כתב נושא: כשנעלה לשלטון, מה נעשה עם הנצרות בארץ?  (נקרא 14833 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
כשנעלה לשלטון, מה נעשה עם הנצרות בארץ?
« להגיב #25 ב- : מאי 25, 2010, 13:13:22 »
מה זה אמור להביע? סוג של לאומניות לבנה של הקו קלוקס קלאן?
לא,לאומיות לבנה רגילה.אבל כן אני תומך בכל הלבנים באשר הם.ואם הם נרדפים כמו בדרום אפריקה אני בדיעה שצריך לתת להם מקלט מדיני בארץ.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #26 ב- : מאי 25, 2010, 13:20:11 »
לא,לאומיות לבנה רגילה.אבל כן אני תומך בכל הלבנים באשר הם.ואם הם נרדפים כמו בדרום אפריקה אני בדיעה שצריך לתת להם מקלט מדיני בארץ.

מה בדיוק מניע אותך לתמוך בכל הלבנים באשר הם? ולמה שניתן להם מקלט בארץ? סוג של תחושת עליונות גזעית אני מניח?

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #27 ב- : מאי 25, 2010, 13:48:09 »
אולי אותך אישית זה לא מעניין אבל יש אנשים שקשה להם לשבת בחיבוק ידיים כשהם רואים לנגד עיניהם תרבויות נהרסות, לא משנה אם זה בישראל או בניו זילנד או באזרבייג'ן. בזמנו כשמשטר הטליבאן באפגניסטן הרס את הפסלים של בודהא, גורמים שונים מהעולם כולו ניסו להניא אותם מלעשות את זה, אך לשווא.
מוזר שהזכרת את האיסלאם ואת מעלליו באפגניסטן.
אבל למה אתה לא מזכיר את מסגד אל-אקצא שעומד בדיוק במקום שבו עמד בית המקדש היהודי.
מעניין אותך יותר פסלים של בודהא מאשר העם שלך?
האיסלאם בונה בכל מקום שבו הוא שולט מסגדים על מבני דת קדומים (אבל שוב, יש לי דאגה למה שקורה בארץ ולא מה שקורה מחוצה לה).
ובקשר לג'נוסייד התרבותי שהזכרת - בינתיים הג'נוסייד התרבותי שמתרחש בארץ הוא של התרבות היהודית. הווקף המוסלמי חופר כל יום בצורה ברוטלית בהר הבית ומעלים ראיות ארכיאולוגיות לקיומו של בית המקדש. למה אני לא שומע אותך יוצא נגד זה? (בטח גם תגיד לי שמעולם לא היה בית מקדש והמסגדים האלה קיימים כבר 4000 שנה).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #28 ב- : מאי 25, 2010, 13:48:33 »
מה בדיוק מניע אותך לתמוך בכל הלבנים באשר הם? ולמה שניתן להם מקלט בארץ? סוג של תחושת עליונות גזעית אני מניח?
לא אלא תחושת שייכות גזעית בריאה.וחוץ זה זו חובתינו המוסרית לתת מקלט ללבנים הנרדפים.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #29 ב- : מאי 25, 2010, 13:51:29 »
לא אלא תחושת שייכות גזעית בריאה.וחוץ זה זו חובתינו המוסרית לתת מקלט ללבנים הנרדפים.

זה לא נראה לי "בריא" במיוחד. אם ככה אז גם חובתנו המוסרית לתת מקלט ללבנים שורפי צלבים למיניהם.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #30 ב- : מאי 25, 2010, 13:57:44 »
זה לא נראה לי "בריא" במיוחד. אם ככה אז גם חובתנו המוסרית לתת מקלט ללבנים שורפי צלבים למיניהם.
איין לי בעיה לתת מקלט לכל האחים הלבנים שלנו.הם עדיפים על כמה מגזרים שכבר קיימים במדינה...

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #31 ב- : מאי 25, 2010, 14:04:52 »
נתחיל בזה שאתם לא תשלטו במדינת ישראל לעולם החברה שלנו לא גזענית כמוכם ולא מקצינה כמוכם וטוב שכך.
שנית,
הרעיון הכהניסטי שלכם מתחיל בשליטה על ארץ ישראל ולהעיף את כל הדתות אם יש צורך להרוג (מזכיר קצת אירועים שעשו לנו, לא?), אח"כ לא יהיה קשה להוציא כמה פסוקים מהתורה ולהתחיל לכבוש.
אם כהניסטים כמוכם יהיו בכלל בתפקיד שר כל העולם ינתק את הקשר איתנו ונחיה כאן הרבה הרבה יותר גרוע מצפון קוריאה.
אני לא יודע מה הרעיון הכהניסטי אומר במקרים אלו. אני לא כהניסט קלאסי, ואני לא יודע אם הכהניסטים יהיו אי פעם בשלטון אבל אין לי ספק שבעתיד נצטרך שינוי דרסטי במדיניות הפנים שלנו אם אנחנו רוצים לשרוד כאן כיהודים (אולי לך לא תהיה בעיה להתנצר או להתאסלם אבל אני ורוב היהודים בארץ ממש לא מעוניינים להיות עובדי אלילים).
אני לא גזען ואין לי שום רצון להרוג ולכבוש אף אחד (אני לא כתבתי באף תגובה שלי שיש להרוג מישהו).
כשאנשים כותבים מילים יפות של סובלנות ודו קיום כמוך וכמו הונלוהוהו אני חושב לעצמי איפה היו אותם אנשים בצד השני? בגירוש ספרד, הפרעות ברוסיה, בשואה, ובשאר האסונות שפקדו את היהודים באירופה? אתם שוכחים שאת כל זה חוללו הנוצרים בשם הדת? (נכון שהיו ביניהם כאלה שעזרו ליהודים אך הם היו מיעוט ממש זניח. הרוב תמכו בהרג יהודים).
הנוצרים לא פחות גרועים מהמוסלמים (לדעתי אף יותר גרועים).
אתה לא תראה מסעות של יהודים מסיונרים ברחבי העולם כדי לגייר את כל העולם, אבל לעומת זאת יש קבוצות גדולות של מסיונרים נוצרים שמנסים כל יום (ולצערי גם מצליחים בחלק מהמקרים) להמיר יהודים מדתם, והם קוראים לעצמם "יהודים" משיחיים.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #32 ב- : מאי 25, 2010, 14:08:11 »
איין לי בעיה לתת מקלט לכל האחים הלבנים שלנו.הם עדיפים על כמה מגזרים שכבר קיימים במדינה...

הם לא האחים שלנו, וגם אם הם עדיפים על שאר המגזרים זה לא תירוץ כדי לתת לשורפי צלבים לבנים להציף את הארץ.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #33 ב- : מאי 25, 2010, 14:11:30 »
הם לא האחים שלנו, וגם אם הם עדיפים על שאר המגזרים זה לא תירוץ כדי לתת לשורפי צלבים לבנים להציף את הארץ.
לא כולם הם קקק.רובם הם אנשים טובים ומצויינים ואני אישית מעריך אותם הרה יותר מהערבושים והכושונים שמציפים אותנו לאחרונה.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #34 ב- : מאי 25, 2010, 14:15:08 »
לא כולם הם קקק.רובם הם אנשים טובים ומצויינים ואני אישית מעריך אותם הרה יותר מהערבושים והכושונים שמציפים אותנו לאחרונה.

תגיד, אתה בטוח שאתה לא פרובוקטור מהמחלקה היהודית בשב"כ שרוצה להפליל אותנו בתור "נאו פאשיסטים"?

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #35 ב- : מאי 25, 2010, 14:17:23 »
תגיד, אתה בטוח שאתה לא פרובוקטור מהמחלקה היהודית בשב"כ שרוצה להפליל אותנו בתור "נאו פאשיסטים"?
אהי בטוח לגמרי,אהי ניאו פאשיסט גאה בעצמי.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #36 ב- : מאי 25, 2010, 14:20:55 »
אהי בטוח לגמרי,אהי ניאו פאשיסט גאה בעצמי.

אם ככה, אז אישרת את מה שאמרתי..

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #37 ב- : מאי 25, 2010, 14:21:51 »
בת ימי, סתם בשביל השכלה מה זה אצלך "אדם לבן"? הכוונה לאדם בעל מראה אירופאי קלאסי? יהודים ממוצא מזרחי לא נחשבים על פי רוב ללבנים, אז מי יותר קרוב אליך נוצרים לבנים או יהודים מזרחיים? אתה צריך לפרט קצת על תורת הגזע שלך, שנבין מי נחשב לנחות ומי עליון...

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #38 ב- : מאי 25, 2010, 14:23:41 »
בת ימי, סתם בשביל השכלה מה זה אצלך "אדם לבן"? הכוונה לאדם בעל מראה אירופאי קלאסי? יהודים ממוצא מזרחי לא נחשבים על פי רוב ללבנים, אז מי יותר קרוב אליך נוצרים לבנים או יהודים מזרחיים? אתה צריך לפרט קצת על תורת הגזע שלך, שנבין מי נחשב לנחות ומי עליון...
אדם לבן אצלי זה כל אדם ממוצא אירופאי צפון אפריקאי או מזרח תיכוני שלא מאמין באיסלאם ואינו ערבי.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #39 ב- : מאי 25, 2010, 14:28:01 »
אדם לבן אצלי זה כל אדם ממוצא אירופאי צפון אפריקאי או מזרח תיכוני שלא מאמין באיסלאם ואינו ערבי.

ללא ספק ההגדרה הכי משונה שנכתבה אי פעם למונח, ההגדרה הזו לא קיימת בשום מקום אלא היא המצאה שלך, אל תתפלא אם אנשים לא מבינים על מה אתה מדבר.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #40 ב- : מאי 25, 2010, 14:57:29 »
בת ימי, כהרגלך, אתה מדרדר את הרמה של הדיון ומסיט אותו מהעניין. ה"תורה" שלך לא שייכת לכאן ותפסיק להפיץ אותה בכל מקום.

מנותק valeric

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #41 ב- : מאי 25, 2010, 15:46:18 »
אני לא יודע מה הרעיון הכהניסטי אומר במקרים אלו. אני לא כהניסט קלאסי, ואני לא יודע אם הכהניסטים יהיו אי פעם בשלטון אבל אין לי ספק שבעתיד נצטרך שינוי דרסטי במדיניות הפנים שלנו אם אנחנו רוצים לשרוד כאן כיהודים (אולי לך לא תהיה בעיה להתנצר או להתאסלם אבל אני ורוב היהודים בארץ ממש לא מעוניינים להיות עובדי אלילים).
אני לא גזען ואין לי שום רצון להרוג ולכבוש אף אחד (אני לא כתבתי באף תגובה שלי שיש להרוג מישהו).
כשאנשים כותבים מילים יפות של סובלנות ודו קיום כמוך וכמו הונלוהוהו אני חושב לעצמי איפה היו אותם אנשים בצד השני? בגירוש ספרד, הפרעות ברוסיה, בשואה, ובשאר האסונות שפקדו את היהודים באירופה? אתם שוכחים שאת כל זה חוללו הנוצרים בשם הדת? (נכון שהיו ביניהם כאלה שעזרו ליהודים אך הם היו מיעוט ממש זניח. הרוב תמכו בהרג יהודים).
הנוצרים לא פחות גרועים מהמוסלמים (לדעתי אף יותר גרועים).
אתה לא תראה מסעות של יהודים מסיונרים ברחבי העולם כדי לגייר את כל העולם, אבל לעומת זאת יש קבוצות גדולות של מסיונרים נוצרים שמנסים כל יום (ולצערי גם מצליחים בחלק מהמקרים) להמיר יהודים מדתם, והם קוראים לעצמם "יהודים" משיחיים.
קודם כל היום הנצרות אינה כופה בכוח את הנצרות על אנשים, יהודים שבוחרים להיתנצר זה מרצונם.
האסלאם הרדיקלי מנסה בכוח לאסלאם את העולם גם באמצעות תעמולה גם בכוח גם בהריסה של בתי דת של דתות אחרות וגם באמצעות התרבות והתפשטות (מה שאנחנו עדים אליו באירופה ובכל העולם). שנית, יהדותי חשובה לי מאוד אני בעד השם "מדינת העם היהודי" אני מחובר לרגש הציוני שלי כמו כן היהודי למרות שאני חילוני לחלוטין אני מאמין שאת היהדות שלי אפשר לבטא בדרכים אחרות.
מה שהיה בעבר לעם היהודי היה אסון ומזעזע וכן אסור לנו לתת לדבר כזה לקרות שוב למרות שלצערנו עד היום יש כל שנה כ 300 תקיפות ליהודים ברחבי העולם כאשר בטופ הרשימה נמצאים רוסיה וארה"ב. אבל תן לי להסביר לך משהו, הנוצרים לא קמו בוקר אחד ואמרו בואו נהרוג את היהודים כי זה אשמתם, בחברות פרימיטיביות (שכמובן בעבר כולם היו) היה קל מאוד להסית נגד מיעוטים במדינות שונות ומובן הכי קל על היהודים מכיוון שהם מיעוט פופולארי וידוע בחלק מהתקופות הוא מחזיק בעמדות מפתח אז הכי קל. אני אצטט שיר נפוץ בתקופת רפובליקת ויימאר בגרמניה בשיא התעמולות של הנאצים "תאשימו את היהודים כי טוב, תאשימו את היהודים כי זה קל, תאשימו את היהודים כי זה נחוץ, תאשימו את היהודים כי זה אפשרי" שרו את זה בקלילות יתר וכמובן האנשים ששרו לא היו נאצים אלא אזרחים מהשורה שראו את זה כבדיחה בסה"כ ולא לקחו ברצינות בידיוק כמו אלה בארץ ולא חסר כאלה פה שצועקים "מוות לערבי". אחרי מה שקרה לנו לאורך ההיסטוריה אנחנו צריכים לדעת שלא יעזור כלום אם ננסה לפגוע בדתות אחרות או בעדות אחרות ולא יעזור אם נטבח או נגרש כי זה לא טיבו של העם היהודי זה שהרגיש זאת על בשרו. אני בעד אגרסיביות לטרוריסטים במדינה ולכל אלה שמדכאים את קיומה וצביונה אבל אני לא בעד הרג שיטתי של אזרחים שבסה"כ לא עשו כלום. ואם יש משהו שאנחנו צריכים לזכור זה שאנחנו במקרה נולדנו פה בזמן הזה לדת הזו ולמשפחה שלנו, מה היה קורה אם בעצם אתה היית נולד כערבי, היית רוצה שאיזה חבורה של אנשים הייתה מאיימת להרוג ואתך הרי בסה"כ לא עשית כלום...
דווקא בגלל שאנחנו יהודים צריך להגן על עצמנו אבל באותו הזמן לכבד מי שגר כאן.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #42 ב- : מאי 25, 2010, 16:15:06 »
קודם כל היום הנצרות אינה כופה בכוח את הנצרות על אנשים, יהודים שבוחרים להיתנצר זה מרצונם.
האסלאם הרדיקלי מנסה בכוח לאסלאם את העולם גם באמצעות תעמולה גם בכוח גם בהריסה של בתי דת של דתות אחרות וגם באמצעות התרבות והתפשטות (מה שאנחנו עדים אליו באירופה ובכל העולם). שנית, יהדותי חשובה לי מאוד אני בעד השם "מדינת העם היהודי" אני מחובר לרגש הציוני שלי כמו כן היהודי למרות שאני חילוני לחלוטין אני מאמין שאת היהדות שלי אפשר לבטא בדרכים אחרות.
מה שהיה בעבר לעם היהודי היה אסון ומזעזע וכן אסור לנו לתת לדבר כזה לקרות שוב למרות שלצערנו עד היום יש כל שנה כ 300 תקיפות ליהודים ברחבי העולם כאשר בטופ הרשימה נמצאים רוסיה וארה"ב. אבל תן לי להסביר לך משהו, הנוצרים לא קמו בוקר אחד ואמרו בואו נהרוג את היהודים כי זה אשמתם, בחברות פרימיטיביות (שכמובן בעבר כולם היו) היה קל מאוד להסית נגד מיעוטים במדינות שונות ומובן הכי קל על היהודים מכיוון שהם מיעוט פופולארי וידוע בחלק מהתקופות הוא מחזיק בעמדות מפתח אז הכי קל. אני אצטט שיר נפוץ בתקופת רפובליקת ויימאר בגרמניה בשיא התעמולות של הנאצים "תאשימו את היהודים כי טוב, תאשימו את היהודים כי זה קל, תאשימו את היהודים כי זה נחוץ, תאשימו את היהודים כי זה אפשרי" שרו את זה בקלילות יתר וכמובן האנשים ששרו לא היו נאצים אלא אזרחים מהשורה שראו את זה כבדיחה בסה"כ ולא לקחו ברצינות בידיוק כמו אלה בארץ ולא חסר כאלה פה שצועקים "מוות לערבי". אחרי מה שקרה לנו לאורך ההיסטוריה אנחנו צריכים לדעת שלא יעזור כלום אם ננסה לפגוע בדתות אחרות או בעדות אחרות ולא יעזור אם נטבח או נגרש כי זה לא טיבו של העם היהודי זה שהרגיש זאת על בשרו. אני בעד אגרסיביות לטרוריסטים במדינה ולכל אלה שמדכאים את קיומה וצביונה אבל אני לא בעד הרג שיטתי של אזרחים שבסה"כ לא עשו כלום. ואם יש משהו שאנחנו צריכים לזכור זה שאנחנו במקרה נולדנו פה בזמן הזה לדת הזו ולמשפחה שלנו, מה היה קורה אם בעצם אתה היית נולד כערבי, היית רוצה שאיזה חבורה של אנשים הייתה מאיימת להרוג ואתך הרי בסה"כ לא עשית כלום...
דווקא בגלל שאנחנו יהודים צריך להגן על עצמנו אבל באותו הזמן לכבד מי שגר כאן.
קודם כל, לא אמרתי שהנצרות כופה את עצמה בכוח. אלא המשיחיים בארץ (בעזרת תרומות גדולות מאד מחו"ל) מנסים לשכנע יהודים להמיר את דתם (לא בכפייה, למרות שהם די מציקים).
אגב, נתקלתי בכמה סיפורים ש"המשיחיים" עזרו כלכלית למשפחות יהודיות במצוקה ובתמורה ביקשו שאותם משפחות ישלחו את ילדיהם לקייטנות וחוגים נוצריים.
דבר שני, אם אתה חושב שבעבר הסיבה העיקרית לרדיפת היהודים הייתה שהם היו בעמדות מפתח אז אתה תמים.
הסיבה העיקרית הייתה אמונתם ביהדות. כלומר: היהודי כופר במשיחותו של ישוע ולכן הוא חוטא ויש לנצר אותו בכח ואם יסרב אז להרגו (בשואה הרי שרפו חסידויות שלמות והם לא היו בעמדות מפתח).
כמו שאני בתור יהודי ממש לא מעוניין להקים ישיבות ובתי כנסת על אדמת אירופה או אמריקה (פשוט מאד כי זאת לא אדמתי), כך אני חושב שארץ ישראל היא לא ארצם של המוסלמים והנוצרים והם צריכים לשוב (לא לגרש, אלא להשיב) לארץ אבותיהם.
התורה אינה מעוניינת בייהוד העולם אלא רק שבארץ ישראל לא יהיו במות לעבודה זרה. שאר העולם אינו מעניין אותי (מצידי שיקימו באדמתם מקדשים לסגוד למי שבא להם).
אם ישנם אנשים שכ"כ אוהבים את מראה המסגדים והכנסיות, אז שיעשו טיולים באירופה (ברוך ה' שם לא חסר).
אף אחד לא דיבר על להחריב תרבות זו או אחרת (תאמין לי שהתרבויות הללו לא צריכות את המסגדים והכנסיות בארץ כדי להמשיך להתקיים).

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #43 ב- : מאי 25, 2010, 16:31:30 »
ציטוט
כמו שאני בתור יהודי ממש לא מעוניין להקים ישיבות ובתי כנסת על אדמת אירופה או אמריקה (פשוט מאד כי זאת לא אדמתי), כך אני חושב שארץ ישראל היא לא ארצם של המוסלמים והנוצרים והם צריכים לשוב (לא לגרש, אלא להשיב) לארץ אבותיהם.

אולי אתה לא מעוניין אבל העובדה היא שבתי כנסת רבים קיימים באירופה וארה"ב ויהודים מתחזקים אותם ומתפללים בהם. איך תגיב אם האירופאים יחליטו להרוס את כל בתי הכנסת באירופה בטענה שהם לא שייכים לאדמה?

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #44 ב- : מאי 25, 2010, 16:37:37 »
אולי אתה לא מעוניין אבל העובדה היא שבתי כנסת רבים קיימים באירופה וארה"ב ויהודים מתחזקים אותם ומתפללים בהם. איך תגיב אם האירופאים יחליטו להרוס את כל בתי הכנסת באירופה בטענה שהם לא שייכים לאדמה?
לא עשו את זה במשך מאות שנים? בשואה לא שרפו ישיבות עם כל התלמידים בפנים?
עובדה שעשו.
וחוץ מזה, יהודים צריכים לחיות בישראל ולא בשום מקום אחר.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #45 ב- : מאי 25, 2010, 17:24:57 »

תראה, לי למשל לא היה אכפת אילו ארה"ב ואירופה היו הורסים בתי הכנסת שם, אבל רק בתנאי שהם יגרשו בכוח לארץ ישראל את כל אותם יהודים שהלכו לאותם בתי כנסת ספציפים שהם הרסו, ולא רק שלא הייתי מגנה את זה, הייתי משבח אותם על המעשה.
זה רעיון טוב לא?

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #46 ב- : מאי 25, 2010, 17:27:01 »
לא עשו את זה במשך מאות שנים? בשואה לא שרפו ישיבות עם כל התלמידים בפנים?
עובדה שעשו.
וחוץ מזה, יהודים צריכים לחיות בישראל ולא בשום מקום אחר.

עשו, בוודאי שעשו השאלה היא מה אתה חושב על זה.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #47 ב- : מאי 25, 2010, 17:31:15 »
תראה, לי למשל לא היה אכפת אילו ארה"ב ואירופה היו הורסים בתי הכנסת שם, אבל רק בתנאי שהם יגרשו בכוח לארץ ישראל את כל אותם יהודים שהלכו לאותם בתי כנסת ספציפים שהם הרסו, ולא רק שלא הייתי מגנה את זה, הייתי משבח אותם על המעשה.
זה רעיון טוב לא?

אין דבר כזה "לגרש לארץ ישראל", יש פשוט לגרש, ארה"ב יכולה לגרש את היהודים משטחה אבל אין לה שליטה לאן היהודים האלה ילכו. זה דבר אחד. דבר שני אני רוצה להבין, מחר עולה נשיא חדש בארה"ב שאומר "יהודים אינם רצויים עוד בארה"ב, אם אבחר אגרש אותם בכח, אהרוס את כל בתי הכנסת ואמחק כל סממן יהודי בארה"ב, כי מקומם של היהודים לא פה." אתה תתמוך בנשיא כזה?

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #48 ב- : מאי 25, 2010, 17:43:39 »
אין דבר כזה "לגרש לארץ ישראל", יש פשוט לגרש, ארה"ב יכולה לגרש את היהודים משטחה אבל אין לה שליטה לאן היהודים האלה ילכו. זה דבר אחד. דבר שני אני רוצה להבין, מחר עולה נשיא חדש בארה"ב שאומר "יהודים אינם רצויים עוד בארה"ב, אם אבחר אגרש אותם בכח, אהרוס את כל בתי הכנסת ואמחק כל סממן יהודי בארה"ב, כי מקומם של היהודים לא פה." אתה תתמוך בנשיא כזה?
אני יסביר, יצאתי מנקודת הנחה שמגרשים אותם גם מארה"ב וגם מכל אירופה, ואם יגרשו אותם משם אז לאן הם כבר ירצו ללכת? למזרח הרחוק? לדרום אמריקה? סביר להניח שלא, רוב הסיכויים שבמקרה כזה רבים מהם יאלצו/ירצו לעלות לארץ ישראל.
ואם יבחר נשיא ארה"ב שיאמר שהוא רוצה לגרש את היהודים, ובמידה וגם ארצות אירופה לא יהיו מוכנות לקבל אותם, אז אני סבור (אם כי לא לגמרי בטוח, זה תלוי) שדווקא כן הייתי תומך באותו נשיא פלוני.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #49 ב- : מאי 25, 2010, 17:55:53 »
אני יסביר, יצאתי מנקודת הנחה שמגרשים אותם גם מארה"ב וגם מכל אירופה, ואם יגרשו אותם משם אז לאן הם כבר ירצו ללכת? למזרח הרחוק? לדרום אמריקה? סביר להניח שלא, רוב הסיכויים שבמקרה כזה רבים מהם יאלצו/ירצו לעלות לארץ ישראל.
ואם יבחר נשיא ארה"ב שיאמר שהוא רוצה לגרש את היהודים, ובמידה וגם ארצות אירופה לא יהיו מוכנות לקבל אותם, אז אני סבור (אם כי לא לגמרי בטוח, זה תלוי) שדווקא כן הייתי תומך באותו נשיא פלוני.

מאיפה הביטחון שהם ירצו לעלות לישראל? אולי הם ירצו להגר לאירופה? אולי הם ירצו להגר למדינה דוברת אנגלית אחרת?
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)