כתב נושא: ערבים בתוכנו ערבים כאן בכל מקום  (נקרא 9015 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק G

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
ערבים בתוכנו ערבים כאן בכל מקום
« ב- : יוני 15, 2010, 17:36:21 »
במקומות העבודה שלנו,באתרי בניה,במסעדות בקניונים בחנויות,כפר סבא,רעננה,הרצליה,פתח תקווה,לוד,יפו,תל אביב בכל מקום.
מסתובבים להם בחופשיות ועושים מה שבא להם.
מתי כבר מישהו יקום ויעשה משהו?
איך עוצרים את הדבר הזה?
-רק אל תתנו לי את התשובה "מה אתה רוצה שנעשה?" או "המקסימום שאפשר זה להיות בפורום ולהפיץ מידע"-
דברו איתי טכנית.
נֶפֶשׁ יְהוּדִי הוֹמִיָּה : לִהְיוֹת עַם חָפְשִׁי בְּאַרְצֵנוּ

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #1 ב- : יוני 15, 2010, 17:48:12 »
הכי טוב שאפשר לארגן זה מהומות כמו שהיו בבת ים בשנות ה90.

מנותק G

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : יוני 15, 2010, 17:49:05 »
בן כמה אתה?

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : יוני 15, 2010, 17:49:58 »
בן כמה אתה?
16.נולדתי מאוחר מדי אז לא הספקתי לחזות במהומות בעצמי.

מנותק G

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : יוני 15, 2010, 17:52:06 »
גם אם יארגנו מהומות,הפגנות כוח (מה שלא נראה לי שיקרה) לא בטוח שתוכל להתמודד איתם מבחינת גילך הצעיר.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : יוני 15, 2010, 17:55:20 »
גם אם יארגנו מהומות,הפגנות כוח (מה שלא נראה לי שיקרה) לא בטוח שתוכל להתמודד איתם מבחינת גילך הצעיר.
זה בסדר אילו הערבים שיצתרכו להתמודד לא אני.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #6 ב- : יוני 15, 2010, 18:25:12 »
במקומות העבודה שלנו,באתרי בניה,במסעדות בקניונים בחנויות,כפר סבא,רעננה,הרצליה,פתח תקווה,לוד,יפו,תל אביב בכל מקום.
מסתובבים להם בחופשיות ועושים מה שבא להם.
מתי כבר מישהו יקום ויעשה משהו?
איך עוצרים את הדבר הזה?
-רק אל תתנו לי את התשובה "מה אתה רוצה שנעשה?" או "המקסימום שאפשר זה להיות בפורום ולהפיץ מידע"-
דברו איתי טכנית.
בס''ד
נקדים ונזהיר כאן את אחינו בית-ישרא'ל מסוכנים של ה''מחלקה היהודית'' בשב''כ שנמצאים גם בפורום המרתק שלנו ,אלא שזיהויים הוודאי איננו ניתן לביצוע !! אנו שמכירים היטב את הלך רוחם הנלוז של בני עוולה אלו יש''ו שר''י מסוגלים לסמן את רובם ! אלא שאנו קוראים שלא לפחוד מאותם בני עוולה יש''ו שר''י שבע''ה וישועתו נזכה לחשוף את קלונם בפני עם קודש בבוא היום אכי''ר ! אולם יש להזהר מהשידול של אותם בני עוולה יש''ו שר''י להפיל אתכם למלכודות שהם יש''ו שר''י פורשים עד חשבון ''משלם המיסים'' !! ולהם אנו אומרים שאנו יודעים היטב את מעשיכם ובע''ה וישועתו לא תתחמקו מהדין כבוגדים נלוזים !! :'( :'( >:( >:( :nono: :nono:
טכנית -תלוי הדבר בגיבוש דעת קהל בקרב אחינו בית-ישרא'ל ! דעת אמ-ת שתמחק מתודעתם את שטיפות המוח שהם סופגים מגיל צעיר מאד בתוך הבועה של שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י ששוטף להם את המוח במערכות הליכלוך(חינוך) והתשקורת השבוי'ה בידיהם של אותם מושחתים אנשי ערב-רב שר''י ששוטפים לאחינו את המוח בעזרת תכניות מגמתיות שתכליתן לקרב את האוייב הערבי הנאצי יש''ו שר''י שהוא משענת הקנה הרצוץ שלהם כנגד הציביון היהודי האמוני הימני האמיתי על אדמת ארץ הקודש תובב''א !!
לתיקון העיוות הגדול הזה ר''ל יש לפעול באמצעות נוער מתחת לגיל 18 , מכיוון שאמצעי הענישה של בתי הבושת(המשפט) לגבי אוכלוסי'ה זו הם מינימאלים !! ה''חוק'' הבלתי כתוב הוא '' דין אוייב ערבי מוסלמי נאצי יש''ו שר''י המשוטט בקרב אוכלוסי'ה יהודית כדין יהודי המשוטט בקרב אוכלוסי'ה של אוייב ערבי מוסלמי נאצי יש''ו שר''י (כגון הלינץ' הרצחני בחיילי המילואים הי''ד ברמאללה) '' !! כאשר במעשה הרצחני של הלינץ' הרצחני ביתרו האוייבים הערבים הנאצים את גופם של חיילי המילואים בעודם בחיים ושלפו את אבריהם הפנימיים וריקדו בהם במחול של קניבאלים , וגם מרחו את ידיהם ורגליהם בדמם כפי שתראו בסרט זה שצולם ללא צנזורה ע''י סוכנות איטלקית !!

את התמונות והמראות האמיתיים לא הביאו בתשקורת השמאלנית הציונית-מללכתית בולשביקית שר''י בכדי שהדבר לא יגרור לינץ' דומה באוייבים ערבים נאצים יש''ו שר''י שנכנסים כזאבים לתוך עדרי הצאן לתוככי האוכלוסי'ה היהודית ומבצעים בה שפטים !! מרצח ועד שידול בנות לזנות ר''ל , שוד וגניבות וחבלה בנפש וברכוש יהודיים ,וכל זאת על-ידי נערים מתחת לגיל 18 מתוך ידיעה שה''חוק'' השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י איננו רואה אותם יש''ו שר''י ''ברי ענישה'' ולכן הם יש''ו מקבלים הקלות רבות בענישה ואף ''שיקום'' שמכשיר אותם להיות בעלי תואר-אוניברסיטאי על חשבון קרבנותיהם הי''ד !!  :nono:
המסקנות הן פשוטות !! כל אוייב ערבי מוסלמי נאצי יש''ו שר''י שעובר תוככי אוכלוסי'ה יהודית יסתכן כפי שיהודי עובר בתוככי אוכלוסיי'ה של אוייב ערבי מוסלמי נאצי יש''ו שר''י !! ואת זה מארגנים אך-ורק באמצעות ''הסברה מתקנת'' והפצת האמ-ת כנגד שטיפות המוח המאסיביות הממלכתיות שמאלניות בולשביקיות שמתנהלות במשך 24 שעות בצורה של ''סדרות בידור'' , ''מערכות חדשות ומבזקים'' , '' תכניות תעודה'' וכל מרעין בישין אחרים ר''ל !!
הקב''ה יסייע בעדנו על דב'ר כבו'ד שמ'ו ויזכנו במהרה למגר את הצוררים יש''ו שר''י מקירבנו ובביאת גואל-צדק בבאכי''ר !!
 :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist:
                                                                             הגולה בארץ  :)
« עריכה אחרונה: יוני 16, 2010, 08:57:48 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק tyroll

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #7 ב- : יוני 15, 2010, 19:24:23 »
משתמש יקר , ערבים בתוכנו כבר מזמן, אם בדרום מאזור ערד, אילת, באר שבע, ואפילו אשקלון שוכנים כ-400 אלף ערבים (מידע עדכני) , יש לך מזרח ירושלים שזה 200 אלף וקצת, רמלה לוד, יפו תל אביב (גם במרכז תל אביב), ראש העין-כפר קאסם, פתח תקווה-ג'לג'וליה, טייבה, המשולש, טמרה, נצרת, הכפרים בגליל בצפון הגליל, יש בקרית שמונה, כמובן יש גם בנהריה, חיפה, ג'אסר א זארקא ועוד לא חסר , גם בטבריה שוכנים.
ערבים יש בכל מקום, התופעה גדלה, מאוד, אני למדתי במרכז עד לפני כמה חודשים והערבים משתלבים באוניברסיטאות .
אם מדברים על קיפוח יש עמותת עלם שהיא עמותה מאוד אנטי ציונית, בשם הקרן החדשה שממש ממנת לימודים לערבים צעירים שילמדו ואף מסבסדת אותם, למה אני אומר אנטי ציונית, חנים זועבי עד לא מזמן ניהלת אותה.
קיצר ערבים בתוכנו טוב טוב.
אולי אם לא נמצאים במקומות בילוי, אולי הם לא חברים שלך, אבל הם טוב טוב בתוכנו,
אני חייב לציין תופעה, יש המון יהודיות מכל המוצאים (גם ממוצא מזרחי וממוצא אשכנזי, ורוסי) שמתחתנות או בעלת חבר לחיים ממוצא ערבי, תופעה חדשה שמתפשטת
לא סתם מדברים על גוג ומגוג , זה יותר מאי פעם

מנותק G

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : יוני 15, 2010, 19:27:49 »
הגולה בארץ,פייייי חתיכת מונולוג הבאת כאן,אהבתי  O0

מריח כמו מנהיג ראוי??
 :old_afro:

tyroll נו אז מה ניתן לעשות בעצם?

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #9 ב- : יוני 15, 2010, 19:42:42 »
הגולה בארץ אתה באמת מנהיג ראוי, יש לך ידע מקיף גדול ביותר,
אני מתחת לגיל 18 ובת ימי גם,

בת ימי רוצה לתכנן הפגנה אלימה??

שמע,בוא אני יחכה עוד שנה וקצת ואז נתכנן הפגנות אלימות מצידי לכל החיים.

מנותק דוד

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #10 ב- : יוני 15, 2010, 19:44:20 »
מה עושים באמת?
למה מחכים?

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #11 ב- : יוני 15, 2010, 20:03:58 »
לי יש שנה וחצי לפני שאני אהיה בן 18 לא ממש לכל החיים
גם ליץבערך שנה וחודשיים.

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #12 ב- : יוני 15, 2010, 20:28:27 »
בעייתי לסגור על לעשות דברים נגד זה בפורום..מה שאתה לא מתכנן בין אם זה חוקי או לא כדי שפשוט תיצור קשר אם אנשים מהפורום בדוא"ל/מסנג'ר וכאלה או במציאות.
אל תצביע תשפיע

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #13 ב- : יוני 15, 2010, 20:44:20 »
בס''ד

להלן מאמר חשוב ביותר שכתבנו בעבר ומופיע ב''ספריית הימין האמיתי'' והמאמר מכוון לנושא הכאוב הזה :

http://hayamin.org/forum/index.php/topic,14358.0.html

ועוד מאמר חשוב ביותר שמתאר את שיטותיו של האוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י בהן הוא מהתל בשלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י שנאלץ להשען על אותו משענת קנה רצוץ יש''ו שר''י למרות שהדבר פוגע גם בשורותיו של אותו שלטון זלוז ונתעב שר''י ! תוכלו להבין את המהלכים אם תקראו את המאמר הנוסף שהובא כאן ב ''ספריית הימין האמיתי'' .

http://hayamin.org/forum/index.php/topic,14040.msg94950.html#msg94950

ועוד מאמר החושף את פרצופו האמיתי של שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י שמהתל בכם שוב ושוב באמצעות ''דמוקראטי'ה'' מזוייפת שמי שמנהל אותה הם אלה היושבים מאחורי הקלעים ומשתמשים ב בית הבושת (המשפט) שלהם בכדי להסיט את התמיכה לכיוון הרצוי להם , כלומר לדחוק את הימין היהודי האמוני האמיתי לשוליים !! תראו כאן איך זה עובד ?!!

http://hayamin.org/forum/index.php/topic,12708.0.html

וגם כאן :

http://hayamin.org/forum/index.php/topic,12708.0.html

וכאן חשפנו את האמ-ת למשתמש (תרתי משמע) השמאלני המסכן המכנה את עצמו ''עוץ לי קפוץ לי'' ,אותה אמ-ת שגרמה לו לעשות חשבון נפש מקיף !!

http://hayamin.org/forum/index.php/topic,6657.0.html

מכיוון שהאוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י מנוסה ומומחה ב''חוק'' השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י ומהתל ומתקלס בו כראות עיניו , יש לנו את הפריבילגי'ה להשתמש בשיטות שהוא יש''ו שר'יי ייסד !! למה לנו לנסות ו''להמציא את הגלגל'' כאשר זה הומצא זה מכבר ?!
והקב''ה יסייע בעדנו על דב'ר כבו'ד שמ'ו ונזכה לחשוף את האמ-ת לכלל אחינו השבויים בתרדמת של שטיפות-המוח במערכות הליכלוך(חינוך) והתשקורת השבויות בידי שלטון העוולה האנטי-יהודי הנלוז והנתעב ובביאת גואל-צדק בבאכי''ר .

הגולה בארץ  :)
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #14 ב- : יוני 15, 2010, 20:45:22 »
חברה זרמתםםם תהיו חכמים ואל דברו בגלוי על הנושאים האלה!

מנותק G

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #15 ב- : יוני 16, 2010, 08:48:15 »
צודק יאללה עוברים לפרטי,
------------------------------------------
בואנה אני אוהב את הבחורצ'יק הזה גולה.
יש יש בו משהו ללא ספק  O0

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #16 ב- : יוני 16, 2010, 09:06:21 »
צודק יאללה עוברים לפרטי,
------------------------------------------
בואנה אני אוהב את הבחורצ'יק הזה גולה.
יש יש בו משהו ללא ספק  O0
מאיפה אתה אחי??.

מנותק G

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #17 ב- : יוני 16, 2010, 09:11:24 »
מרכז הארץ

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #18 ב- : יוני 16, 2010, 10:16:57 »
חברה זרמתםםם תהיו חכמים ואל דברו בגלוי על הנושאים האלה!
אחי.מה הבעיה להשתחרר קצת ולהוציא כעסים על הערבושים.אף אחד לא מדבר פה על להתחיל מהומות אבל אם הם יתחילו מעצמם אני בשמחה יצתרף.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #19 ב- : יוני 16, 2010, 11:57:59 »
אחי.מה הבעיה להשתחרר קצת ולהוציא כעסים על הערבושים.אף אחד לא מדבר פה על להתחיל מהומות אבל אם הם יתחילו מעצמם אני בשמחה יצתרף.
אני בטוח שלא רק אתה..

מנותק רק ליברמן! חילופי שטחים!

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #20 ב- : יוני 16, 2010, 14:01:15 »
אצטרף*
ודרך אגב, אני מציע לכם להמנע מעימותים פיזיים עם ערבים ובאופן כללי זה לא יוביל לשום מקום ובטח לא יקדם את המטרות שלכם... הדבר היחיד שיצא מזה הוא שתשחררו את היצרים שלכם.
קוּם הִתְנַעֵרָה עַם חֵלֵכָה
עַם עֲבָדִים וּמְזֵי רָעָב
אֵש הנְקָמוֹת הַלַּב לִחֵכַה
לִקְרַאת אוֹיַב הִכּוֹן לַקְרָב.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #21 ב- : יוני 16, 2010, 14:07:37 »
אצטרף*
ודרך אגב, אני מציע לכם להמנע מעימותים פיזיים עם ערבים ובאופן כללי זה לא יוביל לשום מקום ובטח לא יקדם את המטרות שלכם... הדבר היחיד שיצא מזה הוא שתשחררו את היצרים שלכם.
זאת המטרה יא גאון.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
« להגיב #22 ב- : יוני 16, 2010, 14:10:26 »
זאת המטרה יא גאון.
ידידי תפסיק להתייפיף שכחת שפחדת להגיע ליפו, בגלל מי אולי תפתיע אותנו?
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #23 ב- : יוני 16, 2010, 14:13:35 »
ידידי תפסיק להתייפיף שכחת שפחדת להגיע ליפו, בגלל מי אולי תפתיע אותנו?

בגלל ההורים שלי.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
« להגיב #24 ב- : יוני 16, 2010, 14:15:37 »
בגלל ההורים שלי.
סיפורי עמי ותמי אם היית כ"כ בטוח באומץ שלך היית בא בסך הכל אתה לא ילד קטן בן 15 או שכן?!
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.