סקר

האם צריך לחסום את ורליק?

כן
5 (41.7%)
לא
7 (58.3%)

סך הכל הצבעות: 0

כתב נושא: האם צריך לחסום את ורליק  (נקרא 7763 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
האם צריך לחסום את ורליק
« ב- : מאי 22, 2010, 19:13:45 »
האם צריך בעינכם לחסום את ורליק? הוא כתב דברים מזעזעים נגד התנועה שלנו נגד חיים נגדי אישית ולפי מה שהבנתי גם נגד עוד אנשים מהתנועה.הוא גם הודה שמטרתו המוצהרת היא להוריד את האתר והפצת סרטוני שטנה עלינו ביו טיוב.אגב הוא גם הודה שהוא תומך בעוד שואה לאשכנזים.אם הצבעתם אנא נמקו מדוע (גם אם לא הצבעתם).

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
האם צריך לחסום את ורליק
« להגיב #1 ב- : מאי 22, 2010, 19:15:38 »
לא. אנחנו צריכים ליצן חדש.

מנותק valeric

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
האם צריך לחסום את ורליק
« להגיב #2 ב- : מאי 22, 2010, 19:54:54 »
אתה הפרצוף של התנועה הזאת בת ימי כל מה שאמרת כאן זה שקרים מוחלטים חתיכת שקרן! מכניס לי מילים לפה!.
אני שמשפחתי עברה של השואה ואני אשכנזי שלם יגיד דבר כזה?
אני אמרתי שיש סרטונים ביוטיוב שמראים שחיים הזה שלכם אומר דברים כאלה.
חתיכת שקרן, ואני אמרתי בבירור שאני יפעל להפסיק את השנאה בפורום הזה ואתה ישר אמרת שאני הולך לעלות דברים ליוטיוב ואמרת את זה לכל העולם
אמרת גם שאין לך שגיאות כתיב מה שהתברר כלא נכון.
אתה פשוט איש שקרן ומכוער שמסית את כולם ומפיץ נגדי דברי שקר וטוען שאני רוצה להקים קואליציה עם הנאצים כי אני מ"שלום עכשיו".
חתיכת דגנרט חסר כבוד לשואה וליהדות, בושה וחרפה שמנוולים ושקרנים כמוך חיים לצידנו!

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
האם צריך לחסום את ורליק
« להגיב #3 ב- : מאי 22, 2010, 19:57:02 »
אתה הפרצוף של התנועה הזאת בת ימי כל מה שאמרת כאן זה שקרים מוחלטים חתיכת שקרן! מכניס לי מילים לפה!.
חתיכת שקרן, ואני אמרתי בבירור שאני יפעל להפסיק את השנאה בפורום הזה ואתה ישר אמרת שאני הולך לעלות דברים ליוטיוב ואמרת את זה לכל העולם
אתה פשוט איש שקרן ומכוער שמסית את כולם ומפיץ נגדי דברי שקר וטוען שאני רוצה להקים קואליציה עם הנאצים כי אני מ"שלום עכשיו".
חתיכת דגנרט חסר כבוד לשואה וליהדות, בושה וחרפה שמנוולים ושקרנים כמוך חיים לצידנו!
כן נכון,שכחתה רק לציין שאני השטן בהתגלמותו.אתה אידיוט מושלם
« עריכה אחרונה: מאי 22, 2010, 20:15:43 על ידי בת ימי »

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
האם צריך לחסום את ורליק
« להגיב #4 ב- : מאי 22, 2010, 20:16:13 »
וכן אם ימניים כמוך מי צריך אויבים?

מנותק valeric

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
האם צריך לחסום את ורליק
« להגיב #5 ב- : מאי 22, 2010, 20:19:03 »
האתר הזה כבר ממזמן עבר את השלב של השטן. ובת ימי הוא ההוכחה לכך.
-לשקר
-להסית
-לקלל
-לשנוא

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
האם צריך לחסום את ורליק
« להגיב #6 ב- : מאי 22, 2010, 20:20:22 »
-לשקר
-להסית
-לקלל
-לשנוא

אני מקווה שאתה מכיר את הפתגם הידוע: ''הפוסל במומו פוסל''.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
האם צריך לחסום את ורליק
« להגיב #7 ב- : מאי 22, 2010, 20:22:37 »
-לשקר
-להסית
-לקלל
-לשנוא

אני לא חושב שצריך לחסום אותך לא עברת שום גבול ולא ראיתי קללות מצידך.
אך אני מבקש שאל תכליל את כל הפורום\האתר הזה בגלל אנשים מסויימים בעלי דעות שונות ו'מגוונות', תדבר ברמת הפרט משום שבפורום מוצגים המון דעות ומחלוקות.
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
האם צריך לחסום את ורליק
« להגיב #8 ב- : מאי 22, 2010, 20:32:22 »
אני לא חושב שצריך לחסום אותך לא עברת שום גבול ולא ראיתי קללות מצידך.
אך אני מבקש שאל תכליל את כל הפורום\האתר הזה בגלל אנשים מסויימים בעלי דעות שונות ו'מגוונות', תדבר ברמת הפרט משום שבפורום מוצגים המון דעות ומחלוקות.
הוא קילל הרבה מאד אבל סבבה.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
האם צריך לחסום את ורליק
« להגיב #9 ב- : מאי 22, 2010, 20:36:00 »
הוא קילל הרבה מאד אבל סבבה.
לא ראיתי שהוא קילל.
ואם זה סבבה בשבילך למה אתה מבקשלחסום אותו וקורא נגדו תיגר.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
האם צריך לחסום את ורליק
« להגיב #10 ב- : מאי 22, 2010, 20:37:16 »
לא ראיתי שהוא קילל.
ואם זה סבבה בשבילך למה אתה מבקשלחסום אותו וקורא נגדו תיגר.
הוא קילל אותי באופן אישי בכמה אשכולות.וחוץ מזה זה לא רק אני התייעצתי עם כמה חברים בפורום לפני שהעליתי את הסקר.

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים
האם צריך לחסום את ורליק
« להגיב #11 ב- : מאי 22, 2010, 21:08:04 »
בס"ד

גם אני הייתי בעד שיחסמו אותו... ואני לא מבין מה כלכך חשוב לך אלמ שהוא ישאר פה בפורום וימשיך לכתוב דברים נגד הפורום וחברי הפורום... :old_WTF_Aza: אבל אם זה עושה לך טוב אז תהנו...
"הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב"(במדבר כ'ג:ט)

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
האם צריך לחסום את ורליק
« להגיב #12 ב- : מאי 22, 2010, 21:09:33 »

אם תזרוק מבט בסרטונים שבת ימי שלח לך - תראה שעוזי "רוני הנאצי" זלכה קורא לשואה שניה באשכנזים. עוזי זלכה
הוא חולה נפש שמסית, מסלף, מעוות ומשקר בנוגע לימין האמיתי בפרט והימין בכלל.

מנותק valeric

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
האם צריך לחסום את ורליק
« להגיב #13 ב- : מאי 22, 2010, 21:10:03 »
אתה לא חושב שצריך לחסום אותך לא עברת שום גבול ולא ראיתי קללות מצידך.
אתה צודק לא צריך להכליל לעומת מה שהרבה מהפורום הזה עושה.
אבל ההתנגדות שראיתי עד עכשיו לא ראיתי בנתיים מישהו שלא קילל אנשים כנאצים ואפילו המנהל שלכם קרא לי קאפו ונאצי.
אני לא רואה בנתיים בפורום הזה מגוון דעות אני רק רואה כל תגובה שכדי לא להגיב לי בצורה עניינית ולא לענות למה שרשמתי פשוט מקללים אותי ומעזים לזלזל כך בשואה ולקרוא לי נאצי.
וחבל שלא בדקת והיית מותח ביקורת על השרים של בת ימי ששיקר בצורה מזעזעת ואמר שאני בכלל אומר לאנשים נאצים ועוד שהודתי על כך ושהודתי שאני מעלה סרטונים ביוטיוב נגדכם. המילים האלה שאתה מנסה להגיד שאמרתי בלתי מקובלות בעליל וההיסטוריה של התגובות שלי מוכיחה את זה אתה פשוט שקרן ולמרות שכל תגובה שלי אתה אמרת שאני הודתי במשהו שלא עשיתי ואמרתי לך שאתה משקר ושזה לא נכון אז רצת עם זה לנושא חדש וכתבת את זה פה.
מסית מלוכלך.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
האם צריך לחסום את ורליק
« להגיב #14 ב- : מאי 22, 2010, 21:13:04 »
אבל ההתנגדות שראיתי עד עכשיו לא ראיתי בנתיים מישהו שלא קילל אנשים כנאצים ואפילו המנהל שלכם קרא לי קאפו ונאצי.
אני לא רואה בנתיים בפורום הזה מגוון דעות אני רק רואה כל תגובה שכדי לא להגיב לי בצורה עניינית ולא לענות למה שרשמתי פשוט מקללים אותי ומעזים לזלזל כך בשואה ולקרוא לי נאצי.
וחבל שלא בדקת והיית מותח ביקורת על השרים של בת ימי ששיקר בצורה מזעזעת ואמר שאני בכלל אומר לאנשים נאצים ועוד שהודתי על כך ושהודתי שאני מעלה סרטונים ביוטיוב נגדכם. המילים האלה שאתה מנסה להגיד שאמרתי בלתי מקובלות בעליל וההיסטוריה של התגובות שלי מוכיחה את זה אתה פשוט שקרן ולמרות שכל תגובה שלי אתה אמרת שאני הודתי במשהו שלא עשיתי ואמרתי לך שאתה משקר ושזה לא נכון אז רצת עם זה לנושא חדש וכתבת את זה פה.
מסית מלוכלך.
בלה בלה בלה.זהו סיימתה כבר עם מסע השקרים שלך?

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים
האם צריך לחסום את ורליק
« להגיב #15 ב- : מאי 22, 2010, 21:14:30 »
אני צודק לא צריך להכליל לעומת מה שהרבה מהפורום הזה עושה.
מסית מלוכלך.

בס"ד

די שמאלן! זה שקוף שאתה פעיל של שלום עכשיו שמנסה להשחיר את הפורום וחבריו בטענות שאנחנו "קיצונים" למרות שכל מה שאנחנו דנים בו כאן בפורום הוא לגיטימי ובמיוחד שאנחנו יהודים אוהבי הארץ והעם בניגוד אליך...  
"הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב"(במדבר כ'ג:ט)

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
האם צריך לחסום את ורליק
« להגיב #16 ב- : מאי 22, 2010, 21:15:52 »
בס"ד

די שמאלן! זה שקוף שאתה פעיל של שלום עכשיו שמנסה להשחיר את הפורום וחבריו בטענות שאנחנו "קיצונים" למרות שכל מה שאנחנו דנים בו כאן בפורום הוא לגיטימי ובמיוחד שאנחנו יהודים אוהבי הארץ והעם בניגוד אליך...  
מסכים.אני עוד שנייה שם פה לינק שכולם יראו מי הוא באמת!
עריכה: הנה הלינק:
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,26726.16.html

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
האם צריך לחסום את ורליק
« להגיב #17 ב- : מאי 22, 2010, 21:17:24 »
מסית מלוכלך.
אתה לא יכול להגיד "הרבה" כי בסך הכל אתה חבר חדש ולא כולם מגיבים לכל נושא ואכן יש המון דעות בפורום ויש גם מתונים ואינך מכיר את כולם.
אני בוטח ביקורת על מי שאני מוצא לנכון למתוח עליו ביקורת ואכן מתחתי על בת ימי כמה וכמה פעמים ביקורת בדיונים שהיו לי עימו.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
האם צריך לחסום את ורליק
« להגיב #18 ב- : מאי 22, 2010, 21:18:18 »
אתה לא יכול להגיד "הרבה" כי בסך הכל אתה חבר חדש ולא כולם מגיבים לכל נושא ואכן יש המון דעות בפורום ויש גם מתונים ואינך מכיר את כולם.
אני בוטח ביקורת על מי שאני מוצא לנכון למתוח עליו ביקורת ואכן מתחתי על בת ימי כמה וכמה פעמים ביקורת בדיונים שהיו לי עימו.
נכון אבל לא זכור לי שקיללנו אחד את שהני בהלך מתיחות הביקורת האלה.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
האם צריך לחסום את ורליק
« להגיב #19 ב- : מאי 22, 2010, 21:23:35 »
בס"ד

גם אני הייתי בעד שיחסמו אותו... ואני לא מבין מה כלכך חשוב לך אלמ שהוא ישאר פה בפורום וימשיך לכתוב דברים נגד הפורום וחברי הפורום... :old_WTF_Aza: אבל אם זה עושה לך טוב אז תהנו...
אם כבר אתם חוסמים אותו אז מכל מקום תחסמו גם את 'הונלהוהו' 'אוהד הפועל' 'נדב' 'בר-יהודי ערבי גאה' וכל השמאלנים הנכנסים לפורום, ובכך תכריזו כי אין כניסה לשמאלנים בפורום!
וחיים תומך בויכוח עם שמאלנים בפורום וגם קיצוניים אלא אם הם מנבלים את הפה מקללים ומורידים את הרמה של הפורום אבל מכל מקום אפשר לייחס טענה כזאת גם לכל משתמש אחר בפורום ואף לחסום אותו כנ"ל עם גזענות.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
האם צריך לחסום את ורליק
« להגיב #20 ב- : מאי 22, 2010, 21:24:09 »
אם כבר אתם חוסמים אותו אז מכל מקום תחסמו גם את 'הונלהוהו' 'אוהד הפועל' 'נדב' 'בר-יהודי ערבי גאה' וכל השמאלנים הנכנסים לפורום, ובכך תכריזו כי אין כניסה לשמאלנים בפורום!
וחיים תומך בויכוח עם שמאלנים בפורום וגם קיצוניים אלא אם הם מנבלים את הפה מקללים ומורידים את הרמה של הפורום אבל מכל מקום אפשר לייחס טענה כזאת גם לכל משתמש אחר בפורום ואף לחסום אותו כנ"ל עם גזענות.

אין חולק.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
האם צריך לחסום את ורליק
« להגיב #21 ב- : מאי 22, 2010, 21:24:50 »
כן, כי משום מה אני לא שמאלני והכי רחוק מלהגדיר אותי כך.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
האם צריך לחסום את ורליק
« להגיב #22 ב- : מאי 22, 2010, 21:26:12 »
שמע אלמ.הוא בהחלט קילל פה אנשים ואת האתר ואת חיים.פשוט תסתכל בתגובות שלו.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
האם צריך לחסום את ורליק
« להגיב #23 ב- : מאי 22, 2010, 21:26:23 »
אגב בת ימי אני לא מסכים עם רוב הטענות שלך ולפעמים אף הם מעוותות.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
האם צריך לחסום את ורליק
« להגיב #24 ב- : מאי 22, 2010, 21:27:40 »
כן, כי משום מה אני לא שמאלני והכי רחוק מלהגדיר אותי כך.
אנא פרט.