כתב נושא: הבהרה - כבר לא קוראים לי הונלוהוהו  (נקרא 8380 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הבהרה - כבר לא קוראים לי הונלוהוהו
« להגיב #25 ב- : יולי 21, 2010, 14:28:44 »
חזיר הוא יונק מאוד אינטלגנטי, בודאי שיותר מפרה למשל. נראה שהם גם מבינים שהולכים לשחוט אותם כי הם תמיד צווחים ונוחרים באימה לפני שחיטה. הפיזיולוגיה של החזיר- איבריו הפנימיים, העור, הבשר והעצמות שלו,  מאוד דומה לזו האנושית. לכן מעבר לעלבון שהטחתי בך, לדעתי האישית יש אכילת בשר חזיר מערבת קניבליזם סימלי. אולי זו אחת הסיבות לכך שביהדות יש מין התנגדות מיוחדת לאכילת חזיר מבין כל הטרפות.

אם כי יש סיבה הרבה יותר מעשית- חזירים ניזונים מפסולת וצואה. יש כפרים באסיה שמגדלים חזירים אקסלוסיבית על פסולת וצואת אדם. נקודה למחשבה בעבורך, במיוחד אם ניזונת מחזיר בזמן שהותך בסין.

אני מעולם לא התגאתי בכך שאני אחראי לשחיטה והתעללות בחיות שעלו על הצלחת שלי. כבר עשר שנים אני טבעוני בעיקר מהסיבה שאיני רוצה להיות אחראי לצער בעלי חיים.

קודם כל תהיה רגוע, לא נעלבתי מזה שקראת לי קניבל.
אכן הייתי בסין לפני כתשעה חודשים, אבל לצערי לא יצא לי לאכול שם חזיר. איפה שאכלתי חזיר זה דווקא היה באירופה.
אני יכול להבין את הרגישות שלך לחיות, גם לי עד לפני חמישה חודשים הייתה כלבה שגדלה איתי במשך 14 שנה. כמו שאתה מבין אני לא צמחוני, אבל יש חיות שאני לא מוכן לאכול, כמו אווזים, כי כואב לי הלב לראות איך שמפטמים אותם.
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק ronen1980

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #26 ב- : יולי 21, 2010, 22:52:11 »
אוכל חזיר?? 
אל תדאג,בעולם הבא אתה כבר תשלם על כל הדיבור הזה,כי יש מישהו למעלה.

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
« להגיב #27 ב- : יולי 21, 2010, 23:19:13 »
בס''ד
אדר יקירי, חדל לדבר שטויות, עזוב אותך מהפרובוקציות, זה מיותר. ואני מקווה שגם תפסיק עם אכילת בשר טריפה. זה מזיק לך הן בנפש והן בגוף. בשר החזיר הינו שמן וגס והוא מלא כולסטרול. הקדוש ברוך הוא ציווה אותנו לא לאכול מבשרו הטמא כדי שלא ישפיע על נפשנו לרעה. אני מקווה שיום יבוא ותבין שאתה טועה ותועה. ומי יתן שה' ימצא את דרכו אל לבך. כל יהודי יש בו ניצוץ קדושה, שהרי נשמות של יהודים נחצבו מכסא הכבוד של ה' יתברך, ועל כן גם אתה - יש בכך הכוחות הללו, רק השתדל נא לא לדבר רעה על ה' ועל תורתו. ובקשר לשם החדש שלך - עדיף שתשנה אותו, זה אכן פוגע ברגשות של כמה מהאנשים כאן. ואני אחד מאותם אנשים.
עדן איסקוביץ

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #28 ב- : יולי 21, 2010, 23:22:05 »
בס''ד
אדר יקירי, חדל לדבר שטויות, עזוב אותך מהפרובוקציות, זה מיותר. ואני מקווה שגם תפסיק עם אכילת בשר טריפה. זה מזיק לך הן בנפש והן בגוף. בשר החזיר הינו שמן וגס והוא מלא כולסטרול. הקדוש ברוך הוא ציווה אותנו לא לאכול מבשרו הטמא כדי שלא ישפיע על נפשנו לרעה. אני מקווה שיום יבוא ותבין שאתה טועה ותועה. ומי יתן שה' ימצא את דרכו אל לבך. כל יהודי יש בו ניצוץ קדושה, שהרי נשמות של יהודים נחצבו מכסא הכבוד של ה' יתברך, ועל כן גם אתה - יש בכך הכוחות הללו, רק השתדל נא לא לדבר רעה על ה' ועל תורתו. ובקשר לשם החדש שלך - עדיף שתשנה אותו, זה אכן פוגע ברגשות של כמה מהאנשים כאן. ואני אחד מאותם אנשים.

צר לי שזה פוגע בך, אבל אני לא יכול לשגע את חיים בן פסח ולבקש ממנו כל יומיים שיחליף את הכינוי שלי. זה כינוי, לא זוג תחתונים.
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
« להגיב #29 ב- : יולי 21, 2010, 23:23:57 »
בס''ד
איך חיים הסכים לשם שכזה?! מה איתו?..
עדן איסקוביץ

מנותק דרורי

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #30 ב- : יולי 22, 2010, 05:18:27 »
אני רוצה לשנות את שם המשתמש שלי ל"אוטיסט וגאה בזה". איך עושים את זה?

מנותק דרורי

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #31 ב- : יולי 22, 2010, 05:43:24 »
נכון, השם "אוטיסט וגאה בזה" נשמע טיפשי, אבל אני על הספקטרום האוטיסטי (מאובחן כאספרגר) ואני גאה בזה שאני אוטיסט. אני חבר בקהילה האוטיסטית ויחד אנחנו פועלים למען קבלת האוטיסטים לחברה והפסקת הניסיונות לרפאם.