי זכויות אדם?
כמו שאמרתי מפגר נשאר מפגר!!!!

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #27 ב- : יולי 28, 2010, 13:07:15 »
בואנה הונוללו אתה ממש חזיר עלוב וחובב מוסלמים אז אולי תעוף לעזה ותתנתק מאיתנו!!!
הביריונים של מילושביץ'?
וצבא שחרור קוסובו הטרוריסטים מה הם פעילי זכויות אדם?
כמו שאמרתי מפגר נשאר מפגר!!!!

וילד קטן נשאר ילד קטן...
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #28 ב- : יולי 28, 2010, 13:19:57 »
וילד קטן נשאר ילד קטן...

טעות , הוא מתבגר והופך לנער ..

אבל הכיעור , נשאר תמיד ..  :old_azn:

צריך לחלק את ירושלים ,אנחנו למעלה והם למטה . . .

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
« להגיב #29 ב- : יולי 28, 2010, 15:54:26 »
למי אכפת מהאו"ם? או"ם שמום. בוא נקווה שקוסובו תתפוצץ לאירופה בפרצוף, יחד עם שאר המוסלמים שפלשו לשם. אני אומר, שתהיה הגירה המונית מסרביה לקוסובו, ושגם הסרבים יבקשו מדינה בדיוק באותו מקום, אחרי הכל, אין חוק נגד הכרזת עצמאות, נכון?  :old_wink2:
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
« להגיב #30 ב- : יולי 28, 2010, 19:08:19 »
בס''ד
שיילך האו''ם לעזאזל! אנחנו חייבים לפרוש מהארגון הנלוז והצבוע הזה, וגם סרביה צריכה לפרוש. האו''ם מוכיח שוב ושוב את צביעותו. הוא מגן על אויבי אירופה והתרבות המערבית, הוא מגן על האויב במקום להגן על הידיד. במקום להגן על סרביה וישראל, האו''ם תומך בטרוריסטים פלסטינאצים ובטרוריסטים אלבנים ובוסנים שהם חלאות אדם, כמו שכבר הזכרתי, ותאמינו לי אני יודע מה אני אומר, למשפחה שלי היה נסיון רב איתם. משפחת סבי הגיע במקור מאיזור קוסובו, ותאמינו לי החיים שם היו בלתי נסבלים עבור יהודים , כאשר הוריו של סבי עברו לבלגראד חייהם השתנו לטובה, כי לא היו שם כמעט אלבנים, היו שם כמעט רק סרבים, שהם כאמור חברים טובים של העם היהודי! לי אישית, יש כמה חברים טובים בסרביה, הם ממש כמו אחים שלי, והם תומכים בנו ומתפללים לשלום ישראל.
האו''ם הוא אויב אמיתי וכך גם ארה''ב, אך האו''ם גרוע בהרבה.
עדן איסקוביץ

מנותק gambito

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #31 ב- : אוגוסט 01, 2010, 11:36:44 »
גם לי יש לא מעט חברים טובים משם וכמה מהם שותפים במפלגה הפרוגרסיבית הסרבית!!!
מפלגה שאנחנו הימין האמיתי צריכים לחתום ברית דמים איתה!!!

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
« להגיב #32 ב- : אוגוסט 01, 2010, 22:59:29 »
המפלגה שנקראת srpska progresivna partija או בעברית 'המפלגה הסרבית הפרוגרסיבית', היא המפלגה היחידה שמאמינה בהחזרת השטחים שנגזלו על ידי בני העוולה האלבנים ימח שמם וזכרם שר''י! העם הסרבי האמיץ והגאה חייב להתנגד לאו''ם ולקוף הכושי המוסלמי, בראכ ח'וסיין אוסאמה יש''ו. אסור להם להכנע לדרישות האו''ם הארור! מצבם של הסרבים דומה למצב שלנו! מי יתן וה' יברך את שני העמים ויעזור להם להשיב לעצמם את אדמתם, את כבודם ואת הזכות לחיים עצמאיים וחופשיים.
עדן איסקוביץ

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #33 ב- : אוגוסט 01, 2010, 23:10:25 »
מצבם של הסרבים דומה למצב שלנו!

אין בכלל מה להשוות! גם לסרבים יש דם על הידיים! תזכור את סרברניצה!

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
« להגיב #34 ב- : אוגוסט 01, 2010, 23:43:48 »
לאו"ם יש דם יהודי (ובאופן אירוני, גם אירופאי) על הידיים. אנחנו צריכים להתנתק מהארגון הזה לחלוטין ולא לתת לו להמשיך להתקיים בישראל.

אתם יודעים מה מצחיק אותי? היום האירופאים עושים "נו נו נו!" לישראל, אבל יבוא יום שהם יתחננו לבוא לפה (אחרי השואה שהערבים יביאו על אירופה בע"ה). ואנחנו לא ניתן להם - הם הביאו את הערבושים המסריחים לאירופה שלהם, עכשיו נראה אותם מתמודדים עם זה (רמז: הם לא יכולים להתמודד, כי הם טמבלים). מי שכן יכנס לפה מאירופה, זה מדעני הגרעין - הרי אנחנו צריכים נשק כדי להשמיד את הערבים (למרות שיש לנו משהו יותר טוב מכל נשק - הקב"ה). אם כבר מדברים על נשק גרעיני, אני חייב לציין שאני תומך בלתקוף את אירן בפצצות אטום. זה כבר יראה לעולם מה זה.     
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק gambito

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #35 ב- : אוגוסט 02, 2010, 10:12:29 »
המפלגה שנקראת srpska progresivna partija או בעברית 'המפלגה הסרבית הפרוגרסיבית', היא המפלגה היחידה שמאמינה בהחזרת השטחים שנגזלו על ידי בני העוולה האלבנים ימח שמם וזכרם שר''י! העם הסרבי האמיץ והגאה חייב להתנגד לאו''ם ולקוף הכושי המוסלמי, בראכ ח'וסיין אוסאמה יש''ו. אסור להם להכנע לדרישות האו''ם הארור! מצבם של הסרבים דומה למצב שלנו! מי יתן וה' יברך את שני העמים ויעזור להם להשיב לעצמם את אדמתם, את כבודם ואת הזכות לחיים עצמאיים וחופשיים.

יש גם את המפלגה הסרבית הרדיקלית אבל לפי מה שהבנתי הם נמושות שמתנגדים לגלובליזציה וחברים בפורום נגד הגלובליזציה שרוב משתתפיו הם שמאלנאצים דוגמת הוגו צ'ווס הנאצי יש"ו,מוראלס הקופיף אדום העור,אחמדינג'אד,יאסר עראפאת ההיטלר הערבי,נעמי קליין הזונה היהודונית השמאלנית ועוד.

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
« להגיב #36 ב- : אוגוסט 02, 2010, 10:27:53 »
בס''ד
המיפלגה הרדיקלית של סרביה, היא מפלגה שמזכירה את הליכוד או ישראל ביתנו... כלומר, הם מזוייפים, הם רודפי שררה, תאבי בצע ומוכנים ללכת לקראת דרישות האו''ם, רבים מחבריי וקרובי משפחתי שעדין חיים שם, בחרו במפלגה הנ''ל בגלל התעמולה הקולנית והפטריוטית שלהם, בדומה לליברמן אצלנו... אך הם כולם התגלו כאופורטוניסטים חסרי ערכים. המפלגה הקונסרבטיבית חרטה על דגלה שלושה דברים; המשך המאבק כדי לחסל את הישות שנקראת ''רפובליקת קוסובו'', להלחם בהשפעות האו''ם וארה''ב העויינת לסרביה וכמובן לפתח את המדינה לכיוון של שוק חופשי ולהצטרף בסופו של דבר לאיחוד האירופי.
עדן איסקוביץ

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
« להגיב #37 ב- : אוגוסט 02, 2010, 10:30:44 »
בס''ד
בנוגע למה שאמרת, הונלוהוהו, אין לסרבים שום דם על הידיים. כשמגינים על הארץ, זוהי מלחמה ובמלחמה יש דם רב שנשפך. אם לדעתך לעם הסרבי יש דם על הידיים, אז לפי ראות עינייך, גם לישראלים יש דם ''פלסטיני'' על הידיים?!?
עדן איסקוביץ

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #38 ב- : אוגוסט 02, 2010, 12:12:49 »
בס''ד
בנוגע למה שאמרת, הונלוהוהו, אין לסרבים שום דם על הידיים. כשמגינים על הארץ, זוהי מלחמה ובמלחמה יש דם רב שנשפך. אם לדעתך לעם הסרבי יש דם על הידיים, אז לפי ראות עינייך, גם לישראלים יש דם ''פלסטיני'' על הידיים?!?

אתה טיפש. ישראל לא עשתה טיהור אתני...

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #39 ב- : אוגוסט 02, 2010, 13:32:20 »
אתה טיפש. ישראל לא עשתה טיהור אתני...

במידה וכל העם הוא אויב, טיהור אתני הוא פשע?

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #40 ב- : אוגוסט 02, 2010, 22:56:28 »
במידה וכל העם הוא אויב, טיהור אתני הוא פשע?

אפילו בעת מלחמה יש כללים שאסור להפר אותם. על אמנת ז'נבה שמעת?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #41 ב- : אוגוסט 02, 2010, 23:02:37 »
אפילו בעת מלחמה יש כללים שאסור להפר אותם. על אמנת ז'נבה שמעת?

אני שואל אותך כרגע מבחינה מוסרית לא ע"פי אמנות כאלה ואחרות.

האם יש לך בעיה מוסרית עם חיסול קולקטיבי של עם, כשהעם כולו ב100% עד הפרט האחרון הוא אויב?

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #42 ב- : אוגוסט 02, 2010, 23:03:51 »
אני שואל אותך כרגע מבחינה מוסרית לא ע"פי אמנות כאלה ואחרות.

האם יש לך בעיה מוסרית עם חיסול קולקטיבי של עם, כשהעם כולו ב100% עד הפרט האחרון הוא אויב?

כן

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #43 ב- : אוגוסט 02, 2010, 23:06:07 »
כן

למה? כל אחד ואחד מאותו עם דמיוני הוא אויב, אויב שאין אפשרות לפייס, אויב שהדרך היחידה שהמלחמה איתו תגמר היא בחיסול האויב או להיות נתונים לרחמיו.

עדיין הדבר לא מוסרי?

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #44 ב- : אוגוסט 02, 2010, 23:09:11 »
למה? כל אחד ואחד מאותו עם דמיוני הוא אויב, אויב שאין אפשרות לפייס, אויב שהדרך היחידה שהמלחמה איתו תגמר היא בחיסול האויב או להיות נתונים לרחמיו.

עדיין הדבר לא מוסרי?

עזוב, אתה לא תבין...

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #45 ב- : אוגוסט 02, 2010, 23:10:11 »

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
« להגיב #46 ב- : אוגוסט 02, 2010, 23:11:43 »
בס''ד
חבל שהגיבור סלובודן מילושוביץ' לא סיים את מלאכת הקודש שהתחיל! להחזיר את האדמה לבעלייה ולגרש את הטינופת האלבנית. ועל הדרך, גם את בוסניה היה אפשר לנקות ממגפת האסלאם.
עדן איסקוביץ

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #47 ב- : אוגוסט 02, 2010, 23:12:06 »

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #48 ב- : אוגוסט 02, 2010, 23:14:26 »
חסר טעם

אני חושב שהמצב הוא כזה, אתה יודע שהדבר הנכון הוא לחסל עם דמיוני שכזה ולמחוק כל זכר שלו, אבל אין לך את הקיבה לעשות דבר כזה.

וזה גם בסדר.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #49 ב- : אוגוסט 02, 2010, 23:15:18 »
אני חושב שהמצב הוא כזה, אתה יודע שהדבר הנכון הוא לחסל עם דמיוני שכזה ולמחוק כל זכר שלו, אבל אין לך את הקיבה לעשות דבר כזה.

וזה גם בסדר.

תחזור אליי כשתגדל, אוקיי?