כתב נושא: אוהד הפועל נחסם  (נקרא 4632 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אוהד הפועל נחסם
« ב- : יוני 04, 2010, 14:05:23 »
חבר'ה יש היום חגיגה לכל אוהדי בית''ר בפורום.נץ וגאה בזה הגיבור חסם היום את המשתמש הידוע בשם אוהד הפועל שנוהג להסית כנגד בית''ר והימין בכללץאוהד הפועל נהג להפיץ שקרים על בית''ר ועל ישראל ואף איים להלשין על חברי הפורום למשטרה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אוהד הפועל נחסם
« להגיב #1 ב- : יוני 04, 2010, 14:06:22 »
תכף חיים יוריד ת'חסימה
אבל בכל מקרה הוא גם איים להגיש משהו נגדי במשטרה הוא סתם פחדן ואין לו על מה להתלונן במשטרה לא אני ולא נופר לא עשינו שום דבר לא חוקי

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אוהד הפועל נחסם
« להגיב #2 ב- : יוני 04, 2010, 14:07:46 »
תכף חיים יוריד ת'חסימה
איזה באסה.
אבל בכל מקרה הוא גם איים להגיש משהו נגדי במשטרה הוא סתם פחדן ואין לו על מה להתלונן במשטרה לא אני ולא נופר לא עשינו שום דבר לא חוקי
נו וזו לא עילה מספיק טובה לחסום אותו?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אוהד הפועל נחסם
« להגיב #3 ב- : יוני 04, 2010, 14:07:57 »
תכף חיים יוריד ת'חסימה
אני אוודה עם חיים שהוא לא יחזור, אף אחד לא יפתח את הפה שלו על אשתי, אף אחד, יש גבול למה שהפורום הזה יכול לסבול.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אוהד הפועל נחסם
« להגיב #4 ב- : יוני 04, 2010, 14:08:51 »
אני אוודה עם חיים שהוא לא יחזור, אף אחד לא יפתח את הפה שלו על אשתי, אף אחד, יש גבול למה שהפורום הזה יכול לסבול.
מסכים.אני כבר היום בבוקר אמרתי לחיים שצריך להעיף אותו והוא לא הקשיב לי.אולי לך יהיה יותר מזל.

מנותק F-C-B-J

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • על חומותייך עיר דוד הפקדתי שומרים.
אוהד הפועל נחסם
« להגיב #5 ב- : יוני 04, 2010, 17:38:26 »
הגיע הזמן שיעיפו מהפורום הזה את העמלקי הזה...!
ונץ אני מבטיח לך שיום אחד הוא יפול לאחד מאוהדי בית"ר בידיים זאת מילתי....
"זָכוֹר אֵת אֲשֶׁר עָשָׂה לְךָ עֲמָלֵק"

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
אוהד הפועל נחסם
« להגיב #6 ב- : יוני 05, 2010, 10:08:38 »
הגיע הזמן שיעיפו מהפורום הזה את העמלקי הזה...!
ונץ אני מבטיח לך שיום אחד הוא יפול לאחד מאוהדי בית"ר בידיים זאת מילתי....
הלוואי אני מת לראות את זה אם הוא נופל ויודעים שזה הוא לצלם ולהעלות ליוטיוב איך הוא כמו כל הקבוצה שלו בוכה בכי מר והוא גם עלי איים שילשין עלי למשטרע ויש עוד אחד כזה בפורום שכתב לי בפרטי אני מקושר במשטרת ישראל והמשרד לביטחון הפנים סוף ציטוט
"ואריה אם ישאג מי לא ירעד"

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אוהד הפועל נחסם
« להגיב #7 ב- : יוני 05, 2010, 10:27:34 »
הלוואי אני מת לראות את זה אם הוא נופל ויודעים שזה הוא לצלם ולהעלות ליוטיוב איך הוא כמו כל הקבוצה שלו בוכה בכי מר והוא גם עלי איים שילשין עלי למשטרע ויש עוד אחד כזה בפורום שכתב לי בפרטי אני מקושר במשטרת ישראל והמשרד לביטחון הפנים סוף ציטוט
חחחחחחחח סתם אידיוט.טוב שהוא עף,אני לא מבין למה חיים התעקש להחזיק בו בתור חיית מחמד להתעללויות בפורום.