כתב נושא: בעקבות החרם "הפלסטיני" נגדנו רשימה של מפעלים ביהודה-ושומרון, לקנות מהם..!  (נקרא 35568 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אם תשנה ת'סטייה המינית שך יהיה דמיון בינינו

מרגש, אני מדמיין את עצמי ככה: :dance: :dance: :dance:

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
בת ימי- יתכן ומקום מגורייך משפיע עליך במידה מסויימת (בציניות).
אני עדיין לא מצליח להבין את הראש שלך (אם בכלל יש).
המשפט שלך כ"כ מזוויע כשאמרת "...אפילו אם זה יהפוך אותי להיטלר או שיכנו אותי כך" אתה מבין בכלל את ההשלכות של משפט זה אתה בכלל חקרת את תורת הגזע?!
ההודעות שלך לעיתים מוציאות אותי מדעתי פעם אחת אתה נגד אתיופים (וללא שום הוכחה מבוססת) עכשיו נגד אנשים לא חכמים (ויש גם המון יהודים בורים וטפשים), ולהשמיד אדם בכלל משום היותו חסר השכלה זה כבר בורות לשמה וקטסטרופה.
אין לך שום מוסר ועדיין לא הצלחתי לקלוט למה בכל משפט שלך אתה נוהג לשלב את האימרה "ואני אומר זאת בתור חצי מזרחי ואתאיסט".
מה זה קשור בכלל? אתה עוד גאה להיות אתיאסט? אתה חקרת את התורה לעומק בכלל, שאתה כ"כ יהיר להזכיר בהיותך אפיקורוס?
« עריכה אחרונה: מאי 19, 2010, 21:42:41 על ידי אלמ »
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מרכש כתוב לי "FORBIDDEN" עד כדי כך גרוע?

לילדים בגילך זה אכן FORBIDDEN

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לילדים בגילך זה אכן FORBIDDEN

נחמה עכשיו אני לא מרגיש כל כך זקן.

ציטוט
המשפט שלך כ"כ מזוויע כשאמרת "...אפילו אם זה יהפוך אותי להיטלר או שיכנו אותי כך" אתה מבין בכלל את ההשלכות של משפט זה אתה בכלל חקרת את תורת הגזע?!
ההודעות שלך לעיתים מוציאות אותי מדעתי פעם אחת אתה נגד אתיופים (וללא שום הוכחה מבוססת) עכשיו נגד אנשים משכילים (ויש גם המון יהודים בורים וטפשים), ולהשמיד אדם בכלל משום היותו חסר השכלה זה כבר בורות לשמה וקטסטרופה.
אין לך שום מוסר ועדיין לא הצלחתי לקלוט למה בכל משפט שלך אתה נוהג לשלב את האימרה "ואני אומר זאת בתור חצי מזרחי ואתאיסט".
מה זה קשור בכלל? אתה עוד גאה להיות אתיאסט? אתה חקרת את התורה לעומק בכלל, שאתה כ"כ יהיר להזכיר בהיותך אפיקורוס?

מה יש לך(בת ימי) נגד אתיופים?

אולי זה העוזי/רוני שדיברתם עליו?

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
לבת ימי אתה מגזים קצת קשה לי להאמין שאתה באמת מתכוון לחלק מהדברים שאמרת..אין דבר כזה "גזע נחות" אנשים לא מקבלים תכונות כאלה ואחרות מה"גזע" שלהם(עזוב את זה שגנטית כמעט כל האנשים בעולם מעורבים לגמרה)
מה שמשפיע וניראה כמו השפעה של ה"גזע" זה התרבות והחינוך שמקבלים באוכלוסיות מסוימות(אין קשר לגזע)השאר זה לא יותר מסטטיסטיקה כמו שאפשר למצוא אחוז גבוהה יותר של "חכמים" לבנים מאשר "חכמים" שחורים אפשר למצוא אחוז של "חכמים" שאוהבים פיצה שגדול יותר מאחוז של חכמים שלא אוהבים פיצה או להיפך ורוב הסיכויים שהאחוז יטה בצורה כזאת או אחרת לאחד הצדדים..זה יאמר שפיצה הופכת אותך לחכם יותר או להיפך??.זה לא הוגן לשפוט אנשים לפי גזע וזה שונה מלראות באוכלוסיה מסוימת שרבים מימנה פועלים נגדך(באופן עקיף או ישיר)או רק שונאים אותך או את המדינה שלך כאויב.
אל תצביע תשפיע

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
בס''ד
כל אמירה המתייחסת אל ''תורת-הגע'' כאמת מדעית הינה אווילית.
עדן איסקוביץ

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ההודעות שלך לעיתים מוציאות אותי מדעתי פעם אחת אתה נגד אתיופים (וללא שום הוכחה מבוססת) עכשיו נגד אנשים לא חכמים (ויש גם המון יהודים בורים וטפשים), ולהשמיד אדם בכלל משום היותו חסר השכלה זה כבר בורות לשמה וקטסטרופה.
כן,הייתה תקופה שזה הייה הנושא היחיד שחקרתי (תורת הגזע).ולא אני לא מבין למה צריך להיות לי מוסר.אני חושב על טובת העם ולא על המוסר.וכן אני גאה שלמרות היותי אפיקורס (לשעבר) מעולם אבל מעוךם אפילו לא חשבתי להיות שמאלני.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
כן,הייתה תקופה שזה הייה הנושא היחיד שחקרתי (תורת הגזע).ולא אני לא מבין למה צריך להיות לי מוסר.אני חושב על טובת העם ולא על המוסר.וכן אני גאה שלמרות היותי אפיקורס (לשעבר) מעולם אבל מעוךם אפילו לא חשבתי להיות שמאלני.
צריך להיות לכל בן אדם מוסר בסיסי- אני לא חושב שצריך להסביר בזה משהו.
רגע אז אני לא מבין אתה אתיאיסט או לא?

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
נחמה עכשיו אני לא מרגיש כל כך זקן.

מה יש לך(בת ימי) נגד אתיופים?

אולי זה העוזי/רוני שדיברתם עליו?
לא עוזי זלכה זה בן אדם שאפילו אני עם כול שנאתי לשמאלנים לא מאחל לך להכיר.הוא רוצה שואה נוספת לאשכנזים.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
צריך להיות לכל בן אדם מוסר בסיסי- אני לא חושב שצריך להסביר בזה משהו.
רגע אז אני לא מבין אתה אתיאיסט או לא?
הייתי אתאיסט עד לפני שבוע בערך כשחברים בפורום האנגלי הביאו בפניי הוכחה שאי אפשר להתמודד איתה ונאלצתי להודות בקיום אישי.הקטע הוא פשוט להבהיר לו שלמרות שהוא אתאיסט הוא לא חייב בהכרח להיות שמאלן.ובקשר למוסר.אתה יודע מוסר זה דבר דיי אובייקטיבי.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הייתי אתאיסט עד לפני שבוע בערך כשחברים בפורום האנגלי הביאו בפניי הוכחה שאי אפשר להתמודד איתה ונאלצתי להודות בקיום אישי.הקטע הוא פשוט להבהיר לו שלמרות שהוא אתאיסט הוא לא חייב בהכרח להיות שמאלן.ובקשר למוסר.אתה יודע מוסר זה דבר דיי אובייקטיבי.
טוב אז עכשיו ניתן לומר שאתה מאמין בה' שברא את העולם ואת עצמך בכלל?
הו כבר התקדמנו מקודם טענת "למה צריך להיות מוסרי" עכשיו "מוסר זה דבר אובייקטיבי" בוא נסכם שנכון שמוסר זה דבר אובייקטיבי ולמרות זאת ישנו מוסר בסיסי של האדם הפשוט!

ואני מזכירך שהדיון הוא על כך שאמרת שלא אכפת לי אם יכנו אותי היטלר וישוו אותי אליו וגם טענתך נגד אנשים משכילים (שישנם גם יהודים טיפשים וזאת לא טענת מוצדקת להשמיד אותם בגלל טיפשותם) וטענתך נגד האתיופים גם על כך שהם לא משכילים (ואין לך ביסוס לדברים).

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
טוב אז עכשיו ניתן לומר שאתה מאמין בה' שברא את העולם ואת עצמך בכלל?
הו כבר התקדמנו מקודם טענת "למה צריך להיות מוסרי" עכשיו "מוסר זה דבר אובייקטיבי" בוא נסכם שנכון שמוסר זה דבר אובייקטיבי ולמרות זאת ישנו מוסר בסיסי של האדם הפשוט!

ואני מזכירך שהדיון הוא על כך שאמרת שלא אכפת לי אם יכנו אותי היטלר וישוו אותי אליו וגם טענתך נגד אנשים משכילים (שישנם גם יהודים טיפשים וזאת לא טענת מוצדקת להשמיד אותם בגלל טיפשותם) וטענתך נגד האתיופים גם על כך שהם לא משכילים (ואין לך ביסוס לדברים).
אה מצטער,התכוונתי לומר שמוסר הוא דבר סובייקטיבי.אני מאמין שאולי אולי יש סבירות נמוכה שיש אלוהים שגם ככה שונא את כול העולם כך שאין לי למה לעבוד אותו.וחוץ מזה אני עדיין מאמין שברמת המדינה אסור שיהיה מוסר אלא צריך לחשוב על טובת המדינה בלבד.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אה מצטער,התכוונתי לומר שמוסר הוא דבר סובייקטיבי.אני מאמין שאולי אולי יש סבירות נמוכה שיש אלוהים שגם ככה שונא את כול העולם כך שאין לי למה לעבוד אותו.וחוץ מזה אני עדיין מאמין שברמת המדינה אסור שיהיה מוסר אלא צריך לחשוב על טובת המדינה בלבד.
טוב נלך דבר דבר.
קודם כל לגבי המוסר זה נכון שמוסר הינו סובייקטיבי אבל בכל זאת יש מוסר בסיסי שכל אדם פשוט יכול להבין ולשלול את המוסר לגמרי אתה לא יכול אלא אם כן זה כבר בעיה אחרת.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
עכשיו לגבי אלוקים אני רוצה לשאול איך הגעת למסקנה שיש אלוהים? (כיצד שיכנעו אותך)

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
עכשיו לגבי אלוקים אני רוצה לשאול איך הגעת למסקנה שיש אלוהים? (כיצד שיכנעו אותך)
שיכנעו אותי בפורום האנגלי בעזרת השאלה מי יצר את המפץ הגדול.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ואם עכשיו אתה מבין שה' ברא את העולם ואת האדם הסבר לי בבקשה למה הוא ירע עימנו?

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ואם עכשיו אתה מבין שה' ברא את העולם ואת האדם הסבר לי בבקשה למה הוא ירע עימנו?

רש נייה אני אשלח לך לינק

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לא כ"כ התמצאתי בקישור שלך.
בכל אופן אני מוכן לשמוע את דעתך וחקירתך בנושא.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לא כ"כ התמצאתי בקישור שלך.
בכל אופן אני מוכן לשמוע את דעתך וחקירתך בנושא.
ככה.כל מדינה בעולם עברה על חוקי התורה באופן כרוני.מכיוון שהעולם בימינו עובר על חוקי התורהבכל יום וראינו כבר את התוצאה בזמנים העתיקים משתמע שאלוהים שונא את העולם שלנו.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
איזה שטויות-מה אתה מצפה שאתה תעשה ככל העולה על רוחך ואלוקים יעניק לך כל טוב,בטח שהוא יעניש את מי שעושה רע ומורד בו, ובו נדבר ברמה האישית של הדיון לגביך, אל תערבב לי את כל העולם.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
איזה שטויות-מה אתה מצפה שאתה תעשה ככל העולה על רוחך ואלוקים יעניק לך כל טוב,בטח שהוא יעניש את מי שעושה רע ומורד בו, ובו נדבר ברמה האישית של הדיון לגביך, אל תערבב לי את כל העולם.
אני מעולם לא עשיתי רע.

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים
ככה.כל מדינה בעולם עברה על חוקי התורה באופן כרוני.מכיוון שהעולם בימינו עובר על חוקי התורהבכל יום וראינו כבר את התוצאה בזמנים העתיקים משתמע שאלוהים שונא את העולם שלנו.

בס"ד

אם ה' יתברך נתן לנו כל מה שיש לנו ואנחנו משתמשים בכוחות שהוא נתן לנו כדי למרוד בו והוא עדיין מרחם עלינו ולא משמיד אותנו ח"ו אז זה אומר שהוא שונא אותנו ח"ו? בדיוק להפך זה מוכיח לך כמה שהוא יתברך רחמן... ובמיוחד שיש לו כוחות להשמיד את כל הבריאה ח"ו במילה אחת ואפילו בהרבה פחות...ויותר מזה... ישתבח ויתעלה שמו לעד ולנצח נצחים.
"הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב"(במדבר כ'ג:ט)