כתב נושא: הלוחמים הטובים ביותר?  (נקרא 19787 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #25 ב- : יולי 16, 2010, 16:43:50 »
בס"ד

לדעתי הצ'צ'נים הם העם הכי חייתי שיש.צ'צ'נים לא היו סובלים אף שטות מצד הערבים(בניגוד אלינו).

מנותק פרימיטיב

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #26 ב- : יולי 16, 2010, 16:47:47 »
נפוליאון-צבא של עכברים עליהם מפקד אריה יכול לעשות יותר מצבא של אריות עליו מפקד עכבר. :P

אבל בתור קבוצה של לוחמים אני יגיד צ'צ'נים כי הם משוגעים על כל הראש

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #27 ב- : יולי 16, 2010, 17:14:11 »

אבל בתור קבוצה של לוחמים אני יגיד צ'צ'נים כי הם משוגעים על כל הראש

ועוד איזה משוגעים!! העם הכי חייתי שיש,והעם שהכי רואי לכבוד!אף אחד לא יכול עליהם בגלל זה גם אף אחד לא רוצה להתעסק איתם.
« עריכה אחרונה: יולי 16, 2010, 17:22:41 על ידי יובל הכהניסט »

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #28 ב- : יולי 16, 2010, 17:17:53 »
:old_WTF_Aza:
ועוד איזה משוגעים!! העם הכי חייתי שיש,והעם שהכי רואי לכבוד!אף אחד לא יכול עליהם בגלל זה גם אף אחד לא רוצה להתעסק איתם.

על מה כל הכבוד הזה לצ'צ'נים?

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #29 ב- : יולי 16, 2010, 17:29:50 »
על מה כל הכבוד הזה לצ'צ'נים?

אם היית חי איתם היית יודע.איתם אין משחקים.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #30 ב- : יולי 16, 2010, 17:32:48 »
אם היית חי איתם היית יודע.איתם אין משחקים.

אולי תספר לי?

מנותק פרימיטיב

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #31 ב- : יולי 16, 2010, 18:14:30 »
הם כמו חמאס אבל יותר מפחידים ומשוגעים. לא מוצא סיבה לכל הכבוד.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #32 ב- : יולי 16, 2010, 18:19:46 »
הם כמו חמאס אבל יותר מפחידים ומשוגעים. לא מוצא סיבה לכל הכבוד.

זה גם מה שאני יודע, בגלל זה אני תוהה.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #33 ב- : יולי 16, 2010, 18:23:55 »
אולי תספר לי?

אני רואה איך הם מתנהגים בבית-ספר(לפני שעליתי לארץ,למדתי איתם).היה פעם מקרה שרוסי התחיל ללכלך על צ'צ'נים אז ממש בבית-ספר כל הצ'צ'נים קפצו עליו הוא שכב מדמם על הרצפה ואז התחילו לבעוט לו בפרצוף,לאחר מכן הוא לא חזר לבית-ספר.ולפעמים הם נטפלים לרוסים בעצמם ורוסים מפחדים מהם פחד מוות,כי פעם אחת אני זוכר היה מקרה צ'צ'ני בא דחף רוסי,הרוסי החזיר לו יום למחרת איזה 100 איש חיכו לו ליד השער עם מקלות וסכינים.המנהלת התקשרה למשטרה ונתנה לו ליווי הביתה.גם היה מקרה ב2005 רוסי התחיל פעם עם בחורה צ'צ'נית אחרי שבוע כל משפחתו נמצאו מתים עם סדקים בראשם.

הם יראו רוסי ברחוב,אם לא יהיה לם מצב רוח,הם יבואו יתחילו לתקוף אותו אם הוא ינסה להחזיר הוא מת במקום.ישר 60 צ'צ'נים קוצפים עליו.רוסים מפחדים לצאת מהבתים בגללם.גם יהודים פוחדים מהם פחד מוות,הם נטפלים הרבה ליהודים גם כן.גם היו מקרים שהם ראו רוסים עם עגיל אז הם התחילו לסקול אותם באבנים עד שהם מתים.בדגאסטן אבל(האיזור שגרתי בו)הרוסים מהווים מיעוט של רק 5%.אבל אפילו במוסקבה ששם הצ'צ'נים מהווים ממש מיעוט עלוב (15אלף אזרחים מתוך אוכלוסייה של 10 מיליון וכל השאר זה רוסים)אפילו שם הם הורגים רוסים ברחובות והרוסים מפחדים לצאת מהבית,הם מתלוננים למשטרה.אבל כשהנם נלחמים נגד הצבא הרוסי,אין להם סיכוי.הצבא מפציץ אותם באלפים כשצריך.בקיצור אחי עם אכזרי.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #34 ב- : יולי 16, 2010, 18:28:27 »
אני רואה איך הם מתנהגים בבית-ספר(לפני שעליתי לארץ,למדתי איתם).היה פעם מקרה שרוסי התחיל ללכלך על צ'צ'נים אז ממש בבית-ספר כל הצ'צ'נים קפצו עליו הוא שכב מדמם על הרצפה ואז התחילו לבעוט לו בפרצוף,לאחר מכן הוא לא חזר לבית-ספר.ולפעמים הם נטפלים לרוסים בעצמם ורוסים מפחדים מהם פחד מוות,כי פעם אחת אני זוכר היה מקרה צ'צ'ני בא דחף רוסי,הרוסי החזיר לו יום למחרת איזה 100 איש חיכו לו ליד השער עם מקלות וסכינים.המנהלת התקשרה למשטרה ונתנה לו ליווי הביתה.גם היה מקרה ב2005 רוסי התחיל פעם עם בחורה צ'צ'נית אחרי שבוע כל משפחתו נמצאו מתים עם סדקים בראשם.

הם יראו רוסי ברחוב,אם לא יהיה לם מצב רוח,הם יבואו יתחילו לתקוף אותו אם הוא ינסה להחזיר הוא מת במקום.ישר 60 צ'צ'נים קוצפים עליו.רוסים מפחדים לצאת מהבתים בגללם.גם יהודים פוחדים מהם פחד מוות,הם נטפלים הרבה ליהודים גם כן.גם היו מקרים שהם ראו רוסים עם עגיל אז הם התחילו לסקול אותם באבנים עד שהם מתים.בדגאסטן אבל(האיזור שגרתי בו)הרוסים מהווים מיעוט של רק 5%.אבל אפילו במוסקבה ששם הצ'צ'נים מהווים ממש מיעוט עלוב (15אלף אזרחים מתוך אוכלוסייה של 10 מיליון וכל השאר זה רוסים)אפילו שם הם הורגים רוסים ברחובות והרוסים מפחדים לצאת מהבית,הם מתלוננים למשטרה.אבל כשהנם נלחמים נגד הצבא הרוסי,אין להם סיכוי.הצבא מפציץ אותם באלפים כשצריך.בקיצור אחי עם אכזרי.

חמאסניקים מהצד השני של העולם זה הכל.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #35 ב- : יולי 16, 2010, 18:29:29 »
הם כמו חמאס אבל יותר מפחידים ומשוגעים.
נכון.זה ההבדל ביניהם.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #36 ב- : יולי 16, 2010, 18:37:35 »
חמאסניקים מהצד השני של העולם זה הכל.

החמאס הם פחדנים.והם לא.אם החמאס היו חיים איתם,הם לא היו שורדים יום.אם הם היו עושים את השטויות האלה ומנסים אפילו לירות רקטה אחת ליישוב צ'צ'ני או לעשות פיגוע.אתה חושב היה התנגדות וכל הדבריםהאלה אם הם היו חיים איתם?הצ'צ'נים לא היו סובלים את השטויות האלה. החמאס הם כן אכזריים אבל אין להם אומץ.הערבים והצ'צ'נים זה לא אותו דבר בכלל.

אתה מחזיק מחמאס משהו כי ראית אותו רק מול האוייב הישראלי,מול צ'צ'נים היית מסתכל עליהם אחרת לגמרי אחי.צה"ל יכול להשמיד את חמאס ואת הצ'צ'נים ביחד אם רק יהיה רצון.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #37 ב- : יולי 16, 2010, 18:49:19 »
החמאס הם פחדנים.והם לא.אם החמאס היו חיים איתם,הם לא היו שורדים יום.אם הם היו עושים את השטויות האלה ומנסים אפילו לירות רקטה אחת ליישוב צ'צ'ני או לעשות פיגוע.אתה חושב היה התנגדות וכל הדבריםהאלה אם הם היו חיים איתם?הצ'צ'נים לא היו סובלים את השטויות האלה. החמאס הם כן אכזריים אבל אין להם אומץ.הערבים והצ'צ'נים זה לא אותו דבר בכלל.

אתה מחזיק מחמאס משהו כי ראית אותו רק מול האוייב הישראלי,מול צ'צ'נים היית מסתכל עליהם אחרת לגמרי אחי.צה"ל יכול להשמיד את חמאס ואת הצ'צ'נים ביחד אם רק יהיה רצון.

אני ממש לא מחזיק מהחמאס, וגם מהצ'צ'נים לא. אני דווקא תומך ברוסים ומקווה מאוד שהם יקרעו לצ'צ'נים ת'צורה. בדיוק כמו שהם עושים עד עכשיו.

מנותק פרימיטיב

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #38 ב- : יולי 16, 2010, 18:52:34 »

דווקא אני שמעתי שיהודי שעזר להם במחלמה נגד רוסיה טיפל בילדים שם ואז כשהם השטלתו על תאטרון דווקא שני יהודים אחד מהם זה הוא ניהל איתם משא ומתן. עוד פעם רק יהודים צריכים לדבר עם פסיכים.
אבל אם יהודים עזרו להם למה להם לפגוע ביהודים?
« עריכה אחרונה: יולי 16, 2010, 19:02:01 על ידי פרימיטיב »

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #39 ב- : יולי 16, 2010, 19:04:10 »
אני ממש לא מחזיק מהחמאס, וגם מהצ'צ'נים לא. אני דווקא תומך ברוסים ומקווה מאוד שהם יקרעו לצ'צ'נים ת'צורה. בדיוק כמו שהם עושים עד עכשיו.
אני רוצה ששניהם יהרגו אחד את השני.רוסיה בגלל שהיא עוזרת לאיראן ורוב הרוסים אנטישמים והצ'צ'נים בגלל שהם מוסלמים.הם גם אנטישמים אבל לא כמו הרוסים.הצ'צ'נים יותר מתמקדים ברוסיה.
ואם מסתכלים על זה הצ'צ'נים לא יכולים לפגוע בישראל לא משנה מה,יש להם בעיות עם רוסיה והם רחוקים.לעמות זאת רוסיה כן פוגעת בנו עכשיו עם איראן.

מנותק פרימיטיב

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #40 ב- : יולי 16, 2010, 19:11:24 »
אני רוצה ששניהם יהרגו אחד את השני.רוסיה בגלל שהיא עוזרת לאיראן ורוב הרוסים אנטישמים והצ'צ'נים בגלל שהם מוסלמים.הם גם אנטישמים אבל לא כמו הרוסים.הצ'צ'נים יותר מתמקדים ברוסיה.
ואם מסתכלים על זה הצ'צ'נים לא יכולים לפגוע בישראל לא משנה מה,יש להם בעיות עם רוסיה והם רחוקים.לעמות זאת רוסיה כן פוגעת בנו עכשיו עם איראן.

אתה חושב שבסוף הציבור ברוסיה ישתנה בגללם ויהיה בעד ישראל?

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #41 ב- : יולי 16, 2010, 19:15:06 »
דווקא אני שמעתי שיהודי שעזר להם במחלמה נגד רוסיה טיפל בילדים שם ואז כשהם השטלתו על תאטרון דווקא שני יהודים אחד מהם זה הוא ניהל איתם משא ומתן. עוד פעם רק יהודים צריכים לדבר עם פסיכים.
אבל אם יהודים עזרו להם למה להם לפגוע ביהודים?

וואלה אחי את זה לא ידעתי? :old_huh:  איפה שמעת את זה? יש קישור או משהו?
והסיבה שהם נגד יהודים כנראה בגלל שהם מוסלמים והנושא של "פלסטין" מאוד כואב להם אני יודע(במיוחד בזמן עופרת יצוקה,באתרים שלהם הם התבטאו מאוד נגד היהודים),מנהיג הצ'צ'נים דוקו עומארוב אמר שהוא ראה תמיד ביהודים כאוייב, וסתם כי כל העולם שונא את היהודים.אבל הם לפחות לא מתמקדים בזה יותר מדי.הם פעם ב יזרקו מילה וזהו.היו לי כמה חברים צ'צ'נים והם ידעו שאני יהודי והיו בסדר איתי.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #42 ב- : יולי 16, 2010, 19:28:34 »
אתה חושב שבסוף הציבור ברוסיה ישתנה בגללם ויהיה בעד ישראל?

אם יש להם שכל(ואני מאמין שיש להם) הם יבינו מתישהו שהמוסלמים זה בעיה ויעריכו את ישראל כשישראל תהרוג מוסלמים אחרים.אבל הם תמיד יהיו אנטישמים.(לדעתי).נכון לעכשיו לרוסיה יש קשרים עם חמאס שר"י.אם הם יודעים שיש בעיה מוסלמית אז למה יש להם קשרים עם חמאס.הם עושים הבדלה בין טרור "טוב" וטרור "רע".טרור "רע זה כשתוקפים אותם(הצ'צ'נים) וטרור "טוב" (החמאס) זה כשתוקפים את ישראל או מדינות אחרות.

בקיצור,אם רוסיה תצטרך להתמודד גם עם חמאס אני מאמין שהם יבינו שיש בעיה איסלאמית.יעריכו את ישראל כשישראל תפגין כוח,אבל אנטישמים לדעתי הם תמיד יהיו.הם תמיד יראו ביהודים כ"ז'ידי"(יהודונים).

מנותק פרימיטיב

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #43 ב- : יולי 16, 2010, 19:42:56 »
וואלה אחי את זה לא ידעתי? :old_huh:  איפה שמעת את זה? יש קישור או משהו?
והסיבה שהם נגד יהודים כנראה בגלל שהם מוסלמים והנושא של "פלסטין" מאוד כואב להם אני יודע(במיוחד בזמן עופרת יצוקה,באתרים שלהם הם התבטאו מאוד נגד היהודים),מנהיג הצ'צ'נים דוקו עומארוב אמר שהוא ראה תמיד ביהודים כאוייב, וסתם כי כל העולם שונא את היהודים.אבל הם לפחות לא מתמקדים בזה יותר מדי.הם פעם ב יזרקו מילה וזהו.היו לי כמה חברים צ'צ'נים והם ידעו שאני יהודי והיו בסדר איתי.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2971748,00.html
http://www.haaretz.com/print-edition/news/doctor-asks-hostage-holder-would-you-want-your-child-to-be-a-bargaining-chip-1.30190
אחרי חיפוש מעמיק
ועוד אחד יוסף קובזון היה שם שהוא נראה לי זמר שהופיע -גם יהודי
דווקא בYNET לא כתוב שהוא יהודי XD

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #44 ב- : יולי 16, 2010, 20:07:49 »
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2971748,00.html
http://www.haaretz.com/print-edition/news/doctor-asks-hostage-holder-would-you-want-your-child-to-be-a-bargaining-chip-1.30190
אחרי חיפוש מעמיק
ועוד אחד יוסף קובזון היה שם שהוא נראה לי זמר שהופיע -גם יהודי
דווקא בYNET לא כתוב שהוא יהודי XD
על הרופא היהודי ההוא באמת לא ידעתי וזה באמת מוזר שלא כותבים בYNET שקובזון יהודי חח
הוא היה בביקור לפני כמה שנים באשקלון אצל ילד מהכיתה שלי כי אבא שלו הוא גם זמר מפורסם.ארקדי חסלבסקי,מכיר?

מנותק פרימיטיב

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #45 ב- : יולי 16, 2010, 20:31:00 »
על הרופא היהודי ההוא באמת לא ידעתי וזה באמת מוזר שלא כותבים בYNET שקובזון יהודי חח
הוא היה בביקור לפני כמה שנים באשקלון אצל ילד מהכיתה שלי כי אבא שלו הוא גם זמר מפורסם.ארקדי חסלבסקי,מכיר?

אין לי מושג מי הוא וגם על קובזון אני יודע רק מעכשיו בגלל שהוא ניכנס לי בחיפוש למזלי

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #46 ב- : יולי 16, 2010, 22:15:57 »
ללא ספק, מהבחינה הזאת העמים שאני הכי הכי תופס מהם הם עמי מזרח אירופה. הפולנים, הצ'כים, ההונגרים, הליטאים, ועוד עמים לוחמים שלכל אורך ההיסטוריה נהלו מאבקים כמעט חסרי סיכוי למען חירותם.
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #47 ב- : יולי 17, 2010, 00:05:15 »
אני בוחר במצרים הקדמונים
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק Twite

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #48 ב- : יולי 17, 2010, 19:06:03 »
מי שראה את הסרטון על איך הצ'צ'נים שוחטים חיילים רוסים יודע כמה הם זבל חסרי רחמים

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הלוחמים הטובים ביותר?
« להגיב #49 ב- : יולי 17, 2010, 19:36:58 »
מי שראה את הסרטון על איך הצ'צ'נים שוחטים חיילים רוסים יודע כמה הם זבל חסרי רחמים
נראה לי שראיתי את הסרטון שאתה מדבר עליו (זה היה מזעזע ביותר), ולומר שהצ'צנים המוסלמים הם "ברברים" זה עלבון לברברים אפריקנים פרמטיבים.