כתב נושא: בן דרור ימיני - צדיק בסדום?  (נקרא 2029 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק קייזר סוזה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בן דרור ימיני - צדיק בסדום?
« ב- : יולי 20, 2010, 19:30:45 »
לאחרונה, אני מוצא עצמי עוקב אחר כל כתבה של העיתונאי בן דרור ימיני.
לטעמי, הוא אחד מהמבריקים שיש במדינה, כזה שלא עושה בחשבון ומטיח את האמת בפרצוף
עם עובדות כאלה שחושפות את השמאל הקיצוני כבוגדני וכשופר תעמולת האנטישמים.

רציתי לדעת מה דעתכם עליו, ועל עוד כמה כמותו למשל כמו קלמן ליבסקינד. והאם יש עיתנואים
כאלה או אחרים שאתם ממליצים לעקוב אחריהם, ודווקא מידיעות/מעריב.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #1 ב- : יולי 20, 2010, 19:41:28 »
רחוק הוא מצדיק, אמר אינספור פעמים שעל מנת למנוע מצב של "מדינה דו לאומית" , כלשונו, יש לסגת מיו"ש ומז' י-ם, לכן הוא אינו צדיק, להפך, אין הבדל בינו לבין שאר העיתונאים היהודונים למיניהם, זה שהוא חושף את אלה העוקפים אותנו משמאל אינו הופך אותו ליהודי טוב.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #2 ב- : יולי 20, 2010, 19:42:52 »
בעיקרון בן דרור ימיני הוא איש שמאל התומך בחלוקת ירושלים ונסיגה משטחי יהודה ושומרון (לפחות אלו שאינם שטחי C), למרות שאני לא מסכים איתו בעניין ושהוא טועה ובגדול בנושא הזה, הוא השמאלני היחיד שאני כמעט בטוח שכוונותיו הן טובות.
 אני גם חושב שהוא עיתונאי אחד היותר טובים והוגנים בארץ (אם לא הטוב וההוגן ביותר) וקראתי די הרבה מאמרים שלו בעבר החושפים את השמאל הקיצוני בשיא כיעורו ובצורה הרבה יותר טובה אפילו מאשר כל בעל טור ימני במעריב, למרות שבזמן האחרון התחלתי להזניח קריאת מאמרים שלו.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : יולי 20, 2010, 22:46:23 »
בן דרור ימיני הוא שמאלני קיצוני, תומך אוסלו, תומך פת"ח, תומך בהתנתקות ותומך נלהב בחלוקת ירושלים ובגירוש מאות אלפי יהודים על רקע דתם וגזעם.
התנגדות לארגוני שמאל אחרים מטעמים השמורים עמו לא אמור להפוך חלאה לצדיק. אלא אם כן אתה מעריץ את החמאס בגלל שהוא זרק אנשי פת"ח מהגגות.

ובמאמר מוסגר - השמאל הפאשיסטי נמצא במלחמה מתמדת עם השמאל האנרכיסטי, וכלל לא בטוח שעלינו לתמוך דווקא בשמאל הפאשיסטי שרוצה מדינה אירופאית
נקיה מכל סממן מוסלמי או יהודי.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #4 ב- : יולי 20, 2010, 22:50:21 »
בן דרור ימיני הוא שמאלני קיצוני, תומך אוסלו, תומך פת"ח, תומך בהתנתקות ותומך נלהב בחלוקת ירושלים ובגירוש מאות אלפי יהודים על רקע דתם וגזעם.
התנגדות לארגוני שמאל אחרים מטעמים השמורים עמו לא אמור להפוך חלאה לצדיק. אלא אם כן אתה מעריץ את החמאס בגלל שהוא זרק אנשי פת"ח מהגגות.
ובמאמר מוסגר - השמאל הפאשיסטי נמצא במלחמה מתמדת עם השמאל האנרכיסטי, וכלל לא בטוח שעלינו לתמוך דווקא בשמאל הפאשיסטי שרוצה מדינה אירופאית
נקיה מכל סממן מוסלמי או יהודי.
האלקשי, הפעם לקחת לי את המילים מהפה  O0
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק קייזר סוזה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : יולי 20, 2010, 22:57:55 »
מעניין  מה הוא חושב היום על זה שתמך באוסלו.
אוקיי, טעיתי בהענקת התואר גם אם אולי הוא צדיק באופן יחסי.
למרות זאת, אי אפשר להתעלם מעבודתו החשובה נגד השמאל הקיצוני,
במיוחד כאשר יש לו חשיפה עצומה לכתבותיו. לכתבה האחרונה שלו הגיבו למעלה מ2000 טוקבקיסטים.

מה לגבי אחרים? קלמן ליבסקינד? מישהו?