כתב נושא: לחיים בן פסח, israelipatriot וכל אלה שחושבים שאני מכחיש שואה  (נקרא 25233 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אין דבר כזה יהודי נגרואיד כמו שאין דבר כזה יהודי עם עיניים מלוכסנות.
יש דבר כזה ועוד איך גזען שפל, אם הוא התגייר כהלכה או צאצא לאם יהודיה כשרה, זה לא משנה איך הוא נראה ותעוף לברלין
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אז אולי סבא שלו.
לא משנה מי, אם הוא יהודי אז הוא יהודי ולא משנה איך וכיצד הוא נראה
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
לא משנה מי, אם הוא יהודי אז הוא יהודי ולא משנה איך וכיצד הוא נראה

עצם העובדה שהוא או קרובי משפחתו עברו תהליך של גיור זה אומר שהוא לא יהודי אסלי. הוא יהודי מדרגה שנייה.
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
עצם העובדה שהוא או קרובי משפחתו עברו תהליך של גיור זה אומר שהוא לא יהודי אסלי. הוא יהודי מדרגה שנייה.
אני מכיר אותו ואין לו שורשים נוכריים כלל.
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אני מכיר אותו ואין לו שורשים נוכריים כלל.

יש לו. הוא פיליפיני.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
דווקא בגלל זה אסור להפלות גר או צאצאי גרים והתורה חוזרת על זה פעם אחר פעם כדי למנוע תפיסות כאלה, והבה נאמר את האמת, יהודי כשר שומר תורה ומצוות בין אם הוא מלוכסן עיניים, ממוצא אינדיאני או שחור עור, עדיף על בוגדים עלוביםו וגזענים שפלים כמוך שהבלים נוסח המכון לחקר הגזע של אלפרד רוזנברג נושב מתוך נחיריך.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
יש לו. הוא פיליפיני.
לכשנרצה לדעת על מוצא גזעי, נשאל אותך היינריך
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
לכשנרצה לדעת על מוצא גזעי, נשאל אותך היינריך

ולכשאני ארצה לשמוע את דעתך אני אשאל אותך.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
ולכשאני ארצה לשמוע את דעתך אני אשאל אותך.
אני מנהל אתה לא, תזכור תמיד את המשוואה הזו, ג'וק!
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אני מנהל אתה לא, תזכור תמיד את המשוואה הזו, ג'וק!

אמרתי לך כבר שאני משתין עליך בקשת אפילו שאתה מנהל, נכון?
« עריכה אחרונה: יוני 29, 2010, 21:34:42 על ידי Honlohoho1 »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
ג'וק, תרגע ומהר
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כולם על הונלוהוהו!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
נץ, כל העניין של גיור כהלכה וכ'ו, לא סותר את עניין הגן היהודי?
כי אפילו שאדם מתגייר, אין זהמשנה את הדי אן איי שלו וכל זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נץ, כל העניין של גיור כהלכה וכ'ו, לא סותר את עניין הגן היהודי?
כי אפילו שאדם מתגייר, אין זהמשנה את הדי אן איי שלו וכל זה.
יהדות איננה תלוית DNA, אבל מעמד כהן ולוי כן.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
יהדות איננה תלוית DNA, אבל מעמד כהן ולוי כן.

אני מתכוון לכל הדיבורים שאני שומע על הגנום היהודי, כל הקטע שהיהודים קטנים בכמות אך יחסית לגודלם הם זכו בהמון פרסי נובל וכ'ו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אני מתכוון לכל הדיבורים שאני שומע על הגנום היהודי, כל הקטע שהיהודים קטנים בכמות אך יחסית לגודלם הם זכו בהמון פרסי נובל וכ'ו.
היהדות קטנה בגלל מכלול סיבות, וגניוס יהודי הוא פיקציה.
אלוקים+תורת משה+אילוצים שונים לאורך הגלות שהביאו את היהודים למה שהם.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
היהדות קטנה בגלל מכלול סיבות, וגניוס יהודי הוא פיקציה.
אלוקים+תורת משה+אילוצים שונים לאורך הגלות שהביאו את היהודים למה שהם.

גנום יהודי הוא פיקציה? כי שמעתי על זה מהרבה כיוונים שונים, בנוסף שמעתי שיש גן שעובר רק בין נשים שנמצא אצל רוב היהודים וזה מה שמבדיל בין יהדות לנצרות+אסלאם, שהשייכות נקבעת לפי האמא ולא לפי האבא.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
גנום יהודי הוא פיקציה? כי שמעתי על זה מהרבה כיוונים שונים, בנוסף שמעתי שיש גן שעובר רק בין נשים שנמצא אצל רוב היהודים וזה מה שמבדיל בין יהדות לנצרות+אסלאם, שהשייכות נקבעת לפי האמא ולא לפי האבא.
גניוס-מלשון גאונות, נכון שהיהדות נקבעת לפי האם וסביר גם להניח שיש גם גן דומיננטי שעובר דרך הנשים ביהדות, לנוכח עניין זה שהאם היא הקובעת, אבל עדיין היהדות לא תלויה בזה, אתה יכול להיות צאצא גרים ואתה לא פחות יהודי ממי שיכול, וזה די נדיר, להראות לינק ישיר שלו באילן יוחסין עד אחד מהשבטים ומשם לאבות האומה.
המקום היחיד בו גנום נדרש ביהדות זה כדי להיות כהן או לוי, שכן זה תלוי גנום, אבל כדי להיות יהודי אין שום משמעות גנטית.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אני רוצה להזכיר לכולם ש-Israelipatriot בעצמו כינה את השחורים בארצות הברית "כושים". הוא בפירוש אמר לעשות טרנספר לכל הכושים בארצות הברית.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אני רוצה להזכיר לכולם ש-Israelipatriot בעצמו כינה את השחורים בארצות הברית "כושים". הוא בפירוש אמר לעשות טרנספר לרוב הכושים בארצות הברית.

וגם חיים, אז מה?
אבל כנראה שההיגיון האינטרנציונליסטי שלך לא מבחין בין לשלול יהדות בשל צבע עור לבין קריאה לילד בשמו...

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הוא בפירוש אמר לעשות טרנספר לכל הכושים בארצות הברית.
אני דווקא נוטה לא להסכים איתו, אבל אם אני לא טועה גם אברהם לינקולן אמר את זה.. כך שלא מדובר באסון גדול.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אני דווקא נוטה לא להסכים איתו, אבל אם אני לא טועה גם אברהם לינקולן אמר את זה.. כך שלא מדובר באסון גדול.

אבל למה כש-Israelipatriot אומר "כושים" זה בסדר אבל כשאני אומר "כושים" אתם מוקיעים אותי כגזען?

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אבל למה כש-Israelipatriot אומר "כושים" זה בסדר אבל כשאני אומר "כושים" אתם מוקיעים אותי כגזען?
אני עד עכשיו לא אמרתי דבר לגבי עניין ה"כושים", אבל לדעתי זה כינוי לא ראוי ומכוער בשיח ציבורי, אז אני מציע גם לך וגם לפטריוט לא להשתמש בכינוי הזה כלפי שחורים (ובמיוחד אם מדובר באתיופים יהודים).   

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
גניוס-מלשון גאונות, נכון שהיהדות נקבעת לפי האם וסביר גם להניח שיש גם גן דומיננטי שעובר דרך הנשים ביהדות, לנוכח עניין זה שהאם היא הקובעת, אבל עדיין היהדות לא תלויה בזה, אתה יכול להיות צאצא גרים ואתה לא פחות יהודי ממי שיכול, וזה די נדיר, להראות לינק ישיר שלו באילן יוחסין עד אחד מהשבטים ומשם לאבות האומה.
המקום היחיד בו גנום נדרש ביהדות זה כדי להיות כהן או לוי, שכן זה תלוי גנום, אבל כדי להיות יהודי אין שום משמעות גנטית.

הבנתי, כל מי שמוכר כיום ככהן או לוי, יכול להביא ראיות לעץ המשפחתי עד לתקופת המקרא?

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
המונח גניוס יהודי לא קשור ישירות לגנטיקה, מדובר על התרבות היהודית שדוחפת אנשים קדימה וגורמת להם להצטיין בתחומים רבים ובמיוחד במדעים, מחקר, שחמט, ועוד מספר תחומים. אין שום גן יהודי שגורם לזה, מדובר על תרבות נטו.