כתב נושא: למי תתנו את קולכם ?  (נקרא 5448 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
למי תתנו את קולכם ?
« להגיב #25 ב- : יולי 16, 2010, 09:46:44 »
בס"ד

עם העם היה חכם הרבה היו מצביעים לחזית יהודית לאומית.
באיחוד הלאומי יש נציגות של חזית לאומית יהודית..
אגב לצערינו אין הרבה קולות שהלכו לחזית לאומית יהודית שנים שעברו וכתצואה מכך נגרם חיזוק למפלגות האחרות שקבלו את הקולות..

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
למי תתנו את קולכם ?
« להגיב #26 ב- : יולי 17, 2010, 22:55:37 »
אני הייתי מצביע לליברמן.
מבחינתי זו הבחירה הגרועה פחות מכל השאר (זה הכי ימין חילוני שיש בכנסת).

בבחירות האחרונות המשפחה שלי הצביע ליברמן, אבל מה הוא עשה מאז? אפס. על פניו המצע שלו מצוין, אבל בפועל הוא לא עושה כלום.

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
למי תתנו את קולכם ?
« להגיב #27 ב- : יולי 18, 2010, 11:42:13 »
צריך לחלק את ירושלים ,אנחנו למעלה והם למטה . . .

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
למי תתנו את קולכם ?
« להגיב #28 ב- : יולי 18, 2010, 19:07:34 »

?! ,תסביר ?!
ישראל ביתנו וליברמן תומכים בנסיגה מיו"ש ומהגולן. בגלל שהם כאילו ימין, במדה ויהיה הסכם יהיה רוב אוטומטי בכנסת בגיבוי השמאל.כאשר יש ממשלת שמאל האופוזיציה מימין והדתיים שבתוך הקואליציה בד"כ לא נותנים גיבוי לממשלה אלא מנצלים את החולשה כדי להפיל אותה. אז אם ניאו בעד נסיגות מהגולן ויו"ש, אני צריך לחזור בי ולומר שהוא אכן בחר במפלגה הנכונה מבחינתו.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
למי תתנו את קולכם ?
« להגיב #29 ב- : יולי 19, 2010, 19:42:14 »
ישראל ביתנו וליברמן תומכים בנסיגה מיו"ש ומהגולן. בגלל שהם כאילו ימין, במדה ויהיה הסכם יהיה רוב אוטומטי בכנסת בגיבוי השמאל.כאשר יש ממשלת שמאל האופוזיציה מימין והדתיים שבתוך הקואליציה בד"כ לא נותנים גיבוי לממשלה אלא מנצלים את החולשה כדי להפיל אותה. אז אם ניאו בעד נסיגות מהגולן ויו"ש, אני צריך לחזור בי ולומר שהוא אכן בחר במפלגה הנכונה מבחינתו.

אין לי כוונה להכנס כאן לויכוח הפוליטי, פשוט עניתי לסקר ע"מ שנוכל כולנו להתרשם מהמגוון שיש באתר.
אבל אני חייב להגיב על עניין אחד - ישראל ביתנו אינה תומכת בנסיגה מרמת הגולן.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
למי תתנו את קולכם ?
« להגיב #30 ב- : יולי 19, 2010, 22:09:58 »
אין לי כוונה להכנס כאן לויכוח הפוליטי, פשוט עניתי לסקר ע"מ שנוכל כולנו להתרשם מהמגוון שיש באתר.
אבל אני חייב להגיב על עניין אחד - ישראל ביתנו אינה תומכת בנסיגה מרמת הגולן.
פתי מאמין לכל דבר, לחתול ולעכבר.

לישראל ביתנו אין עקרונות. היא תבגוד בך בלי למצמץ. העמדות של ליברמן כבר דוסקסו כאן ובאמת אין טעם להיכנס לויכוח. אני מציע לך שתערוך בירור אמיתי על ליברמן וישראל ביתנו. חוץ מזה שהוא לא אדם אמין במיוחד, אם תקרא דברים שהוא אמר ואת מה שנכתב בעבר במצע של המפלגה שלו (שלדעתי שונה לפני הבחירות האחרונות כדי לא להפסיק קולות), אני חושב שתגיע למסקנות בעצמך.

ויתר על כן, הח"כים שמאיישים את המפלגה הזו הם כולם גולדפרבים. אתה חושב שאורלי לוי (מגשר), אנסטסיה מיכאלי (לשעבר מקדימה), סופה לנדבר (הייתה ח"כית מטעם העבודה), ועוד כל מיני אנשים מוצנחים, מלככי פנכה, סיקופנטים ואופורטוניסטים שמאיישים את שורות הסיעה בכנסת, לא יערקו בשנייה לקדימה בתמורה לתפקיד שר, סגן שר, יו"ר הסוכנות או איזה תפקיד תפור אחר שמסדר פנסיה לכל החיים ?

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
למי תתנו את קולכם ?
« להגיב #31 ב- : יולי 20, 2010, 19:14:53 »
פתי מאמין לכל דבר, לחתול ולעכבר.

לישראל ביתנו אין עקרונות. היא תבגוד בך בלי למצמץ. העמדות של ליברמן כבר דוסקסו כאן ובאמת אין טעם להיכנס לויכוח. אני מציע לך שתערוך בירור אמיתי על ליברמן וישראל ביתנו. חוץ מזה שהוא לא אדם אמין במיוחד, אם תקרא דברים שהוא אמר ואת מה שנכתב בעבר במצע של המפלגה שלו (שלדעתי שונה לפני הבחירות האחרונות כדי לא להפסיק קולות), אני חושב שתגיע למסקנות בעצמך.

ויתר על כן, הח"כים שמאיישים את המפלגה הזו הם כולם גולדפרבים. אתה חושב שאורלי לוי (מגשר), אנסטסיה מיכאלי (לשעבר מקדימה), סופה לנדבר (הייתה ח"כית מטעם העבודה), ועוד כל מיני אנשים מוצנחים, מלככי פנכה, סיקופנטים ואופורטוניסטים שמאיישים את שורות הסיעה בכנסת, לא יערקו בשנייה לקדימה בתמורה לתפקיד שר, סגן שר, יו"ר הסוכנות או איזה תפקיד תפור אחר שמסדר פנסיה לכל החיים ?

עניין הנסיגה מהגולן הוא דעתך האישית ואינו עולה בקנה אחד עם המצא של המפלגה, בניגוד לנסיגות משאר השטחים שציינת.