כתב נושא: שאלה | מה אתם חושבים על הרצל והציונות ?  (נקרא 21935 פעמים)

0 משתמשים ו- 4 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה | מה אתם חושבים על הרצל והציונות ?
« להגיב #25 ב- : יוני 09, 2010, 13:18:55 »
בסדר אז תיהיה בוגד בחסות התורה ומעוות את התורה מיסודה ולוחץ יד לאוייבנו ע"ע נטורי חרטא.
ומ"מ אם אתה חילוני זה לא בהכרח להיות בוגד.

מסכים בהחלט.עדיף כבר להיות גם לא מאמין בכלל מאשר להיות נטורי קרטא.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #26 ב- : יוני 09, 2010, 13:23:12 »
כל אחד ובחירתו .
אני אישי הייתי מאמץ את נטורי קרטא מאשר להיות חילוני ציוני .... בזכות מי אנחנו העם היהודי קיים כבר יותר מ3300 שנה בזכות הרצל וחבריו או בזכות תורתנו הקדושה !??? אני מעדיף תורה מאשר חרצל וחבריו !

אתה מעדיף דרך של עיוות התורה מאשר דרך ללא תורה? השתגעת לגמרי..

ואני מפנה גם אליך את מה שציינתי כלפי הרב יצחק:
ציטוט
דבר ראשון, שכבוד הרב לא ישכח שלולא הציונות הוא לא היה יושב בישראל ומדבר עברית (דבר שחלק מהחרדים נוטים "לשכוח").
והרב הנכבד ודומיו שרצו שנישאר בגלות עד ביאת המשיח טעו והטעו לאורך כל הדרך, אבל הם אף פעם לא יהיו מוכנים להודות בזה, ואנחנו ראינו גם בדיוק מי צדק ומי לא בעניין הזה (רמז - השואה).
אני אמנם חילוני, אבל כיום הציונים הכי נאמנים זה (לרוב) הציונות הדתית, ודווקא הציבור החילוני (ואני מדבר בעיקר על השמאל) רק הולך ומתרחק מהציונות, וזה הוכחה שמי שמתרחק מהתורה מתרחק גם מהציונות.
ואנחנו רואים גם לאן תיעוב של הציונות בקרב חרדים מוביל בסופו של דבר (רמז - נתורי קרטא)
ככה אני הייתי עונה לרב אמנון יצחק בהקשר לציונות והרצל.

מנותק yossi669

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #27 ב- : יוני 09, 2010, 13:27:14 »
הדיון התפתח למקום אחר שלא רציתי לא משנה , רציתי להראות לכם מה חרצל-והציונות רצתה לעשות ליהדות וזהו....
אני אישית יהודי מסורתי-דתי משרת בצה"ל קרבי. ורוצה להיתיישב ביהודה ושומרון ...
וזהו.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #28 ב- : יוני 09, 2010, 13:28:47 »
הדיון התפתח למקום אחר שלא רציתי לא משנה , רציתי להראות לכם מה חרצל-והציונות רצתה לעשות ליהדות וזהו....
וזהו.

תפסיקו כבר להשמיץ את הרצל.הוא היה יותר נהדר מחצי מדינה פה.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
« להגיב #29 ב- : יוני 09, 2010, 13:30:18 »
וזהו.

בטח ציפית שיאמרו בלהט "עדיף להיות נטור קרתא".
לא נורא אתה יכול לחזור בך מהאידיאולוגיה המטופשת הזאת.
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #30 ב- : יוני 09, 2010, 13:31:46 »
נכון מאוד היו חילונים רחמנא ליצלן והיום הם מיעוט היום הרוב הוא רוב דתי-מסורתי ברוך השם .

יפה, אזכל עוד לא אני ולא אתה מדברים ישירות עם ה', אז אני חושב שאפשר להגיד שהחילונים הם שהביאו להקמת המדינה ולא הדתיים, עם ה', בלי ה', זה לא רלוונטי כרגע.

מנותק yossi669

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #31 ב- : יוני 09, 2010, 13:35:27 »
בטח ציפית שיאמרו בלהט "עדיף להיות נטור קרתא".
לא נורא אתה יכול לחזור בך מהאידיאולוגיה המטופשת הזאת.
לא ציפיתי כלום .... אני חדש בפורום אני בודק אותו עוד מי יודע מי האוכלוסייה פה ..?? יש מצב גם ערבים שמנסים לסכסך מי יודע ???
אני לא חוזר ולא נעליים אני מעדיף שכר בעולם הבא....מאשר לעסוק בשטיות בעולם הזה .... ובחרטא ברטא של חרצל ....
לנטורי קרתא אין חלק חשוב ?? בעולם ?? הם לומדים יום ולילה תורה .... מה השם אמר ?? כֹּה אָמַר ה' אִם לֹא בְרִיתִי יוֹמָם וָלָיְלָה חֻקּוֹת שָׁמַיִם וָאָרֶץ לֹא שָׂמְתִּי ? בכול שניה שהם לומדים תורה העולם מתקיים בזכותם ..

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #32 ב- : יוני 09, 2010, 13:38:10 »
לא ציפיתי כלום .... אני חדש בפורום אני בודק אותו עוד מי יודע מי האוכלוסייה פה ..?? יש מצב גם ערבים שמנסים לסכסך מי יודע ???
אני לא חוזר ולא נעליים אני מעדיף שכר בעולם הבא....מאשר לעסוק בשטיות בעולם הזה .... ובחרטא ברטא של חרצל ....

אז מבחינתי אתה מוזמן לא לחזור.אתה בטוח שאתה לא ערבי? או סתם טורקי שיודע עברית ורוצה לסבכסך? אה ועדיף שתתחיל לתת כבוד לאיש שבזכותו יש לך מדינה.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #33 ב- : יוני 09, 2010, 13:39:33 »
אני לא חוזר ולא נעליים אני מעדיף שכר בעולם הבא....מאשר לעסוק בשטיות בעולם הזה .... ובחרטא ברטא של חרצל ושל נטורי קרתא ....

ראה ציטוטך.
האוכלוסיה בפורום מורכבת מכל מיני זרמים (למרות שאני נגד זרמים אני אומר לך) חרדים, חרד"לים, דתיים לאומיים, מתחזקים, אגנוסטים, ולא מאמינים ויש פה גם כמה בודדים בעלי אידיאולוגיה שמאלנית.

מנותק yossi669

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #34 ב- : יוני 09, 2010, 13:40:00 »
לנטורי קרתא אין חלק חשוב ?? בעולם ?? הם לומדים יום ולילה תורה .... מה השם אמר ?? כֹּה אָמַר ה' אִם לֹא בְרִיתִי יוֹמָם וָלָיְלָה חֻקּוֹת שָׁמַיִם וָאָרֶץ לֹא שָׂמְתִּי ? בכול שניה שהם לומדים תורה העולם מתקיים בזכותם ..
ובזכות עוד יהודים כמובן שלומדים תורה . העולם לא מתקיים על האידאולוגיה של הרצל והציונות ...... אני יודע שנטורי קרתא בוגדים בעם היהודי נכון יש עליהם דין רודף ! , אבל הם לומדים תורה  !!! מה לא ככה ?

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #35 ב- : יוני 09, 2010, 13:40:11 »
תפסיקו כבר להשמיץ את הרצל.הוא היה יותר נהדר מחצי מדינה פה.
אני מסכים איתך, אין לי בעיה שיבקרו את הרצל (ויש מה לבקר), אבל לדעתי אין ספק שבסופו של דבר כל יהודי צריך לשמור עבורו כבוד מינימלי, וזה לא משנה אם הוא חרדי, חילוני, מסורתי, דתי ציוני או כהניסט..

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #36 ב- : יוני 09, 2010, 13:41:31 »
עזבו אותו.הוא טרול של נטורי חרטא.הם ולימוד התורה שלהם יכולים מבחינתי ללכת לעזה שם הם רצויים.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #37 ב- : יוני 09, 2010, 13:42:57 »
ליוסי- כל הכופר בדבר קטן (שהם כופרים בדברים גדולים) בתורה כאילו כופר בכל התורה אני מניח שאתה יודע זאת.
וכמו שאני נוהג לומר לגבי חלק לעולם הבא- יש לנטורי קרתא חלק לעולם הבא וודאי יש...תלוי איזה חלק (והמבין יבין).

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #38 ב- : יוני 09, 2010, 13:43:51 »
אני מסכים איתך, אין לי בעיה שיבקרו את הרצל (ויש מה לבקר), אבל לדעתי אין ספק שבסופו של דבר כל יהודי צריך לשמור עבורו כבוד מינימלי, וזה לא משנה אם הוא חרדי, חילוני, מסורתי, דתי ציוני או כהניסט..
מסכים,הרי סך הכל אם לא הוא כנראה שהיינו עדיין בגלות אז כל מי שמשמיץ את הרצל כדאי שיתחיל להרגיע.וזה מה שיש לי להגיד לנטורי חרטא:אני מקווה שתמותו לאט,אבל ממש לאט מאיידס או מסרטן או מפיצוץ תוספתן או סתם מאיזה @#! שיחורר אתכם.תמותו כבר קומוניסטים ארורים!
 :nuke: :nuke: :nuke: :rapidfire: :rapidfire: :rapidfire: :rapidfire: :rapidfire: :rapidfire: :disease: :disease: :doctor: :rapidfire: :rapidfire: :rapidfire: :rapidfire: :rapidfire: :rapidfire: :nuke: :nuke: :nuke: :nuke:

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #39 ב- : יוני 09, 2010, 13:46:26 »
עזבו אותו.הוא טרול של נטורי חרטא.הם ולימוד התורה שלהם יכולים מבחינתי ללכת לעזה שם הם רצויים.
מה אתה נעלק עליו זכור שכשנתפלו אליך אתה נעלבת והכחשת ועשית הכל כדי לטהר את שמך.
אתה לא לומד מדברים? יאללה עזוב אותו באמת זה העדה שלו וכנראה היא מחוסר לימוד או לימוד מוטעה וכלן הוא פה כדי ללמוד וללמד אתה לא רוצה שאני אזכיר נשכחות לגביך?! :old_huh:

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #40 ב- : יוני 09, 2010, 13:46:42 »
בת ימי בוא לא נתחיל להכנס עכשיו לדיון של השמצות, ובוא ננסה להסביר לו שהוא טועה בצורה נורמלית..

מנותק yossi669

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #41 ב- : יוני 09, 2010, 13:47:46 »
אז מבחינתי אתה מוזמן לא לחזור.אתה בטוח שאתה לא ערבי? או סתם טורקי שיודע עברית ורוצה לסבכסך? אה ועדיף שתתחיל לתת כבוד לאיש שבזכותו יש לך מדינה.
אני לא ערבי חס וחלילה ולא טורקי חס ושלום .... אני יהודי ..... ואני לא יתן כבוד לבן אדם שרצה לגרום לעם היהודי להתנצר בהתנצרות המונית !! אתה ראיתה בכלל את הסרטון לפני שאתה מגן על הרצל ??

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #42 ב- : יוני 09, 2010, 13:48:32 »
אני לא ערבי חס וחלילה ולא טורקי חס ושלום .... אני יהודי ..... ואני לא יתן כבוד לבן אדם שרצה לגרום לעם היהודי להתנצר בהתנצרות המונית !! אתה ראיתה בכלל את הסרטון לפני שאתה מגן על הרצל ??

כנראה שהוא לא צפה אתה עדיין לא מכיר את בת ימי... :old_rolleyes:

מנותק yossi669

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #43 ב- : יוני 09, 2010, 13:51:18 »
שוב פעם אני מזכיר אני יהודי-דתי-מסורתי-ימני-קרבי , ורוצה ללמוד ממכם או ללמד דברים שאתם לא יודעים או שאתם יודעים אתם תתקנו אותי סבבה.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #44 ב- : יוני 09, 2010, 13:51:29 »

אין לי ספק שרוב חברי הפורום יודעים את זה, אבל זה רק ניסיון עלוב לתעב את הציונות כולה, ואת הרצל בפרט.
וכפי שאמרתי קודם (וצדקתי) שים לב איך אתה לאט לאט מתקרב למחנה של נתורי קרטא רק בגלל השנאה הזאת.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #45 ב- : יוני 09, 2010, 13:54:15 »
אין לי ספק שרוב חברי הפורום יודעים את זה, אבל זה רק ניסיון עלוב לתעב את הציונות כולה, ואת הרצל בפרט.
וכפי שאמרתי קודם (וצדקתי) שים לב איך אתה לאט לאט מתקרב למחנה של נתורי קרטא רק בגלל השנאה הזאת.
עזוב אותו ידידי הוא לא אמר שום דבר בעדם אני מאמין שדה פקטו הוא מתנגד להם נחרצות אלא זו תפיסה מוטעית מה שהוא כתב מחוסר ידע תורני כנראה.
בוא נקבל אותו לפורום בסבר פנים יפות בסך הכל הוא משלנו. :old_smiley:

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #46 ב- : יוני 09, 2010, 13:54:18 »
מה אתה נעלק עליו זכור שכשנתפלו אליך אתה נעלבת והכחשת ועשית הכל כדי לטהר את שמך.
אתה לא לומד מדברים? יאללה עזוב אותו באמת זה העדה שלו וכנראה היא מחוסר לימוד או לימוד מוטעה וכלן הוא פה כדי ללמוד וללמד אתה לא רוצה שאני אזכיר נשכחות לגביך?! :old_huh:
אני לא נעלק עליו.זה לא ייתכן שמישהו פה ישמיץ גיבור שתרם רבות לציונות ובלעדיו לא הייתה לנו מדינה  >:( נכון היו להרצל כמה רעיונות הזויים בל בגדול אנחנו חייבים לא את הקמת מדינת ישראל.וחוץ מזה הוא מגן פה על נתורי קרטא.איזה מן בין אדם מגן על בוגדים? ועוד בוגדים שעוזרים לאויב בגלוי?

מנותק yossi669

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #47 ב- : יוני 09, 2010, 13:54:42 »
מה אתה רציני ??? בחיים אני לא יתקרב  לנטורי קרתא .... אבל אני אומר שאני מעדיף .
תורה מאשר ציונות סבבה .?

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #48 ב- : יוני 09, 2010, 13:56:13 »
אני לא נעלק עליו.זה לא ייתכן שמישהו פה ישמיץ גיבור שתרם רבות לציונות ובלעדיו לא הייתה לנו מדינה  >:( נכון היו להרצל כמה רעיונות הזויים בל בגדול אנחנו חייבים לא את הקמת מדינת ישראל.וחוץ מזה הוא מגן פה על נתורי קרטא.איזה מן בין אדם מגן על בוגדים? ועוד בוגדים שעוזרים לאויב בגלוי?
עזוב בת ימי אתה סתם מתעלם מדברים (מכל הסרט) מקצין דברים(את דברי יוסי) ונראה כאילו אתה מחפש פרופוגנדה חדשה לפורום.

מנותק yossi669

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #49 ב- : יוני 09, 2010, 13:56:38 »
עזוב אותו ידידי הוא לא אמר שום דבר בעדם אני מאמין שדה פקטו הוא מתנגד להם נחרצות אלא זו תפיסה מוטעית מה שהוא כתב מחוסר ידע תורני כנראה.
בוא נקבל אותו לפורום בסבר פנים יפות בסך הכל הוא משלנו. :old_smiley:
כיף לשמוע את זה .. O0