כתב נושא: אסלאם עליכום (:  (נקרא 18112 פעמים)

0 משתמשים ו- 51 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק G

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #50 ב- : יוני 13, 2010, 21:03:13 »
מסולפים??
מה אתה שפוי? זה הקוראן חביבי.
נֶפֶשׁ יְהוּדִי הוֹמִיָּה : לִהְיוֹת עַם חָפְשִׁי בְּאַרְצֵנוּ

מנותק Brain

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #51 ב- : יוני 13, 2010, 21:03:40 »
בס''ד

אתה כותב כמו יהודי בוגדני אבל אתה מגן על האיסלם בקנאות. אתה יהודי שמאלני או ערבי מוסלמי?

אני יהודי , רק בגלל שיש לי דעות שונות משלכם , זה אומר שאני בוגדני ?

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #52 ב- : יוני 13, 2010, 21:05:09 »
בס''ד

התורה אתה משווה לבן לאדן אבל על הקוראן אתה מגן בקנאות. אם אתה יהודי אתה חולה נפש בוגדני שאין כדוגמתו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אסלאם עליכום (:
« להגיב #53 ב- : יוני 13, 2010, 21:05:20 »
צריך להסתכל על הקונטקסט , המוסלמים חתמו על הסכם עם פגאנים מסויימים , שיתנו להם לעשות חאג' , ואם הם לא יעמדו באולטימטום , המוסלמים יהיו רשאים להורגם . בשביל להבין את אייעא (פסוק ) 5, צריך קודם לקרוא את אייעא (פסוק) 4.

הנה 5:

But when the forbidden months are past, then fight and slay the Pagans wherever ye find them, an seize them, beleaguer them, and lie in wait for them in every stratagem (of war); but if they repent, and establish regular prayers and practise regular charity, then open the way for them: for Allah is Oft-forgiving, Most Merciful.

והנה 4:

(But the treaties are) not dissolved with those Pagans with whom ye have entered into alliance and who have not subsequently failed you in aught, nor aided any one against you. So fulfil your engagements with them to the end of their term: for Allah loveth the righteous.

בחייאת שעייפתי מקשקשנים בגרוש
הנה קונטקסט מהתרגום לעברית של ד"ר אורי רובין לקוראן וההערה שלו לפסוק זה במקום ולא מהתרגום המונפץ שלך-
"עם תום החודשים הקדושים, הרגו את המשתפים בכל מקום אשר בו תמצאום, ותפסו אותם וכתרו אותם וארבו להם בכל אתר ואתר. ואולם אם יחזרו בתשובה ויקיימו את התפילה ויתנו זכאת, שלחו אותם לחופשי, כי אלוהים סולח ורחום" (הערתו של אורי רובין במקום, למילים "הרגו את המשתפים"- "הוראה זו נחשבת כמבטלת כל פסוק אחר בקוראן שמשתמעת ממנו מתינות כלפי לא מוסלמים. מצווה זו העניקה לפסוק את הכינוי "פסוק החרב")
אז חדל קשקשת
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #54 ב- : יוני 13, 2010, 21:07:14 »
בס''ד

כנראה מוחמד יש''ו היה איש שלום כי האיסלאם היא דת שלום. אזה חולה נפש אתה.

מנותק Brain

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #55 ב- : יוני 13, 2010, 21:07:27 »
מסולפים??
מה אתה שפוי? זה הקוראן חביבי.

אז תסביר את קוראן 5:32:

if anyone kills a person - unless in retribution for murder or spreading corruption in the land - it is as if he kills all mankind, while if any saves a life it is as if he saves the lives of all of mankind..."

למה את זה לא מראים ?

מנותק Brain

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #56 ב- : יוני 13, 2010, 21:08:09 »
בס''ד

התורה אתה משווה לבן לאדן אבל על הקוראן אתה מגן בקנאות. אם אתה יהודי אתה חולה נפש בוגדני שאין כדוגמתו.

עוד פעם , אני משווה אותך ושכמותיך ! לבן לאדן , כי שניכם קיצוניים , אין לי בעיה עם אף אחת מהדתות ויש לי אפילו רב .

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אסלאם עליכום (:
« להגיב #57 ב- : יוני 13, 2010, 21:08:43 »
הוא מרגל של סוריה , שכמו כל מדינות ערב התאכזרה לפלסטינים והדבר האחרון שמעניין אותה היה העם הפלסטיני (אותה עניין רק לאומנות ערבית),  מה אתה מצפה ? תשאל את ד"ר חנין זועבי אם יש עם פלסטיני , היא עצמה מגדירה את עצמה לאומנית פלסטינית .
נו וזוהיר מוחסיין שהיה סגגנו של ערפאת ואמר בראיון לעיתון הולנדי ב-1977 שאין כזה דבר הוא גם סוכן סורי?
ומה באשר לעראפת עצמו שאמר את זה פעמיים בעברו?
מה ייחודי לאותו עם שהופך אותו לעם? קדימה שפוך! ואל תספר סיפורי אלף לילה ולילה.
תקרא גם את אמנת הפת"ח, בלאד אל שאם (סוריה הגדולה) זה האסטרטגיה רבתי שלהם בסופו של דבר, הרף.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק Brain

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #58 ב- : יוני 13, 2010, 21:09:00 »
בחייאת שעייפתי מקשקשנים בגרוש
הנה קונטקסט מהתרגום לעברית של ד"ר אורי רובין לקוראן וההערה שלו לפסוק זה במקום ולא מהתרגום המונפץ שלך-
"עם תום החודשים הקדושים, הרגו את המשתפים בכל מקום אשר בו תמצאום, ותפסו אותם וכתרו אותם וארבו להם בכל אתר ואתר. ואולם אם יחזרו בתשובה ויקיימו את התפילה ויתנו זכאת, שלחו אותם לחופשי, כי אלוהים סולח ורחום" (הערתו של אורי רובין במקום, למילים "הרגו את המשתפים"- "הוראה זו נחשבת כמבטלת כל פסוק אחר בקוראן שמשתמעת ממנו מתינות כלפי לא מוסלמים. מצווה זו העניקה לפסוק את הכינוי "פסוק החרב")
אז חדל קשקשת

תוכיח שהציטוט שלך יותר אותנטי מהציטוט שלי

מנותק Brain

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #59 ב- : יוני 13, 2010, 21:09:39 »
בס''ד

כנראה מוחמד יש''ו היה איש שלום כי האיסלאם היא דת שלום. אזה חולה נפש אתה.

האסלאם באמת דת של שלום , אחרת העותמאנים  לא היו מקבלים את מגורשי ספרד . אם הם באמת היו " נאציים " כמו שאתה מכנה אותם בסרטונים שלך , למה הם לא השמידו אותם ?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אסלאם עליכום (:
« להגיב #60 ב- : יוני 13, 2010, 21:10:02 »
אז תסביר את קוראן 5:32:

if anyone kills a person - unless in retribution for murder or spreading corruption in the land - it is as if he kills all mankind, while if any saves a life it is as if he saves the lives of all of mankind..."

למה את זה לא מראים ?
כי הכוונה בפסוק זה רק למסלמים בלבד, אז אין כאן מה להראות.
רק מסלמים הם אדם לדידם בעוד היהודים הם צאצאי הקופים והחזירים והנוצרים הם קופים גם כן, השאר נמצאים 6 רגל מתחת לאדמה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אסלאם עליכום (:
« להגיב #61 ב- : יוני 13, 2010, 21:13:04 »
תוכיח שהציטוט שלך יותר אותנטי מהציטוט שלי
נתחיל בכך שמילה "מושריקון" בערבית- פירושה- משתפים ולא פגאנים בעלמא כפי שמובא בתרגום שלך
דבר שני- התרגום שלי הוא של מזרחן רציני באוניברסיטת תל אביב, ד"ר אורי רובין (ובתור סטודנט למזרחנות באוניברסיטת בר אילן, אומר לך שתרגומו של ד"ר רובין מקובל על כל המחלקות ללימודי מזרח תיכון באוניברסיטאות בארץ) חוקר שלא בא בהטיות ושקרים לכסות על ערוות האסלאם.
כך, ששלי אותנטי, שלך גיבוב של סילופים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק Brain

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #62 ב- : יוני 13, 2010, 21:16:31 »
נו וזוהיר מוחסיין שהיה סגגנו של ערפאת ואמר בראיון לעיתון הולנדי ב-1977 שאין כזה דבר הוא גם סוכן סורי?

אש"ף הם סוכנים של מדינותת ערב , הן הקימו אותו.

ציטוט
ומה באשר לעראפת עצמו שאמר את זה פעמיים בעברו?

כנ"ל

ציטוט
מה ייחודי לאותו עם שהופך אותו לעם? קדימה שפוך! ואל תספר סיפורי אלף לילה ולילה.

לשון , היסטוריה , תרבות ייחודיים שמבדילים אותם מכל ה"ערבים" האחרים ...

ציטוט
תקרא גם את אמנת הפת"ח, בלאד אל שאם (סוריה הגדולה) זה האסטרטגיה רבתי שלהם בסופו של דבר, הרף.
פת"ח כמוהו אש"ף לא מייצגים את העם הפלסטיני אלא את מדינות ערב .

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אסלאם עליכום (:
« להגיב #63 ב- : יוני 13, 2010, 21:18:07 »
עוד פעם , אני משווה אותך ושכמותיך ! לבן לאדן , כי שניכם קיצוניים , אין לי בעיה עם אף אחת מהדתות ויש לי אפילו רב .
א.) מי "הרב" של כבודו?
ב.) הבה נערוך השוואה בין "קיצונים"
האסלאם כשלעצמו שואף לכבוש את העולם כולו ולהנחיל עליו את חוק השריעא שהרי רק כך תא שטח כזה יקבל את ההגדרה דאר אלאסלאם.
ביהדות מאידך, גם אם תיקח את התפיסה הכי קיצונית (שמי דוגל בה בדיוק? ומה נחשב קיצוני החרדים? נטורי קרתא? אולי חסידות תולדות אהרן?) ביהדות במובן זה,  אף אחד בכל תולדות העולם היהודי לא קרא ו/או הטיף לכיבוש העולם תחת היהדות, ואף אחד לא שואף להחיל את ההלכה על כל מדינה אחרת כלשהי מחוץ לגבולות ארץ ישראל, אז אין כאן שום בסיס אחיד להשוואה.
באסלאם-כופר הוא כל מי שאיננו מסלמי, בעוד ביהדות כופר זה הגדרה מאוד מאוד מצומצמת שניתן להחילה על יהודי בלבד וגם זה לאחר שמילא ככתבו וכלשונו כמה וכמה תנאים בשביל להיות מוגדר כך.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אסלאם עליכום (:
« להגיב #64 ב- : יוני 13, 2010, 21:24:01 »
האסלאם באמת דת של שלום , אחרת העותמאנים  לא היו מקבלים את מגורשי ספרד . אם הם באמת היו " נאציים " כמו שאתה מכנה אותם בסרטונים שלך , למה הם לא השמידו אותם ?
העת'מאנים (בחיי שהתעתיק שלך זוועתי) קיבלו את מגורשי ספרד ב-ח-ל-ק-ם, בשל שני סיבות עיקריות:
1. היהודים של ספרד היו יהודים עשירים מאוד ומקושרים עמוק לצמרת השלטון הספרדי (עד סמוך לגירושם), דבר שעתיד להכניס מוחות מבריקים במגוון תחומים וכסף רב לאמפריה, מה שאכן קרה.
2. היהודים של ספרד תועלו על ידי האמפריה לקדם אותו (ע"ע סעיף 1) במיוחד כלכלית וסיוע בפיתוח הצבא (אל מול הידע שלהם על הצבאות הקתוליים-שכן כידוע, ספרד הייתה תחת שלטון בית הבסבורג שמולך גם באוסטריה וגרמניה דאז), וכן ידע כביר על המתחולל בספרד.
יהודי ספרד גם היה להם ידע לא מבוטל בימאות, דבר ששדרג את הצי הימי העת'מאני לכזה שעתיד להטיל טרור על הים התיכון עוד למאתיים שנה ויותר מאז.
אגב, מפקד הצי העליון אז היה יהודי שמקורו בספרד דאז, סתם כך לידע כללי של כבודו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק Brain

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #65 ב- : יוני 13, 2010, 21:25:07 »
הרב שלי הוא כבוד הרב ישעיהו ליבוביץ .

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אסלאם עליכום (:
« להגיב #66 ב- : יוני 13, 2010, 21:28:25 »
אש"ף הם סוכנים של מדינותת ערב , הן הקימו אותו.

כנ"ל

לשון , היסטוריה , תרבות ייחודיים שמבדילים אותם מכל ה"ערבים" האחרים ...

פת"ח כמוהו אש"ף לא מייצגים את העם הפלסטיני אלא את מדינות ערב .
יפה שאתה מסכים להודות באמת,
הלשון של אותו עם איננו שונה מלשונם של הערבים ממרוקו ועד והשפיץ של עומאן ועד צפון עראק, ההסטוריה שלהם מתחילה במחמד בדיוק כמו כמו כל אחד אחר שמתייחס לסרטן שהתפרץ על העולם במאה ה-7 לספירה
ותרבותם אותו תרבות שעוצבה תחת הח'ליפויות השונות, מונגולים, צלבנים, ממלוכים ועת'מאנים, שום דבר ששונה תרבותית מערבי שגר בבגדאד או בטריפולי.
והבה נאמר את האמת, אם אתה מסכים שאש"ף ופת"ח לא מייצגים, והם סוכני מדינות ערב, לולא הם, מי היה בכלל טוען להם "לאום" בעולם?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אסלאם עליכום (:
« להגיב #67 ב- : יוני 13, 2010, 21:33:41 »
הרב שלי הוא כבוד הרב ישעיהו ליבוביץ .
פרופ' ישעיהו לייבוביץ' מעולם לא הוסמך לרבנות, כך שהוא איננו יכול להיות רבך.
זה שהוא מורה לך דרך, רק אומר שני דברים לנוכח זה:
1. הפרופ' הלז הוציא עצמו מגבולות בית המדרש בהגותו, שכן הוא שולל באופן אינהרנטי כמה מתוך י"ג עיקרי האמונה ביהדות שכל עם ישראל קיבל על עצמו רוחבית, אלמנטו שמופיע בכל סידור יהא אשר יהא נוסחו.
אפילו הרב יובל שרלו שנזהר מאוד מאוד מלהוציא הוגים מחוץ לבית המדרש, אמר בדיוק כך, שלתוך גבולות בית המדרש הלגיטימיים אין הפרופ' לייבוביץ' נכנס ועוד יותר מכך, הוא גם אמר על כך שהפרופ' ראה עצמו רמב"מיסט שאם הרמב"ם היה חי כיום הוא היה מגלגל את לייבוביץ' מכל המדרגות.

2. הפרופ' למרות הגותו, או אולי בשל הגותו, התפלל 3 פעמים ביום בבית כנסת ולמד תורה, מעבר לזה הוא גם הקפיד על קוצו של יו"ד לקיים מצוות במיוחד של בין אדם למקום, ואיפה כבודו בכל הסיפור הזה?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק הלוחם באנרכיסטים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #68 ב- : יוני 14, 2010, 08:09:36 »
רגע רגע חברה לא כולם בבת אחת

לוחם - יהודי : אני רוצה שתביא הוכחות למה שאתה אומר לגבי האיסלאם , אני מכיר מוסלמים מאוד טובים שמתנהגים אלי יותר טובים מהרבה יהודים ( ביניהם יהודים מהסוג שלכם ) . לגבי ההבטחה האלוהית לכאורה , איך אתה שונה מבן לאדן שטוען שהעולם כולו הוא של המוסלמים וצריך לכבוש את כולו באמצעות החרב גם במחיר חיי אדם שחיו בעולם לפניהם ?

וללא ספק יש הבחנה , לא סתם הטרור כתנועה עממית התחיל רק אחרי מלחמת ששת הימים ולא לפניה .

הם מתנהגים אליך יפה כי הם יודעים שאתה עושה הרבה נזק למדינת ישראל ומטרתם היא השמדת המדינה היהודית.
החמאס אומר מפורשות שהוא רוצה גם את חיפה , עכו ות"א.

האויב הערבי רוצה לחסל אותנו ואתה נותן להם יד.

אתה איש קטן שמלא בשנאה עצמית ושונא את הדתיים , המתנחלים וכול מי שלא מחזיק בדעות אובדניות כמו שלך.
אתה ושאר הערב רב רק 5% מהעם שלנו , רוב העם לא מאמין בשלום עם האויב הערבי ונגד חזרה ל-67'.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
אסלאם עליכום (:
« להגיב #69 ב- : יוני 14, 2010, 11:01:26 »
רגע רגע חברה לא כולם בבת אחת

לוחם - יהודי : אני רוצה שתביא הוכחות למה שאתה אומר לגבי האיסלאם , אני מכיר מוסלמים מאוד טובים שמתנהגים אלי יותר טובים מהרבה יהודים ( ביניהם יהודים מהסוג שלכם ) . לגבי ההבטחה האלוהית לכאורה , איך אתה שונה מבן לאדן שטוען שהעולם כולו הוא של המוסלמים וצריך לכבוש את כולו באמצעות החרב גם במחיר חיי אדם שחיו בעולם לפניהם ?

וללא ספק יש הבחנה , לא סתם הטרור כתנועה עממית התחיל רק אחרי מלחמת ששת הימים ולא לפניה .
בס''ד

אם הינך רוצה לדעת שהאיסלאם המתועב והרוצח מתיר את דמם ורכושם של אלה שאינם מוסלמים וזהו פירוש המלה ''שלו-ם'' במינוח ה''דתי'' של מה שמתקרא ''דת האיסלאם'' ,נוכל להפנות אותך לאתרים מוסלמיים יש''ו שר''י אלא ששם לא תוכל לקרוא ולהבין שום דבר אם אינך בקיא בקריאה וכתיבה בלשון התועבה של האוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י ! אם הינך קורא ומבין את הדברים תוכל להבין זאת כאן :

http://forum.arjwan.com/t65759.html

ואם אינך קורא וכותב בלשון טומאתם יש''ו שר''י , הרי לפניך מספר סרטונים שיעזרו לך להבין כיצד האוייב הערבי הנאצי יש''ו שר''י מנצל את תמימותך ותמימות חבריך בצורה כזו של ''תכנית שלבים'' שתכליתה לגייס אתכם כנגד אחיכם ,ולאחר השימוש בכם יטבחו אתכם כפי ספר ההוראות שלהם הוא ספר הקוראאן המתועב !! להלן מס' סרטונים שיעזרו לך להבין זאת :

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1950925

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1998012

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1922516

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1865559

נקווה שהדברים הללו יספיקו עבורך ועבור חבריך להבין את טעויותיכם הגורליות שעשויות להביא אתכם כצאן המובל לטבח ר''ל , ולא זו בלבד ! אלא שאתם גם מטעים את אחינו התמימים הנופלים בשקר האיום שאתם כבר מאמינים בו !! מה שהאוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י מתכוון במושג " السلام عليكم" =''אססלאם עליכום'' שונה בתכלית השינוי (בלשון המעטה) ממה שאתם מבינים מהמושג המתועב הזה של האוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י !!לסיכום נזכיר את מאמר רבותנו ע''ה זיע''א  ''אין עני אלא בדעת'' !!   ??? ??? ??? ??? ???

:fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist:
                                                                הגולה בארץ  :)
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #70 ב- : יוני 14, 2010, 12:13:36 »
G ( איך אני פותח ציטוטים ? ) :

אתה טועה, הפלסטינים חיו פה כבר מעל אלף שנה , הסיבה שהם " ערביים " או " איסלאמיים " זה בגלל הכיבוש הערבי ש " עירב " אותם , לפני כן , העם הפלסטיני היה בעל מנהגים שונים מאלו שיש לו כיום ,
ולכן לא נכון לקרוא להם ערבים .
למרות שבאופן כללי אני לא שולל פשרה על שתי מדינות לשני עמים וחושב שיש משהו בחלק מהדברים שאתה אומר אבל אתה מדבר שטויות בן אדם.לא היה שום "עם פלסטיני" עד לפני עשורים ספורים השם הזה אפילו לא שלהם ויש להם מקורות ערבים שונים אם תברר,"פלסטינים" זה כל הערבים שהיגרו בזמן השלטון הטורקי והבריטי והתנגדו למדינה היהודית.
אל תצביע תשפיע

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #71 ב- : יוני 14, 2010, 12:23:23 »
ולידיעתך הטרור לא התחיל אחרי מלחמת ששת הימים וה"כיבוש" אתה רק מראה כמה אתה לא טורח לברר וללמוד ומסיק מסקנות לפי איך שנוח לך,גם אם אפילו אתה בוחר להתעלם מהרציחות העממיות יותר של הערבים נגד יהודים(כולל ההמונים והקיצונים שבהם כמו מאורעות תרפט 1929 בהם נהרגו 300 יהודים בכל רחבי הארץ)ארגוני טרור כמו פת"ח ואש"ף(בתמיכתם של ערביי הארץ לא משנה כמה הם "סוכנים של ארצות ערב")קמו שנים לפני אותו "כיבוש" לכן הטיעון שלך שהטרור הוא בגלל ה"כיבוש" הוא פשוט מצחיק שלא נדבר על ההצהרות שלהם עצמם שסותרות את זה.והיית יכול לברר את כל זה בעזרת כמה קליקים בגוגל זה הכל...
אל תצביע תשפיע

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אסלאם עליכום (:
« להגיב #72 ב- : יוני 14, 2010, 14:43:27 »
למרות שבאופן כללי אני לא שולל פשרה על שתי מדינות לשני עמים וחושב שיש משהו בחלק מהדברים שאתה אומר אבל אתה מדבר שטויות בן אדם.לא היה שום "עם פלסטיני" עד לפני עשורים ספורים השם הזה אפילו לא שלהם ויש להם מקורות ערבים שונים אם תברר,"פלסטינים" זה כל הערבים שהיגרו בזמן השלטון הטורקי והבריטי והתנגדו למדינה היהודית.
התפשרנו כבר ב-1922, מספיק ודי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #73 ב- : יוני 14, 2010, 14:49:27 »
טוב.ברור שהוא חולה נפש שמסרב להשתנות.יש סיכוי שכבודו חסר ההשכלה יסביר לנו מתי הוא נהפך לבוגד ומדוע?

מנותק אשקלוני!

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #74 ב- : יוני 14, 2010, 14:53:39 »
לך מפה יא חתיכת זבל כל הזבל של המדינה זה אתה ואנשים כמוך
הגעת למקום הלא נכון תשלב לאחורי ותחזור לאיפה שהחברים הקוקסינלים שלך נמצאים
זבל

לעולם ה' דברך ניצב בשמיים