כתב נושא: אתם מגעילים אותי  (נקרא 29587 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק יונתן.

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
אתם מגעילים אותי
« ב- : מאי 23, 2010, 16:44:17 »
אתם פשוט חבורה של מתלהמים פאנטיים ומטורפים. משתמשים במילה "נאצי" על כל אדם שני, חושבים שכל אחד שהוא טיפה שונה ממכם הוא תת אדם, ערבים הם נאצים, שמאלנים הם נאצים, "ימנים מזויפים" הם נאצים, כולם נאצים.
אז אתם יודעים?

אלה אתם הנאצים, כי הנאציזם היה בראש ובראשונה גזענות. גזענות, ומחשבה ש"אנחנו טובים מכולם". אתם נאצים, ופאשיסטים. פשוט בושה שיש אנשים שלא חושבים פעמיים על מה שהם מפרסים בפרהסיה.

אין הרבה הבדל בינכם לבין אלקעידה, פשוט לאלקעידה יש יותר אמצעים, זה הכל.

מנותק nofar16

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אתם מגעילים אותי
« להגיב #1 ב- : מאי 23, 2010, 16:53:54 »
גם אתה מגעיל אותי!!
כל מה שנאמר כאן, נאמר מתוך אהבה לארץ ישראל, מתוך דאגה, בגלל אנשים טיפשים כמוך! כן, מי שהוא בוגד במדינה נקרא נאצי, כן, מי שמנסה להרוג אותנו הוא נאצי!!!

אם ההגדרה של גזענות זה לשנוא את מי שמנסה לרצוח אותי- אני גזענית גאה!!!
אם מוחמד לא בא אל ההר, סימן שמוחמד מת!!!

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים
אתם מגעילים אותי
« להגיב #2 ב- : מאי 23, 2010, 17:13:57 »
אתם פשוט חבורה של מתלהמים פאנטיים ומטורפים. משתמשים במילה "נאצי" על כל אדם שני, חושבים שכל אחד שהוא טיפה שונה ממכם הוא תת אדם, ערבים הם נאצים, שמאלנים הם נאצים, "ימנים מזויפים" הם נאצים, כולם נאצים.
אז אתם יודעים?

אלה אתם הנאצים, כי הנאציזם היה בראש ובראשונה גזענות. גזענות, ומחשבה ש"אנחנו טובים מכולם". אתם נאצים, ופאשיסטים. פשוט בושה שיש אנשים שלא חושבים פעמיים על מה שהם מפרסים בפרהסיה.

בס"ד

מר יונתן הנכבד, בוא נתחיל בזה שמי שמכליל זה אתה, כל מילה שניה שלך זה "אתם", כל אחד פה הוא אדם בפני עצמו ובעל דעות משלו...
אני לא קראתי לך נאצי ולא קראתי לידידיך הערבים שאתה מגן עליהם בכל מאדך נאצים, אז למה אתה קורא לי נאצי,פשיסט,אלקעידה?
אולי זה אתה בעל הדעות הקדומות ושנאת החינם נגד אחיך היהודים?
אני דווקא לא חושב שאני "יותר טוב מכולם" כדבריך... אז למה אתה משקר?
בכך שלאלקעידה יש יותר אמצעים אתה צודק אבל אתה יודע הם ארגון טרור ואנחנו לא... אנחנו תנועה שדוגלת באהבת הארץ והעם שרוצה להגן על תושביה (עליך) ולהעלות את המדינה על דרך טובה יותר, שהרי הדרך שלכם (השמאלנים) נכשלה כישלון חרוץ.
אתה מתבייש בנו? נגעל מאיתנו? תתבייש,תיגעל... אבל תדבר לעניין ולא כמו שמאלן מצוי שכל מה שהוא מחפש זה רק לעורר פרובוקציות ולהזיק לעם שלו ולמדינה שלו.
אתה אדם רדוד וחבל שזו הדרך שבחרת להתנסח (אבל כנראה שאין לך מה להציע חוץ מגיבוב של קללות,הכללות ושקרים)
"הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב"(במדבר כ'ג:ט)

מנותק יונתן.

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
אתם מגעילים אותי
« להגיב #3 ב- : מאי 23, 2010, 17:21:39 »
תעשה לי טובה, הדבר הראשון שרואים כשנכנסים לאתר הזה זה "האסלאם הנאצי" "הערבים הנאצים", "לא למדינה דמוקרטית" וכל אלה.
אהבת הארץ? רק לכאורה. למזלנו הרב אתם עדיין מיעוט קטן (אך קולני). אתם גם ארגון טרור, אתם מסיתים. אתם מאמינים באידיאולוגיה פשיסטית (אולי אתה לא מאמין בה אחד לאחד, אבל הרושם שלי מהאתר ומהפורום הזה הוא כזה), תומכים בהפרדה של יהודים מערבים (וזה מ-מ-ש לא בגלל שאתם חושבים שיהודים טובים מערבים) או טרנספר (שזה הפתרון הברברי ביותר לפתרון הבעיה הדמוגרפית). אני אפילו לא מעז לחשוב מה הייתם עושים אם הייתם בעלי אמצעים מתאימים, בנתיים אני מודה לאלוהים שאין לכם.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אתם מגעילים אותי
« להגיב #4 ב- : מאי 23, 2010, 17:26:23 »
תעשה לי טובה, הדבר הראשון שרואים כשנכנסים לאתר הזה זה "האסלאם הנאצי" "הערבים הנאצים", "לא למדינה דמוקרטית" וכל אלה.
אהבת הארץ? רק לכאורה. למזלנו הרב אתם עדיין מיעוט קטן (אך קולני). אתם גם ארגון טרור, אתם מסיתים. אתם מאמינים באידיאולוגיה פשיסטית (אולי אתה לא מאמין בה אחד לאחד, אבל הרושם שלי מהאתר ומהפורום הזה הוא כזה), תומכים בהפרדה של יהודים מערבים (וזה מ-מ-ש לא בגלל שאתם חושבים שיהודים טובים מערבים) או טרנספר (שזה הפתרון הברברי ביותר לפתרון הבעיה הדמוגרפית). אני אפילו לא מעז לחשוב מה הייתם עושים אם הייתם בעלי אמצעים מתאימים, בנתיים אני מודה לאלוהים שאין לכם.

זה בסדר.גם אתה אידיוט.ואנחנו גם מיעוט בגלל שלא מכירים אותנו ובגלל שמאלנים טפשים כמוך.וכן אתה כנראה גם מוסלמי נאצי ואתה מוזמן להתעופף מהאתר.אני מקווה שאתה מכיר את ורליק הוא בטח סיפר לך מה עבר אליו כשהוא פגש אותי.

מנותק nofar16

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אתם מגעילים אותי
« להגיב #5 ב- : מאי 23, 2010, 17:30:51 »

מאודדדדדד מעניין למה רואים "האסלאם הנאצי", "הערבים הנאצים" אולי.. אממממ בוא נחשוב ונתאמץ.. כי זה נכון?!?!
דת שמקדשת מוות היא נאצית!!! לי יצא להתווכח עם נהג מונית ערבי וכששאלתי אותו מה אומר הקוראן שלהם על מצב של כיבוש, הוא ענה לי תשובה פשוטה- רצח העם הכובש. לא ניראה לי שזה בנאדם מתורבת, עם דת מתורבתת, ואורח חיים קסום.

למזלכם הרב, אתם באמת צריכים להגיד תודה שאנחנו מיעוט (בנתיים), כי כשנהיה רוב- אנשים כמוך לא יהיו פה.
חבל שאין עוד כלים ומשאבים לפורום הזה, באמת שחבל! אולי המדינה הייתה נראית יותר טוב
בושה שיש בארץ אנשים כמוך. אתה לא שונה כ"כ מהערבים, תאמין לי.
אם מוחמד לא בא אל ההר, סימן שמוחמד מת!!!

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים
אתם מגעילים אותי
« להגיב #6 ב- : מאי 23, 2010, 17:41:35 »

בס"ד

שוב אתה מסלף, איפה כתוב בכניסה לאתר "הערבים הנאצים" האסלאם הנאצי"? ו"לא למדינה דמוקרטית" זה סקר שנערך בפורום וכל אחד זכאי להצביע בסקר לפי השקפתו במחילה מכבודך...
ואכן אנו אוהבי העם והארץ וגם אם תכתוב "לכאורה" עוד מיליון פעם זה לא ישתנה.
אולי אנחנו מיעוט כרגע, אבל בזכות שמאלנים מתלהמים ורדודים אנחנו גודלים מיום ליום בקצב שמפתיע גם אותנו... :old_afro:
אנחנו ארגון טרור? על סמך מה קבעת האשמות חמורות כלכך? אם מישהו מסית זה דווקא אתה! אנחנו תנועה של שומרי חוק! די לשקרים!
אתה ממשיך לקבוע עובדות שלא קיימות ולעשות מעצמך צחוק... אלא אם כן יש לך איזה מקור שאתה יכול לבסס עליו את דבריך (אם כן אתה מוזמן)
ואתה יכול להמשיך ולזעוק "טרנספר"/"הפרדה בין יהודים לערבים" ולסלף ולסלף ולסלף... אנחנו בעד עידוד הגירה מרצון של הערבים מהארץ. (גם אם זה לא נראה לך)
בקיצור אתה מוכיח פעם אחרי פעם כמה שנאה יש לך כלפיי מי שלא חושב כמוך...

"הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב"(במדבר כ'ג:ט)

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אתם מגעילים אותי
« להגיב #7 ב- : מאי 23, 2010, 17:58:44 »
עוד שמאלן שפולט דברי רפש , שרק יודע להשמיץ ולהשמיץ , אולי במקום להניח הנחות (שללא ספק הן חסרות בסיס) תועיל בטובך לעמוד מאחורים , קל וחומר האימרה שלך בדבר היותנו "ארגון טרור " ,אגב הערבים הם אכן נאצים , ההבדל היחיד בינם לבין הנאצים הוא שהמוסלמים מנוסים יותר , הם רוצים לסיים את מלאכותו של היטלר .

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אתם מגעילים אותי
« להגיב #8 ב- : מאי 23, 2010, 18:23:55 »

זה בסדר, גם אתה מגעיל אותי, בדיוק בגללך הקאתי את ארוחת הערב שלי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אתם מגעילים אותי
« להגיב #9 ב- : מאי 23, 2010, 18:24:16 »
אז אתם יודעים?

אתה יודע מה? אם זה נאצים אז אני נאצי גאה ואתה יכול לדחוף את הדיעות שלך עמוק בפנים.וכן יש לנו חברים שמאלנים בפורום ואני מעריך אותם פי 1000 ממה שאני מעריך אותך כי אתה פסיכופת וחולה נפש.אני מקווה שאתה תעוף לנו מהמדינה ביחד אם החבר המזוייף שלך ולריק.חתיכת שרץ אתה בושה לעם היהודי.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אתם מגעילים אותי
« להגיב #10 ב- : מאי 23, 2010, 18:29:03 »
למה אתה מזכיר לי את היטלר הגרוזיני (סטלין)?

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
אתם מגעילים אותי
« להגיב #11 ב- : מאי 23, 2010, 18:32:51 »
אני חייב להודות שלאחרונה ה"שמאלנים החדשים" באתר ממש משעשעים.
בעודם שוטחים את טענותיהם הם מחוררים אותן - ממש בידור להמונים.

קשה להתייחס לזה בצורה רצינית יותר מכסאטירה משובחת.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אתם מגעילים אותי
« להגיב #12 ב- : מאי 23, 2010, 19:02:27 »
אני חייב להודות שלאחרונה ה"שמאלנים החדשים" באתר ממש משעשעים.
בעודם שוטחים את טענותיהם הם מחוררים אותן - ממש בידור להמונים.

קשה להתייחס לזה בצורה רצינית יותר מכסאטירה משובחת.
ולריק באמת אמר שהוא רוצה להביא את החברים שלו.כנראה שיונתן הוא אחד מהם.

מנותק יונתן.

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
אתם מגעילים אותי
« להגיב #13 ב- : מאי 23, 2010, 19:43:40 »
אין לי מושג מי זה ולריק, אבל הסקת המסקנות שלכם היא מאוד מעודדת.

מצחיק לראות שכל מה שאמרתי זה שהדעות שלכם גזעניות בעיני, וישר זכיתי לכינוי נאצי. האם כל מי שלא מסכים איתכם נאצי? אז מה ההבדל בינכם לשמאל הקיצוני (שאני לא מזדהה איתו)?
ומה ההבדל בינכם למוסלמים הפאנטיים? לחמאס?
הבעיה היא שאתם אטומים. מקללים את כל העולם ואחותו כאילו טענו אתכם מראש, מהללים את חיים בן-פסח המטורף הזה. יש לי חברים ימניים, וכולם לא יכולים לסבול אתכם, כי גם ימנים מודים שאתם לא באמת ימנים, אתם סתם גזענים.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אתם מגעילים אותי
« להגיב #14 ב- : מאי 23, 2010, 19:47:39 »

מצחיק לראות שכל מה שאמרתי זה שהדעות שלכם גזעניות בעיני, וישר זכיתי לכינוי נאצי. האם כל מי שלא מסכים איתכם נאצי? אז מה ההבדל בינכם לשמאל הקיצוני (שאני לא מזדהה איתו)?
הבעיה היא שאתם אטומים. מקללים את כל העולם ואחותו כאילו טענו אתכם מראש, מהללים את חיים בן-פסח המטורף הזה. יש לי חברים ימניים, וכולם לא יכולים לסבול אתכם, כי גם ימנים מודים שאתם לא באמת ימנים, אתם סתם גזענים.

עוד מתלהם שמאלני שיודע רק להשמיץ

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אתם מגעילים אותי
« להגיב #15 ב- : מאי 23, 2010, 20:07:03 »

כן,אתה נאצי גאה.בוא נראה אותך ואת תרבות הדיון שלך שלא קיימת בכלל תורמים משהו לאתר הזה.

מנותק valeric

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אתם מגעילים אותי
« להגיב #16 ב- : מאי 24, 2010, 19:24:37 »
כן,אתה נאצי גאה.בוא נראה אותך ואת תרבות הדיון שלך שלא קיימת בכלל תורמים משהו לאתר הזה.
אתה רואה שאתה מכנה אנשים "נאצי"... זה פשוט איום ונורא לעשות דברים כאלה.
איזה תרבות דיון יש לך? הרגע קיללת אותה מתלונן על התרבות דיון שלו?
בת ימי אתה כל היום מקלל ויורד ומשקר לכולם התגובות שלך לא גורמות לאתר להתחזק אלא להיחלש כי בזכותך אפשר לראות את הפרימיטיביות של האתר הזה וההתנהגות של הרבה מאוד מהאנשים כאן אולי אתה תתחיל להנהיג תרבות דיון ותדבר מנומס ולא תקלל ותענה לעניין לכל שאלה במקום להקפיץ דברים לא קשורים.

אגב יונתן באמת שמאלני, ואנחנו מתווכחים הרבה על נושאים שונים אבל קודם כל אנחנו יודעים איך לעשות את זה שלא כמוכם אנחנו לא מקללים אחד את השני ובטח שלא מזלזלים בשואה ושנית אני לא מכיר ימני אחד אמיתי גזען כמוכם אתם לא ימין אמיתי אתם כהניסטים אתם ממזמן עברתם את הימין.
« עריכה אחרונה: מאי 24, 2010, 19:42:43 על ידי valeric »

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אתם מגעילים אותי
« להגיב #17 ב- : מאי 24, 2010, 19:51:24 »
אתה רואה שאתה מכנה אנשים "נאצי"... זה פשוט איום ונורא לעשות דברים כאלה.
איזה תרבות דיון יש לך? הרגע קיללת אותה מתלונן על התרבות דיון שלו?
בת ימי אתה כל היום מקלל ויורד ומשקר לכולם התגובות שלך לא גורמות לאתר להתחזק אלא להיחלש כי בזכותך אפשר לראות את הפרימיטיביות של האתר הזה וההתנהגות של הרבה מאוד מהאנשים כאן אולי אתה תתחיל להנהיג תרבות דיון ותדבר מנומס ולא תקלל ותענה לעניין לכל שאלה במקום להקפיץ דברים לא קשורים.

אגב יונתן באמת שמאלני, ואנחנו מתווכחים הרבה על נושאים שונים אבל קודם כל אנחנו יודעים איך לעשות את זה שלא כמוכם אנחנו לא מקללים אחד את השני ובטח שלא מזלזלים בשואה ושנית אני לא מכיר ימני אחד אמיתי גזען כמוכם אתם לא ימין אמיתי אתם כהניסטים אתם ממזמן עברתם את הימין.
קודם כל הליכוד זה לא ימין זה שמאל מרכז.שנית כל הוא בא וקילל אותנו אז איך אתה מצפה שיגיבו לו? ולריק אתה צריך להביא לפה אנשים רציניים.

מנותק valeric

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אתם מגעילים אותי
« להגיב #18 ב- : מאי 25, 2010, 13:05:33 »
קודם כל הליכוד זה לא ימין זה שמאל מרכז.שנית כל הוא בא וקילל אותנו אז איך אתה מצפה שיגיבו לו? ולריק אתה צריך להביא לפה אנשים רציניים.
בסדר הליכוד זה שמאל מרכז - אתה עושה צחוק מעצמך.
זה כמו שאני יגיד שכ"ך זה שלום עכשיו.
הוא קילל אתכם ואתם קיללתם אותו ממש כמו ילד אתה מתנהג הוא התחיל קודם.
להזכירך ישר שבאתי לפה אתה קיללת אותי ואז רצת לפתוח נושאים שאני קיללתי אותך וכתבת שאני הודתי שאני עושה עליכם סרטונים ביוטיוב הכל כתבת שהודתי זה רק מראה לי את אישיות השקרים שלך.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אתם מגעילים אותי
« להגיב #19 ב- : מאי 25, 2010, 13:11:01 »
בסדר הליכוד זה שמאל מרכז - אתה עושה צחוק מעצמך.
זה כמו שאני יגיד שכ"ך זה שלום עכשיו.
הוא קילל אתכם ואתם קיללתם אותו ממש כמו ילד אתה מתנהג הוא התחיל קודם.
להזכירך ישר שבאתי לפה אתה קיללת אותי ואז רצת לפתוח נושאים שאני קיללתי אותך וכתבת שאני הודתי שאני עושה עליכם סרטונים ביוטיוב הכל כתבת שהודתי זה רק מראה לי את אישיות השקרים שלך.
תגיד אין לך חיים? למה אתה כל הזמן בפורום אם אתה כל כך שונא אותו? משעמם לך? אז תילך בחזרה לשלום עכשיו האהובים עליך כל כך.

מנותק valeric

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אתם מגעילים אותי
« להגיב #20 ב- : מאי 25, 2010, 15:50:01 »
תגיד אין לך חיים? למה אתה כל הזמן בפורום אם אתה כל כך שונא אותו? משעמם לך? אז תילך בחזרה לשלום עכשיו האהובים עליך כל כך.
אתה הרבה יותר הרסני משלום עכשיו.
ואתה מתנהג כמו ילד קטן אתה אפילו לא מסוגל להגיב כמו שצריך ולדבר בצורה עניינית, כל פעם שמדברים אלייך יפה ומגיבים לשטויות שלך אתה ישר מקלל ומעליב.

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
אתם מגעילים אותי
« להגיב #21 ב- : מאי 25, 2010, 21:18:51 »
ואתה מגעיל אותי אז מה ?
"ואריה אם ישאג מי לא ירעד"

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אתם מגעילים אותי
« להגיב #22 ב- : מאי 25, 2010, 21:24:28 »
אתה הרבה יותר הרסני משלום עכשיו.
ואתה מתנהג כמו ילד קטן אתה אפילו לא מסוגל להגיב כמו שצריך ולדבר בצורה עניינית, כל פעם שמדברים אלייך יפה ומגיבים לשטויות שלך אתה ישר מקלל ומעליב.

אני רק מגיב לכם בשיטה שלכם.אתם באים בגישה של ילדים בגיל 6 עם טיעונים עלובים וטוענים שרוצים לשנות את הצביון הדמוקרטי של האתר.

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
אתם מגעילים אותי
« להגיב #23 ב- : מאי 25, 2010, 21:27:34 »
קיצר מה אין לכם חיים ?
אין לכם פורום משלכם
"ואריה אם ישאג מי לא ירעד"

מנותק maor_parizat

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
אתם מגעילים אותי
« להגיב #24 ב- : יוני 20, 2010, 00:20:38 »
יונתו הקטן הלך בבוקר אל הגן פתאום בא ערבוש קטן ועשה פיגוע טרור ואין יונתן  :dance:
 :dance: ביי נאצי קטן ...