כתב נושא: שאלה - אני מתגייס לקרבי עוד חודש (-+) כמה שאלות (חשובות)..!  (נקרא 1189 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק yossi669

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בס"ד ,
אני מתגייס עוד חודש לקרבי, ואני יעשה שמירות במחסומים ביהודה ושומרון !
השאלה היא איך להיתנהג עם יפריעו לי ויציקו לי אנשי מחסום ווטש או בצלם או אירגונים שמאלנים אנטישמים אחרים ???
כהניסטים מושבעים אני רוצה לשמוע תשובתכם שמאלני לא להגיב פה ימך שמכם.
אני אישית חושב מכות יכריעו ויבריחו , אבל אפשר להיסתבך במשפט צבאי וכל הערב רב יתן לי מאסר .!
איך אתם הייתם מגיבים ?

מנותק הלוחם באנרכיסטים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בס"ד ,
השאלה היא איך להיתנהג עם יפריעו לי ויציקו לי אנשי מחסום ווטש או בצלם או אירגונים שמאלנים אנטישמים אחרים ???
אני אישית חושב מכות יכריעו ויבריחו , אבל אפשר להיסתבך במשפט צבאי וכל הערב רב יתן לי מאסר .!
איך אתם הייתם מגיבים ?

אם אותם אנשים בני בליעל מפריעים לעבודתך במחסום ומסכנים אותך ואת עם ישראל חלילה.
צריך להרחיק אותם בתקיפות תיכף ומיד מהמחסום.
אם הם עושים בלאגן צריך לבקש שהסיור יגיע ויטפל בהם בכדי לא לפגוע בעבודה השוטפת של המחסום.
בד"כ אם הנבלות ממש מפריעים ומסיתים את האויב הערבי בכדי לפגוע בחיילים המשטרה ומג"ב יעצרו אותם וחשוב לקרוא להם בשעת הצורך.

מנותק yossi669

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אותם אנשים בני בלעיל מפריעים לעבודתך במחסום ומסכנים אותך ואת עם ישראל חלילה.
צריך להרחיק אותם בתקיפות תיכף ומיד מהמחסום.
ואם הם עושים בלאגן צריך לבקש שהסיור יגיע ויטפל בהם בכדי לא לפגוע לעבודה השוטפת של המחסום.
בד"כ אם הנבלות ממש מפריעים ומסיתים את האויב הערבי כדי לפגוע בחיילים המשטרה ומג"ב יעצרו אותם וחשוב לקרוא להם בשעת הצורך.
אהבתי את השם שלך לוחם באנרכיסטים !
אני לא סובל את האנרכיסטים !!!
יש לי כמה על הכוונת !!!

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אל תתן להם אחי להכניס אותך אחרי זה להליך משפטי בגלל איזה מעשה שהם מגרות אותך בכוונה שתיפול להם במתלכודת..ימח שמם..מצד שני אין לך לשתוק אבלל עד הקו המותר..ולצערינו הוא לא כ"כ גדול! :old_WTF_Aza:

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
תנסה לצחוק עלהם או להציק להם בדרכים לא מזיקות כמו שהם הרבה פעמים מנסים לעשות..נסה לקחת לשם ספרי פילפל ושוקר חשמלי וכל דרך דומה שיכולה להרתיע אותם מבלי לגרום להם נזק כמו מכות או משהו..יש כל מיני דרכים להציק להם בחזרה ולהרתיע אותם בדרכים לא אלימות.
אל תצביע תשפיע

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
בטח יגידו לך מה לעשות אם האנרכיסטים הזונות האלה דרך אגב לאן אתה הולך
"ואריה אם ישאג מי לא ירעד"

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
קודם כל שיהיה בהצלחה.שנית כל מותר לך לבקש לעצור אותם על הפרעה לאיש ציבור בעבודתו או על העלבת עובד ציבור.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לאיפה מתגייס אחי???

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
בס"ד ,
איך אתם הייתם מגיבים ?
כל מטרתם היא להוציא את החיילים מריכוז ולגרום לתגובה אלימה כדי שיוכלו להפיץ בעולם עד כמה חיילי צה"ל הם אלימים ללא שום הצדקה (ולכן הם גם נושאים מצלמות לכל מקום).
הדבר החשוב ביותר שעליך לזכור הוא לא להיגרר אחרי פרובוקציות.
אני תמיד אומר שאם מישהו מנסה לעצבן אותך ומנסה להוציא אותך משלוותך, הדרך הטובה ביותר היא לא להתייחס ולגרום להם להרגיש כאילו הם חסרי ערך שלא ראויים לכל תגובה. ומהר מאד תראה איך אותם פרובוקטורים יתעצבנו ויאבדו את סבלנותם מכך שאתה לא מתייחס אליהם (תנסה את זה. זה עובד. אני אומר את זה מנסיון).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אין דבר שמרגיז אותן יותר מהתעלמות, תתעלם, להיכנס באחת מהן לא יביא להישג כלשהו, ולא מין הנמנע יכניס אותך לצרות.