כתב נושא: מכות בנמל  (נקרא 22598 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חחחח

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
מכות בנמל
« ב- : יוני 01, 2010, 13:03:53 »
חברה אני רוצה להגיד לכם שבנמל אשדוד היו המון כתבים אתמול אבל העיפו אותי כי כל "הימניים" שם עשו בלאגנים וזה בסדר כי גם את השמאלנים השאירו ורק התקשורת הייתה שם,

היום חזרתי אחרי בית ספר (יום קצר) וגיליתי שכמה אנשים לקחו יום חופש בשביל להמשיך את מה שהיה אתמול (היום היו הרבה פחות כתבים, אל ג'זירה נשארו) ונתנו לאחד הכתבים שם אגרוף בעין והשני ברח כמה שעות מכמה אנשים שרדפו אחריו, אני במקרה ראיתי אותו ליד הבית ספר שלי ואמרתי לו "מןחמד איז א ברבריק פדופיל וירקתי לו פרצוףףףף זה היה חזקקקקקקקק אחר כך הוא עשה אחורה פנה לכיוון הנמל דרך נחל לכיש(מהכיוון הזה הוא הגיע)  עד לנמל שם כבר חיכו לו מכות אז הוא ברח, נתפס, קיבל מכות וברח שובב חחחחח בסוף שוב פעם סגרו את הנמל ורק לתקשורת היה מותר להיות חחחח

יש הפגנה באשדוד או משהו? אני בכיף משתתף, הבאתי 6 דגלים של ישראל לבית ספר בסוף לא הספקתי לתלות בנמל,

ולהזכירכם, 2 ילדים מהכיתה שלי ירקו על אחמד טיבי יש"ו החרא הזה

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
מכות בנמל
« להגיב #1 ב- : יוני 01, 2010, 13:06:52 »
חחחח ככה יעשה לשונאי-ישראל הנאצים O0
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
מכות בנמל
« להגיב #2 ב- : יוני 01, 2010, 19:39:55 »
זה טוב לשמוע שאיסלמונאצי מאלג'זירה רואה כוכבים ושאחמד טיבי חטף מוחטה (הוא נראה כמו מוחטה גם ככה). אבל... לא שווה להסתבך בשביל רגע משמח קצר שכזה.

מנותק רק ליברמן! חילופי שטחים!

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
מכות בנמל
« להגיב #3 ב- : יוני 01, 2010, 20:19:09 »
הגעתי למסקנה, שמהיום כל שמאלני צריך להסתובב עם נשק להגנה עצמית (וכנ"ל גם ערבים)... הציבור הישראלי הימני מתחיל להוות סכנה לדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון... אנשים שלוקחים את החוק לידיים ועוד צוחקים על כך. אולי יהודים כ"ך מתנהגים...
קוּם הִתְנַעֵרָה עַם חֵלֵכָה
עַם עֲבָדִים וּמְזֵי רָעָב
אֵש הנְקָמוֹת הַלַּב לִחֵכַה
לִקְרַאת אוֹיַב הִכּוֹן לַקְרָב.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
מכות בנמל
« להגיב #4 ב- : יוני 01, 2010, 20:28:50 »
הגעתי למסקנה, שמהיום כל שמאלני צריך להסתובב עם נשק להגנה עצמית (וכנ"ל גם ערבים)... הציבור הישראלי הימני מתחיל להוות סכנה לדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון... אנשים שלוקחים את החוק לידיים ועוד צוחקים על כך. אולי יהודים כ"ך מתנהגים...
ככלל אני מתנגד לאלימות רנדומלית כלפי ערבים. אם אתה מבין את הנקרא הנדון הוא שני מחבלים שצריכים לקבל כדור בראש לא סתם מוחטה.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
מכות בנמל
« להגיב #5 ב- : יוני 01, 2010, 22:17:06 »
אולי אתה לא מעודכן אבל ערבים כבר מסתובבים עם נשק, ואף משתמשים בו כבר נגד יהודים (היריות שלהם בחתונות זה לא בדיוק רובה קפצונים).
טוב לפחות לדעת שאתה תומך בהרג של יהודים ע"י ערבים.
עוד "יהודים" כמוך ואבדנו.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
מכות בנמל
« להגיב #6 ב- : יוני 01, 2010, 22:30:53 »
אולי אתה לא מעודכן אבל ערבים כבר מסתובבים עם נשק, ואף משתמשים בו כבר נגד יהודים (היריות שלהם בחתונות זה לא בדיוק רובה קפצונים).
טוב לפחות לדעת שאתה תומך בהרג של יהודים ע"י ערבים.
עוד "יהודים" כמוך ואבדנו.
לצערי אחי לא חסר יהודים כמוהו..
כל הכפרים הערבים טובעים בנשקים..בעיה לא קטנה! >:(

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מכות בנמל
« להגיב #7 ב- : יוני 01, 2010, 23:08:58 »
חברה אני רוצה להגיד לכם שבנמל אשדוד היו המון כתבים אתמול אבל העיפו אותי כי כל "הימניים" שם עשו בלאגנים וזה בסדר כי גם את השמאלנים השאירו ורק התקשורת הייתה שם,

היום חזרתי אחרי בית ספר (יום קצר) וגיליתי שכמה אנשים לקחו יום חופש בשביל להמשיך את מה שהיה אתמול (היום היו הרבה פחות כתבים, אל ג'זירה נשארו) ונתנו לאחד הכתבים שם אגרוף בעין והשני ברח כמה שעות מכמה אנשים שרדפו אחריו, אני במקרה ראיתי אותו ליד הבית ספר שלי ואמרתי לו "מןחמד איז א ברבריק פדופיל וירקתי לו פרצוףףףף זה היה חזקקקקקקקק אחר כך הוא עשה אחורה פנה לכיוון הנמל דרך נחל לכיש(מהכיוון הזה הוא הגיע)  עד לנמל שם כבר חיכו לו מכות אז הוא ברח, נתפס, קיבל מכות וברח שובב חחחחח בסוף שוב פעם סגרו את הנמל ורק לתקשורת היה מותר להיות חחחח

יש הפגנה באשדוד או משהו? אני בכיף משתתף, הבאתי 6 דגלים של ישראל לבית ספר בסוף לא הספקתי לתלות בנמל,

ולהזכירכם, 2 ילדים מהכיתה שלי ירקו על אחמד טיבי יש"ו החרא הזה

התנהגות אופיינית לתלמיד תיכון.
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מכות בנמל
« להגיב #8 ב- : יוני 02, 2010, 12:49:34 »
כן.....
לפחות לא נמושה כמוך......

ללא ספק לתת אגרוף לאיזה כתב ולברוח או איזה סמוחטה לח''כ ושוב לברוח זו שיא הגבורה האנושית.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מכות בנמל
« להגיב #9 ב- : יוני 02, 2010, 13:21:00 »
לא נתתי שום מכה זה מישהו אחר, ולא ברחתי רדפתי אחריו,  וירקתי לו בפרצוף,

יש בעיות?

ואף אחד לא ברח, אסרו עליינו להכנס אחרי "המהומות"

באמת? אתה רוצה להגיד לי שירקת על ח''כ, במקום עם מיליון שוטרים, ורק אסרו עליך לחזור, שאחמד טיבי יודע בדיוק שזה אתה? בואנה, שאחמד טיבי הזה פשוט פארש.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מכות בנמל
« להגיב #10 ב- : יוני 02, 2010, 17:18:35 »
האמת לא הסתבכנו, אחד הילדים ירק והשני אחריו (הם מעשנים אז הם רגילים לירוק) ואני צחקתי איתם "מה אתם יורקים בכנסת חח" וראיתי את טיבי עם מוחטה על הראש והוא ניגב אותה בשביל שלא תהיה לו פאדיחה והוא שלח איזה ערבי מכוער טיליםםםםם שיבדוק מי ירק, היה לו חושב בעיניים כשראה שכבה שלמה של כיתה י' לובשים מדים חחחח חזר ישר למטה,

אני הכי מהיר בכיתה שלי (שדרותי במקור) וזאת לא בעיה לעשות משהו "מסוכן" סתם חארות האל ג'זירה האלא, שיראו את הטווח בלבנון שבו נהרגו פי כמה וכמה וכמה וכמה אנשים מב"מרמרה"
טבח לא טווח.אגב ישר כוח! איזה מזל אין לי ערבים בבית הספר אחרת הם לא היו נשארים שם מרוב מה שהייתי עושה להם חח.ח.טוב אבל גם להצדיע לערבים במועל יד מהאוטובוס ביפו זה נהדר במיוחד שכשהם מתעצבנים ולא יכולים לעשות כלום עם זה. :P

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מכות בנמל
« להגיב #11 ב- : יוני 02, 2010, 18:10:41 »
אצלנו מצדיעים להם (לערבים)במועל אצבע שלישית חחח
גם אני.בעופרת יצוקה הייתה את ההפגנה היומית ביפו.כל יום הראיתי להם מול הפנים את האצבע השלישית.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מכות בנמל
« להגיב #12 ב- : יוני 02, 2010, 22:54:53 »
טבח לא טווח.אגב ישר כוח! איזה מזל אין לי ערבים בבית הספר אחרת הם לא היו נשארים שם מרוב מה שהייתי עושה להם חח.ח.טוב אבל גם להצדיע לערבים במועל יד מהאוטובוס ביפו זה נהדר במיוחד שכשהם מתעצבנים ולא יכולים לעשות כלום עם זה. :P

מר ירין הכהניסט, הנה הוכחה ניכרת שכלל הימין האמיתי מצדיע במועל יד בדיוק כמו שכלל אוהדי הפועל מצדיע במועל יד. תקדים לדיון הבא "הפועל אנטישמים".

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מכות בנמל
« להגיב #13 ב- : יוני 03, 2010, 07:46:48 »
מר ירין הכהניסט, הנה הוכחה ניכרת שכלל הימין האמיתי מצדיע במועל יד בדיוק כמו שכלל אוהדי הפועל מצדיע במועל יד. תקדים לדיון הבא "הפועל אנטישמים".
איפה ראיתה שכלל הימין האמיתי נהנה מזה? אני אמרתי שאני נהנה מזה וגליצור גם אמר שהוא נהנה מזה וזהו.וכן אני מקווה שהוא יקדים לדיון הבא של הפועל אנטישמים יש לי הרבה מה להגיד עליכם.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מכות בנמל
« להגיב #14 ב- : יוני 03, 2010, 09:07:49 »
איפה ראיתה שכלל הימין האמיתי נהנה מזה? אני אמרתי שאני נהנה מזה וגליצור גם אמר שהוא נהנה מזה וזהו.וכן אני מקווה שהוא יקדים לדיון הבא של הפועל אנטישמים יש לי הרבה מה להגיד עליכם.

בדיוק הנקודה...

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מכות בנמל
« להגיב #15 ב- : יוני 03, 2010, 09:11:20 »
בדיוק הנקודה...
תגיד לי אתה אידיוט או משהו? שני אנשים שכתבו שהם נהנים להצדיע במועל יד לערבים זה לא כול הפורום.בניגוד לאוהדי הפועל שכולם אוהדי היטלר והצדיעו במועל יד וצעקו שואה למכבי.צריך להפציץ את האיצטדיון שלכם (נדמה לי בלומפילד אבל אל תיתפסו אותי במילה) ולמחוק את אוהדי הפועל.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מכות בנמל
« להגיב #16 ב- : יוני 03, 2010, 09:24:41 »
תגיד לי אתה אידיוט או משהו? שני אנשים שכתבו שהם נהנים להצדיע במועל יד לערבים זה לא כול הפורום.בניגוד לאוהדי הפועל שכולם אוהדי היטלר והצדיעו במועל יד וצעקו שואה למכבי.צריך להפציץ את האיצטדיון שלכם (נדמה לי בלומפילד אבל אל תיתפסו אותי במילה) ולמחוק את אוהדי הפועל.

זהו שזה ממש לא כל אוהדי הפועל שהצדיעו במועל יד(ומה שמצחיק הוא שאתה מעביר את הביקורת על עצם ההצדעה במועל היד), ונוח לכם להכליל את כולם, אז למה שאני לא יכליל את כולכם על בסיס אותו טמטום.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
מכות בנמל
« להגיב #17 ב- : יוני 03, 2010, 09:25:35 »
זהו שזה ממש לא כל אוהדי הפועל שהצדיעו במועל יד(ומה שמצחיק הוא שאתה מעביר את הביקורת על עצם ההצדעה במועל היד), ונוח לכם להכליל את כולם, אז למה שאני לא יכליל את כולכם על בסיס אותו טמטום.

בכל זאת קיים שוני בין כמות הפעמים!

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מכות בנמל
« להגיב #18 ב- : יוני 03, 2010, 09:29:48 »

איזה מצחיק השנייה סיימתי לפתוח אשכול חדש שבו העליתי את כול הקישורים שמצאתי על כלי המזלג על ההתנהגות שלהם.הנה הלינק לאשכול:http://hayamin.org/forum/index.php/topic,27045.new.html
וכן יש הבדל בין להצדיע במועל יד לעבר ערבים ניאו נאצים על ידי מיעוט לבין הצדעה של יציע שלם במועל יד תוך קריאות שואה למכבי.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מכות בנמל
« להגיב #19 ב- : יוני 03, 2010, 09:39:35 »
בכל זאת קיים שוני בין כמות הפעמים!

ישנם 2 תמונות של אנשים בעלי שלטים וחולצות של אוהדי הפועל שמצדיעים במועל יד, 1 הם של אוהדי הפועל, השנייה היא לא.

ציטוט
איזה מצחיק השנייה סיימתי לפתוח אשכול חדש שבו העליתי את כול הקישורים שמצאתי על כלי המזלג על ההתנהגות שלהם.הנה הלינק לאשכול:http://hayamin.org/forum/index.php/topic,27045.new.html
וכן יש הבדל בין להצדיע במועל יד לעבר ערבים ניאו נאצים על ידי מיעוט לבין הצדעה של יציע שלם במועל יד תוך קריאות שואה למכבי.

יציע שלם לא הצדיעה במועל יד, יציע שלם צעק למכבי שואה כמו שיציע שלם צעק להפועל נאצים/מוות/חיזבאללה ושר שירים על אבותיהם של שחקיננו המנוחים.
כמו שעשרות אם לא מאות אוהדי בית''ר, שחלק הודו בדיונים כאן, שמחפשים ללכת מכות עם שאר הקבוצות, שדדו את אוהדי נתניה, כפר סבא, פ''ת, הפועל חיפה ועוד, שלא קשורים בשיט למעגל היריבות(לא שאוהדי מכבי, הפועל או חיפה זה עוד לגיטימי).
וזה לא עניין של מיעוט, זה עניין של אתה, אתה הצדעת במועל יד, אתה לא יכול להוריד ממך את המשמעות(להבדיל ממני והפועל). ירין הכהניסט יכול, כי הוא יכול לבחור לגנות את זה.
אתה לא, כי אתה זה שעשית את זה. ועכשיו אתה מבלבל לי שוב את המוח על "ההבדלים".

הידד הצביעות 

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מכות בנמל
« להגיב #20 ב- : יוני 03, 2010, 09:44:09 »
ישנם 2 תמונות של אנשים בעלי שלטים וחולצות של אוהדי הפועל שמצדיעים במועל יד, 1 הם של אוהדי הפועל, השנייה היא לא.

יציע שלם לא הצדיעה במועל יד, יציע שלם צעק למכבי שואה כמו שיציע שלם צעק להפועל נאצים/מוות/חיזבאללה ושר שירים על אבותיהם של שחקיננו המנוחים.
כמו שעשרות אם לא מאות אוהדי בית''ר, שחלק הודו בדיונים כאן, שמחפשים ללכת מכות עם שאר הקבוצות, שדדו את אוהדי נתניה, כפר סבא, פ''ת, הפועל חיפה ועוד, שלא קשורים בשיט למעגל היריבות(לא שאוהדי מכבי, הפועל או חיפה זה עוד לגיטימי).
וזה לא עניין של מיעוט, זה עניין של אתה, אתה הצדעת במועל יד, אתה לא יכול להוריד ממך את המשמעות(להבדיל ממני והפועל). ירין הכהניסט יכול, כי הוא יכול לבחור לגנות את זה.
אתה לא, כי אתה זה שעשית את זה. ועכשיו אתה מבלבל לי שוב את המוח על "ההבדלים".

הידד הצביעות 
נכון ואני גאה בכך שהצדעתי במועל יד לעבר ערבושים.ואני לא צעקתי שצריך לעשות שואה לאף אחד בניגוד לאוהדי הפועל.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מכות בנמל
« להגיב #21 ב- : יוני 03, 2010, 09:51:38 »
נכון ואני גאה בכך שהצדעתי במועל יד לעבר ערבושים.ואני לא צעקתי שצריך לעשות שואה לאף אחד בניגוד לאוהדי הפועל.

נכון רק הגדרת מי נחות בעיניך ומי לא.
וכתבת שצריך למחוק את אוהדי הפועל, אבל אם זה לא דרך גז וכן דרך הפצצות זה בפועל שונה...

והיטלר היה גאה בכל מי שמצדיע במועל יד. אחלה בחלה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מכות בנמל
« להגיב #22 ב- : יוני 03, 2010, 10:02:38 »
לא ידעתי שאצבע שלישית זה מועל יד

זה לא, ורק הדגשה זה הוא כתב לא אני(הבנתי את משחק המילים שלך).

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מכות בנמל
« להגיב #23 ב- : יוני 03, 2010, 11:02:11 »
מי דיבר עלייך?

וכן אמרת(רמזת)

זה היה בתגובה למשפט של בת ימי "נכון ואני גאה בכך שהצדעתי במועל יד לעבר ערבושים"

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מכות בנמל