כתב נושא: הלוחמים הטובים ביותר?  (נקרא 19883 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק פרימיטיב

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #50 ב- : יולי 17, 2010, 20:11:12 »
אי אפשר לשים את האצבע על איזה עם בעל כושר הלחימה הטוב ביותר או בעל רוח קרבית,זה לא דבר קבוע אבל בכל מקרה אני חייב לציין את המונגולים.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #51 ב- : יולי 17, 2010, 22:05:30 »
בס"ד

מי שראה את הסרטון על איך הצ'צ'נים שוחטים חיילים רוסים יודע כמה הם זבל חסרי רחמים

אפשר קישור?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #53 ב- : יולי 17, 2010, 22:40:47 »
אם אדם לוקח אדם אחר במכות, כל מה שזה אומר זה שהוא נלחם יותר טוב ממנו.

וזו הכוונה בשאלה מי הלוחמים הטובים ביותר.

ציטוט
אוקי אז צלאח אדין לא היה דוגמא טובה, בכל מקרה אני בטוח שאתה מכיר את ההסטוריה הערבית יותר טוב ממני ויכול למנות לפחות מנהיג צבאי אחד בעל הישיגים מרשימים.

לא.

ציטוט
אני ראיתי בזמנו תוכנית בערוץ ההסטוריה על המכבים, נאמר שם שיהודה המכבי הוביל קומץ קטן מהעם, שרוב העם לא תמך במרד, שהיו המון מתיוונים, ושהוא בילה את רוב זמן המלחמה כשהוא חי בהרים במסתור יחד עם לוחמיו. לא נראה לי כמו תיאור של תמיכה גורפת בעם.

לא לומדים היסטוריה יהודית מערוץ ההיסטוריה, אולי מלחה"ע ה-2 גג. במהלך המלחמה, רוב העם תמך בו ועזר ללחימה בדרכים שונות ומגוונות וצבאו גדל כל הזמן, קומץ קטן!!! של העם היה מתיוון, והשאר היו נאמנים.

ציטוט
ולוחם זה לא יכולת, אני אישית מכיר אנשים שמתאמנים שנים ארוכות באומנויות לחימה כאלה ואחרות, והם ממש לא לוחמים.

הם כן... מעצם היותם טובים בלחימה, הם לוחמים, גם אם ירצו בכך וגם אם לא, כמו שאדם אינטליגנטי יכול להיות ידען ויכול להיות בור.

ציטוט
והעם היהודי במהותו אינו לוחם, אולי נלחם וניצח, אך לוחם הוא ממש לא.

העם היהודי במהותו הוא הלוחם הטוב ביותר (כמובן בעזרת הקב"ה, כמו ש-Hebraic הספיק לציין) כי מהותו של העם היהודי היא טרנסצנדנטלית, היא לא תלויה בהתנהגות שלו, המהות שלו היא מעל ההיגיון, מטאפיזית וא-נורמלית. גם אם יתנהג כשפן וכברברי ביותר מבין העמים, הוא עדיין יהיה הנאור ביותר, מהותו הלוחמת היא פוטנציאל שהוא לא מממש בגלל רעיונות בזויים וזרים (גם למסור שטחים לאויב בשביל כמה דולרים מאמריקה, זה לא בדיוק לחימה ובטח שלא כבוד).

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #54 ב- : יולי 17, 2010, 22:41:16 »
הם כמו חמאס אבל יותר מפחידים ומשוגעים. לא מוצא סיבה לכל הכבוד.

אבל לא לוחמים.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #55 ב- : יולי 17, 2010, 22:49:23 »
וזו הכוונה בשאלה מי הלוחמים הטובים ביותר.

לא.

לא לומדים היסטוריה יהודית מערוץ ההיסטוריה, אולי מלחה"ע ה-2 גג. במהלך המלחמה, רוב העם תמך בו ועזר ללחימה בדרכים שונות ומגוונות וצבאו גדל כל הזמן, קומץ קטן!!! של העם היה מתיוון, והשאר היו נאמנים.

הם כן... מעצם היותם טובים בלחימה, הם לוחמים, גם אם ירצו בכך וגם אם לא, כמו שאדם אינטליגנטי יכול להיות ידען ויכול להיות בור.

העם היהודי במהותו הוא הלוחם הטוב ביותר (כמובן בעזרת הקב"ה, כמו ש-Hebraic הספיק לציין) כי מהותו של העם היהודי היא טרנסצנדנטלית, היא לא תלויה בהתנהגות שלו, המהות שלו היא מעל ההיגיון, מטאפיזית וא-נורמלית. גם אם יתנהג כשפן וכברברי ביותר מבין העמים, הוא עדיין יהיה הנאור ביותר, מהותו הלוחמת היא פוטנציאל שהוא לא מממש בגלל רעיונות בזויים וזרים (גם למסור שטחים לאויב בשביל כמה דולרים מאמריקה, זה לא בדיוק לחימה ובטח שלא כבוד).

שוב הכל תלוי באיך אתה מגדיר לוחם, אחד שהולך מכות, לא משנה באיזה רמה אגב, עדיין לא הופך אותו ללוחם.

אתה רוצה להגיד לי שאין אף מצביא אחד ערבי דגול בהסטוריה?

אתה אומר משהו אחד - ערוץ ההסטוריה משהו אחר.

ולא, זה שהם יכולים לתת ללמישהו מכות לא הופך אותם ללוחמים. בדיוק כמו שלא כל מדען ולא כל פרופסור הם אינטליגנטים, כך לא כל אדם שעוסק בלחימה הוא אכן לוחם.

העם היהודי הוא עם פחדן. לפני 3000 שנה היינו עבדים, והיום? אותה מנטליות. אז בבקשה אל תשים את העם היהודי ואת המילה לוחמים באותו משפט...

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #56 ב- : יולי 17, 2010, 23:14:09 »
אני לא חושב שיש דבר כזה "עם לוחם" כל עם נאלץ להלחם בסופו של דבר ואם הוא נלחם טוב או לא זה משתנה לפעמים..אם "עם לוחם" זה עם שאוהב להלחם(חמום מוח אפשר לומר)+טוב בזה אז אנחנו העם האחרון בעולם שיכול להיקרא ככה...
אל תצביע תשפיע

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #57 ב- : יולי 17, 2010, 23:53:52 »
רון בן מיכאל כל הזמן אומר כמה הוא מת להניח עליי את ידו. אם הוא ידפוק לי מכות, זה יעשה ממנו לוחם?
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #58 ב- : יולי 18, 2010, 00:01:10 »
רון בן מיכאל כל הזמן אומר כמה הוא מת להניח עליי את ידו. אם הוא ידפוק לי מכות, זה יעשה ממנו לוחם?
זה יעשה ממנו חתן פרס ישראל

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #59 ב- : יולי 18, 2010, 00:01:58 »
זה יעשה ממנו חתן פרס ישראל

לא שאלתי אותך, שאלתי אנשים הרבה יותר חכמים ממך
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #60 ב- : יולי 18, 2010, 00:03:09 »
אבל לא לוחמים.
החמאס או הצ'צ'נים?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #62 ב- : יולי 18, 2010, 02:56:09 »

שוב הכל תלוי באיך אתה מגדיר לוחם, אחד שהולך מכות, לא משנה באיזה רמה אגב, עדיין לא הופך אותו ללוחם.

אדם שרוצה לצייר אבל לא מסוגל לצייר הוא צייר?

אדם שמסוגל לצייר מצוין אבל בוחר שלא הוא לא צייר?

ציטוט
אתה רוצה להגיד לי שאין אף מצביא אחד ערבי דגול בהסטוריה?

לא קיים.

ציטוט
אתה אומר משהו אחד - ערוץ ההסטוריה משהו אחר.

אתה רוצה מקורות או משהו?

ציטוט
ולא, זה שהם יכולים לתת ללמישהו מכות לא הופך אותם ללוחמים. בדיוק כמו שלא כל מדען ולא כל פרופסור הם אינטליגנטים, כך לא כל אדם שעוסק בלחימה הוא אכן לוחם.

בהחלט כן. אפשר להגיד שאדם הוא לוחמני, כלומר בעל אישיות של לחימה, אבל הוא לא בהכרח לוחם. לוחם הוא מי שמצטיין בלחימה, ולא רק מעוניין בה.

ציטוט
העם היהודי הוא עם פחדן. לפני 3000 שנה היינו עבדים, והיום? אותה מנטליות. אז בבקשה אל תשים את העם היהודי ואת המילה לוחמים באותו משפט...

ובזמן המלכים דוד ושלמה היינו ארצות הברית של העולם המוכר. הכל תלוי בבחירה שלנו - אבל המהות שלנו מעבר להתנהגותנו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #63 ב- : יולי 18, 2010, 02:59:31 »

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #64 ב- : יולי 18, 2010, 03:00:19 »

הונלוהוהו כל הזמן אומר כמה הוא רוצה לדבר שטויות. אם הוא ידבר שטויות, זה יהפוך אותו לשטות?

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #65 ב- : יולי 18, 2010, 03:04:19 »
http://www.liveleak.com/view?i=792_1186941763
http://www.liveleak.com/view?i=e58_1187043164
http://www.liveleak.com/view?i=01d_1187129093
http://www.liveleak.com/view?i=e37_1187214455
http://www.liveleak.com/view?i=792_1186941763
http://www.liveleak.com/view?i=e58_1187043164
http://www.liveleak.com/view?i=01d_1187129093
http://www.liveleak.com/view?i=e37_1187214455

לא מומלץ לבעלי לב חלש או לאנשים בפרט
אני יכול גם להבין את הצ'צ'נים כי רוסיה הורגת את הלוחמים שלהם,הצ'צ'נים טענו שרוסיה חתכה את אוזניהם של המוג'אהידין ואני ראיתי את זה בעצמי באינטרנט.כך שאני לא תומך באף אחד.הרוסים האנטישמיים והמוסלמים שימותו.אני גם לא יודע מי התחיל את המלחמה.

מנותק gambito

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #66 ב- : יולי 18, 2010, 08:19:17 »
אני חושב שלוחמים זה העם הרוסי , העם הגרמני, העם היהודי, ספרטה , רומא, הצ'צ'נים,האפגנים,הסמוראים היפנים,הוייטנאמים,הגאורגים

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #67 ב- : יולי 18, 2010, 09:23:07 »
לוחם מבחינתי זו דרך חיים, בושידו אם המושג הזה אומר לך משהו, לא אדם שהולך מכות ברחוב, לא אדם שמסוגל לפרק 5 אנשים ביחד.

מוחמד לא היה מצביא?

תביא לי מקור, אשמח להרחיב את הידע בנושא.

שוב להיות לוחם זו דרך חיים, בושידו.

דוד ושלמה חיו ביחד פחות בסביבות ה100-150 שנה, העם היהודי קיים משהו כמו 3000 שנה, כלומר במשך 1/20 מקיומו הוא לא היה במצב של עבד. וזה לא סותר אגב, תסתכל על איך העם היהודי נראה ב2000 שנות גלות, אתה יכול להגיד שזה עם של לוחמים?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #68 ב- : יולי 18, 2010, 11:16:08 »
לוחם מבחינתי זו דרך חיים, בושידו אם המושג הזה אומר לך משהו, לא אדם שהולך מכות ברחוב, לא אדם שמסוגל לפרק 5 אנשים ביחד.

מוחמד לא היה מצביא?

דוד ושלמה חיו ביחד פחות בסביבות ה100-150 שנה, העם היהודי קיים משהו כמו 3000 שנה, כלומר במשך 1/20 מקיומו הוא לא היה במצב של עבד. וזה לא סותר אגב, תסתכל על איך העם היהודי נראה ב2000 שנות גלות, אתה יכול להגיד שזה עם של לוחמים?
מחמד עצמו לא היה מצביא, אנשיו כן.
והגלותיות שאתה מדבר עליה אכלה בעם היהודי משהו בסדר גודל של בין 600 ל800 שנה האחרונות.
עד אז יהודים נטלו חלק בהשד יודע כמה קמפיינים, נלחמו לצד מסלמים נגד הצלבנים חלקית, נגד המסלמים בממלכת כוזר, נלחמו נגד מחמד, נגד ממלכת אתיופיה בממלכת נאג'ארן (תימן של היום) (חשמונאים ואלכסנדר ינאי, בר כוכבא, המרד הגדול, מרד יהדות התפוצות להזכירך גם כן), לחמו נגד ביזנטיון עם האמפריה הסאסאנית, ומאות בשנים עשו לרומאים ולביזנטים כאב ראש גדול מאוד בלוחמת גרילה בא"י. 
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #69 ב- : יולי 18, 2010, 11:19:49 »
מחמד עצמו לא היה מצביא, אנשיו כן.
והגלותיות שאתה מדבר עליה אכלה בעם היהודי משהו בסדר גודל של בין 600 ל800 שנה האחרונות.
עד אז יהודים נטלו חלק בהשד יודע כמה קמפיינים, נלחמו לצד מסלמים נגד הצלבנים חלקית, נגד המסלמים בממלכת כוזר, נלחמו נגד מחמד, נגד ממלכת אתיופיה בממלכת נאג'ארן (תימן של היום) (חשמונאים ואלכסנדר ינאי, בר כוכבא, המרד הגדול, מרד יהדות התפוצות להזכירך גם כן), לחמו נגד ביזנטיון עם האמפריה הסאסאנית, ומאות בשנים עשו לרומאים ולביזנטים כאב ראש גדול מאוד בלוחמת גרילה בא"י. 

על כך לא ידעתי, ובכל זאת תסכים איתי שלעם היהודי אין קילר אינסטינקט, ואי אפשר להיות עם לוחם ללא קילר אינסטיקנט.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #70 ב- : יולי 18, 2010, 11:22:54 »
על כך לא ידעתי, ובכל זאת תסכים איתי שלעם היהודי אין קילר אינסטינקט, ואי אפשר להיות עם לוחם ללא קילר אינסטיקנט.
אני לא מסכים איתך שלעם ישראל אין קילר אינסטינקט, בהחלט היה לנו דבר כזה, אבל לצערי הגלות ובוודאי של ה-600 עד 800 שנה האחרונות גרמה לכך.
מה שכן הכי חסר היה תמיד לעם היהודי ותתפלא לשמוע (שכן להבנתי ואחרי שחשבתי על זה לא מעט והגעתי למסקנה הזו) זה חוסר חמור במדע מדינה!
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #71 ב- : יולי 18, 2010, 11:52:22 »

זה אדם לוחמני, לא לוחם.

ציטוט
מוחמד לא היה מצביא?

לא, המצביא הטוב ביותר שלו היה יהודי משומד שהתאסלם (אבו באכר).

ציטוט

שניה

ציטוט

זה להיות לוחמני, זאת לא דרך לוחם, אי אפשר לשאול למי יש את קוד ההתנהגות הלוחמני הטוב ביותר, אפשר לשאול מי נלחם טוב יותר (וזאת הייתה השאלה שלי), סה טו.

ציטוט

נץ כבר ענה לך על זה (אגב, דוד ושלמה, שוב, היו רק נקודה אחת במשך שנות הזוהר של העם היהודי, העם היהודי כרגע במצב לא טוב בגלל שהוא דג שהיה זמן רב מדי מחוץ למים, עם אחר היה נכחד לגמרי, אנחנו לא בגלל שאנחנו עם מטאפיזי, לא רגיל, בזכות הקב"ה).

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #72 ב- : יולי 18, 2010, 12:00:16 »
אני לא מסכים איתך שלעם ישראל אין קילר אינסטינקט, בהחלט היה לנו דבר כזה, אבל לצערי הגלות ובוודאי של ה-600 עד 800 שנה האחרונות גרמה לכך.
מה שכן הכי חסר היה תמיד לעם היהודי ותתפלא לשמוע (שכן להבנתי ואחרי שחשבתי על זה לא מעט והגעתי למסקנה הזו) זה חוסר חמור במדע מדינה!

גם לאנגלים היה קילר אינסטינקט, דם יזע ודמעות. אבל כיום? שפנים.

חוסר חמור במדע המדינה הוא בגלל שמדובר בעם של עבדים, כרגע לא עבדים בפועל, אבל בהחלט עבדים במנטליות. גם בארה"ב אחרי שקיבלו חירות, הרבה מהשחורים העדיפו להשאר עבדים, כי זו הייתה המנטליות, תאר לך שלא היו מקבלים חירות, אלא מדינה משל עצמם. היינו מסתכלים על ישראל 2.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #73 ב- : יולי 18, 2010, 12:03:16 »
ורן,

לוחם לא חייב להיות לוחמני, לא כל איש סיירת הוא לוחם, ויש ג'ובניקים שהם לוחמים. בדיוק כמו שלא כל מדען הוא גאון, ולא כל פועל פשוט הוא אהבל.

על פי הגישה שלך המוסלמים הם לוחמים דגולים.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #74 ב- : יולי 18, 2010, 12:05:40 »
ורן,

לוחם לא חייב להיות לוחמני, לא כל איש סיירת הוא לוחם, ויש ג'ובניקים שהם לוחמים. בדיוק כמו שלא כל מדען הוא גאון, ולא כל פועל פשוט הוא אהבל.

ופה בא עניין הרמה. מדען טוב הוא גאון וכו'. לוחם זה יכולת, לוחמנות זה אופי-דרך חיים.

ציטוט
על פי הגישה שלך המוסלמים הם לוחמים דגולים.

איך בדיוק? הם תמיד נעזרו באחרים לעשות בשבילם את העבודה (כמו היום), הם לוחמנים שהם אנטיתזה ללוחמים.