כתב נושא: אסלאם עליכום (:  (נקרא 18223 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק Brain

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #25 ב- : יוני 13, 2010, 20:43:38 »
קודם כל אני מייצג את עצמי בלבד.שנית כל התשובה היא כן כי אם הם ישתלטו על הארץ אנחנו במילא לא נהיה כך.ככה העולם עובד ואל תנסה לייפות דברים.

תוכיח שכך הוא " עובד " - לא שכנעת אותי בכלום , רק הבאת טענה ילדותית .

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #26 ב- : יוני 13, 2010, 20:43:46 »
טוב שאתה מצהיר מפורשות שאתה מלחמות כמו מלחמת העולם השנייה עם מעל 60 מיליון הרוגים . מחרחר מלחמה פנאט אתה .
אני תמיד יאהב מלחמות כי ככה ציוויליזציות גדולות נוצרות ומתגבשות.

מנותק Brain

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #27 ב- : יוני 13, 2010, 20:44:35 »
נכון.

אתה גם לא מכחיש שאתה היטלר יהודי .

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #28 ב- : יוני 13, 2010, 20:45:30 »
תוכיח שכך הוא " עובד " - לא שכנעת אותי בכלום , רק הבאת טענה ילדותית .
הוא עובד כך כי כל ציוויליזציה צריכה מקום משלה להתפתח בו ולשם כך היא צריכה להשמיד את היושבים המקוריים שישבו לפניהם באותו המקום.ראה ערך רומא והאטרוסקים לדוגמא או ארצות הברית והאינדיאנים או לחלופין רומא והיהודים.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #29 ב- : יוני 13, 2010, 20:46:55 »
אתה גם לא מכחיש שאתה היטלר יהודי .
עכשיו תתייחס לשאר המשפט.נו הם לא רוצחים? הם לא שולטים בתשקורת בעזרת השמאלנים? הם לא חולבים מהמדינה כספים? הם לא בוגדים במדינה על בסיס יום יומי? הם לא עושים לינצ'ים ביהודים? שמאלני כמוך צריך להרוג כי אתם בוגדים במדינתכם.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #30 ב- : יוני 13, 2010, 20:47:27 »
רגע רגע חברה לא כולם בבת אחת

לוחם - יהודי : אני רוצה שתביא הוכחות למה שאתה אומר לגבי האיסלאם , אני מכיר מוסלמים מאוד טובים שמתנהגים אלי יותר טובים מהרבה יהודים ( ביניהם יהודים מהסוג שלכם ) . לגבי ההבטחה האלוהית לכאורה , איך אתה שונה מבן לאדן שטוען שהעולם כולו הוא של המוסלמים וצריך לכבוש את כולו באמצעות החרב גם במחיר חיי אדם שחיו בעולם לפניהם ?

וללא ספק יש הבחנה , לא סתם הטרור כתנועה עממית התחיל רק אחרי מלחמת ששת הימים ולא לפניה .

בס''ד

אתה משווה את התורה הקדושה שלנו לבן לאדן. אתה בוגד אמרנו?

מנותק Brain

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #31 ב- : יוני 13, 2010, 20:47:40 »
בס''ד

הערבים בעצמם אמרו שאין עם "פלסטיני" לפני שנות השישים של המאה הקודמת למניינם.

לפני מלחמת ששת הימים כשיהודה שומרון עזה וירושלים המזרחית היו בידי הערבים, אף ערבי לא דרש אז מדינה "פלסטינית". כולם רק אמרו אז שצריך לזרוק את כל היהודים לים התיכון.

אז תסביר למה קרה ל " ערבים " פלסטינים כבר בשנות השלושים ?

מנותק G

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #32 ב- : יוני 13, 2010, 20:47:48 »
brain

אין לערבים באמת מה לחפש כאן,צריכים לעודד עזיבה מרצון,כל המלחמות האלה מיותרות,שמע באוסטרליה זה עבד מעולה
קרא את הפוסט הנפלא הזה עם קצת brain גם אתה תבין:
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,27311.0.html
נֶפֶשׁ יְהוּדִי הוֹמִיָּה : לִהְיוֹת עַם חָפְשִׁי בְּאַרְצֵנוּ

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #33 ב- : יוני 13, 2010, 20:48:57 »
בס''ד

אגב כשאתה משווה את התורה הקדושה שלנו למחבלים ערבים נאצים להבדיל באלף אלפי הבדלות זה בדיוק מה שכל האנטישמים הנאצים עושים.

מנותק Brain

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #34 ב- : יוני 13, 2010, 20:49:08 »
הוא עובד כך כי כל ציוויליזציה צריכה מקום משלה להתפתח בו ולשם כך היא צריכה להשמיד את היושבים המקוריים שישבו לפניהם באותו המקום.ראה ערך רומא והאטרוסקים לדוגמא או ארצות הברית והאינדיאנים או לחלופין רומא והיהודים.

אז אתה גם אימפריאליסט , אני לא רוצה אימפריה , אני רוצה צדק .

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
אסלאם עליכום (:
« להגיב #35 ב- : יוני 13, 2010, 20:49:27 »
ציטוט
לוחם - יהודי : אני רוצה שתביא הוכחות למה שאתה אומר לגבי האיסלאם , אני מכיר מוסלמים מאוד טובים שמתנהגים אלי יותר טובים מהרבה יהודים ( ביניהם יהודים מהסוג שלכם ) . לגבי ההבטחה האלוהית לכאורה , איך אתה שונה מבן לאדן שטוען שהעולם כולו הוא של המוסלמים וצריך לכבוש את כולו באמצעות החרב גם במחיר חיי אדם שחיו בעולם לפניהם ?

וללא ספק יש הבחנה , לא סתם הטרור כתנועה עממית התחיל רק אחרי מלחמת ששת הימים ולא לפניה .
יצא לך לקרוא את הקוראן? או שאתה מדבר באוויר? לפי דת האיסלאם אנחנו דהיינו היהודים בכלל לא נחשבים לבני-אדם! אנחנו נחשבים לחזירים וקופים שמצווה לשחוט כי הרי "הנביא" מוחמד יש"ו ציווה את מאמיניו לשחוט את כל הכ'ופארים שאלו אנחנו וגם כל מי שאיננו מוסלמי או לחלופין לאסלם את הכ'ופאר ורק אז ניתנת לכ'ופאר אפשרות לחיות ואם הוא מסרב לקיים זאת אז דינו הוא מוות! ומאמין מוסלמי שלא ינהג כך הוא איננו נחשב כמוסלמי,כי כאמור "הנביא" מוחמד יש"ו ציווה  לשחוט הכ'ופארים ובד בבד לקיים ג'יהאד כנגד הכ'ופארים עד שכל העולם כולו יהיה תחת שלטון איסלאמי דתי שנקרא ש'ריעה בערבית.

ואם אתה טוען שיש ערבים "מתונים" אז מדוע לא ראינו תנועות כמו שלום-עכשיו אצל הערבים? מדוע אף ערבי לא מגנה ויוצא בגלוי כנגד החמאס וכנגד שאר הטרוריסטים שפוגעים ביהודים חפים-מפשע???.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק Brain

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #36 ב- : יוני 13, 2010, 20:49:50 »
עכשיו תתייחס לשאר המשפט.נו הם לא רוצחים? הם לא שולטים בתשקורת בעזרת השמאלנים? הם לא חולבים מהמדינה כספים? הם לא בוגדים במדינה על בסיס יום יומי? הם לא עושים לינצ'ים ביהודים? שמאלני כמוך צריך להרוג כי אתם בוגדים במדינתכם.

תוכיח מה שאתה אומר , אתה רק מנפיח סיסמאות באוויר .

מנותק Brain

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #37 ב- : יוני 13, 2010, 20:50:48 »
בס''ד

אתה משווה את התורה הקדושה שלנו לבן לאדן. אתה בוגד אמרנו?

אני לא משווה בין הדתות , אני משווה את הקיצוניות הפנאטית שיש לכם ושיש לבן לאדן , אתם לא מייצגים את היהדות, אתם מייצגים יהדות פנאטית , קיצונית וקנאית שבגללה נחרב בית המקדש השני כמו שבן לאדן מייצג איסלאם קיצוני .

מנותק Brain

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #38 ב- : יוני 13, 2010, 20:51:43 »
brain

אין לערבים באמת מה לחפש כאן,צריכים לעודד עזיבה מרצון,כל המלחמות האלה מיותרות,שמע באוסטרליה זה עבד מעולה
קרא את הפוסט הנפלא הזה עם קצת brain גם אתה תבין:
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,27311.0.html

הוא מדבר על קיצוניים . ישנם גם מוסלמים חילונים .

מנותק Brain

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #39 ב- : יוני 13, 2010, 20:52:28 »
יצא לך לקרוא את הקוראן? או שאתה מדבר באוויר? לפי דת האיסלאם אנחנו דהיינו היהודים בכלל לא נחשבים לבני-אדם! אנחנו נחשבים לחזירים וקופים שמצווה לשחוט כי הרי "הנביא" מוחמד יש"ו ציווה את מאמיניו לשחוט את כל הכ'ופארים שאלו אנחנו וגם כל מי שאיננו מוסלמי או לחלופין לאסלם את הכ'ופאר ורק אז ניתנת לכ'ופאר אפשרות לחיות ואם הוא מסרב לקיים זאת אז דינו הוא מוות! ומאמין מוסלמי שלא ינהג כך הוא איננו נחשב כמוסלמי,כי כאמור "הנביא" מוחמד יש"ו ציווה  לשחוט הכ'ופארים ובד בבד לקיים ג'יהאד כנגד הכ'ופארים עד שכל העולם כולו יהיה תחת שלטון איסלאמי דתי שנקרא ש'ריעה בערבית.

ואם אתה טוען שיש ערבים "מתונים" אז מדוע לא ראינו תנועות כמו שלום-עכשיו אצל הערבים? מדוע אף ערבי לא מגנה ויוצא בגלוי כנגד החמאס וכנגד שאר הטרוריסטים שפוגעים ביהודים חפים-מפשע???.

כן יצא לי לקרוא אותו ולא מעט פעמים , ספר מאוד מהנה לקריאה , תביא לי פסוקים מהקוראן שמוכיחים את טענותיך בבקשה .

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אסלאם עליכום (:
« להגיב #40 ב- : יוני 13, 2010, 20:54:34 »
כן יצא לי לקרוא אותו ולא מעט פעמים , ספר מאוד מהנה לקריאה , תביא לי פסוקים מהקוראן שמוכיחים את טענותיך בבקשה .
סורה 9 פסוק 5
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #41 ב- : יוני 13, 2010, 20:54:47 »
אז תסביר למה קרה ל " ערבים " פלסטינים כבר בשנות השלושים ?

בס''ד

הערבים לא קראו לעצמם "פלסטינים". באו''ם הם אמרו שארץ ישראל היא חלק מדרום סוריה.

מנותק G

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #42 ב- : יוני 13, 2010, 20:56:12 »
שמע brain לפי הדברים שאתה כותב,ניכר שאתה באמת לא ממש מבין על מה מדובר או מי האוייב שלך ומי עומד מולך וחי כאן איתך,זאת נאיביות טיפוסית להמון אנשים בציבור ישראלי,וזה בעיקר מחוסר ידע וחשיפה לאמת,חלק יגידו שזה חוסר יכולת להאמין בדבר כה רע.

אז בוא קח לך 15 שעה לראות סרט אמיתי לחלוטין בשני חלקים,אל תתעצל,קח את הזמן ותחזור עם מסקנות.

צפיה מהנה
נֶפֶשׁ יְהוּדִי הוֹמִיָּה : לִהְיוֹת עַם חָפְשִׁי בְּאַרְצֵנוּ

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #43 ב- : יוני 13, 2010, 20:56:49 »
בס''ד

יש המון עדויות שארץ ישראל הייתה כמעט ריקה לפני 150 שנה. לא היה שום עם ערבי נפרד כאן. גם אין באמת עם סורי או ירדני או מצרי - כל העולם של הערבים זה רק שבטים שרוצחים אחד את השני.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אסלאם עליכום (:
« להגיב #44 ב- : יוני 13, 2010, 20:57:23 »
פלסטינים? ד"ש מעזמי בשארה....
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק Brain

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #45 ב- : יוני 13, 2010, 20:58:50 »
סורה 9 פסוק 5

צריך להסתכל על הקונטקסט , המוסלמים חתמו על הסכם עם פגאנים מסויימים , שיתנו להם לעשות חאג' , ואם הם לא יעמדו באולטימטום , המוסלמים יהיו רשאים להורגם . בשביל להבין את אייעא (פסוק ) 5, צריך קודם לקרוא את אייעא (פסוק) 4.

הנה 5:

But when the forbidden months are past, then fight and slay the Pagans wherever ye find them, an seize them, beleaguer them, and lie in wait for them in every stratagem (of war); but if they repent, and establish regular prayers and practise regular charity, then open the way for them: for Allah is Oft-forgiving, Most Merciful.

והנה 4:

(But the treaties are) not dissolved with those Pagans with whom ye have entered into alliance and who have not subsequently failed you in aught, nor aided any one against you. So fulfil your engagements with them to the end of their term: for Allah loveth the righteous.

מנותק Brain

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #46 ב- : יוני 13, 2010, 20:59:45 »
בס''ד

הערבים לא קראו לעצמם "פלסטינים". באו''ם הם אמרו שארץ ישראל היא חלק מדרום סוריה.

אולי מדינות ערב שהתאכזרו לפלסטינים בדיוק כמונו .

מנותק Brain

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #47 ב- : יוני 13, 2010, 21:00:37 »
שמע brain לפי הדברים שאתה כותב,ניכר שאתה באמת לא ממש מבין על מה מדובר או מי האוייב שלך ומי עומד מולך וחי כאן איתך,זאת נאיביות טיפוסית להמון אנשים בציבור ישראלי,וזה בעיקר מחוסר ידע וחשיפה לאמת,חלק יגידו שזה חוסר יכולת להאמין בדבר כה רע.

אז בוא קח לך 15 שעה לראות סרט אמיתי לחלוטין בשני חלקים,אל תתעצל,קח את הזמן ותחזור עם מסקנות.

צפיה מהנה

ציטוטים מסולפים .

מנותק Brain

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #48 ב- : יוני 13, 2010, 21:01:31 »
פלסטינים? ד"ש מעזמי בשארה....

הוא מרגל של סוריה , שכמו כל מדינות ערב התאכזרה לפלסטינים והדבר האחרון שמעניין אותה היה העם הפלסטיני (אותה עניין רק לאומנות ערבית),  מה אתה מצפה ? תשאל את ד"ר חנין זועבי אם יש עם פלסטיני , היא עצמה מגדירה את עצמה לאומנית פלסטינית .

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #49 ב- : יוני 13, 2010, 21:02:36 »
בס''ד

אתה כותב כמו יהודי בוגדני אבל אתה מגן על האיסלם בקנאות. אתה יהודי שמאלני או ערבי מוסלמי?