כתב נושא: שאלה לחיים בן פסח  (נקרא 3552 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה לחיים בן פסח
« ב- : מאי 19, 2010, 15:02:42 »
שלום חיים, אני הרבה זמן בפורום הזה ומדי פעם העליתי שאלה מסוימת ולא קיבלתי תשובה,

מדוע בסרטונים אתה רואה לנכון להשתמש בביטויים פיפי נתניויו או אהוד ברח ודברים כאלה, כל הסרטונים שלך מאבדים מאיכותם, לפחות לדעתי, כשאתה מוסיף את הדברים האלה, מאדם חושב בעל דעות נכונות אתה בשניה אחת מוזיל את עצמך לאדם קטנני וילדותי. אני מסכים עם המסר שלך ברוב הסרטונים רק רציתי לדעת, אולי אני מפספס משהו, מה הסיבה לשימוש בביטויים האלה?

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה לחיים בן פסח
« להגיב #1 ב- : מאי 21, 2010, 03:22:31 »
בס"ד

אחרי כל מה שהבוגדים האלה עשו ועושים,אלו הם השמות המתאימים בשבילם.אהוד ברח באמת ברח מלבנון.וזה לא הופך אותו לבן אדם קטנוני,בגלל שיש סיבה למה הוא קורא להם ככה והוא מסביר את זה בסרטונים.אם זה היה סתם בלי סיבה אז עוד אפשר היה לומר שזה קטנוני.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה לחיים בן פסח
« להגיב #2 ב- : מאי 21, 2010, 06:36:40 »
שלום חיים, אני הרבה זמן בפורום הזה ומדי פעם העליתי שאלה מסוימת ולא קיבלתי תשובה,

מדוע בסרטונים אתה רואה לנכון להשתמש בביטויים פיפי נתניויו או אהוד ברח ודברים כאלה, כל הסרטונים שלך מאבדים מאיכותם, לפחות לדעתי, כשאתה מוסיף את הדברים האלה, מאדם חושב בעל דעות נכונות אתה בשניה אחת מוזיל את עצמך לאדם קטנני וילדותי. אני מסכים עם המסר שלך ברוב הסרטונים רק רציתי לדעת, אולי אני מפספס משהו, מה הסיבה לשימוש בביטויים האלה?
האמת כאשר אנשים מבחוץ שלא מכירים את חיים ושומעים את הפיפי נתניהו די תופסים מרחק..שמצידם יש בזה צד קטנוני וילדותי..וחבל..

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים
שאלה לחיים בן פסח
« להגיב #3 ב- : מאי 21, 2010, 06:44:46 »
בס"ד

גם אני חושב כך, אנשים שלא מכירים את חיים וכוונותיו הטובות יכולים לקבל רושם מוטעה... (זאת רק דעתי וייתכן שאני טועה)
"הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב"(במדבר כ'ג:ט)

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה לחיים בן פסח
« להגיב #4 ב- : מאי 21, 2010, 06:50:50 »
בס"ד

גם אני חושב כך, אנשים שלא מכירים את חיים וכוונותיו הטובות יכולים לקבל רושם מוטעה... (זאת רק דעתי וייתכן שאני טועה)
בדיוק...

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
שאלה לחיים בן פסח
« להגיב #5 ב- : מאי 21, 2010, 11:52:53 »
אני מסכים איתכם.
הדבר פוגע ברצינות של ההודעות שלו.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!