כתב נושא: סודנים  (נקרא 1452 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
סודנים
« ב- : יולי 21, 2010, 22:41:17 »
בס''ד
מה דעתכם לבצע הפגנה כמחאה על אוזלת ידה של הממשלה בכל הנוגע לפולשים הסודנים שנכנסים לישראל ומקימים להם קהילות ומסגדים בערי ישראל כמו אילת, תל-אביב ואשדוד.
זה ממש מטריד אותי שאנשים רדומים כל כך ולא נותנים דעתם על המתרחש תחת אפם. רק בעיר אילת יש כבר 8000 סודנים! והם רק הולכים ומתרבים. מדובר באנשים שמגיעים ממדינה מוסלמית נפשעת, טרוריסטית חסרת רחמים שכבר השמידה כמה מליונים טובים מבני עמה.
הם מביאים מחלות כמו שחפת וכמעט כולם נשאי נגיף האיידס. יש לסלק אותם קיבינימט מארץ ישראל! מה דעתכם? אנא נסו להיות אקטיביים, תנסו להראות התנגדות, כי אחרת מצבנו יהיה בלתי נסבל. יש לי משפחה באשדוד וחברים רבים מאוד שגדלתי איתם, ובעיר היפה הזאת יש סודנים רבים. באזור בו הם מתגוררים, הנקרא אזור ב', יש עלייה חדה במקרי השוד והפריצות לחנויות, דירות ומחסנים. הם גונבים, הורסים רכוש ציבורי, מאיימים על בנות - מכיוון שיש להם יצר מיני חייתי ובלתי ניתן לשליטה, והם גם חולי איידס, אם חלילה, סודני יתפוס נערה ויאנוס אותה, הוא לא רק יפגע בה פיזית ונפשית אלא גם ידביק אותה בנגיף האיידס. אני דואג מאוד! ואני מקווה שבעזרת ה', נסלק מכאן את הפולשים הארורים האלה למדינתם הארורה והמפגרת. יש לנו כבר אויב ערבי מוסלמי, אנחנו לא צריכים גם את הקופים האפריקנים האלה כאן! והדבר שמרגיז אותי יותר מכל הוא דבריהם של חוגי השמאל והארגונים לזכויות האדם, אלה שאומרים שישראל חייבת לקבל את כל הפליטים והמסתננים מסודן בגלל שמצבם גרוע והמצרים יורים בהם... המצרים יורים בהם?!?! הרי המצרים הם אחיהם הרוחניים! הסודנים הם הרי מוסלמים! הכיצד יתכן שמוסלמים יטבחו במוסלמים?! זה יתכן ועוד איך! ואנחנו, היהודים, צריכים להכניס למדינתנו את כל הפסולת האנושית הזאת! רבותיי, מדובר בסכנה לבטחון אחינו ואחיותנו, וסכנה חריפה לצביון היהודי של המדינה! אם אתם רוצים שישאר כאן רוב יהודי מוצק ולא מדינה רב לאומית עם כל מיני בני תערובת ערבים, יהודים וכושים, יש לסלק אותם משטחי ישראל כמה שיותר מהר! יש להשמיע את הדבר ולהתריע כדי שכל ישראלי ידע עד כמה המצב הוא עגום! צריך להתעורר מהאדישות המסוכנת הזאת!
עדן איסקוביץ

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
סודנים
« להגיב #1 ב- : יולי 22, 2010, 07:51:53 »
בעיתון של היום יש כתבה גדולה שהם הגיעו לאשדוד

לדעתי אם אתה רוצה להילחם בהם צריך ממש ללכת ולדבר איתם ולספר להם שקרים  שבשכונות של העשירים(רמת אביב כפר שמריהו סביון וכו)מחפשים עובדים בתנאים  מצויינים כולל מגורים וזה רק למי שמתעקש ועושה הרבה רעש ובלאגן.

אני מוכן אפילו לעלות אותם למונית ולשלם לנהג ישירות על חשבוני.
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
סודנים
« להגיב #2 ב- : יולי 22, 2010, 12:55:40 »
בס''ד
תאמין לי, אני מוכן לעשות הכל רק שייתרחקו מאשדוד... מצידי שילכו לרמת אביב, אל השמאלנים העלובים שרוצים אותם כאן, שישדדו, יאנסו וידביקו אותם במגפות שלהם.
הם לא סובלים מהסודנים כמו תושבי אשדוד ואילת למשל. נמאס לי כבר שרק היהודים הטובים אוכלים אותה ואילו השמאלנים החלאות מתעלמים מהמצב ועוד משתפים פעולה עם הצד העויין.
אני מציע לך לנסוע לאשדוד ולעבור לי כביש הנמל, ליד הכניסה הצפונית לעיר - יש שם ממש מחנה פליטים אפריקני!!... מאות סודנים יושבים ליד הכבישים ומחכים שאיזה יהודון יקח אותם לצורכי עבודות שונות! והם רק הולכים ומתרבים.. אני יודע שאני נשמע כמו גזען, אך אין זו גזענות, כי אני אינני שונא אותם, אני פשוט דואג לעם שלי, ורוצה שהם יחזרו לארצם. יש להם ארץ, אך הם מסתננים לתוך ישראל בתקווה למצוא הזדמנויות כלכליות.
עדן איסקוביץ