כתב נושא: אסלאם עליכום (:  (נקרא 18119 פעמים)

0 משתמשים ו- 4 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק Brain

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אסלאם עליכום (:
« ב- : יוני 13, 2010, 20:11:30 »
מה קורה , חבריה?
אני שמאלני בדעותיי. אני מאמין בחלוקת שטחים לישראל ופלסטין, אני מאמין בשלום בין-דתי, אני מאמין בשלום בינלאומי, וכן הלאה. שמעתי בפורום תפוז על הפורום שלכם ופשוט לא הפסקתי
לצחוק. חיים בן פסח נשמע כמו פסיכופט גמור כאילו הוא מצלם את עצמו באברבנאל (באמת לא הבנתי מה זה החדר הזה שאתה מצטלם בו בסרטונים שלך..) . בכללי , בדקתי כמה אשכולות בפורום במשך כמה שבועות ,
ודוקא ראיתי שיש פה חברים איכותיים ששווה להתדיין איתם, אולי שווה לנסות, אתם יודעים, סתם בשביל ההומור שבזה. בכל אופן, אני מקווה שלא תחסמו אותי בגלל דעותיי השונות.

מאיר :)

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #1 ב- : יוני 13, 2010, 20:17:58 »
בס''ד

לא נחסום אותך. ההפך, זה מבדר להתווכח עם בוגדים כמוך.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #2 ב- : יוני 13, 2010, 20:18:53 »
אתה הומו?

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
אסלאם עליכום (:
« להגיב #3 ב- : יוני 13, 2010, 20:20:52 »
בינתיים מי שפסיכופט והזוי פה זה אתה וחברייך מהשמאל הבוגדני כי אתם הבאתם עלינו אסונות ונהרות של דם בגלל דרכם ההזוייה(אוסלו,הבריחה מלבנון,התנתקות) יש לכם דם יהודי על הידיים.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק Brain

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #4 ב- : יוני 13, 2010, 20:24:08 »
לחיים בן פסח : איך אני בוגד? דעותיי מבוססות על רצון לתרום למדינה , על רצון להביא לתיקונה ולהשלמתה , להפסיק את האפרטהייד והגזענות הלא יהודיים שקיימים במדינה , איך זה בגידה ? לדעתי זה ההפך.

israeliptariot : אני נשוי , אב ל2 בנים ובת , אני ממש לא הומו . למה אתה שואל ?

לוחם - יהודי : אם אתם המתנחלים המסוממים הייתם מפסיקים לבנות על אדמה פלסטינית ולהתגרות בהם , אולי הניסיון שלנו להפסיק את שפיכות הדמים באוסלו , בהינתקות ובנסיגה בלבנון היה מצליח , אתה לא מסכים ?

מנותק G

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #5 ב- : יוני 13, 2010, 20:28:57 »
מעולם לא הייתה כאן שום אדמה פלסטינית,
כל כפר ערבי שאתה מכיר הוא בעצם כפר יהודי שמאוכלס זמנית על ידי ערבים.
אין כאן שום שטח כבוש או ערבי,וכמובן שזה כבר ידועה שאין דבר כזה פלסטין או פלסטינה.

אני מאוד ממליץ לך לעזוב את המקום,טוב לא יצא מזה.
נֶפֶשׁ יְהוּדִי הוֹמִיָּה : לִהְיוֹת עַם חָפְשִׁי בְּאַרְצֵנוּ

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
אסלאם עליכום (:
« להגיב #6 ב- : יוני 13, 2010, 20:30:30 »
ציטוט
פורסם ב- : היום ב- 20:24:08
פורסם על ידי: Brain
הכנסת ציטוט
לחיים בן פסח : איך אני בוגד? דעותיי מבוססות על רצון לתרום למדינה , על רצון להביא לתיקונה ולהשלמתה , להפסיק את האפרטהייד והגזענות הלא יהודיים שקיימים במדינה , איך זה בגידה ? לדעתי זה ההפך.

לוחם - יהודי : אם אתם המתנחלים המסוממים הייתם מפסיקים לבנות על אדמה פלסטינית ולהתגרות בהם , אולי הניסיון שלנו להפסיק את שפיכות הדמים באוסלו , בהינתקות ובנסיגה בלבנון היה מצליח , אתה לא מסכים ?
אין כאן שום אדמות ערביות! ואין שום "פלסטין" זה שם שהכובשים הרומאים נתנו לארץ-ישראל על מנת לטשטש את הקשר של עם-ישראל לארץ-ישראל!,אנחנו לא כובשים אנחנו משחררים.
ודרך-אגב אף ערבי לא מבחין בין מתנחל מיהודה-ושומרון לבין מתנחל מבית-שאן כמוך...זכור לך הפיגוע הרצחני בסניף הליכוד לפני כ7 שנים? שבו נרצחו 6 יהודים הי"ד על ידי מחבל יש"ו מהארגון "המתון" פת"ח יש"ו? או שאני צריך לרענן את זכרונך? ואם המכשול לשלום זה "הכיבוש" אז מה רצו הערבים בשנת 1929 בחברון? מדוע הם שחטו אז 67 יהודים הי"ד ביום אחד? האם גם אז היתה הבעיה של "השטחים הכבושים"? ומדוע הערבים הנאצים רצחו 500 יהודים בין השנים 1936-1939? האם גם אז היה את הבעיה של "השטחים הכבושים"? תול קורה מבין עייניך יהודון צבוע ומתחסד שכמותך כי גם אתה גר כרגע בשטח מ "פלסטין הכבושה".
על פי דת האיסלאם ועל פי כל ערבי כולנו "גנבים" והם תמיד יבקשו את רעתנו עד לסילוקנו המוחלט מכל "פלסטין הכבושה" לרבות העיירה הצפונית בית-שאן...כך שלפיהם גם אתה "מתנחל ציוני".

הקב"ה בורא העולם הבטיח את ארץ-ישראל לאברהם אבינו ולזרעו אחריו שזה אנחנו עם-ישראל.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #7 ב- : יוני 13, 2010, 20:31:36 »

אתה בוגד כי אתה תומך בהרס המדינה ובהשתלטות ערבית עוינת.עם אתה רוצה להתווכח אתה מוזמן אבל מבחנתי אתה בוגד לכל דבר ועניין.הדבר היחיד שמעניין אותי בך זה איך הגעתה למסקנה שצריך לבגוד במדינה שלך?

מנותק Brain

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #8 ב- : יוני 13, 2010, 20:32:28 »
G ( איך אני פותח ציטוטים ? ) :

אתה טועה, הפלסטינים חיו פה כבר מעל אלף שנה , הסיבה שהם " ערביים " או " איסלאמיים " זה בגלל הכיבוש הערבי ש " עירב " אותם , לפני כן , העם הפלסטיני היה בעל מנהגים שונים מאלו שיש לו כיום ,
ולכן לא נכון לקרוא להם ערבים .

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #9 ב- : יוני 13, 2010, 20:32:40 »

בס''ד

אתה תומך בהתאבדות לאומית. זו בגידה. אתה תומך במדינה "פלסטינית" שתחזיר אותנו לגבולות אושוויץ, גבולות של רק 10 קילומטרים. אפילו גולדה מאיר הסוציאליסטית ממפלגת העבודה אמרה שזו בגידה.

אתה גם מצדיק ומעריך את הערבים הנאצים שמבטיחים להשמיד אותנו ולבצע שואה נגדנו. כל ה"אסלאם אליכום" הזה מראה שאתה תומך באוייבינו. אין בגידה גרועה מזאת.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #10 ב- : יוני 13, 2010, 20:33:37 »
בס''ד

אתה תומך בהתאבדות לאומית. זו בגידה. אתה תומך במדינה "פלסטינית" שתחזיר אותנו לגבולות אושוויץ, גבולות של רק 10 קילומטרים. אפילו גולדה מאיר הסוציאליסטית ממפלגת העבודה אמרה שזו בגידה.

אתה גם מצדיק ומעריך את הערבים הנאצים שמבטיחים להשמיד אותנו ולבצע שואה נגדנו. כל ה"אסלאם אליכום" הזה מראה שאתה תומך באוייבינו. אין בגידה גרועה מזאת.
נכון חיים ישר כוח. רואה,נכון שהוא עדיף על בחור לאומי כמוני?

מנותק Brain

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #11 ב- : יוני 13, 2010, 20:35:37 »
רגע רגע חברה לא כולם בבת אחת

לוחם - יהודי : אני רוצה שתביא הוכחות למה שאתה אומר לגבי האיסלאם , אני מכיר מוסלמים מאוד טובים שמתנהגים אלי יותר טובים מהרבה יהודים ( ביניהם יהודים מהסוג שלכם ) . לגבי ההבטחה האלוהית לכאורה , איך אתה שונה מבן לאדן שטוען שהעולם כולו הוא של המוסלמים וצריך לכבוש את כולו באמצעות החרב גם במחיר חיי אדם שחיו בעולם לפניהם ?

וללא ספק יש הבחנה , לא סתם הטרור כתנועה עממית התחיל רק אחרי מלחמת ששת הימים ולא לפניה .

מנותק Brain

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #12 ב- : יוני 13, 2010, 20:36:58 »
אתה בוגד כי אתה תומך בהרס המדינה ובהשתלטות ערבית עוינת.עם אתה רוצה להתווכח אתה מוזמן אבל מבחנתי אתה בוגד לכל דבר ועניין.הדבר היחיד שמעניין אותי בך זה איך הגעתה למסקנה שצריך לבגוד במדינה שלך?

ממש לא , אני תומך במדינה בדיוק על פי גבולותיה הצודקים והנכונים שנקבעו בתכנית החלוקה של האומות המאוחדות . אני ציוני אבל לא מהסוג הפנאטי שלכם .
"השתלטות ערבית עוינת" ? הא .. מה זה מזכיר לי , אה כן , "היהודים משתלטים על גרמניה" , מעניין למה ..

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #13 ב- : יוני 13, 2010, 20:37:48 »
רגע רגע חברה לא כולם בבת אחת

לוחם - יהודי : אני רוצה שתביא הוכחות למה שאתה אומר לגבי האיסלאם , אני מכיר מוסלמים מאוד טובים שמתנהגים אלי יותר טובים מהרבה יהודים ( ביניהם יהודים מהסוג שלכם ) . לגבי ההבטחה האלוהית לכאורה , איך אתה שונה מבן לאדן שטוען שהעולם כולו הוא של המוסלמים וצריך לכבוש את כולו באמצעות החרב גם במחיר חיי אדם שחיו בעולם לפניהם ?

וללא ספק יש הבחנה , לא סתם הטרור כתנועה עממית התחיל רק אחרי מלחמת ששת הימים ולא לפניה .
מוח זה בהחלט דבר שחסר לך... בכל מקרה הטרור הערבי החל עוד הרבה לפני 1967. על הפדאיון שמעתה פעם? נכון שלא? אז ילד,קודם תקרא ואז תחזור לפה.וכן אני מאמין שהעולם שייך למי שמשתלט עליו ולכן אני מאחל לעם היהודי בהצלחה כי בסופו של דבר יהיה פה ג'נוסייד.אני רק מקווה שזה יהיה ג'נוסייד של הערבים ולא שלנו.

מנותק Brain

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #14 ב- : יוני 13, 2010, 20:38:08 »
בס''ד

תוכיח שהרעיון הצודק לחלוקה שווה ונכונה של ארץ ישראל / פלסטין הוא התאבדות לאומית ולא פשרה היסטורית בין עמים יריבים .

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #15 ב- : יוני 13, 2010, 20:39:11 »
ממש לא , אני תומך במדינה בדיוק על פי גבולותיה הצודקים והנכונים שנקבעו בתכנית החלוקה של האומות המאוחדות . אני ציוני אבל לא מהסוג הפנאטי שלכם .
"השתלטות ערבית עוינת" ? הא .. מה זה מזכיר לי , אה כן , "היהודים משתלטים על גרמניה" , מעניין למה ..
י\חמוד.הערבים הרבה יותר גרועים מהנאצים.הם חולים,נחותים גנטית,הם שולטים במדיה בעזרת שמאלנים בוגדים כמוך והם מוצצים לנו את כספי המדינה ואת הדם (מילולית).

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #16 ב- : יוני 13, 2010, 20:40:02 »
תוכיח שהרעיון הצודק לחלוקה שווה ונכונה של ארץ ישראל / פלסטין הוא התאבדות לאומית ולא פשרה היסטורית בין עמים יריבים .
אין אף פעם מקום לפשרה.כל המלחמות החשובות בהיסטוריה היו מלחמות טוטאליות.

מנותק Brain

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #17 ב- : יוני 13, 2010, 20:40:15 »
מוח זה בהחלט דבר שחסר לך... בכל מקרה הטרור הערבי החל עוד הרבה לפני 1967. על הפדאיון שמעתה פעם?

אבל זה לא היה טרור מתוך ישראל אלא שיטת מלחמת התשה של המצרים שבמשך הזמן הם הפסיקו איתה .

ציטוט
נכון שלא? אז ילד,קודם תקרא ואז תחזור לפה.וכן אני מאמין שהעולם שייך למי שמשתלט עליו ולכן אני מאחל לעם היהודי בהצלחה כי בסופו של דבר יהיה פה ג'נוסייד.אני רק מקווה שזה יהיה ג'נוסייד של הערבים ולא שלנו.

נו , ממכם אני לא מופתע, קוראים לשואה בעם אחר , איך אתם שונים מהיטלר ?
אתה מאמין שהעולם שייך למי שהשתלט עליו ? גם אם נגיד ואתם צודקים , והערבים מנסים להשתלט על המדינה, אם הם יצליחו המדינה שלהם ?

מנותק Brain

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #18 ב- : יוני 13, 2010, 20:40:49 »
י\חמוד.הערבים הרבה יותר גרועים מהנאצים.הם חולים,נחותים גנטית,הם שולטים במדיה בעזרת שמאלנים בוגדים כמוך והם מוצצים לנו את כספי המדינה ואת הדם (מילולית).

זה מה שהיטלר אמר על היהודים .

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #19 ב- : יוני 13, 2010, 20:41:35 »
אבל זה לא היה טרור מתוך ישראל אלא שיטת מלחמת התשה של המצרים שבמשך הזמן הם הפסיקו איתה .

אתה מאמין שהעולם שייך למי שהשתלט עליו ? גם אם נגיד ואתם צודקים , והערבים מנסים להשתלט על המדינה, אם הם יצליחו המדינה שלהם ?
קודם כל אני מייצג את עצמי בלבד.שנית כל התשובה היא כן כי אם הם ישתלטו על הארץ אנחנו במילא לא נהיה כך.ככה העולם עובד ואל תנסה לייפות דברים.

מנותק Brain

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #20 ב- : יוני 13, 2010, 20:41:54 »
אם כך, לפי החוק הבינלאומי (חוקת האו"ם), כל החלטה שהתקבלה בארגון הקודם לו, חבר הלאומים, עודנה תקיפה ושרירה, ולכן החלטת ועידת סן רמו על הקמתו של בית יהודי לאומי בארץ ישראל משתי גדות נהר הירדן עודנה תקיפה.

יש לך הוכחה לדברים האלו ?

מנותק Brain

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #21 ב- : יוני 13, 2010, 20:42:35 »
אין אף פעם מקום לפשרה.כל המלחמות החשובות בהיסטוריה היו מלחמות טוטאליות.

טוב שאתה מצהיר מפורשות שאתה מלחמות כמו מלחמת העולם השנייה עם מעל 60 מיליון הרוגים . מחרחר מלחמה פנאט אתה .

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #22 ב- : יוני 13, 2010, 20:42:42 »
זה מה שהיטלר אמר על היהודים .
נכון.והערבים למדו איך לשחק את הסטריאוטיפ היהודי האנטישמי בצורה נהדרת.תכחיש את כל הרשימה של מה שהם עושים בוא נראה אותך.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #23 ב- : יוני 13, 2010, 20:42:50 »
G ( איך אני פותח ציטוטים ? ) :

אתה טועה, הפלסטינים חיו פה כבר מעל אלף שנה , הסיבה שהם " ערביים " או " איסלאמיים " זה בגלל הכיבוש הערבי ש " עירב " אותם , לפני כן , העם הפלסטיני היה בעל מנהגים שונים מאלו שיש לו כיום ,
ולכן לא נכון לקרוא להם ערבים .

בס''ד

הערבים בעצמם אמרו שאין עם "פלסטיני" לפני שנות השישים של המאה הקודמת למניינם.

לפני מלחמת ששת הימים כשיהודה שומרון עזה וירושלים המזרחית היו בידי הערבים, אף ערבי לא דרש אז מדינה "פלסטינית". כולם רק אמרו אז שצריך לזרוק את כל היהודים לים התיכון.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אסלאם עליכום (:
« להגיב #24 ב- : יוני 13, 2010, 20:43:14 »

הטרור המוסלמי התקיים עוד בתקופתו של מוחמד, כאשר זה פשט על בנו קורייזה, ובל נשכח את קרב ח'ייבר, אז על מה אתה מדבר?