כתב נושא: מסיבת סיום בגן ערבי בעזה  (נקרא 59004 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #25 ב- : אוגוסט 04, 2010, 21:48:17 »
אפילו שברור שהילדים הספציפים האלה תוך 10-15 שנה יהיו המרים שבאויבינו?
הפצצת שטיח וכזה וכזה תאכל החרב
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #26 ב- : אוגוסט 04, 2010, 21:49:08 »
להוכיח את זה? לא ראית את הסרטון? "מה היא הדרך בשבילכם? ג'יהאד!"

אנשים שגודלים כך, באשמתם או לא זה לא משנה, יגדלו ויעשו או יתמכו בג'יהאד. לא נראה לך הגיוני להקדים תרופה למכה?

בתיאוריה זה הגיוני אבל מעשית זה פשוט בלתי אפשרי. אפשר רק להעריך מה הם יעשו בעוד 20 שנה אבל אין כל דרך לדעת בוודאות.
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #27 ב- : אוגוסט 04, 2010, 21:54:17 »
בתיאוריה זה הגיוני אבל מעשית זה פשוט בלתי אפשרי. אפשר רק להעריך מה הם יעשו בעוד 20 שנה אבל אין כל דרך לדעת בוודאות.

אתה באמת חושב שמתוך ה20 ילדים האלה אף לא אחד מהם יתמוך או ישתתף בפועל בג'יהאד?

ובוא נשכלל את העניין,

האם ידיעה ב100% ש1 מתוך ה20 הללו יהיה מחבל מצדיקה הפצצה וחיסול של כולם?

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #28 ב- : אוגוסט 04, 2010, 21:55:16 »
אתה באמת חושב שמתוך ה20 ילדים האלה אף לא אחד מהם יתמוך או ישתתף בפועל בג'יהאד?

ובוא נשכלל את העניין,

האם ידיעה ב100% ש1 מתוך ה20 הללו יהיה מחבל מצדיקה הפצצה וחיסול של כולם?

לא

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #29 ב- : אוגוסט 04, 2010, 21:58:07 »
לא

ואם 19 מתוך ה20 ילדים האלה ב100% יצאו פעילי ג'יאהד או תומכי ג'יאהד, האם במקרה כזה מוצדקת הפצצה?

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #30 ב- : אוגוסט 04, 2010, 22:00:45 »
ואם 19 מתוך ה20 ילדים האלה ב100% יצאו פעילי ג'יאהד או תומכי ג'יאהד, האם במקרה כזה מוצדקת הפצצה?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח  :::D :::D :::D :::D :::D :::D
רק איזה תיכוניסט מטומטם מסוגל לעשות סטטיסטיקות כאלה מטופשות

אבל ניחא, נשתף פעולה. אם כשהם יגדלו אם יהיו פעילי ג'יהאד אפשר יהיה להרוג אותם (אבל רק כשהם יגדלו), אבל אתה לא יכול להרוג מישהו פשוט כי הוא הצביע חמאס בבחירות.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #31 ב- : אוגוסט 04, 2010, 22:06:45 »
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח  :::D :::D :::D :::D :::D :::D
רק איזה תיכוניסט מטומטם מסוגל לעשות סטטיסטיקות כאלה מטופשות

אבל ניחא, נשתף פעולה. אם כשהם יגדלו אם יהיו פעילי ג'יהאד אפשר יהיה להרוג אותם (אבל רק כשהם יגדלו), אבל אתה לא יכול להרוג מישהו פשוט כי הוא הצביע חמאס בבחירות.

אין אם, בוא נגיד שהם ש19 מתוך ה20 ב100% יהיו פעילים או תומכים של הגי'אהד, עדיין חיסולם בגיל הרך לא מוסרי בעיניך? הקדמת תרופה למכה?

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #32 ב- : אוגוסט 04, 2010, 22:08:19 »
אין אם, בוא נגיד שהם ש19 מתוך ה20 ב100% יהיו פעילים או תומכים של הגי'אהד, עדיין חיסולם בגיל הרך לא מוסרי בעיניך? הקדמת תרופה למכה?

מה לעשות, אבל כן, אני לא רואה שום הצדקה להרוג ילד שאפילו דעה משלו עוד אין לו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #33 ב- : אוגוסט 04, 2010, 22:10:15 »
מה לעשות, אבל כן, אני לא רואה שום הצדקה להרוג ילד שאפילו דעה משלו עוד אין לו.

אז מה שאתה בעצם אומר זה שיש לך אויב, ולא תלחם בו עד שהוא יהיה גדול וחזק מספיק כדי לפגוע בך?

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #34 ב- : אוגוסט 04, 2010, 22:11:37 »
אז מה שאתה בעצם אומר זה שיש לך אויב, ולא תלחם בו עד שהוא יהיה גדול וחזק מספיק כדי לפגוע בך?

זאת לא חוכמה גדולה להילחם בילד בן 4, אתה יודע...

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #35 ב- : אוגוסט 04, 2010, 22:12:44 »
זאת לא חוכמה גדולה להילחם בילד בן 4, אתה יודע...

אבל לא מדובר במלחמה בילד בן 4, מדובר במלחמה ארוכת טווח כנגד אויב שנקרא אסלאם, או כדי שיהיה לך נוח בוא נקרא לאויב טרור, אז נלחמים בטרור על כל רבדיו, הטרור הנוכחי, וגם בדור הבא.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #36 ב- : אוגוסט 04, 2010, 22:13:38 »
אבל לא מדובר במלחמה בילד בן 4, מדובר במלחמה ארוכת טווח כנגד אויב שנקרא אסלאם, או כדי שיהיה לך נוח בוא נקרא לאויב טרור, אז נלחמים בטרור על כל רבדיו, הטרור הנוכחי, וגם בדור הבא.

אבל ילד בן 4 לא יכול להיות טרוריסט.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #37 ב- : אוגוסט 04, 2010, 22:15:15 »
אבל ילד בן 4 לא יכול להיות טרוריסט.

כשהוא בן 4 לא, אבל כשהוא בן 14? בן 24?

מדוע לחכות כדי שיהיה בעל הכישורים להלחם בך כשברור שבשלב כזה או אחר הוא ילחם בך?

אתה מסתכל על זה כאילו מדובר במשפט, חף מפשע עד שהוכחה אשמתו. אבל זה לא כך, מדובר במחבל עתידי שעתיד לנסות בהצלחה כזו או אחרת לחסל יהודים.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #38 ב- : אוגוסט 04, 2010, 22:17:22 »
כשהוא בן 4 לא, אבל כשהוא בן 14? בן 24?

מדוע לחכות כדי שיהיה בעל הכישורים להלחם בך כשברור שבשלב כזה או אחר הוא ילחם בך?

אתה מסתכל על זה כאילו מדובר במשפט, חף מפשע עד שהוכחה אשמתו. אבל זה לא כך, מדובר במחבל עתידי שעתיד לנסות בהצלחה כזו או אחרת לחסל יהודים.

אבל אתה לא יכול להרוג ילד סתם כי זה "ברור" שבעוד 20 שנה הוא יהיה רוצח. הילדים האלה בסרטון שלבשו מדים של חמאס וצעדו כמו חיילים, זאת לא הייתה יוזמה שלהם לעשות את זה, הם עשו מה שהמבוגרים אמרו להם לעשות.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #39 ב- : אוגוסט 04, 2010, 22:18:34 »
אבל אתה לא יכול להרוג ילד סתם כי זה "ברור" שבעוד 20 שנה הוא יהיה רוצח. הילדים האלה בסרטון שלבשו מדים של חמאס וצעדו כמו חיילים, זאת לא הייתה יוזמה שלהם לעשות את זה, הם עשו מה שהמבוגרים אמרו להם לעשות.

למה זה משנה? השורה התחתונה היא שהם עתידים לחסל יהודים, לפחות על פי המתכות הנוכחית. מדוע שלא נקדים תרופה למכה ונחסל אותם קודם? מה זה משנה אם הם יעשו זאת כי אללה אמר להם או כי אבא אמר להם?

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #40 ב- : אוגוסט 04, 2010, 22:22:05 »
למה זה משנה? השורה התחתונה היא שהם עתידים לחסל יהודים, לפחות על פי המתכות הנוכחית. מדוע שלא נקדים תרופה למכה ונחסל אותם קודם? מה זה משנה אם הם יעשו זאת כי אללה אמר להם או כי אבא אמר להם?

אבל אתה לא יכול לדעת בוודאות מה הם יעשו 20 שנה. אתה לא איזה צוענייה שרואה את העתיד בכדור בדולח.
בוא אני אספר לך משהו מההיסטוריה: במלחמת העולם השנייה היו כל מיני בן 16 או 17 שגויסו לצבא הגרמני. כשבעלות הברית שבו אותם, אתה יודע מה הם עשו להם? כלום! הם שחררו אותם, בטענה שהם צעירים מכדי להילחם. מה דעתך על זה?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #41 ב- : אוגוסט 04, 2010, 22:25:31 »
אבל אתה לא יכול לדעת בוודאות מה הם יעשו 20 שנה. אתה לא איזה צוענייה שרואה את העתיד בכדור בדולח.
בוא אני אספר לך משהו מההיסטוריה: במלחמת העולם השנייה היו כל מיני בן 16 או 17 שגויסו לצבא הגרמני. כשבעלות הברית שבו אותם, אתה יודע מה הם עשו להם? כלום! הם שחררו אותם, בטענה שהם צעירים מכדי להילחם. מה דעתך על זה?

אבל כששאלתי אותך מה אם אתה יודע בוודאות ש19 מתוך ה20 הללו ב100% כן יעסקו בג'יאהד או יתמכו בו, עדיין אמרת שלא מוסרי להפציץ. חוץ מזה זה לא רלוונטי אם1 מהם או 20 מהם יהיו מחבלים. הנקודה שלי היא כזו. כרגע נכון לעכשיו הם עתידים להיות אויבים, בהנחה שהחמאס לא הופך לארגון ירוק ב10 שנים הקרובות, לכן זה מוסרי ומוצדק ואפילו חובה לחסל אותם.

ובכל הקשור לנאצים ולארה"ב, ה הנכון לעשות אם אותם שבויים זה לחסלם, כדור בראש וזהו.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #42 ב- : אוגוסט 04, 2010, 22:31:38 »
אבל כששאלתי אותך מה אם אתה יודע בוודאות ש19 מתוך ה20 הללו ב100% כן יעסקו בג'יאהד או יתמכו בו, עדיין אמרת שלא מוסרי להפציץ. חוץ מזה זה לא רלוונטי אם1 מהם או 20 מהם יהיו מחבלים. הנקודה שלי היא כזו. כרגע נכון לעכשיו הם עתידים להיות אויבים, בהנחה שהחמאס לא הופך לארגון ירוק ב10 שנים הקרובות, לכן זה מוסרי ומוצדק ואפילו חובה לחסל אותם.

ובכל הקשור לנאצים ולארה"ב, ה הנכון לעשות אם אותם שבויים זה לחסלם, כדור בראש וזהו.

גם אם אתה יודע בוודאות אתה לא יכול להרוג ילד שבסך הכל עושה מה שהמבוגרים אומרים לו. ותפסיק עם הסטטיסטיקות ("1 מתוך 20") לא הכל שחור או לבן.
בעוד 20 שנה הם גם יכולים לחזור למוטב. אפילו חלק מבוגרי אפגניסטן חזרו למוטב.
תגיד, מה עם גיוס? אתה מתגייס? יש לך כבר תאריך גיוס? כי להגיד לך את האמת אני חושב שאם לדעתך זה מוסרי להרוג ילדים, אסור בתכלית האיסור לגייס אותך לצה"ל או לתת לך נשק.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #43 ב- : אוגוסט 04, 2010, 22:50:50 »
גם אם אתה יודע בוודאות אתה לא יכול להרוג ילד שבסך הכל עושה מה שהמבוגרים אומרים לו. ותפסיק עם הסטטיסטיקות ("1 מתוך 20") לא הכל שחור או לבן.
בעוד 20 שנה הם גם יכולים לחזור למוטב. אפילו חלק מבוגרי אפגניסטן חזרו למוטב.
תגיד, מה עם גיוס? אתה מתגייס? יש לך כבר תאריך גיוס? כי להגיד לך את האמת אני חושב שאם לדעתך זה מוסרי להרוג ילדים, אסור בתכלית האיסור לגייס אותך לצה"ל או לתת לך נשק.

כן לתפקיד במודיעין.

ואסור להרוג ילדים? מה אם אתה יודע בוודאות שאחד מהילדים האלה הוא היטלר הבא, לא תחסל אותו?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #44 ב- : אוגוסט 04, 2010, 22:54:27 »
אני פשוט לא מצליח להבין את הגישה הזו, את החוסר יצא הישרדות המטורף הזה שיש אצלך.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #45 ב- : אוגוסט 04, 2010, 22:54:58 »
כן לתפקיד במודיעין.

ואסור להרוג ילדים? מה אם אתה יודע בוודאות שאחד מהילדים האלה הוא היטלר הבא, לא תחסל אותו?

לא.
וטוב שלפחות לא מגייסים אותך לקרבי.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #46 ב- : אוגוסט 04, 2010, 22:56:08 »
להוכיח את זה? לא ראית את הסרטון? "מה היא הדרך בשבילכם? ג'יהאד!"

אנשים שגודלים כך, באשמתם או לא זה לא משנה, יגדלו ויעשו או יתמכו בג'יהאד. לא נראה לך הגיוני להקדים תרופה למכה?
סלחו לי על ההתפרצות, אבל הצביעות הזאת פשוט מרגיזה.

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1174681.html

אז אני מבין שזה מוסרי לצד השני להפציץ את בית הספר של הילדים האלו?
וכמובן עליהם להרוג את מיטב ילדנו, במיוחד בהתנחלויות, שיגדלו, ישרתו בצה''ל ויהיו האויבים המרים ביותר של אומת פלסטין לא?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #47 ב- : אוגוסט 04, 2010, 22:56:23 »
לא.
וטוב שלפחות לא מגייסים אותך לקרבי.

אם היו מגייסים אותי לקרבי זה לא היה משנה דבר, הפקודות לפתיחה באש הן הבעייתיות, לא החיילים.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #48 ב- : אוגוסט 04, 2010, 22:58:52 »
אם היו מגייסים אותי לקרבי זה לא היה משנה דבר, הפקודות לפתיחה באש הן הבעייתיות, לא החיילים.

נו זה בדיוק מה שאני אומר אם אתה חושב שנהלי הפתיחה באש בצה"ל הם בעייתים עדיף לא לגייס אותך לקרבי. עדיף לתת לך להיות טבח או שקמיסט או מש"ק רס"ר או פקידה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #49 ב- : אוגוסט 04, 2010, 23:05:17 »
סלחו לי על ההתפרצות, אבל הצביעות הזאת פשוט מרגיזה.

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1174681.html

אז אני מבין שזה מוסרי לצד השני להפציץ את בית הספר של הילדים האלו?
וכמובן עליהם להרוג את מיטב ילדנו, במיוחד בהתנחלויות, שיגדלו, ישרתו בצה''ל ויהיו האויבים המרים ביותר של אומת פלסטין לא?

צביעות? סליחה?

ראית אותי פעם מתלונן על מהלך של אויב ואומר "אוף, זה לא הוגן!!"? לא. אני מודע למצב שהוא מצב של מלחמה. ואותי במלחמה מעניין רק דבר אחד לנצח את האויב כמה שיותר מהר ובמחיר נמוך של חיי אדם, בצד שלי.

מה שעצוב זהשבצד שלנו ישנם אנשים כמו הונלוהוהו ומסתבר שגם כמוך, שגם במצב שבו בן לאדן ומיטב לוחמיו היו יושבים בבניין ויחד איתם היה ילד או שתיים, עדיין הייתם מסרבים להפציץ את הבניין.
פה ההבדל בין העם שינצח לבין העם שיפסיד. הם נלחמים בנו בכל הכוח, ואנחנו יושבים ומחליטים אם זה הוגן או לא.