כתב נושא: כבר נמאס לי מכל הצעדות למען שליט. הוא לא שווה יותר מפולארד או עוד יהודים  (נקרא 12108 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

הוא שווה הרבה פחות כי פולארד הוא גיבור. משפחת שליט שמאלנים שמגעילים אותי יחד עם חבריהם בתשקורת.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3914506,00.html
« עריכה אחרונה: יולי 04, 2010, 09:39:45 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מהדורת השבט הרגשית של עם ישראל, חשיבה מעוותת שבגלל שיהודי לובש מדים הוא שווה יותר מכל היהודים האחרים, הלאה האבדון והטירוף היהודי.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
כיצד ניתן להחזיר את פולארד?

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
חיים, אתה צודק בקשר לצעדות ושהתקשורת הבוגדנית עושה שימוש ציני בגלעד שליט על מנת לשחרר רוצחים ולקבל רייטינג, ואם שחרורו של פולארד היה כרוך בשחרור רוצחים ערבים אין לי ספק שהתקשורת הייתה משתמשת גם בו עם אותה תעמולה זולה של "מסע חייו" ועוד כל מיני תעמולות.
רק מאוד חבל לי שאתה מאשים גם את משפחת שליט בכל זה, ואתה עושה השוואות של "מי שווה יותר?" בין שליט לפולארד, מאחר ואני בטוח שאם היה לך ילד שנמצא בשבי אצל רוצחים ערבים לא היית עושה דין וחשבון ועושה השוואות בין בנך לבין פולארד. כך שאין צורך להפנות אצבע מאשימה כלשהי כלפי משפחתו, הם פשוט עושים מה שכל משפחה נורמלית הייתה עושה (בין אם משפחת שליט שמאלנים או ימנים, זה פחות רלוונטי). כל הפואנטה בסיפור הזה, הוא שמשפחת שליט לא אמורה להיות הקובעת בסוגייה הזאת.

מנותק nofar16

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
יהודי זה יהודי. ואין אחד ששווה יותר או פחות
כולנו נבראנו בצל אלוהים.
אני לא אוהבת את השימוש במילים שבחרת "הוא לא שווה יותר מפולארד".
מצוות פדיון שבויים חשובה כשמדובר ביהודי, ולא משנה מי הוא ומה הוא.

אני לא בעד שיחרור מחבלים, בטח שלא בכמות הזאת. אבל יכולת לבטא את עצמך בפחות גסות.
אם מוחמד לא בא אל ההר, סימן שמוחמד מת!!!

מנותק nofar16

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
מהדורת השבט הרגשית של עם ישראל, חשיבה מעוותת שבגלל שיהודי לובש מדים הוא שווה יותר מכל היהודים האחרים, הלאה האבדון והטירוף היהודי.

אוי נו באמת.. כל מי שלובש את המדים ראוי לכבוד.
תפסיק עם השנאה הזאת לצה"ל, כי הוא הסיבה היחידה שאתה פה מגיב.
אם מוחמד לא בא אל ההר, סימן שמוחמד מת!!!

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
חיים, אתה צודק בקשר לצעדות ושהתקשורת הבוגדנית עושה שימוש ציני בגלעד שליט על מנת לשחרר רוצחים ולקבל רייטינג, ואם שחרורו של פולארד היה כרוך בשחרור רוצחים ערבים אין לי ספק שהתקשורת הייתה משתמשת גם בו עם אותה תעמולה זולה של "מסע חייו" ועוד כל מיני תעמולות.
רק מאוד חבל לי שאתה מאשים גם את משפחת שליט בכל זה, ואתה עושה השוואות של "מי שווה יותר?" בין שליט לפולארד, מאחר ואני בטוח שאם היה לך ילד שנמצא בשבי אצל רוצחים ערבים לא היית עושה דין וחשבון ועושה השוואות בין בנך לבין פולארד. כך שאין צורך להפנות אצבע מאשימה כלשהי כלפי משפחתו, הם פשוט עושים מה שכל משפחה נורמלית הייתה עושה (בין אם משפחת שליט שמאלנים או ימנים, זה פחות רלוונטי). כל הפואנטה בסיפור הזה, הוא שמשפחת שליט לא אמורה להיות הקובעת בסוגייה הזאת.
נכון.
אני לא אוהב לעשות את ההשוואות האלה של מי שווה יותר.
נכון שהתקשורת עושה פה תעמולה, אבל צריך לזכור שלתקשורת עצמה אין שום עניין בגלעד שליט ובסבל שלו, אלא זו הזדמנות בשבילם לעשות תעמולה למען הרוצחים שיושבים אצלינו בכלא (אילולא העניין של גלעד, הם לא היו מעיזים לעשות כתבות על משפחות האסירים בעזה).
התקשורת יודעת שעניין האסירים הערבים הוא קונצנזוס בכל העם (בכך שהם צריכים להירקב בכלא), וכאן נפתחה בפני העיתונאים השמאלנים הזדמנות להביא לצופה הישראלי את ה"סבל" של משפחות האסירים בדלת האחורית (בהסוואה שזה למען גלעד שליט).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
גלעד , אחינו ! יש לשחררו מייד ולא ע"י ויתור למחבלים .
צריך להיות יצירתיים ולא חסרים דרכים ..
צריך לחלק את ירושלים ,אנחנו למעלה והם למטה . . .

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
צריך לשחרר את גלעד אבל לא רק אותו.
התקשורת מראה רק את מה שהיא רוצה להראות, התקשורת שלנו קומוניסטית, לא מעניין אותה באמת החיים של הבן אדם.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

התשקורת והממסד כבר החליטו שגיבורים כמו יונתן פולארד וראובן מאנינג (שני אזרחי ישראל שהוסגרו לארה''ב על ידי ממשלות ישראל הבוגדניות והם בבתי כלא עם מאסר עולם הרבה שנים כבר) לא שווים כלום. התשקורת והממסד לא רק לא עושים כלום עבורם אלא הם עויינים לגיבורים האלה.

לעומת זאת התשקורת והממסד החליטו להפוך את גלעד שליט לתירוץ שלהם לדרוש שיחרור של עוד 1000 מחבלים מרצחים ערבים נאצים יש''ו.

כמובן שאני בעד שיחרורו של שליט אבל אני מתנגד לשיחרור של מחבלים ערבים.

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בס''ד

התשקורת והממסד כבר החליטו שגיבורים כמו יונתן פולארד וראובן מאנינג (שני אזרחי ישראל שהוסגרו לארה''ב על ידי ממשלות ישראל הבוגדניות והם בבתי כלא עם מאסר עולם הרבה שנים כבר) לא שווים כלום. התשקורת והממסד לא רק לא עושים כלום עבורם אלא הם עויינים לגיבורים האלה.

לעומת זאת התשקורת והממסד החליטו להפוך את גלעד שליט לתירוץ שלהם לדרוש שיחרור של עוד 1000 מחבלים מרצחים ערבים נאצים יש''ו.

כמובן שאני בעד שיחרורו של שליט אבל אני מתנגד לשיחרור של מחבלים ערבים.

חיים היקר , מה אתה אומר על הרעיון הנ"ל :
לשחרר את המחבלים ,לא לפניי שנשתיל בהם וירוס אלים וקטלני שלוקח לו מ"ס ימים להתפרץ .. לאחר החילופים ולאחר שגלעד יהיה בידנו  ,יש לפרסם שלכל המחבלים המשוחררים ישנה מחלה ונשאר להם חודש לחיות ומי שחפץ חיים יגיע לשעריי בית המעצר להמשך ריצוי עונשו ויקבל חיסון ומי שלא יגיע = עוד חודש למנאייק ולבתולות המכוערות !
צריך לחלק את ירושלים ,אנחנו למעלה והם למטה . . .

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

אוי נו באמת.. כל מי שלובש את המדים ראוי לכבוד.
תפסיק עם השנאה הזאת לצה"ל, כי הוא הסיבה היחידה שאתה פה מגיב.

מי שמסכן את עצמו למען ערבים ראוי להרבה פחות כבוד ממי שיושב בכלא 20 שנה רק בגלל שהציל את עם ישראל משואה נוספת.
ודי למחזר סיסמאות, נופר, זה לא מראה על הבנה עמוקה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *

אז בגלל שהוא חובש כיפה הוא שווה יותר?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אז בגלל שהוא חובש כיפה הוא שווה יותר?

איפה באשכול הזה ראית את המילה "דתי" או "כיפה"? יש לך רגשי נחיתות או משהו בתור חילוני?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
איפה באשכול הזה ראית את המילה "דתי" או "כיפה"? יש לך רגשי נחיתות או משהו בתור חילוני?

לא אני שואל באופן כללי, כיוון שאין עדיפות לחיילים, למי יש?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
לא אני שואל באופן כללי,

אז מה הקשר לכיפה?

ציטוט
כיוון שאין עדיפות לחיילים, למי יש?

לגיבורים שהצילו את עמ"י משואה?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
יהודי זה יהודי. ואין אחד ששווה יותר או פחות
כולנו נבראנו בצל אלוהים.
אני לא אוהבת את השימוש במילים שבחרת "הוא לא שווה יותר מפולארד".
מצוות פדיון שבויים חשובה כשמדובר ביהודי, ולא משנה מי הוא ומה הוא.

אני לא בעד שיחרור מחבלים, בטח שלא בכמות הזאת. אבל יכולת לבטא את עצמך בפחות גסות.

גם גויים נבראו בצלם אלוקים. ובמצוות פדיון שבויים יש סייגים לא מעטים שרובם חלים בפרשה הזאת ובכל פרשה דומה עם הערבים.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אז מה הקשר לכיפה?

לגיבורים שהצילו את עמ"י משואה?

הדגשת קבוצה מסוימת, לובשי מדים, הדגשתי גם אני קבוצה מסוימת, חובשי כיפות.

ואתה לא חושב שחיילי צה"ל הם גיבורים שמצילים את עם ישראל משואה באופן יומיומי?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הדגשת קבוצה מסוימת, לובשי מדים, הדגשתי גם אני קבוצה מסוימת, חובשי כיפות.

יש יותר לובשי מדים עם כיפות מאשר בלי.

ציטוט
ואתה לא חושב שחיילי צה"ל הם גיבורים שמצילים את עם ישראל משואה באופן יומיומי?

אם צה"ל עושה את העבודה של הערבים יותר טוב מהם, איך זה אמור להיות נכון?
בטח ששליט באופן אישי לא הציל את עם ישראל משום שואה בעוד שפולארד כן.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
יש יותר לובשי מדים עם כיפות מאשר בלי.

אם צה"ל עושה את העבודה של הערבים יותר טוב מהם, איך זה אמור להיות נכון?
בטח ששליט באופן אישי לא הציל את עם ישראל משום שואה בעוד שפולארד כן.

אני לא כל כך בטוח לגבי כמות לובשי המדים עם ובלי כיפות.

ובכל הקשור לצה"ל השאלה בשורה התחתונה היא כזו. האם היה יותר טוב בלי צה"ל?

פולארד תרם למדינה יותר משליט זה בטוח, האם זה אומר שצריך לפעול פחות לשחרורו?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

אני לא כל כך בטוח לגבי כמות לובשי המדים עם ובלי כיפות.

או שאתה בור בנוגע למבנה הצבא שאתה מגן עליו באובססיה, או שיש לך כוונות אחרות בתגובה הזאת.

ציטוט
ובכל הקשור לצה"ל השאלה בשורה התחתונה היא כזו. האם היה יותר טוב בלי צה"ל?

היה יותר טוב אם צה"ל היה יוצא מיש"ע ולא עוזר לערבים להשיג יותר אדמות יהודיות ממה שהם הצליחו להשיג בעצמם.

ציטוט
פולארד תרם למדינה יותר משליט זה בטוח, האם זה אומר שצריך לפעול פחות לשחרורו?

כן.

האם העובדה שאחד לובש מדי חאקי הופכת אותו לחשוב יותר מיהודי אחר?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
או שאתה בור בנוגע למבנה הצבא שאתה מגן עליו באובססיה, או שיש לך כוונות אחרות בתגובה הזאת.

היה יותר טוב אם צה"ל היה יוצא מיש"ע ולא עוזר לערבים להשיג יותר אדמות יהודיות ממה שהם הצליחו להשיג בעצמם.

כן.

האם העובדה שאחד לובש מדי חאקי הופכת אותו לחשוב יותר מיהודי אחר?

בנוגע למבנה של צה"ל, התכוונתי שאני לא בטוח שבכל צה"ל יש רוב לחובשי כיפות, אני יודע שבקרביים יש להם רוב, אני לא בטוח אם זה נכון גם בסך הכל.

היה יותר טוב אם צה"ל היה מחסל כל נפש חיה בעזה. אבל יש רצוי ויש מצוי.

לא, אבל העובדה שהוא לובש מדי חאקי הופכת אותו לסמל, למשהו שכל העם צריך להסתכל אליו בהערצה ובכבוד, ולעשות הכל כדי שישוב הביתה, לא בניגוד לחטוף אחר.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
מה שכואב בסיפור של הצעדות שנותנים לרגש להחליט בלי להפעיל את הצד השכלי..מה ייקרה לאחר יום השחרור??.כמה גלעדים שליטים יהיו?!?.על זה לא חושבים..
בגליון של שבת "בראש יהודי" הרב כתב על הנושא הזה וענה לשאלה שאוהבים לשאול "ואם זה היה הבן שלך בשבי"?.והתשובה היא ואם זה יהיה הבן שלך שירצח אחרי ה"עסקה" על ידי אותם המחבלים שישוחררו"?!(פחות או יותר זה הרעיון לא זוכר מילה במילה)
וכמובן שהשמאלנים קופצים על המציאה ומושכים בחוטים..ופעילים מורעלים בממאבק ו"מאוד" אכפת להם..וגם האויבים מנצלים את אותה החולשה שלנו!!!! :old_WTF_Aza:
« עריכה אחרונה: יולי 04, 2010, 21:29:46 על ידי MATAN »

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בנוגע למבנה של צה"ל, התכוונתי שאני לא בטוח שבכל צה"ל יש רוב לחובשי כיפות, אני יודע שבקרביים יש להם רוב, אני לא בטוח אם זה נכון גם בסך הכל.

תרגיש חופשי לבדוק

ציטוט
היה יותר טוב אם צה"ל היה מחסל כל נפש חיה בעזה. אבל יש רצוי ויש מצוי.

צודק.
ולכן במצוי צבא מצרים עדיף על צה"ל.
אין מקום לפשרה על עקרונות, לא על דם יהודי ולא על אדמה יהודית. את קטנות האמונה תספר למישהו אחר.

ציטוט
לא, אבל העובדה שהוא לובש מדי חאקי הופכת אותו לסמל, למשהו שכל העם צריך להסתכל אליו בהערצה ובכבוד, ולעשות הכל כדי שישוב הביתה, לא בניגוד לחטוף אחר.

או האללה של הצבא, קידושו והפיכתו לאל עלי אדמות, מצטער שאני לא קונה את העבודת אלילים המטורללת הזאת.
לא צריך לעשות הכל ("בכל מחיר") בשביל שחייל יחזור הביתה כי הוא לא מעבר לתואר. מה שקובע את הערך זה המעשים ולא התואר.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
כבר נמאס לי מכל הצעדות למען שליט. הוא לא שווה
« להגיב #24 ב- : יולי 04, 2010, 20:23:45 »
בס"ד

גם לי נמאס מהצעדות האלה.אבל כל מה שהמשפחה עושה(כולל הצעדות) זה לגיטימי ביותר.
ומאיפה לכם שהם שמאלנים? כי הם דורשים שחרור מחבלים? הם בסך הכול רוצים את בנם בבית.