כתב נושא: הלוחמים הטובים ביותר?  (נקרא 19904 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #75 ב- : יולי 18, 2010, 12:08:21 »
גם לאנגלים היה קילר אינסטינקט, דם יזע ודמעות. אבל כיום? שפנים.

חוסר חמור במדע המדינה הוא בגלל שמדובר בעם של עבדים, כרגע לא עבדים בפועל, אבל בהחלט עבדים במנטליות. גם בארה"ב אחרי שקיבלו חירות, הרבה מהשחורים העדיפו להשאר עבדים, כי זו הייתה המנטליות, תאר לך שלא היו מקבלים חירות, אלא מדינה משל עצמם. היינו מסתכלים על ישראל 2.

המנטליות של העבד נמחקה אחרי 40 שנה במדבר וזה היה בדיוק הסיבה למה הם נשארו שם כל כך הרבה זמן, הבעיה הייתה חוסר אינטלקטואליזם מדיני, זה חוסר עמוק בעם היהודי שלא ידע ליצור לעצמו מסגרת מדינית שלא שאובה ממישהו אחר, זאת אומרת מסגרת מדינית שלעם היהודי תהיה עליו זכויות יוצרים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #76 ב- : יולי 18, 2010, 12:10:51 »
בדיוק כמו שעצם העיסוק במדע לא הופך אותך לגאון, כך עצם העיסוק בלחימה לא הופכת אותך ללוחם.

המוסלמים השתתפו באינספור קרבות לאורך ההסטוריה, לכן הם לוחמים לפי גישתך.

ולנץ, אולי המנטליות של העבד הייתה אמורה להמחק ב40 שנה במדבר, לא צריך לדפדף הרבה כדי להגיע לחלק שהעם מבקש מלך.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #77 ב- : יולי 18, 2010, 12:17:13 »
בדיוק כמו שעצם העיסוק במדע לא הופך אותך לגאון, כך עצם העיסוק בלחימה לא הופכת אותך ללוחם.

המוסלמים השתתפו באינספור קרבות לאורך ההסטוריה, לכן הם לוחמים לפי גישתך.

אתה שוב לא קורא מה שאני כותב - לוחם לא צריך רק לעסוק, הוא צריך גם להיות טוב בזה ומפה השאלה!!! של האשכול.
אפשר להיות לוחם רק מבלי להיות כזה בדרך החיים כמו שאפשר להיות זמר או סופר טובים גם מבלי להיות כזה בדרך החיים, זה עניין של פוטנציה ויכולת.
אדם שהוא לוחם בדרך חייו הוא לוחמני אך לא בהכרח לוחם ובטח שלא לוחם טוב.

לא מספיק להשתתף בקרב בשביל להיות לוחם טוב כמתבקש בשאלת האשכול.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #78 ב- : יולי 18, 2010, 12:18:02 »
אני מביא לך מקור בה"פ

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #79 ב- : יולי 18, 2010, 12:30:59 »
אתה שוב לא קורא מה שאני כותב - לוחם לא צריך רק לעסוק, הוא צריך גם להיות טוב בזה ומפה השאלה!!! של האשכול.
אפשר להיות לוחם רק מבלי להיות כזה בדרך החיים כמו שאפשר להיות זמר או סופר טובים גם מבלי להיות כזה בדרך החיים, זה עניין של פוטנציה ויכולת.
אדם שהוא לוחם בדרך חייו הוא לוחמני אך לא בהכרח לוחם ובטח שלא לוחם טוב.

לא מספיק להשתתף בקרב בשביל להיות לוחם טוב כמתבקש בשאלת האשכול.

שמאלני יכול להיות לוחם?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #80 ב- : יולי 18, 2010, 12:48:36 »
ולנץ, אולי המנטליות של העבד הייתה אמורה להמחק ב40 שנה במדבר, לא צריך לדפדף הרבה כדי להגיע לחלק שהעם מבקש מלך.
העם מבקש לא בגלל מנטליות של עבד זה בטוח, העם ביקש מלך כי הוא רוצה שלטון ריכוזי ואין לו דוגמא לשאוב מתוכה בעם ישראל, כולל כל המערכת המנהלית שנלווית לזה, לעם ישראל לא היה מדע המדינה זה הרעיון, האם מנטליות של עבדים גרמה לעלייתו של האיש הזה?

או של האיש הזה:

אולי ושמא האיש הזה:

« עריכה אחרונה: יולי 18, 2010, 14:16:17 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #81 ב- : יולי 18, 2010, 12:53:05 »
אני לא יודע מה היו המניעים, אבל כשיש עליך מלך, אתה אוטומטית עבד למלך.

ואני חושב שרצון לנקמה גרם לעליית היטלר

בקשר למוסוליני, אני באמת לא יודע.

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #82 ב- : יולי 18, 2010, 13:04:38 »
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2010, 13:20:37 על ידי הבוס הגדול »
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #83 ב- : יולי 18, 2010, 13:08:49 »
הצ'צנים אפריקאים עזתיים ירדנים ועוד ועוד במילה אחת-מוסלמים אכזריים!!  >:(  >:(  >:(  >:(

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #84 ב- : יולי 18, 2010, 13:10:22 »
נראה לי שראיתי את הסרטון שאתה מדבר עליו (זה היה מזעזע ביותר), ולומר שהצ'צנים המוסלמים הם "ברברים" זה עלבון לברברים אפריקנים פרמטיבים.

הצ'צנים אפריקאים עזתיים ירדנים ועוד ועוד במילה אחת-מוסלמים אכזריים!!   >:( >:( >:( >:( >:(

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #85 ב- : יולי 18, 2010, 14:14:33 »
אני לא יודע מה היו המניעים, אבל כשיש עליך מלך, אתה אוטומטית עבד למלך.

ואני חושב שרצון לנקמה גרם לעליית היטלר

בקשר למוסוליני, אני באמת לא יודע.
לסגנון התשובה הזו שלך נותנים את ההגדרה- "חכם בלילה".
ולמה? פשוט בשל העובדה שקל לך לדבר היום בחשיבה שהיא במובהק פוסט "מהפכה צרפתית", אבל לפני 3000 שנה, כשהדוגמה היחידה לשלטון ריכוזי ויעיל הוא מלך (וגג אולי ראש שבט/מנהיג שבטי) אזי אתה פונה לדבר היחיד שאתה מכיר וזה בדיוק מה שגרם לבקשה של עם ישראל מהנביא שמואל, מינוי מלך! אם אתה תפתח תנ"ך, אתה תראה שמאז שיהושע כבש חלקים נרחבים מא"י, וחילק את השטח לשבטים, לא היה שלטון ריכוזי אלא כל שבט התנהל לבדו, מקסימום 2-3 שבטים הלכו יחד במקרה של איום חיצוני בגזרתם (דבר שנמשך לכל אורך ספר שופטים ושמואל עד מינוי שאול למלך).
הראציונל שעמד מאחורי עליית היטלר מוסוליני ונפוליון כאחד מצד הרחוב, או יותר נכון הרציונל שאפשר את עלייתם ודחף לזה, הוא הרצון בשלטון ריכוזי, יעיל, מאחד שישיב את הכבוד הלאומי לעם, וזה בדיוק מה שרצו עם ישראל מהנביא שמואל.
אגב, אם להיות הוגנים, הנביא שמואל חוזר ומדגיש שהשלטון הזה ישעבד! אבל העם לא רצה לשמוע, הרחוב דרש את המנהיג החזק והדוגמא היחידה שהכיר היא מונרכיה דאז, אם לעם ישראל היה מדע מדינה מסודר עם משהו שניתן להכריז עליו שיש לנו עליו זכויות יוצרים, אולי העם לא היה ממהר לבקש מלך אלא בונה לעצמו את מה שרצה מתוך זה.
ראה מאידך את הרעיון שדחף להקמת ארה"ב, "האבות המייסדים" של ארה"ב שאבו רעיונית את היצירה הזו-ארה"ב, מהתנ"ך!! ודווקא זה שלא כולל בתוכו את "הברית החדשה" (כפי שהנוצרים רואים את התנ"ך כחטיבה אחת שמאגדת את "הברית הישנה" עם זו "החדשה") רק תחשוב אם אנחנו היינו לוקחים חלק מהרעיונות שקדמו ג'ורג' וושינגטון, תומס ג'פרסון, ג'ון קווינסי אדמס ושות', היינו לוקחים אותם ומיישמים מסגרת חופשית יותר, פדרטיבית במסגרת על שבטית עם רעיון יהודי שעומד במרכזו, אולי אז כל ההסטוריה שלנו הייתה נראית אחרת......
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בעניין: הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #86 ב- : אוקטובר 23, 2012, 16:46:02 »
בס"ד

אני רואה איך הם מתנהגים בבית-ספר(לפני שעליתי לארץ,למדתי איתם).היה פעם מקרה שרוסי התחיל ללכלך על צ'צ'נים אז ממש בבית-ספר כל הצ'צ'נים קפצו עליו הוא שכב מדמם על הרצפה ואז התחילו לבעוט לו בפרצוף,לאחר מכן הוא לא חזר לבית-ספר.ולפעמים הם נטפלים לרוסים בעצמם ורוסים מפחדים מהם פחד מוות,כי פעם אחת אני זוכר היה מקרה צ'צ'ני בא דחף רוסי,הרוסי החזיר לו יום למחרת איזה 100 איש חיכו לו ליד השער עם מקלות וסכינים.המנהלת התקשרה למשטרה ונתנה לו ליווי הביתה.גם היה מקרה ב2005 רוסי התחיל פעם עם בחורה צ'צ'נית אחרי שבוע כל משפחתו נמצאו מתים עם סדקים בראשם.

הם יראו רוסי ברחוב,אם לא יהיה לם מצב רוח,הם יבואו יתחילו לתקוף אותו אם הוא ינסה להחזיר הוא מת במקום.ישר 60 צ'צ'נים קוצפים עליו.רוסים מפחדים לצאת מהבתים בגללם.גם יהודים פוחדים מהם פחד מוות,הם נטפלים הרבה ליהודים גם כן.גם היו מקרים שהם ראו רוסים עם עגיל אז הם התחילו לסקול אותם באבנים עד שהם מתים.בדגאסטן אבל(האיזור שגרתי בו)הרוסים מהווים מיעוט של רק 5%.אבל אפילו במוסקבה ששם הצ'צ'נים מהווים ממש מיעוט עלוב (15אלף אזרחים מתוך אוכלוסייה של 10 מיליון וכל השאר זה רוסים)אפילו שם הם הורגים רוסים ברחובות והרוסים מפחדים לצאת מהבית,הם מתלוננים למשטרה.אבל כשהנם נלחמים נגד הצבא הרוסי,אין להם סיכוי.הצבא מפציץ אותם באלפים כשצריך.בקיצור אחי עם אכזרי.

כן צ'צ'נים הם לא ערבים... אבל עדיין גזע נחות שניצל מהרוסים רק בגלל שפוטין תאב בצע שרוצה עסקים עם העולם המוסלמי

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #87 ב- : אוקטובר 23, 2012, 19:03:14 »
והסמוראים הם בסך הכל אבירים נוסח יפן.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק Blackraptor

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #88 ב- : אוקטובר 24, 2012, 00:41:40 »
מונגולים והונים.

תרגום לחסרי ידע באנגלית: "קוראן - ספר יחיד לשטיפת מוח שגרם לאובדן של המוני חפים מפשע במלחמות למשך 100 שנה"

מנותק צוביצביקה

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #89 ב- : אוקטובר 25, 2012, 12:18:01 »
טוב אני מודה, לא קראתי את כל השרשור, באמת שלא היה לי כוח.

אבל אני אגיד ככה, לנו היהודים בהחלט יש פוטנציאל לא ממומש. הסיבות העיקריות הן - המתכונת הצבאית של צה"ל וקבלת ההחלטות ההזויה של הממשלה.

לו צה"ל היה צבא יהודי לפי ההלכה וממשלת ישראל הייתה יהודית ולא מנסה להיות אמריקאית, אז מזמן עזה, יו"ש וכל סנטימטר נוסף משטח מדינת ישראל היה נקי מערבים על כל גווניהם וכל פעם שסוריה, לבנון או מצרים היו חושבות לרגע לתקוף את ישראל, הן היו מוחזרות 2000 שנה אחורה.

בבחירות הקרובות למי מצביעים כדי לקרב את היום שבו כל זה יתממש?

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #90 ב- : אוקטובר 25, 2012, 12:22:52 »
אין אף אחד שאתה יכול להצביע לו שידאג שכל זה יתממש...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק צוביצביקה

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #91 ב- : אוקטובר 25, 2012, 12:28:14 »
האם יש אור בקצה המנהרה? אם לא, האם יש למישהו את הכלים והרצון לחפור במנהרה עד שימצא אור?

אה ולא, אין כוונה למפלגה הקיקיונית והלא ברורה - "אור" בראשות הבוגד הנאלח ידען.