כתב נושא: כשנעלה לשלטון, מה נעשה עם הנצרות בארץ?  (נקרא 14763 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק משה בן אליעזר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
למשל, מה נעשה עם הכנסיות בארץ?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כשנעלה לשלטון, מה נעשה עם הנצרות בארץ?
« להגיב #1 ב- : מאי 24, 2010, 21:14:07 »
דין הנצרות בארץ כדין האסלאם.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #2 ב- : מאי 24, 2010, 21:40:00 »
לא נראה לי שיש באמת צורך בהריסת כנסיות, כי אלו מביניהם שבאמת מכירים במדינת ישראל כמדינתו של העם היהודי ומוכן לתרום ולקחת חלק, מצידי מוזמנים להישאר כאן לאחר מבחן נאמנות נוקשה, אבל נפנה גם כלפיהם את הפיצויים תמורת עזיבתם לצמיתות, כי אסור לשכוח שהנוצרים בארץ ברובם ערבים שחלקם מזוהים לחלוטין עם הלאומיות הערבית ויש להתייחס אליהם בהתאם.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #3 ב- : מאי 24, 2010, 22:48:56 »
אני חושב שאסור להיות בארץ ישראל שום מבנה דת חוץ מבתי כנסת (וכמובן מבני דת יהודיים), אבל אם יהיו פה נוצרים נאמנים למדינת ישראל כמדינה יהודית צריך לאפשר להם לקיים את פולחנם.
לפי דעתי יש להשאיר כנסיות בודדות בלבד שיהיו באזורים בעלי ריכוז גבוה של נוצרים (לדוגמא: לאזור חיפה והצפון להשאיר כנסייה אחת בנצרת ועוד אחת במקום שיש הרבה נוצרים).
בהתחשב בעובדה שבכנסיות לא מתפללים כל יום (חוץ מבימי ראשון וחגים) לא צריכים להיות הרבה כנסיות בארץ, ובוודאי לא בירושלים (אפילו אם יהיו בה נוצרים) כי ירושלים צריכה להיות נקייה מכל עבודה זרה שהיא.
כל מה שהזכרתי הוא בתנאי שיישארו כאן נוצרים שיהיו נאמנים (אם לא יהיו, יש להרוס את כל המבנים שהם לא יהודיים).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : מאי 24, 2010, 22:52:58 »
בכל אופן, ההלכה ברורה.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #5 ב- : מאי 24, 2010, 22:54:58 »
אתם מזכירים לי מאוד את הטליבאן שבזמנו השמידו פסלים של בודהא באפגניסטן.
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : מאי 24, 2010, 22:55:11 »
אתם מזכירים לי מאוד את הטליבאן שבזמנו השמידו פסלים של בודהא באפגניסטן.

ואתה מזכיר לי את היטלר, אז מה?

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #7 ב- : מאי 24, 2010, 23:45:00 »
הונלוהוהו זה בכלל לא אותו הדבר מכיוון שהשאיפה של האיסלאם היא גלובאלית הם רוצים להשליט את דת הדמים שלהם בכח ואילו אנו רק רוצים את ארצנו הקטנטונת....
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : מאי 25, 2010, 00:33:06 »
הונלוהוהו זה בכלל לא אותו הדבר מכיוון שהשאיפה של האיסלאם היא גלובאלית הם רוצים להשליט את דת הדמים שלהם בכח ואילו אנו רק רוצים את ארצנו הקטנטונת....

זה בדיוק אותו דבר כי בשני המקרים זה מחיקת תרבות שלמה מעל פני האדמה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #9 ב- : מאי 25, 2010, 00:36:07 »

ההבדל הוא בין האמת התורנית לשקר הפגאני של הבודהיזם. אתה לא שונה מאנטישמים שאתה עושה השוואה כזאת.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #10 ב- : מאי 25, 2010, 00:39:17 »
ההבדל הוא בין האמת התורנית לשקר הפגאני של הבודהיזם. אתה לא שונה מאנטישמים שאתה עושה השוואה כזאת.

מה אני אגיד לך, רון, יש אנשים שאוהבים תרבות, גם אם זו תרבות זרה. אפילו היטלר בזמנו כשהוא תכנן למחות את כל היהודים מעל פני תבל הוא תכנן להשאיר כמה מוזיאונים ובתי כנסת בשביל שתהיה עדות לתרבות שתוכננה להיעלם.

מנותק רק ליברמן! חילופי שטחים!

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : מאי 25, 2010, 00:42:36 »
אתם שונאי העולם זה מה שאתם. כל האמונה שלכם מתרכזת בלשלול אמונתם של אחרים וזכותם לחיות ולהתקיים בצורה שווה לצד היהודים ושאר דתות העולם. אתם פושעים כנגד האנושות והמטרה האמיתית של העולם הזה. האדמה לא שייכת לאף אחד, האדמה קיימת זה מה שהיא וזה שבמקרה יש פה יהודים לא אומר שהיא שלהם. רכוש זה רכוש פרטי, אין רכוש ששייך לדת מסויימת פרט למבנים דתיים. מה הרעיון הבא שלכם? אולי כשתהיו בשלטון כל יהודי יהיה חייב בחבישת כיפה ובלבוש ציציות? אולי גם חוק נוסף: כל יהודי חייב לשרוף פעם אחת בחייו עותק אחד של הקוראן ועותק אחד של הברית החדשה?

אם זו יהדות - שתרחק ממני כמו מאש, ואם לא, אני אתרחק ממנה.
קוּם הִתְנַעֵרָה עַם חֵלֵכָה
עַם עֲבָדִים וּמְזֵי רָעָב
אֵש הנְקָמוֹת הַלַּב לִחֵכַה
לִקְרַאת אוֹיַב הִכּוֹן לַקְרָב.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #12 ב- : מאי 25, 2010, 02:16:29 »
לא נכון.
מדובר במחיקת הנצרות והאיסלאם (ושאר דתות פגאניות) רק משטח ארץ ישראל.
מה שקורה בארצות אחרות לא ממש מעניין אותי (מצידי שיקימו מליון מסגדים וכנסיות באסיה. אירופה, ובכל מקום חוץ מארץ ישראל).
ואם יש כאלה שכ"כ מתחברים לתרבויות הללו, אז הם מוזמנים להגר למקומות שבהם ה"תרבויות" הללו שולטות. 

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : מאי 25, 2010, 02:28:31 »
אתם שונאי העולם זה מה שאתם. כל האמונה שלכם מתרכזת בלשלול אמונתם של אחרים וזכותם לחיות ולהתקיים בצורה שווה לצד היהודים ושאר דתות העולם. אתם פושעים כנגד האנושות והמטרה האמיתית של העולם הזה. האדמה לא שייכת לאף אחד, האדמה קיימת זה מה שהיא וזה שבמקרה יש פה יהודים לא אומר שהיא שלהם. רכוש זה רכוש פרטי, אין רכוש ששייך לדת מסויימת פרט למבנים דתיים. מה הרעיון הבא שלכם? אולי כשתהיו בשלטון כל יהודי יהיה חייב בחבישת כיפה ובלבוש ציציות? אולי גם חוק נוסף: כל יהודי חייב לשרוף פעם אחת בחייו עותק אחד של הקוראן ועותק אחד של הברית החדשה?

אם זו יהדות - שתרחק ממני כמו מאש, ואם לא, אני אתרחק ממנה.
היהדות, כלומר התורה, לא שוללת זכות של אף גוי להאמין בדתו.
היא רק שוללת את זכותו לקיים את אותה עבודה זרה בשטח ארץ ישראל.
בניגוד לנוצרים, שבמשך מאות שנים כבשו ודיכאו עמים רבים כדי לנצר את כל העולם. ובניגוד לאיסלאם, שממש בימינו שלנו עושה את אותו דבר (רק לא צבאית, אלא ע"י הגירה והתרבות).
אין שום כלל בתורה שאומר שצריך לגייר כל גוי על פני האדמה (להיפך. היהדות מערימה קשיים על גוי שרוצה להתגייר). היהדות היא לא דת מסיונרית.
ליהדות אין כלל שאיפות להמיר את דתם של כל בני העולם, אלא רק שיקיימו את פולחנם במדינות מוצאם (כולנו יודעים מאיפה הגיעו המוסלמים לכאן).
זה הכל. ואם ישנם יהודים שכ"כ סולדים מיהדותם וכ"כ מעריצים את אותן עבודות זרות יש פתרון לזה (המרת דת). אף אחד לא כופה עליך להישאר יהודי, אבל כדי להיות יהודי יש לחיות עפ"י כללי מוסר מסוימים ולא לקיים רק את מה שנוח (תאר לך מה היה מתרחש במדינה אם כל אזרח היה מקיים רק את החוקים שמוצאים חן בעיניו).

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #14 ב- : מאי 25, 2010, 02:32:45 »
לא נכון.
מה שקורה בארצות אחרות לא ממש מעניין אותי (מצידי שיקימו מליון מסגדים וכנסיות באסיה. אירופה, ובכל מקום חוץ מארץ ישראל).
ואם יש כאלה שכ"כ מתחברים לתרבויות הללו, אז הם מוזמנים להגר למקומות שבהם ה"תרבויות" הללו שולטות. 

אולי אותך אישית זה לא מעניין אבל יש אנשים שקשה להם לשבת בחיבוק ידיים כשהם רואים לנגד עיניהם תרבויות נהרסות, לא משנה אם זה בישראל או בניו זילנד או באזרבייג'ן. בזמנו כשמשטר הטליבאן באפגניסטן הרס את הפסלים של בודהא, גורמים שונים מהעולם כולו ניסו להניא אותם מלעשות את זה, אך לשווא.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #15 ב- : מאי 25, 2010, 03:47:19 »
בס"ד

אולי אותך אישית זה לא מעניין אבל יש אנשים שקשה להם לשבת בחיבוק ידיים כשהם רואים לנגד עיניהם תרבויות נהרסות, לא משנה אם זה בישראל או בניו זילנד או באזרבייג'ן. בזמנו כשמשטר הטליבאן באפגניסטן הרס את הפסלים של בודהא, גורמים שונים מהעולם כולו ניסו להניא אותם מלעשות את זה, אך לשווא.

איך אנחנו בדיוק הורסים תרבות?נכון,אנחנו רוצים להעיף אותה מהארץ,כי אחרת הם יעיפו אותנו מפה.אבל יש להם מלא מדינות ערביות ואנחנו לא נדחפים לשם,כי זה לא מעניין אותנו מה קורה שם,אבל פה זה הארץ השלנו אז שלא יהיו פה.יש לנו מדינה יהודית אחת ואנחנו רוצים פה רוב יהודי.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #16 ב- : מאי 25, 2010, 06:33:02 »
בס"ד

איך אנחנו בדיוק הורסים תרבות?נכון,אנחנו רוצים להעיף אותה מהארץ,כי אחרת הם יעיפו אותנו מפה.אבל יש להם מלא מדינות ערביות ואנחנו לא נדחפים לשם,כי זה לא מעניין אותנו מה קורה שם,אבל פה זה הארץ השלנו אז שלא יהיו פה.יש לנו מדינה יהודית אחת ואנחנו רוצים פה רוב יהודי.

אפשר לשמור על רוב יהודי גם בלי להרוס כנסיות ומסגדים. הריסה שיטתית של כל הכנסיות והמסגדים זה ג'נוסייד תרבותי לכל דבר. ההגדרה של ג'נוסייד היא מחיקה חלקית או כוללת של עם מסוים או תרבות מסוימת.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #17 ב- : מאי 25, 2010, 06:41:05 »
אם ההלכה כל כך ברורה מדוע אני לא מכיר אף רב שאומר שצריך להרוס כנסיות ? אני לא זוכר אף רב שמתבטא כך ואפילו עם יש, אז 99% אחוז מהרבנים יגידו ההיפך. למה להיות חמור טיפש קופץ בראש ?

מנותק DANIEL321

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אם תעזוב את הדאגה היא תשכח אותך
« להגיב #18 ב- : מאי 25, 2010, 07:00:12 »
דין הנצרות בארץ כדין האסלאם.

אתה טועה יש במדינת ישראל כל מיני כתות\דתות של נצורים והם לא מתנגדים לשלטון יהודי, מה שכן צריך לפנות את הערבים הנוצרים, שהם אותו חרא.
*בלוג חובה כניסה:    blog.tapuz.co.il/Israel11

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #19 ב- : מאי 25, 2010, 08:27:37 »
יותר נכון לשאול "אם נעלה לשלטון,מה נעשה עם הנצרות בארץ"..
בכל אופן אני לא נגד להרוס מסגדים כי מוסלמים גם ככה צריך להעיף אבל כנסיות אין טעם,אין לנו ממש בעיה אם הנוצרים(אולי עם הנוצרים הערבים..)יש לתת להם חופש דת.
אל תצביע תשפיע

מנותק דן בן נח

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #20 ב- : מאי 25, 2010, 10:35:10 »
אני חשבתי שבמדינה תורנית, יש להסיר את כל האלילים מהארץ.  זה לא כולל הנוצרות?  יש הבדל בין הלכה כלפי נוצרים ובין הלכה כלפי בני נח?  אם לא, מה הצורך להיות בן נח?

מנותק valeric

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #21 ב- : מאי 25, 2010, 11:08:36 »
לא נכון.
נתחיל בזה שאתם לא תשלטו במדינת ישראל לעולם החברה שלנו לא גזענית כמוכם ולא מקצינה כמוכם וטוב שכך.
שנית,
הרעיון הכהניסטי שלכם מתחיל בשליטה על ארץ ישראל ולהעיף את כל הדתות אם יש צורך להרוג (מזכיר קצת אירועים שעשו לנו, לא?), אח"כ לא יהיה קשה להוציא כמה פסוקים מהתורה ולהתחיל לכבוש.
אם כהניסטים כמוכם יהיו בכלל בתפקיד שר כל העולם ינתק את הקשר איתנו ונחיה כאן הרבה הרבה יותר גרוע מצפון קוריאה.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #22 ב- : מאי 25, 2010, 12:09:46 »
אני חשבתי שבמדינה תורנית, יש להסיר את כל האלילים מהארץ.  זה לא כולל הנוצרות?  יש הבדל בין הלכה כלפי נוצרים ובין הלכה כלפי בני נח?  אם לא, מה הצורך להיות בן נח?
לדעתי יש איסורים חמורים על יהודים שלא לעבוד עבורה זרה אפילו למראית עיין. אבל עד כמה שאני מבין, אין ציווי קטגורי להשמיד כנסיות ומקדשים של דתות זרות, פרט לשבע עממים שנצטווינו לרשת אותם (דברים יב 3-4):
"אַבֵּד תְּאַבְּדוּן אֶת כָּל הַמְּקֹמוֹת אֲשֶׁר עָבְדוּ שָׁם הַגּוֹיִם אֲשֶׁר אַתֶּם יֹרְשִׁים אֹתָם אֶת אֱלֹהֵיהֶם עַל הֶהָרִים הָרָמִים וְעַל הַגְּבָעוֹת וְתַחַת כָּל עֵץ רַעֲנָן: וְנִתַּצְתֶּם אֶת מִזְבְּחֹתָם וְשִׁבַּרְתֶּם אֶת מַצֵּבֹתָם וַאֲשֵׁרֵיהֶם תִּשְׂרְפוּן בָּאֵשׁ וּפְסִילֵי אֱלֹהֵיהֶם תְּגַדֵּעוּן וְאִבַּדְתֶּם אֶת שְׁמָם מִן הַמָּקוֹם הַהוּא:"

בכל מקרה זה לא עוזר בכלום שכל דרדק ייצא בהכרזות כאלה בפני הגויים. ההשפעה של הכרזות כאלה היא של התגרות שווא בגויים בלי שהיא מקדמת במאום את טיהור הארץ משיקוצים.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #23 ב- : מאי 25, 2010, 12:53:47 »
האמת שאני בדעה להשאיר את הנוצרים הלבנים בארץ ולתמוך בהם כלכלית ולהעלות אותם לארץ.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #24 ב- : מאי 25, 2010, 13:09:39 »
האמת שאני בדעה להשאיר את הנוצרים הלבנים בארץ ולתמוך בהם כלכלית ולהעלות אותם לארץ.

מה זה אמור להביע? סוג של לאומניות לבנה של הקו קלוקס קלאן?