כתב נושא: הוא עשה זאת שוב !  (נקרא 2977 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק G

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
הוא עשה זאת שוב !
« ב- : יוני 13, 2010, 19:45:35 »
הוא עשה זאת שוב ..
הוא בטוח לא נסוג מהעמדה הנוקשה שלו, יש להעריך את אמונתו בזכויות של ארצו מולדתו.

משב רוח מרענן לראות מישהו מוביל.
הלוואי ומנהיגים מסוימים יאמצו גישה זו בקנדה ישראל ארה"ב.

ראש ממשלת אוסטרליה, עושה זאת שוב!

האיש הזה צריך להתמנות למלך העולם .. מילים אמיתיות מעולם לא נאמרו.

זה דרש הרבה אומץ מהאיש הזה כדי לדבר על מה שהיה לו לומר ועל העולם לשמוע. התגמול יכול להיות פנומנלי, אבל לפחות הוא היה מוכן לנקוט עמדה משלו ולעמוד על האמונות של אוסטרליה.

העולם כולו זקוק למנהיג כזה!

ראש הממשלה קווין ראד - אוסטרליה

מוסלמים הרוצים לחיות לפי חוק השריעה האסלאמית התבקשו ביום רביעי לצאת מאוסטרליה, כאשר הממשלה התמקדה ברדיקלים במטרה למנוע פיגועי טרור פוטנציאליים ..

בנפרד, הכעיס ראד כמה מוסלמים באוסטרליה ביום רביעי באומרו שהוא תומך בסוכנויות ריגול לצורך ניטור מסגדים ברחבי המדינה. ציטוט:

המהגרים, לא האוסטרלים, חייבים להתאים עצמם .. זה-מה-יש.
עייפתי מהצורך של האומה הזו לדאוג שמא אנחנו פוגעים ביחידים או בתרבותם. מאז התקפות הטרור על באלי, אנו חווים פרץ של פטריוטיות בקרב רוב האוסטרלים. "

"תרבות זו התפתחה במשך שתי מאות שנים של מאבקים, ניסויים, ניצחונות על ידי מיליוני גברים ונשים, שביקשו חופש"

"אנחנו מדברים אנגלית בעיקר, לא ספרדית, לבנונית, ערבית, סינית, יפנית, רוסית, או כל שפה אחרת. לכן, אם אתם רוצים להיות חלק מהחברה שלנו, לימדו את השפה!"

"רוב האוסטרלים מאמינים באלוהים. זה לא דחיפה פוליטית של מיעוט הימין הנוצרי, אלא עובדה, שגברים ונשים נוצריים, ייסדו את העם הזה על עקרונות נוצריים, וזה מתועד היטב. בהחלט מתאים כדי להציג זאת על קירות בתי הספר שלנו. אם אלוהים פוגע בכם, אז אני מציע לכם לשקול חלק אחר של העולם בתור הבית החדש שלכם, כי אלוהים הוא חלק מהתרבות שלנו. "
"אנו מקבלים את האמונות שלכם, ולא שואלים למה. כל מה שאנחנו מבקשים הוא שאתם תקבלו אותנו, לחיות בהרמוניה והנאה שלום איתנו. "

"זו הארץ שלנו, האדמה שלנו, וסגנון החיים שלנו, ואנו מאפשרים לכם בכל הזדמנות ליהנות מכל זה. אבל מרגע שסיימתם להתלונן, לייבב, וגם לקטר על הדגל שלנו, המורשת שלנו, האמונות הנוצריות שלנו, ועל סגנון החיים שלנו, אני מאוד ממליץ לכם לנצל את החופש הגדול  האוסטרלי הנוסף , "הזכות לעזוב". "

"אם אתם לא מאושרים כאן - עזבו. אנחנו לא הכרחנו אתכם לבוא לכאן. ביקשתם להיות כאן. אז קבלו את הארץ שקיבלתם. "

אולי אם נפיץ זאת בינינו בקנדה & ארה"ב ויותר מכך בישראל!, נמצא את האומץ להתחיל לדבר ולהשמיע את אותן אמיתות.
נֶפֶשׁ יְהוּדִי הוֹמִיָּה : לִהְיוֹת עַם חָפְשִׁי בְּאַרְצֵנוּ

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הוא עשה זאת שוב !
« להגיב #1 ב- : יוני 13, 2010, 19:53:27 »
זה אמיתי? ממתי זה?

מנותק G

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
הוא עשה זאת שוב !
« להגיב #2 ב- : יוני 13, 2010, 20:25:54 »
לגמרי,מאתמול,זה נשלח במייל להמון אנשים.
נֶפֶשׁ יְהוּדִי הוֹמִיָּה : לִהְיוֹת עַם חָפְשִׁי בְּאַרְצֵנוּ

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הוא עשה זאת שוב !
« להגיב #3 ב- : יוני 13, 2010, 20:28:22 »
זה נהדר.

מנותק MrKahane

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
הוא עשה זאת שוב !
« להגיב #4 ב- : יוני 13, 2010, 20:51:27 »
אומץ?
נראה לי שפשוט אין לו טיפת טאקט.

תראו

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הוא עשה זאת שוב !
« להגיב #5 ב- : יוני 13, 2010, 20:52:53 »
אומץ?
נראה לי שפשוט אין לו טיפת טאקט.

תראו

לא כל מנהיג צריך להיות ניחן בטאקט, זה ממש לא איזה דרישה בסיסית.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
הוא עשה זאת שוב !
« להגיב #6 ב- : יוני 13, 2010, 21:07:56 »
מה אפשר להגיד? כל מילה חצובה בסלע. רק מעניין מה היחס שלו ליהודים...

מנותק MrKahane

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
הוא עשה זאת שוב !
« להגיב #7 ב- : יוני 13, 2010, 21:15:02 »
לא כל מנהיג צריך להיות ניחן בטאקט, זה ממש לא איזה דרישה בסיסית.
כן אם הוא רוצה להיות אהוד..
ומנהיג הוא לא ממש מנהיג בלי אהדה

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הוא עשה זאת שוב !
« להגיב #8 ב- : יוני 13, 2010, 21:35:32 »
כן אם הוא רוצה להיות אהוד..
ומנהיג הוא לא ממש מנהיג בלי אהדה
אז תואיל לשגר מייל לכתובת הרלוונטית באוסטרליה ותאמר לו שאתה לא אוהד אותו.
ומעבר לזה, אתה גם לא כל כך נראה לי אזרח אוסטרליה (תקן אותי אם אני טועה), הנח להם לבחור את מנהיגם, כרגע הוא ראש ממשלה, תחיה עם זה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הוא עשה זאת שוב !
« להגיב #9 ב- : יוני 13, 2010, 21:35:55 »
מה אפשר להגיד? כל מילה חצובה בסלע. רק מעניין מה היחס שלו ליהודים...
יותר טובה משלך אני מניח.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הוא עשה זאת שוב !
« להגיב #10 ב- : יוני 13, 2010, 23:00:54 »
אכן מלים חריפות. אני אישית לא הייתי הורס מסגד אם הוא בעל ערך היסטורי כלשהו, אבל כל מילה בסלע.
 O0 O0 O0 O0 :clap: :clap: :clap: :clap: :fireworks: :fireworks: :fireworks: :fireworks:
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק הלוחם באנרכיסטים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הוא עשה זאת שוב !
« להגיב #11 ב- : יוני 13, 2010, 23:24:30 »
הוא עשה זאת שוב ..
הוא בטוח לא נסוג מהעמדה הנוקשה שלו, יש להעריך את אמונתו בזכויות של ארצו מולדתו.

משב רוח מרענן לראות מישהו מוביל.
הלוואי ומנהיגים מסוימים יאמצו גישה זו בקנדה ישראל ארה"ב.

ראש ממשלת אוסטרליה, עושה זאת שוב!

האיש הזה צריך להתמנות למלך העולם .. מילים אמיתיות מעולם לא נאמרו.

זה דרש הרבה אומץ מהאיש הזה כדי לדבר על מה שהיה לו לומר ועל העולם לשמוע. התגמול יכול להיות פנומנלי, אבל לפחות הוא היה מוכן לנקוט עמדה משלו ולעמוד על האמונות של אוסטרליה.

העולם כולו זקוק למנהיג כזה!

ראש הממשלה קווין ראד - אוסטרליה

מוסלמים הרוצים לחיות לפי חוק השריעה האסלאמית התבקשו ביום רביעי לצאת מאוסטרליה, כאשר הממשלה התמקדה ברדיקלים במטרה למנוע פיגועי טרור פוטנציאליים ..

בנפרד, הכעיס ראד כמה מוסלמים באוסטרליה ביום רביעי באומרו שהוא תומך בסוכנויות ריגול לצורך ניטור מסגדים ברחבי המדינה. ציטוט:

המהגרים, לא האוסטרלים, חייבים להתאים עצמם .. זה-מה-יש.
עייפתי מהצורך של האומה הזו לדאוג שמא אנחנו פוגעים ביחידים או בתרבותם. מאז התקפות הטרור על באלי, אנו חווים פרץ של פטריוטיות בקרב רוב האוסטרלים. "

"תרבות זו התפתחה במשך שתי מאות שנים של מאבקים, ניסויים, ניצחונות על ידי מיליוני גברים ונשים, שביקשו חופש"

"אנחנו מדברים אנגלית בעיקר, לא ספרדית, לבנונית, ערבית, סינית, יפנית, רוסית, או כל שפה אחרת. לכן, אם אתם רוצים להיות חלק מהחברה שלנו, לימדו את השפה!"

"רוב האוסטרלים מאמינים באלוהים. זה לא דחיפה פוליטית של מיעוט הימין הנוצרי, אלא עובדה, שגברים ונשים נוצריים, ייסדו את העם הזה על עקרונות נוצריים, וזה מתועד היטב. בהחלט מתאים כדי להציג זאת על קירות בתי הספר שלנו. אם אלוהים פוגע בכם, אז אני מציע לכם לשקול חלק אחר של העולם בתור הבית החדש שלכם, כי אלוהים הוא חלק מהתרבות שלנו. "
"אנו מקבלים את האמונות שלכם, ולא שואלים למה. כל מה שאנחנו מבקשים הוא שאתם תקבלו אותנו, לחיות בהרמוניה והנאה שלום איתנו. "

"זו הארץ שלנו, האדמה שלנו, וסגנון החיים שלנו, ואנו מאפשרים לכם בכל הזדמנות ליהנות מכל זה. אבל מרגע שסיימתם להתלונן, לייבב, וגם לקטר על הדגל שלנו, המורשת שלנו, האמונות הנוצריות שלנו, ועל סגנון החיים שלנו, אני מאוד ממליץ לכם לנצל את החופש הגדול  האוסטרלי הנוסף , "הזכות לעזוב". "

"אם אתם לא מאושרים כאן - עזבו. אנחנו לא הכרחנו אתכם לבוא לכאן. ביקשתם להיות כאן. אז קבלו את הארץ שקיבלתם. "

אולי אם נפיץ זאת בינינו בקנדה & ארה"ב ויותר מכך בישראל!, נמצא את האומץ להתחיל לדבר ולהשמיע את אותן אמיתות.

תוכל בבקשה להביא לי לינק של מאמר שזה כתוב.
בטח בתשקורת שלנו איש לא דיבר על כך.

כול הכבוד לו אם אכן הוא אמר זאת.
הערבים הנאצים ימח שמם וזיכרם לעולם לא יחיו עם העולם המערבי בשלום ובדו קיום.
הגיע הזמן שימישהו ישים להם קו אדום.

לכול הערב רב שמגיב פה בגנותו לכו ל"חברים" שלכם בעזה.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הוא עשה זאת שוב !
« להגיב #12 ב- : יוני 14, 2010, 14:40:18 »
אכן מלים חריפות. אני אישית לא הייתי הורס מסגד אם הוא בעל ערך היסטורי כלשהו, אבל כל מילה בסלע.
 O0 O0 O0 O0 :clap: :clap: :clap: :clap: :fireworks: :fireworks: :fireworks: :fireworks:
כל הכבוד.רואים שאתה מתחיל להשתנות לטובה.