כתב נושא: תופעה: צעירים ערבים מזרח ירושלים מהלכים אימים במערב העיר  (נקרא 11870 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח

איפה כל הצעירים היהודים שירסקו להם את העצמות???

http://rotter.net/forum/scoops1/34020.shtml
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
ימח שמם.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ימח שמםם..רן החבר'ה היהודים רדומים..

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
ימח שמםם..רן החבר'ה היהודים רדומים..
תשמע אנשים לא רוצים להסתבך ובצדק! אתה הרי יודע שהמשטרה ובתי-המשפט הבולשביקים מחמירים עם יהודים לא? זה התפקיד של מג"ב והמשטרה לטפל בהם כראוי אבל לצערנו הידיים שלהם כבולות.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
זה רק מה שהמדינה שלנו יודעת לעשות בצורה הכי טובה!

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אם לא ישברו להם את העצמות זה לא יפסק לא יעזור שום משטרה כי בסופו של דבר האזרח היהודים הממוצא נוטה להתנהג כמו הילד המסכן שכולם מכים אותו וחושב שאם הוא יפנה לגננת כל הזמן זה יעזור...לא משנה כמה המשטרה תנסה לעזור בסופו של דבר הם ילמדו לפחד רק מהמשטרה במקרה הטוב ופשוט ינסו להתחמק כמה שיותר מהמשטרה/מעונש.
אל תצביע תשפיע

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
אם לא ישברו להם את העצמות זה לא יפסק לא יעזור שום משטרה כי בסופו של דבר האזרח היהודים הממוצא נוטה להתנהג כמו הילד המסכן שכולם מכים אותו וחושב שאם הוא יפנה לגננת כל הזמן זה יעזור...לא משנה כמה המשטרה תנסה לעזור בסופו של דבר הם ילמדו לפחד רק מהמשטרה במקרה הטוב ופשוט ינסו להתחמק כמה שיותר מהמשטרה/מעונש.
אולי צריך להביא עליהם את אוהדי בית"ר :laugh: :::D :laugh:

מנותק רק ליברמן! חילופי שטחים!

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אולי צריך להביא עליהם את אוהדי בית"ר :laugh: :::D :laugh:
כן, מותר להשוות בין אוהדי בית"ר לבהמות חסרות רסן... אני לפחות, בעד!
קוּם הִתְנַעֵרָה עַם חֵלֵכָה
עַם עֲבָדִים וּמְזֵי רָעָב
אֵש הנְקָמוֹת הַלַּב לִחֵכַה
לִקְרַאת אוֹיַב הִכּוֹן לַקְרָב.

מנותק ירון בן ישראל

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • "ה' עוז לעמו ייתן ה' יברך את עמו בשלום".
צריך בהחלט לפוצץ לפושעים הערבושים הברברים האלה תצורה ומי שיעשה זאת יבורך,אנחנו לא הגויים הארופאים המסריחים שהערבושים יכולים לעשות מה שהם רוצים כמו חיות ואין דין וחשבון,צריך להקים כח מיוחד שיטפל בחלאות מסוג כזה בעצמינו,מי יתן ובורא עולם יעזור לנו לעזור גם לעצמנו! :soldier: :soldier: :soldier: :soldier: :soldier: :soldier: :soldier: :fist:
"תורת ישראל, ארץ ישראל ועם ישראל הם שלושה עיקרים שחברו יחדיו. טול אחד מן השלושה ושני האחרים בטלים."

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
כן, מותר להשוות בין אוהדי בית"ר לבהמות חסרות רסן... אני לפחות, בעד!
ברוש.אולי תפסיק להעיר הערות מטומטמות.אוהדי בית''ר הם נחמדים אליהם בהשוואה למה שהיה קורה במדינה נורמלית שיודעת להגן על עצמה.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תופעה ידועה, נתקלתי לא מזמן בחבורה שכזו, הם הבחינו בי, ואף צעדו לעברי, חייכתי, לא הראיתי פחד, והם הלכו, יכול להיות שהם זרקו מילה בערבית שאת משמעותה לא הבנתי, אבל מזה משנה, מה שקרה אז הוכיח את הטענה שברגע שיהודי עומד איתן מולם הם לא יעשו דבר.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תופעה ידועה, נתקלתי לא מזמן בחבורה שכזו, הם הבחינו בי, ואף צעדו לעברי, חייכתי, לא הראיתי פחד, והם הלכו, יכול להיות שהם זרקו מילה בערבית שאת משמעותה לא הבנתי, אבל מזה משנה, מה שקרה אז הוכיח את הטענה שברגע שיהודי עומד איתן מולם הם לא יעשו דבר.
למה לעמוד מולם? מי הם בכלל? אני לא שם לב אליהם והם בורחים.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
למה לעמוד מולם? מי הם בכלל? אני לא שם לב אליהם והם בורחים.
דיבורים כמו חול ואין מה לאכול, ישנו הבדל מהותי בין הערבים באזורך לבין אלה במז' י-ם, ואני בספק אם איזשהו בנאדם יברח מאחד שכמותך, אני אומר את זה ע"פ ההיכרות שלי איתך, שממנה הסקתי את מה שהסקתי לגבי בר.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
דיבורים כמו חול ואין מה לאכול, ישנו הבדל מהותי בין הערבים באזורך לבין אלה במז' י-ם, ואני בספק אם איזשהו בנאדם יברח מאחד שכמותך, אני אומר את זה ע"פ ההיכרות שלי איתך, שממנה הסקתי את מה שהסקתי לגבי בר.
נכון יש הבדל.הערבים ביפו הרבה אבל הרבה יותר גרועים מהערבים במזרח ירושלים.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
נכון יש הבדל.הערבים ביפו הרבה אבל הרבה יותר גרועים מהערבים במזרח ירושלים.
הערבים ביפו פי כמה וכמה פחות מסוכנים מאשר אלה במז' י-ם, אז על מה אתה מדבר?

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הערבים ביפו פי כמה וכמה פחות מסוכנים מאשר אלה במז' י-ם, אז על מה אתה מדבר?
הערבים ביפו ומטייבה הם אלה שגם נמצאים לנו בתוך המדינה עם תעודת זהות ישראלית.גם אלה שמאיימים על תושבי גוש דן באופן רגולרי,מנפצים חנויות,שוריפים חנויות,רוצחים יהודים,גונבים בחורות יהודיות.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הערבים ביפו ומטייבה הם אלה שגם נמצאים לנו בתוך המדינה עם תעודת זהות ישראלית.גם אלה שמאיימים על תושבי גוש דן באופן רגולרי,מנפצים חנויות,שוריפים חנויות,רוצחים יהודים,גונבים בחורות יהודיות.
כל זה קורה פה פי כמה וכמה , ובל נשכח שביפו אין פיגועים, שלא כמו אצלנו.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
כל זה קורה פה פי כמה וכמה , ובל נשכח שביפו אין פיגועים, שלא כמו אצלנו.
מתי בפעם החרונה היה לכם שם פיגוע? אם זכור לי נכון הפגיוע האחרון בירושלים התרחש לפני יותר משנה.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מתי בפעם החרונה היה לכם שם פיגוע? אם זכור לי נכון הפגיוע האחרון בירושלים התרחש לפני יותר משנה.

פיגוע דקירה הם דבר שבשגרה פה, זה שלא היה פיגוע המוני אינו מעיד על דבר, ניסיונות רבים להוציא פיגועים לפועל יש, כמעט על בסיס יומי, אפילו היה מקרה שכזה לפני חודש, בשכונתי, אגב לא זכור לי שהיה פיגוע ביפו, תוכל להעיר את עיניי?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
זה לא משנה מי יותר מסוכן. הבעיה היא היותם ערבים ומוסרית הם אותו זבל.

אבל באופן עקרוני, הערבים שמסכנים את צביונה היהודי של בירתנו יותר מסוכנים מהערבים ביפו. הערבים בירושלים כבר עכשיו מתחמשים במובן תעשייתי, עצומים במספרם וכבר עכשיו נמצאים בעורקים
של היהודים וירושלים. הם והחמולות בנגב ללא ספק מהווים את מוקד הכוח והטרור הערבי בארץ ולא אופתע אם הם יהיו הראשונים להצליח לערוך פוגרומים המוניים ביהודים.

אבל עדיין - אין מה לזלזל בערביי יפו, שכבר כמעט 100 שנה הורגלו לחיות עם יהודונים חלשים ומפוחדים לעומת יהודי ירושלים, שפעם, פעם, עוד היה להם כבוד. כיום, אנחנו אמורים להתרכז בגאולתה של ארץ
בעיקר בבירה אך גם בשאר הארץ.

בכל מקרה - בן, די עם השחצנות, אם ליפו לא היה לך ביצים להגיע בשביל להיפגש עם פחדן כמו בר, למה שיהיה לך סיכוי נגד ערבים?

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
זה לא משנה מי יותר מסוכן. הבעיה היא היותם ערבים ומוסרית הם אותו זבל.

אבל באופן עקרוני, הערבים שמסכנים את צביונה היהודי של בירתנו יותר מסוכנים מהערבים ביפו. הערבים בירושלים כבר עכשיו מתחמשים במובן תעשייתי, עצומים במספרם וכבר עכשיו נמצאים בעורקים
של היהודים וירושלים. הם והחמולות בנגב ללא ספק מהווים את מוקד הכוח והטרור הערבי בארץ ולא אופתע אם הם יהיו הראשונים להצליח לערוך פוגרומים המוניים ביהודים.

אבל עדיין - אין מה לזלזל בערביי יפו, שכבר כמעט 100 שנה הורגלו לחיות עם יהודונים חלשים ומפוחדים לעומת יהודי ירושלים, שפעם, פעם, עוד היה להם כבוד. כיום, אנחנו אמורים להתרכז בגאולתה של ארץ
בעיקר בבירה אך גם בשאר הארץ.

בכל מקרה - בן, די עם השחצנות, אם ליפו לא היה לך ביצים להגיע בשביל להיפגש עם פחדן כמו בר, למה שיהיה לך סיכוי נגד ערבים?
קודם כל לא קבעתי עם בר ליפו קבענו לתל אביב.שנית כל זה הוא שביטל את הפגישה.את הפגישה ברעננה ביטלתי כי שני איימה עליי במפורש שהחבר שלה ירצח אותי.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
פיגוע דקירה הם דבר שבשגרה פה, זה שלא היה פיגוע המוני אינו מעיד על דבר, ניסיונות רבים להוציא פיגועים לפועל יש, כמעט על בסיס יומי, אפילו היה מקרה שכזה לפני חודש, בשכונתי, אגב לא זכור לי שהיה פיגוע ביפו, תוכל להעיר את עיניי?
יש כמעט על בסיס יום יומי הפגנות ולינצי'ם.לפני כמה חודשים גפ ניסו לפגוע באוטובבוס שהייתי עליו באיזור המצבה בבת ים.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
יש כמעט על בסיס יום יומי הפגנות ולינצי'ם.לפני כמה חודשים גפ ניסו לפגוע באוטובבוס שהייתי עליו באיזור המצבה בבת ים.
אז בקיצור השוואה שכזו היא אווילות כשלעצמה, אין פיגועים ביפו, אין טרור, שלא כמו בי-ם, אגב עצם זה שלא נפגשת עם שני מעיד על היותך פחדן, אני מכיר את חבר שלה, ואם אתה פוחד ממנו, אז בטח ובטח שאינך מסוגל לעמוד אל מול האויב הערבי הממוצע .

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אז בקיצור השוואה שכזו היא אווילות כשלעצמה, אין פיגועים ביפו, אין טרור, שלא כמו בי-ם, אגב עצם זה שלא נפגשת עם שני מעיד על היותך פחדן, אני מכיר את חבר שלה, ואם אתה פוחד ממנו, אז בטח ובטח שאינך מסוגל לעמוד אל מול האויב הערבי הממוצע .
אתה מכיר את חבר שלה? אז בוא תאיר את עיניי בנוגע אליו.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אתה מכיר את חבר שלה? אז בוא צאיר את עיניי בנוגע אליו.
כל עוד אתם לא נפגשים, איני רואה צורך בזה, מה שכן אגיד לך זה שקוראים לו סולטאן, הוא ערבי.