סקר

האם השמאלנים נחשבים בעיניכם ליהודים?

כן
9 (60%)
לא
5 (33.3%)
אחר
1 (6.7%)

סך הכל הצבעות: 1

כתב נושא: האם השמאלנים נחשבים בעיניכם ליהודים?  (נקרא 14199 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #25 ב- : יוני 06, 2010, 09:53:53 »
אני אסביר לדידי מהו לא מוגדר קומוניסט, פשיסט, אגנוסטיקן, מאמין בה', גזעני, ואולי יש עוד משהו שאני לא זוכר... אתה ממש איש רב פעלים!
קודם כל על הפשיסט התמצלתי.שנית כל מעולם לא תמכתי בקומוניזם.חיים כבר העיר לי שגימדתי את פשעי הנאצים בפורום האנגלי ובכך שטענתי שהקומוניזם גרוע יותר מהנאצים והתנצלתי על כך בפורום האנגלי.ואין לי מושג למה יש לך בעיה עם זה שאני מאמין שאלוהים קיים.וגברק כדי לרענן את הזיכרון.תזכיר לי מה זה אגנוסטיקן? אני זוכר שזה קשור לדת אבל לא זוכר מה זה בדיוק.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
« להגיב #26 ב- : יוני 06, 2010, 09:56:29 »
קודם כל על הפשיסט התמצלתי.שנית כל מעולם לא תמכתי בקומוניזם.חיים כבר העיר לי שגימדתי את פשעי הנאצים בפורום האנגלי ובכך שטענתי שהקומוניזם גרוע יותר מהנאצים והתנצלתי על כך בפורום האנגלי.ואין לי מושג למה יש לך בעיה עם זה שאני מאמין שאלוהים קיים.וגברק כדי לרענן את הזיכרון.תזכיר לי מה זה אגנוסטיקן? אני זוכר שזה קשור לדת אבל לא זוכר מה זה בדיוק.
אין לי בעיה שאתה מאמין בה' אדרבה זה השאיפה יש לי בעיה עם זה שאתה מגבב שטויות לגבי עליונותם של עצמים וישויות אחרות מה', והבעיה הגדולה שלי איתך זה שאתה גזעני.
ולגבי אגנוסטיקן סתכל בויקיפדיה.
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #27 ב- : יוני 06, 2010, 10:00:10 »
אין לי בעיה שאתה מאמין בה' אדרבה זה השאיפה יש לי בעיה עם זה שאתה מגבב שטויות לגבי עליונותם של עצמים וישויות אחרות מה', והבעיה הגדולה שלי איתך זה שאתה גזעני.
ולגבי אגנוסטיקן סתכל בויקיפדיה.
אוקיי.ומה בהעיה בלהיות אגנוסטיקן?

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #28 ב- : יוני 06, 2010, 10:01:57 »
אוקיי.ומה בהעיה בלהיות אגנוסטיקן?
איך יתכן שאתה גם אגנוסטיקן ויחד עם זאת מאמין בה'?

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #29 ב- : יוני 06, 2010, 10:04:39 »
איך יתכן שאתה גם אגנוסטיקן ויחד עם זאת מאמין בה'?
כי יכול להיות שהוא קיים.מכיוון שאין מספיק ידע כדי להוכיח לשחיוב או לשלילה אני מתייחס אליו כאל קיים עד שיוכח אחרת ליתר ביטחון.מצד שני מכיוון שיכול להיות שיוכיחו שה' לא קיים אני לא רואה טעם בלימוד תיאולוגיה או בתפילות והנחת תפילין לדוגמא כי לא בטוח שזה לא לשווא.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #30 ב- : יוני 06, 2010, 10:07:05 »
כי יכול להיות שהוא קיים.מכיוון שאין מספיק ידע כדי להוכיח לשחיוב או לשלילה אני מתייחס אליו כאל קיים עד שיוכח אחרת ליתר ביטחון.מצד שני מכיוון שיכול להיות שיוכיחו שה' לא קיים אני לא רואה טעם בלימוד תיאולוגיה או בתפילות והנחת תפילין לדוגמא כי לא בטוח שזה לא לשווא.
שוב פעם סתירה במשפט.
אני שאלתי לגביך לא שתסכם לי את כל הדעות לגבי הימצאות האלוקים ואז מיכוון שישנם הסוברים שהוא לא קיים תישען על זאת כעילה לפורקן גשמי ולבטלה מהציווי שלו.

מנותק nofar16

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #31 ב- : יוני 06, 2010, 10:09:56 »

אבל אתה סותר את עצמך.. מצד אחד אתה אומר שאתה מאמין בו רק ליתר ביטחון, ומצד שני אתה אומר שאתה לא רואה בהנחת תפילין ולימודי תורה משהו מועיל כי אתה לא בטוח שהוא קיים. תחליט אז. אתה יכול להאמין ולא להתפלל, איש איש באמונתו יחיה, אבל להאמין ולא להאמין ביחד? איך זה הולך? :old_WTF_Aza:
אם אתה מאמין- תאמין. כל אחד ודרכו, אבל אתה מאמין באלוהים רק "ליתר ביטחון"?  :old_huh: :old_huh: :old_huh:
אם מוחמד לא בא אל ההר, סימן שמוחמד מת!!!

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #32 ב- : יוני 06, 2010, 10:10:17 »
שוב פעם סתירה במשפט.
אני שאלתי לגביך לא שתסכם לי את כל הדעות לגבי הימצאות האלוקים ואז מיכוון שישנם הסוברים שהוא לא קיים תישען על זאת כעילה לפורקן גשמי ולבטלה מהציווי שלו.
אני לא נשען על זה כעילה לפורקן גשמי.אני נשען על זה כעילא לאי קיום מצוות מסוימות.יש לי מספיק פורקן רוחני באידיאולוגיה.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #33 ב- : יוני 06, 2010, 10:10:59 »
אני לא נשען על זה כעילה לפורקן גשמי.אני נשען על זה כעילא לאי קיום מצוות מסוימות.יש לי מספיק פורקן רוחני באידיאולוגיה.
זה היינו הך.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #34 ב- : יוני 06, 2010, 10:12:18 »

אבל אתה סותר את עצמך.. מצד אחד אתה אומר שאתה מאמין בו רק ליתר ביטחון, ומצד שני אתה אומר שאתה לא רואה בהנחת תפילין ולימודי תורה משהו מועיל כי אתה לא בטוח שהוא קיים. תחליט אז. אתה יכול להאמין ולא להתפלל, איש איש באמונתו יחיה, אבל להאמין ולא להאמין ביחד? איך זה הולך? :old_WTF_Aza:
אם אתה מאמין- תאמין. כל אחד ודרכו, אבל אתה מאמין באלוהים רק "ליתר ביטחון"?  :old_huh: :old_huh: :old_huh:
הבהרה: "צדיק באמונתו יחיה" לא "איש".
חוץ מזה הכך מעולה ישר כוח!

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #35 ב- : יוני 06, 2010, 10:12:26 »

שמעי.אני לא יודע אם יש אלוהים או לא ואני בטוח שאף אחד לא יודע באמת.בינתיים זה נקרא אמונה.כלומר משהו לא מוכח שאנחנו מעוניינים להניח שקיים.אז אין לי בעיה נגכיד להאמין שיש איזו שהיא ישות עליונה שבראה את היקום אבל להאנין שיש לו איזה שהם כוחות על טבעיים או להאמין במצוות רק מכיוון שהוא כביכול נתן אותם זה קצת הזוי בעיני.בלי להעליב אף אחד.

מנותק nofar16

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #36 ב- : יוני 06, 2010, 10:14:30 »
שמעי.אני לא יודע אם יש אלוהים או לא ואני בטוח שאף אחד לא יודע באמת.בינתיים זה נקרא אמונה.כלומר משהו לא מוכח שאנחנו מעוניינים להניח שקיים.אז אין לי בעיה נגכיד להאמין שיש איזו שהיא ישות עליונה שבראה את היקום אבל להאנין שיש לו איזה שהם כוחות על טבעיים או להאמין במצוות רק מכיוון שהוא כביכול נתן אותם זה קצת הזוי בעיני.בלי להעליב אף אחד.

אז אתה לא נחשב לאדם מאמין. אם אתה אומר שאתה חושב שאיפשהו שם יש יישות אלוהית, ושלקיים את המצוות שניתנו זה הזוי- אתה לא מאמין באלוהים. זאת טעות להגדיר את עצמך ככה.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #37 ב- : יוני 06, 2010, 10:14:52 »
וואו איזה תסבוכת באמת זה המשפט הכי אומלל שיצא לי לראות מפי מאמין\אגנוסטיקן\אתיאיסט.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #38 ב- : יוני 06, 2010, 10:19:52 »

אז אתה לא נחשב לאדם מאמין. אם אתה אומר שאתה חושב שאיפשהו שם יש יישות אלוהית, ושלקיים את המצוות שניתנו זה הזוי- אתה לא מאמין באלוהים. זאת טעות להגדיר את עצמך ככה.
זה אומר שאני מאמין בישות עליונה שבראה אעת העולם שלפי ההגדרה היא אלוהים.אבל גם לא סביר להניח שהאלוהים הזה לא נטש אותנו או שהוא ציווה עלינו דברים.את זה נוכל לדעת רק אם ייהיו לנו את האמצעים לתקשורת בינו לבינינו.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #39 ב- : יוני 06, 2010, 10:20:24 »
וואו איזה תסבוכת באמת זה המשפט הכי אומלל שיצא לי לראות מפי מאמין\אגנוסטיקן\אתיאיסט.
מה תסבוכת בזה? זה בסך הכל מסכם את אמונתי לגבי טבעו של האל.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #40 ב- : יוני 06, 2010, 10:24:13 »
זה אומר שאני מאמין בישות עליונה שבראה אעת העולם שלפי ההגדרה היא אלוהים.אבל גם לא סביר להניח שהאלוהים הזה לא נטש אותנו או שהוא ציווה עלינו דברים.את זה נוכל לדעת רק אם ייהיו לנו את האמצעים לתקשורת בינו לבינינו.
מדוע לדידך שאם ה' קיים (ובא נניח כך) הוא יטוש אותנו והרי יום יום אנו רואים ניסי ניסים בין במלחמות בין בקיום-כבשה מול שבעים זאבים, כיום אין אמצעיים לתיקשור ישיר ביננו לבין ה' משום מעמדינו הרוחני הנמוך אך יש אמצעיים מיסטיים לתיקשור עם עולם הנשמות.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #41 ב- : יוני 06, 2010, 10:29:55 »
מדוע לדידך שאם ה' קיים (ובא נניח כך) הוא יטוש אותנו והרי יום יום אנו רואים ניסי ניסים בין במלחמות בין בקיום-כבשה מול שבעים זאבים, כיום אין אמצעיים לתיקשור ישיר ביננו לבין ה' משום מעמדינו הרוחני הנמוך אך יש אמצעיים מיסטיים לתיקשור עם עולם הנשמות.
אמצעים מיסטיים לתקשור עם נשמות? זה לא נשמע לך קצת מוזר? בעיקר כשהיהדות אוסרת העלאה באוב? וכן אני מאין שהוא כנראה נטש אותנו מהתבוננות בעולם.אין בעולם הזה כמעט דבר אחד טוב.אנחנו מקופים במוסלמים.נתקענו במדינה שיש בה רעידת אדמה בממוצע כל 80 שנים וחסרת משאבים ומים.הפסדנו במלחמת לבנון השנייה.קרנה של טורקיה בזירה המזרח תיכונית עולה.השמאלנים שולטים בכל הממשלות בעולם.איך זה שהאל עדיין כאן ורואה את זה? סתם אדישות?

מנותק nofar16

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #42 ב- : יוני 06, 2010, 10:33:43 »

אם אלוהים היה נוטש אותך אתה חושב שהיית שורד כשמסביבך כ"כ הרבה מדינות עוינות, עם דת שמצווה על רצח של יהודים?
אם אלוהים היה נוטש אותך אתה חושב שהייתה קמה מדינה ליהודים מחדש, אחרי שכל צבאות ערב פלשו למדינה?
אם אלוהים היה נוטש אותך אתה חושב שהקסאמים היו נופלים בשטחים פתוחים?

אלוהים בחר בנו מכל העמים, והפך אותנו לעם הנבחר!! אתה יודע איזו גדולה יש בזה??!
אתה לא יכול לתקשר עם אלוהים, מתי תבין את זה? רק הצדיקים הגדולים ביותר זכו לדבר איתו! אשת לוט ניסתה לראות אותו, אני מאמינה שאתה זוכר מה קרה לה. או שתורה לא למדת?

מנותק nofar16

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #43 ב- : יוני 06, 2010, 10:34:46 »
אמצעים מיסטיים לתקשור עם נשמות? זה לא נשמע לך קצת מוזר? בעיקר כשהיהדות אוסרת העלאה באוב? וכן אני מאין שהוא כנראה נטש אותנו מהתבוננות בעולם.אין בעולם הזה כמעט דבר אחד טוב.אנחנו מקופים במוסלמים.נתקענו במדינה שיש בה רעידת אדמה בממוצע כל 80 שנים וחסרת משאבים ומים.הפסדנו במלחמת לבנון השנייה.קרנה של טורקיה בזירה המזרח תיכונית עולה.השמאלנים שולטים בכל הממשלות בעולם.איך זה שהאל עדיין כאן ורואה את זה? סתם אדישות?

אתה לא מבין.. כל זה הדרך לגאולה של עם ישראל!!! אם הוא לא היה איתנו היינו כבר ז"ל ממזמן!!! תקרא מה שרשמתי בתגובה הקודמת.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #44 ב- : יוני 06, 2010, 10:36:21 »
לא אמרתי לך לעשות את אותם פעולות מיסטיות אלא התכוונתי שהן קיימות ואכן אנשים עושים אותם, וזה לא נשמע לי מוזר אני מכיר אישית אנשים שעשו אותם.
הערבים הם מקל ביד ה' כשאנו הולכים בדרך ה' ומקיימים את התורה הוא נותן לנו נחלה בלא מצרים וכשאנו עושים הרע בעיני ה' הוא שולח לנו את הגויים שיזיקו לנו וכך גם אם רעידות אדמה ושאר איתני טבע.
ואגב המצב בעולם לא יותר טוב בישראל מבחינת האקלים-רעידות אדמה סופות התפרצויות הרי געש וכו'.
דווקא זה מוכיח את קיומו ופעולתו של ה' בעולם יותר מידיי דינמיות- וכנראה יש לזה השלכות-תפשפש קצת במעשיך-"כל ישראל ערבין זה לזה".

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #45 ב- : יוני 06, 2010, 10:38:36 »
לא אמרתי לך לעשות את אותם פעולות מיסטיות אלא התכוונתי שהן קיימות ואכן אנשים עושים אותם, וזה לא נשמע לי מוזר אני מכיר אישית אנשים שעשו אותם.
הערבים הם מקל ביד ה' כשאנו הולכים בדרך ה' ומקיימים את התורה הוא נותן לנו נחלה בלא מצרים וכשאנו עושים הרע בעיני ה' הוא שולח לנו את הגויים שיזיקו לנו וכך גם אם רעידות אדמה ושאר איתני טבע.
ואגב המצב בעולם לא יותר טוב בישראל מבחינת האקלים-רעידות אדמה סופות התפרצויות הרי געש וכו'.
דווקא זה מוכיח את קיומו ופעולתו של ה' בעולם יותר מידיי דינמיות- וכנראה יש לזה השלכות-תפשפש קצת במעשיך-"כל ישראל ערבין זה לזה".
סבבה.אבל זה לא אומר שאפשר לתקשר עם נשמות.גם אם אפשר לתקשר עם הנשמות דבר זה אסור בתכלית האיסור לפי היהדות.ובנוסף לא זכור לי שחטאתי עד כדי כך שאלוהים החליט להביא אסונות טבע על העולם מרוב כעס עליי.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #46 ב- : יוני 06, 2010, 10:39:02 »
אם אלוהים היה נוטש אותך אתה חושב שהיית שורד כשמסביבך כ"כ הרבה מדינות עוינות, עם דת שמצווה על רצח של יהודים?
אם אלוהים היה נוטש אותך אתה חושב שהייתה קמה מדינה ליהודים מחדש, אחרי שכל צבאות ערב פלשו למדינה?
אם אלוהים היה נוטש אותך אתה חושב שהקסאמים היו נופלים בשטחים פתוחים?

אלוהים בחר בנו מכל העמים, והפך אותנו לעם הנבחר!! אתה יודע איזו גדולה יש בזה??!
אתה לא יכול לתקשר עם אלוהים, מתי תבין את זה? רק הצדיקים הגדולים ביותר זכו לדבר איתו! אשת לוט ניסתה לראות אותו, אני מאמינה שאתה זוכר מה קרה לה. או שתורה לא למדת?
אשרייך! :old_afro:
ממש פרשנית לענייני תיאולוגיה ו"דע מה שתשיב".. :old_smiley:

מנותק nofar16

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #47 ב- : יוני 06, 2010, 10:40:11 »
אשרייך! :old_afro:
ממש פרשנית לענייני תיאולוגיה ו"דע מה שתשיב".. :old_smiley:

חחחחח  :old_smiley:

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #48 ב- : יוני 06, 2010, 10:44:38 »
סבבה.אבל זה לא אומר שאפשר לתקשר עם נשמות.גם אם אפשר לתקשר עם הנשמות דבר זה אסור בתכלית האיסור לפי היהדות.ובנוסף לא זכור לי שחטאתי עד כדי כך שאלוהים החליט להביא אסונות טבע על העולם מרוב כעס עליי.
קרא שוב פעם את מה שכתבתי.
ואכן תיקשור עם נשמות זה דבר ידוע ומוכח.
http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=11330
http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=10673
http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=10463
http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=10178
http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=9568
http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=9642
http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=9734
http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=10369

זה מספיק או שאתה רוצה עוד?
« עריכה אחרונה: יוני 06, 2010, 11:46:51 על ידי אלמ »

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *