כתב נושא: היהודון השמאלני יונתן שפירא יש''ו שריסס סיסמאות אנטישמיות על חומות גטו ורשה  (נקרא 10313 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
יש לך בעיה עם צעירים יא זקן?

בטח שלא הכל סובב סביב השואה קרו לנו עוד כמה אסונות "פעוטים" כמו אינקוויזיציות ופוגרומים ושרפו לנו את שני בתי המקדש וגם סתם השליכו אתנו לגלות, איסלמו, יוונו וניצרו אותנו בכח, וגם סתם מנסים לכבוש ולהשמיד אותנו שוב פעם, חוץ מיזה הכל יופי טופי ואנחנו הבעייתים שעושים צרות לעולם ומתרצים כל מעשה שלנו בכך ש"לנו עשו שואה אז תסתמו" ובעצם היה לנו חלום מאז יציאת מצריים של להיות  עם חופשי בארצנו, חלום בן יותר מ3000 שנה ולא 62,

ואדר, דובי זה לא חבר ובגיל מתקדם כמו שלך כבר יושנים עם בחורות ולא עם נאו נאצים.

כן, יש לי בעיה עם צעירים.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מה אתה רוצה? אני בטוח שאם בתורה היה כתוב שמותר ואפילו צריך לעשות שואה בפלסטינים או אם איזה רב היה מוציא כזה פסק הלכה גם אתה היית מעודד דבר כזה...

א.) מה זה פלסטינים?
ב.) אם הקב"ה היה אומר לי את זה, כן הייתי עושה את זה, יחי ההבדל בין החלטה אלוקית לבין החלטה אנושית (אמנת ז'נבה)
ג.) יחי ההבדל בין יהודים לערבים

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
א.) מה זה פלסטינים?
ב.) אם הקב"ה היה אומר לי את זה, כן הייתי עושה את זה, יחי ההבדל בין החלטה אלוקית לבין החלטה אנושית (אמנת ז'נבה)
ג.) יחי ההבדל בין יהודים לערבים

אתה לא יותר טוב מבן לאדן. גם בן לאדן מצדיק את מעשיו כשליחות מטעם אללה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אתה לא יותר טוב מבן לאדן. גם בן לאדן מצדיק את מעשיו כשליחות מטעם אללה.

בטח שאני יותר טוב ממנו.
אני משתמש באמת (יהדות) והוא משתמש בשקר (אסלאם).

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בטח שאני יותר טוב ממנו.
אני משתמש באמת (יהדות) והוא משתמש בשקר (אסלאם).

מה זה משנה שניכם רוצחים עם דם על הידיים (לפחות בפוטנציה)

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מה זה משנה

בטח משנה, כי הדיון הוא מי מחזיק במסר אלוקי אמיתי ומי לא, פה מתחיל ופה מסתיים הדיון.

ציטוט
שניכם רוצחים

יש להבדיל בין הרג ורצח.

רצח פירושו הרג לא מוסרי ומנוגד לתקינות, אם יש לי אישור אלוקי (שוב נכנסים לשאלה המרכזית של הדיון) כלומר אישור של מי שברא את מי שאני הורג, אזי זה הרג בלבד (ובהחלט תקין), אם לו יש, אז ההרג שלו הוא לא רצח (אבל זאת הפואנטה, אין לו).

ציטוט
עם דם על הידיים (לפחות בפוטנציה)

זה לא בהכרח רע (לא שאני מתכוון לעשות את זה)

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בטח משנה, כי הדיון הוא מי מחזיק במסר אלוקי אמיתי ומי לא, פה מתחיל ופה מסתיים הדיון.

יש להבדיל בין הרג ורצח.

רצח פירושו הרג לא מוסרי ומנוגד לתקינות, אם יש לי אישור אלוקי (שוב נכנסים לשאלה המרכזית של הדיון) כלומר אישור של מי שברא את מי שאני הורג, אזי זה הרג בלבד (ובהחלט תקין), אם לו יש, אז ההרג שלו הוא לא רצח (אבל זאת הפואנטה, אין לו).

זה לא בהכרח רע (לא שאני מתכוון לעשות את זה)

אז אלוהים הוא כנראה רוצח עם דם על הידיים.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אז אלוהים הוא כנראה רוצח עם דם על הידיים.

I rest my case

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
I rest my case

אני יכול להבין, לא הייתי מצפה למשהו אחר מאיזה ילד בן 17 שאומר מה שהמבוגרים אומרים לו להגיד.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אני יכול להבין, לא הייתי מצפה למשהו אחר מאיזה ילד בן 17 שאומר מה שהמבוגרים אומרים לו להגיד.

תמשיך..

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מדובר בצדיק יסוד עולם ששומר על מדינת ישראל מהאויב היהודי

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

אני יודע שזה יזעזע אנשים, אבל הסיבה העיקרית שהערבים לא פותחים במלחמה כללית נגדנו כמו שעשו במלחמת ששת הימים או מלחמת יום הכיפורים זה לא שהערבים מפחדים מחיילי צה''ל. כי אם כל העולם הערבי היה פותח במלחמה כללית נגדנו כמו שעשו אז, אוי ואבוי לנו. הסיבה העיקרית למה הם לא עושים את זה היא שיש לנו פצצות גרעיניות. בלי הפצצות הללו, מדינות ערב היו תוקפות אותנו מזמן במלחמה כללית ועכשיו חיילי צה''ל בכלל לא כמו שהיו לפני 30 אם 40 שנה. היה לנו אסון. אז כל אלה שחושבים שצה''ל הוא אחראי להשרדותנו - כל אלה באמת טועים.

רק לפני חודשיים כמה ערבים מסוריה עשו צחוק ממה שפעם כמה כופרים קראו לו גבול והגיעו עד לתל אביב לצרוח שזאת אדמתם. הציונים עדיין אומרים שהערבים מפחדים מצה"ל. מילא רשעים אבל כאלה חולי נפש

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
בס''ד

אני יודע שזה יזעזע אנשים, אבל הסיבה העיקרית שהערבים לא פותחים במלחמה כללית נגדנו כמו שעשו במלחמת ששת הימים או מלחמת יום הכיפורים זה לא שהערבים מפחדים מחיילי צה''ל. כי אם כל העולם הערבי היה פותח במלחמה כללית נגדנו כמו שעשו אז, אוי ואבוי לנו. הסיבה העיקרית למה הם לא עושים את זה היא שיש לנו פצצות גרעיניות. בלי הפצצות הללו, מדינות ערב היו תוקפות אותנו מזמן במלחמה כללית ועכשיו חיילי צה''ל בכלל לא כמו שהיו לפני 30 אם 40 שנה. היה לנו אסון. אז כל אלה שחושבים שצה''ל הוא אחראי להשרדותנו - כל אלה באמת טועים.

פצצות גרעניות? נו באמת חיים, כולנו יודעים שגם אם ישחטו את כולנו כאן המדינה לא תשתמש בהם וגם אמריקה הנאצית לא תאפשר דבר כזה.
הדבר היחידי שמחזיק את העולם הערבי זה הקדוש ברוך הוא שנותן לנו עוד צ'אנס ועוד צ'אנס אבל לצערי יגיע שלב שיצטרכו לשחרר את הכלב מהרצועה ואז אנחנו נהיה בבעיה.

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "גם כי אלך בגיא צלמות לא אירא רע כי אתה עמדי"
פצצות גרעניות? נו באמת חיים, כולנו יודעים שגם אם ישחטו את כולנו כאן המדינה לא תשתמש בהם וגם אמריקה הנאצית לא תאפשר דבר כזה.
הדבר היחידי שמחזיק את העולם הערבי זה הקדוש ברוך הוא שנותן לנו עוד צ'אנס ועוד צ'אנס אבל לצערי יגיע שלב שיצטרכו לשחרר את הכלב מהרצועה ואז אנחנו נהיה בבעיה.
אם באמת יעלו עלינו ח"ו וצבא של מדינה ערבושית כלשהי יכנס לארץ,בטח שישתמשו בזה.אולי ירו לאזורים
לא מיושבים בשביל הזהרה.מקסימום נלך אנחנו לדימונה ונירה עליהם חח

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אם באמת יעלו עלינו ח"ו וצבא של מדינה ערבושית כלשהי יכנס לארץ,בטח שישתמשו בזה.אולי ירו לאזורים
לא מיושבים בשביל הזהרה.מקסימום נלך אנחנו לדימונה ונירה עליהם חח

אם יכנסו טנקים סורים לרמת הגולן או כוחות חי"ר מכל החזיתות לתוך שטחי ישראל, מה בדיוק יעזור פה פצצה גרעינית? מה תעשה תירה לעצמך ברגל פצצה גרעינית?
אין מה לירות ל"אזהרה" אתה לא יורה פה פגז אתה יורה פה פצצת אטום אף מדינה לא תעשה כזאת שטות, מה גם שזה לא אפשרי.
הכוח הגרעיני שלנו נועד בעיקר להפחדה כמו שחיים אמר, אבל גם אם יחדרו לפה כוחות אוייב אמריקה הנאצית לא תאפשר לנו להשתמש בנשק גרעיני כדי למנוע "התלקחות גרעינית" או מלחמת עולם גרעינית בקיצור..
כמובן שזה תירוץ עלוב.

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "גם כי אלך בגיא צלמות לא אירא רע כי אתה עמדי"
אם יכנסו טנקים סורים לרמת הגולן או כוחות חי"ר מכל החזיתות לתוך שטחי ישראל, מה בדיוק יעזור פה פצצה גרעינית? מה תעשה תירה לעצמך ברגל פצצה גרעינית?
אין מה לירות ל"אזהרה" אתה לא יורה פה פגז אתה יורה פה פצצת אטום אף מדינה לא תעשה כזאת שטות, מה גם שזה לא אפשרי.
הכוח הגרעיני שלנו נועד בעיקר להפחדה כמו שחיים אמר, אבל גם אם יחדרו לפה כוחות אוייב אמריקה הנאצית לא תאפשר לנו להשתמש בנשק גרעיני כדי למנוע "התלקחות גרעינית" או מלחמת עולם גרעינית בקיצור..
כמובן שזה תירוץ עלוב.
נירה על חאלב שזאת עיר גדולה אבל היא יחסית רחוקה מהגבול.אתה חושב שאם חס וחלילה יהיו סורים
בחיפה נגיד,לא נשתמש באטום?אז באמת לא תיהיה לנו ברירה

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לא אנחנו לא נשתמש באטום כי זה לא היעוד שלה, אטום יכול להיות יעיל במצב של איראן, 2-3 פצצות ואתה מוחק את איראן מהמפה ביחד עם האיום שלה.
אבל מצב כזה לצערי לא יקרה עם מדינת הכלבים של אמריקה.