כתב נושא: שאלה  (נקרא 5926 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק G

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שאלה
« ב- : יוני 14, 2010, 20:34:16 »
משיטוט לא קצר כאן אני רואה שיש כאן מספר אנשים שמפחדים מכל מיני דברים.
מפחדים לצאת אל מחוץ לחוק
מפחדים ללכת עם חולצות
מפחדים שיורידו להם את הפורום הזה
מפחדים לשים את הסמל של כ"ך
ועוד כל מיני פחדים מיותרים לחלוטין.

אז מה העניין? למה להיות בפחד?
יש תחושה שאתם נמצאים כאן בתוך תיבה ולא יכולים לצאת ביגלל הממסד כנראה.
כהנא לא פחד ! כהנא אמר ועשה בחוץ את כל מה שהיה לו לומר תמיד.
אז מה העניין כאן? הרי הרצון / החזון / הדעה הם משותפים לכולם כאן,אז מה העניין?
נֶפֶשׁ יְהוּדִי הוֹמִיָּה : לִהְיוֹת עַם חָפְשִׁי בְּאַרְצֵנוּ

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה
« להגיב #1 ב- : יוני 14, 2010, 20:37:55 »
מי זה מפחד? לא נראה לי שאף אחד פה מפחד להזתובב עם חולצות של כהנא אבל לך תמצא חולצות כאלה מלכתחילה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שאלה
« להגיב #2 ב- : יוני 14, 2010, 20:42:47 »
בס''ד

קודם כל, אני לא מפחד לעשות את הדברים האלה. אחרי שישבתי חמש וחצי שנים בבתי הכלא הגרועים ביותר בארה''ב כשהורשעתי בפציצת פצצות נגד מטרות סובייטיות כדי לשחרר את אחינו בברה''מ, אני בטח לא מפחד מהדברים הקטנים שהזכרת. אבל אני רוצה שנבנה תנועה גדולה והמונית ולא נוכל לעשות זאת אלא אם נהיה שומרי חוק. כי הם כן יסרגו לנו את הכל אם נעשה דברים בלתי חוקיים. אם זה יותר מדי מתון בשבילך, בסדר גמור. אבל זו ההחלטה שלנו כתנועה.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
שאלה
« להגיב #3 ב- : יוני 14, 2010, 20:44:23 »
מי זה מפחד? לא נראה לי שאף אחד פה מפחד להזתובב עם חולצות של כהנא אבל לך תמצא חולצות כאלה מלכתחילה.
אתה מפחד בין היתר בללכת עם האידיאולוגיה שלך עד הסוף כמו כן פחדת לבוא ליפו.
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק G

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שאלה
« להגיב #4 ב- : יוני 14, 2010, 20:49:52 »
ציטוט
קודם כל, אני לא מפחד לעשות את הדברים האלה. אחרי שישבתי חמש וחצי שנים בבתי הכלא הגרועים ביותר בארה''ב כשהורשעתי בפציצת פצצות נגד מטרות סובייטיות כדי לשחרר את אחינו בברה''מ, אני בטח לא מפחד מהדברים הקטנים שהזכרת. אבל אני רוצה שנבנה תנועה גדולה והמונית ולא נוכל לעשות זאת אלא אם נהיה שומרי חוק. כי הם כן יסרגו לנו את הכל אם נעשה דברים בלתי חוקיים. אם זה יותר מדי מתון בשבילך, בסדר גמור. אבל זו ההחלטה שלנו כתנועה.
זה לא מתון זה בסדר גמור,אם כבר ענית אז אצרף עוד שאלה...
תראה,פורום,סירטונים,הסברים,ויכוחים,סטיקרים וכל אלה זה יפה מאוד,אבל,וכאן ה-אבל הגדול,
מה הלאה? איך יוצאים גם מחוץ לפורום? מה ניתן לעשות גם בחוץ כדי להביא תודעה אמיתית לתנועה,לחשיבה,לדרך?
איך ניתן לעשות דברים אחרים מחוץ לאינטרנט בסדרי גודל גדולים הרבה יותר?
איך אפשר לגרום לאנשים בדעה שונה לחלוטין ממה שקורה כאן,לעמוד לעצור לחשוב רגע ולומר "רגע יש כאן משהו חכם בו נקשיב בו נלמד" ?

מנותק הלוחם באנרכיסטים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שאלה
« להגיב #5 ב- : יוני 14, 2010, 21:16:48 »
זה לא מתון זה בסדר גמור,אם כבר ענית אז אצרף עוד שאלה...
תראה,פורום,סירטונים,הסברים,ויכוחים,סטיקרים וכל אלה זה יפה מאוד,אבל,וכאן ה-אבל הגדול,
מה הלאה? איך יוצאים גם מחוץ לפורום? מה ניתן לעשות גם בחוץ כדי להביא תודעה אמיתית לתנועה,לחשיבה,לדרך?
איך ניתן לעשות דברים אחרים מחוץ לאינטרנט בסדרי גודל גדולים הרבה יותר?
איך אפשר לגרום לאנשים בדעה שונה לחלוטין ממה שקורה כאן,לעמוד לעצור לחשוב רגע ולומר "רגע יש כאן משהו חכם בו נקשיב בו נלמד" ?

אפשר בהחלט לארגן מפגשים.
להגיע להפגנות גדולות.
לערוך סיורים בכול מיני מקומות ולנסות למשוך עוד אנשים לתנועה.
לדעתי חשוב מאוד שהתנועה תארגן פעילויות למען ההתישבות ביו"ש ובשכונות עליהן משתלט האויב הערבי הנצאי.
אם התנועה תהיה פעילה ותעשה דברים למען ארץ ישראל , היא תסחוף אחריה יותר אנשים.

כאשר התנועה תהיה גדולה מספיק ניתן לערוך הפגנות ופעילויות גדולות אחרות.

מנותק G

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שאלה
« להגיב #6 ב- : יוני 14, 2010, 21:31:38 »
ציטוט
אפשר בהחלט לארגן מפגשים.

ממה שראיתי המפגש האחרון היה זעיר,אנשים לא ממש הגיעו.
מה זה אומר בעצם? איך משנים את המשוואה הזאת?

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה
« להגיב #7 ב- : יוני 14, 2010, 21:49:08 »
ממה שראיתי המפגש האחרון היה זעיר,אנשים לא ממש הגיעו.
מה זה אומר בעצם? איך משנים את המשוואה הזאת?
בעתיד הקרוב זה לא ישתנה, שכח מזה  :old_undecided:

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה
« להגיב #8 ב- : יוני 14, 2010, 22:09:56 »
הבעיה היא שהימין האמיתי הוא עדיין בעיקר תנועה שמונעת ע"י איש אחד, מאמריקה. וכל עוד זה המצב, וחיים לא יכול להיכנס לארץ, אני לא רואה איך הארגון הזה ממריא.

מנותק G

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שאלה
« להגיב #9 ב- : יוני 14, 2010, 22:16:15 »
מתן לא אוכל לענות לך כי אין לי אפשרות טכנית לשלוח הודעות,מקווה שהנושא יסודר במהרה.

ציטוט
הבעיה היא שהימין האמיתי הוא עדיין בעיקר תנועה שמונעת ע"י איש אחד, מאמריקה. וכל עוד זה המצב, וחיים לא יכול להיכנס לארץ, אני לא רואה איך הארגון הזה ממריא

אין ספק שחיים הוא כוח אדיר גם כשהוא יושב בחו"ל,אך האם ניתן למצוא מנהיג אמיתי וראוי לתנועה המצויינת הזאת כאן בארץ? אולי אפילו בפורום זה,על מנת כן להרים את התנועה הזאת?

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה
« להגיב #10 ב- : יוני 14, 2010, 22:18:44 »
בתאוריה כן ניתן למצוא, אבל כשמסתכלים בפועל- לא רק בימין האמיתי אלא בכלל בימין "הקיצוני"- יש מחסור גדול באנשים שיכולים לסחוף אחריהם המונים.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה
« להגיב #11 ב- : יוני 14, 2010, 22:19:09 »
מתן לא אוכל לענות לך כי אין לי אפשרות טכנית לשלוח הודעות,מקווה שהנושא יסודר במהרה.

אין ספק שחיים הוא כוח אדיר גם כשהוא יושב בחו"ל,אך האם ניתן למצוא מנהיג אמיתי וראוי לתנועה המצויינת הזאת כאן בארץ? אולי אפילו בפורום זה,על מנת כן להרים את התנועה הזאת?
כשתגיע למספר ההודעות המבוקש (כבר לא זוכר כמה) אפרי יהיה לך לשלוח הודעות פרטיות..

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה
« להגיב #12 ב- : יוני 14, 2010, 22:22:28 »
נגיד ויהיה מנהיג בארץ, במה זה יתבטא? מה יהיה התפקיד שלו? הכל ישאר אותו הדבר וכל מה שניתן לעשות כרגע נעשה ע"י הפורום (חלוקת פליירים קצת פגישות בעבר שהיו מעטים ביותר מגיעים,וכאן בפורום).

מנותק G

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שאלה
« להגיב #13 ב- : יוני 14, 2010, 22:26:15 »
ציטוט
נגיד ויהיה מנהיג בארץ, במה זה יתבטא? מה יהיה התפקיד שלו? הכל ישאר אותו הדבר וכל מה שניתן לעשות כרגע נעשה ע"י הפורום (חלוקת פליירים קצת פגישות בעבר שהיו מעטים ביותר מגיעים,וכאן בפורום

הרצאות בכל הארץ,כנסים,מסיבות עיתונאים,כתבות בעיתונים,דברים גדולים אתם יודעים,כהנא כבר אמרנו?
(למרות שגם לו עשו את המוות על כל צעד ושעל)

ציטוט
בתאוריה כן ניתן למצוא, אבל כשמסתכלים בפועל- לא רק בימין האמיתי אלא בכלל בימין "הקיצוני"- יש מחסור גדול באנשים שיכולים לסחוף אחריהם המונים.

אז איך באמת ניתן להניע תהליך שכזה?אולי נרים כמה טלפונים למרזל או בן גביר וחבריו?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שאלה
« להגיב #14 ב- : יוני 14, 2010, 22:26:38 »
נגיד ויהיה מנהיג בארץ, במה זה יתבטא? מה יהיה התפקיד שלו? הכל ישאר אותו הדבר וכל מה שניתן לעשות כרגע נעשה ע"י הפורום (חלוקת פליירים קצת פגישות בעבר שהיו מעטים ביותר מגיעים,וכאן בפורום).

הכל תלוי בזהות המנהיג האמור.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה
« להגיב #15 ב- : יוני 14, 2010, 22:28:18 »
הרצאות בכל הארץ,כנסים,מסיבות עיתונאים,כתבות בעיתונים,דברים גדולים אתם יודעים,כהנא כבר אמרנו?
(למרות שגם לו עשו את המוות על כל צעד ושעל)

אז איך באמת ניתן להניע תהליך שכזה?אולי נרים כמה טלפונים למרזל או בן גביר וחבריו?
קודם כל שיגיע חצי מניין לפגישה של חברי הפורום ואח"כ נדבר.

מנותק G

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שאלה
« להגיב #16 ב- : יוני 14, 2010, 22:30:24 »
ציטוט
קודם כל שיגיע חצי מניין לפגישה של חברי הפורום ואח"כ נדבר.

יפה אמרת  :old_afro:
יאללה תזיזו את הת_ת אנשים מה קורה לכם?!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שאלה
« להגיב #17 ב- : יוני 14, 2010, 22:31:29 »
משתמש חדש - מנסה להלהיב את חברי הפורום לעשות פעולות לא חוקיות 2 דקות אחרי שנרשם וגם בעל IP זהה ל-IP של שמאלן מוכר.

1+1...

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה
« להגיב #18 ב- : יוני 14, 2010, 22:32:32 »
משתמש חדש - מנסה להלהיב את חברי הפורום לעשות פעולות לא חוקיות 2 דקות אחרי שנרשם וגם בעל IP זהה ל-IP של שמאלן מוכר.

1+1...
גם לי זה מריח מסריח עם ה"בחור החדש" G

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה
« להגיב #19 ב- : יוני 14, 2010, 22:32:42 »
המטרה האמיתית שלנו הוא להגיע לכך שקולנו נשמע ומהדהד בציבור וגורם לאנשים לחשוב ולשקול שנית אם מה שהציגו בפניהם בתקשורת כברירות היחידות שעומדות בפניהם אכן כאשורו. פעילות חכמה בשטח זו עוד דרך לקדם את המטרה הזו וכדי לארגן אותה צריך מנהיגים וצריך גרעין של אנשים נמרצים, להבדיל מלוחמי המקלדות שהם רוב האנשים שמאיישים את הפורומים באינטרנט.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה
« להגיב #20 ב- : יוני 14, 2010, 22:33:12 »

1+1...
צודק!
אנחנו לא ניתן יד בדברים לא חוקיים לא בסמלים ולא בהפגנות לא חוקיות.

מנותק G

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שאלה
« להגיב #21 ב- : יוני 14, 2010, 22:35:09 »
ציטוט

1+1...

מבין לחלוטין את החשדות,זה לגיטימי ביותר,לצערי הפעם טעיתם,אני לא שמאלן חלילה ולא שב"כ.
אלה איש ימין מובהק שביקר כאן לפני מספר שנים וראה שלא הרבה השתנה,מה קרה רוצים לתת כאן קצת פילפל אתם לא רגילים כנראה.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה
« להגיב #22 ב- : יוני 14, 2010, 22:36:49 »

1+1...
עוד לפני שהגעת לפורום היו כאלה אנשים שרק הצטרפו וכבר קראו להתארגנות ולפעילות שטח. אם אתה רוצה קצת בידור חפש את ההודעה מפי משתמש שכנראה קרא יותר מדי חסמב"ה ...  

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה
« להגיב #23 ב- : יוני 14, 2010, 22:36:54 »
מבין לחלוטין את החשדות,זה לגיטימי ביותר,לצערי הפעם טעיתם,אני לא שמאלן חלילה ולא שב"כ.
אלה איש ימין מובהק שביקר כאן לפני מספר שנים וראה שלא הרבה השתנה,מה קרה רוצים לתת כאן קצת פילפל אתם לא רגילים כנראה.

ואללה לא כל אחד שיבוא אנחנו נרוץ אחריו..החבר'ה פה עדיין לא טמבלים..דבר מציאותייי ישלך משהו להציע??.או סתם לחפש פרובקציות בשביל איזו חולצה עם הסמל של תנועת כ"ך??.
מלוכלך כבר אמרתי??.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שאלה
« להגיב #24 ב- : יוני 14, 2010, 22:37:48 »

תראה, אין לי בעיה שתהיה בפורומים שלנו - אין לנו מה להסתיר. יש לנו שכל על הכתפיים ואנחנו שומרי חוק באופן רשמי. אנחנו לא מעודדים ולא מגנים מעשים
בלתי חוקיים. יש לי רק בעיה עם הזלזול שלך באינטליגנציה שלנו (אתה אפילו מדבר כמוהו).

המטרה האמיתית שלנו הוא להגיע לכך שקולנו נשמע ומהדהד בציבור וגורם לאנשים לחשוב ולשקול שנית אם מה שהציגו בפניהם בתקשורת כברירות היחידות שעומדות בפניהם אכן כאשורו. פעילות חכמה בשטח זו עוד דרך לקדם את המטרה הזו וכדי לארגן אותה צריך מנהיגים וצריך גרעין של אנשים נמרצים, להבדיל מלוחמי המקלדות שהם רוב האנשים שמאיישים את הפורומים באינטרנט.

לא חולק.