כתב נושא: בעקבות החרם "הפלסטיני" נגדנו רשימה של מפעלים ביהודה-ושומרון, לקנות מהם..!  (נקרא 35576 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח

בייגל בייגל – כעכים, מקלות מלוחים, בייגל, קרקרים.

B&D בטר דיפרנט – תרכיזי מיצים, פצפוצי אורז, ממרחים טבעים (חמאת שומשום, טחינה עינן).

מאפיית עבאדי – עוגיות, כעכים מלוחים, עוגיות מזרחיות.

ג'נרל מילס General Mills- יצרנית חטיפי גרנולה NATURE VALLEY

מחלבות גולן – גבינות, מוצרי חלב אורגניים.

פילסברי – מוצרי אפיה, תערובות לאפיית עוגות וכדורי שוקולד.

פירות השרון -MOR10 - משווקת פירות וירקות כגון אפרסמונים, עגבניות שרי, נקטרינות.

אחווה – יצרנית החלווה המפורסמת, טחינה, עוגות ביתיות, חטיפי אנרגיה.

פטריות תקוע – חווה לגידול זני פטריות מאכל.

תבואות בר – דברי מאפה, עוגות ביתיות, וחטיפים. יצרנית המותגים–"משו מתוק", "מאפה הארץ", "נוסטלגיה".

מיה – יצרנית תבלינים ופירות יבשים.

א.ס. כהן – יצרנית חטיפים "אסלי" בטעמים בצל וגריל, חומרי ניקוי, אקונומיקה, סבוני כלים.

סלטי שמיר – יצרנית סלטים: חומוס, טחינה, מסבחה, ועוד.

זהבי – מעדנים תימנים אסליים – חילבה המקורי, זחוק תימני חריף ועוד.

מחלבת 'משק צוריאל' – יצרנית גבינות עיזים, יוגורטים מחלב עיזים.

מחלבות 'טרה' – חלב ומוצריו, שוקו, גבינות, משקה יוגורט ביו, מעדני חלב.

תעשיות השדה – PRODUCE FIELD – פיצוחים – גרעינים, שקדים, אגוזים.

ארומה – ייצור ושיווק תבלינים טריים.

תמרים 'נהר הירדן' – שיווק סוגי תמרים מבקעת הירדן

טעמן – שוקולדים, שימורים, מיץ ענבים, חטיפים, יצרנית מותגים "זאזא", "צ'אפ", "פלפי".

NatuR&D - מוצרי מזון אורגניים.

משק אחיה – שמן זית משובח למאכל.

מי עדן – מים מינרליים.

עדן – בקבוקי מים.

תה עדנים – יצרנית תמציות תה במגוון טעמים וריחות.

סופר דרינק – יצרנית משקאות מוגזים, משקאות אנרגיה, בירה, ומיצי פירות.

יקבי הגולן – יצרנית מותגי היין: "גמלא", ירדן" ו"גולן".

יקבי כרמל – יצרנית מותגי היין: ""young, ""selected, "brut".

יקבי ברקן – יצרנית יינות ומשקאות חריפים.

חברת המלח הישראלית – יצרנית מותגים: "מלח עוז", ו"מלח הארץ".

רב בריח – דלתות, מנעולים, צילינדרים.

שיק דיזיין תעשיות – ייצור ושיווק רהיטים.

ביתילי – יצור ושיווק רהיטים.

שמיכות 'פריד' – שמיכות פוך, כריות, כלי מיטה מגבות, מגן מזרן, ועוד.

שטיחי כרמל – שטיחי קיר, שטיחים מעוצבים ומצוירים, פרקטים.

פלפוט – כרטיסי ברכה, ילקוטים, קלמרים, יומנים, מחברות, לוחות שנה, אביזרי עזר לתלמיד.

טל-אל – איסוף ומיחזור, ייצור נייר ממוחזר.

ביאנקו - אביזרי ניקוי, "ניקול" – כריות קרצוף, ספוג, סקוטש, "סקוטש ברייט" המקורי לשטיפת כלים.

זרועות ברקן – מתלים לטלוויזיות, פלזמות, LCD, מכשירי DVD ועוד.

מולטי-לוק – יצרנית צילינדרים, מנעולים, מפתחות.

סופרגום – SUPERGUM - יצרנית בתחום מוצרי הגומי,פלסטיקה אטימה ובידוד.

בריטה BRITA – יצרנית מסנני מים למים מטוהרים, קומקומים, קנקנים למים מטוהרים.

גזוז GAZOZ – משקאות מוגזים, מכשיר להכנת סודה ביתית, תמציות טעמים.

פרוגרסיב – כלים ואביזרים למטבח ולבית.

אדיר – ייצור עטיפות פלסטיק.

אבגול תעשיות – פיתוח ייצור ושיווק בדים לא ארוגים.

P.V. RAN – יצרנית יריעות פלסטיק, סרטי נייר .

ליפסקי – צנרת פלסטיק, צינורות, אסלות, מיכלי הדחה.

אמגזית – בלוני גז, כיריים לבישול ציוד מחנאות ופיקניק.

FIBERTECH – תעשיית צינורות פיברגלס.

AY TECH – ציוד היקפי, ציוד נלווה למחשב, רמקולים, מוניטורים, מצלמות אינטרנט, אוזניות.

ד"ר בייט – מוצרים למשרד ואביזרים למחשב, מתאמי USB לפלאפון, דיסקים, התקני זיכרון נייד.

INTELLINET –שיווק פתרונות אבטחה ומעקב, יבוא שיווק והפצה של מוצרי תקשורת נתונים ומחשבים.

זריחה תעשיות חלאבין בע"מ – מפעל להזרקת פלסטיק, ציוד היקפי למחשבים.

AFIC – פתרונות הדפסה מתקדמים. דיו למדפסות.

מוצרי 'אהבה' AHAVA – מוצרי טיפוח ויופי על בסיס מינרליים מים המלח.

מינרל קר – מוצרי טיפוח ויופי על בסיס מינרלים מים המלח.

יריחו – מלחים מים המלח, קרמים, מוצרי טיפוח.

הנכם מוזמנים להצטרף למאמץ לסולידאריות חברתית ולערבות הדדית ולקנות יותר

דווקא ממפעלים אלו – על מנת למנוע מהם פגיעה כלכלית קשה.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

"ישראלים עוזרים לעסקים ישראלים-- מתגייסים כנגד החרם ה"פלסטיני". חוק "פלסטיני" חדש קובע עונש מאסר (!) על "פלסטיני" שרוכש מוצר ישראלי המיוצר בגולן, בירושלים או ביהודה ושומרון.

לכן, כל אחד מאיתנו צריך לעזור לעסקים הישראלים ולקנות כמה שיותר מוצרים מבתי עסק אלו .

מיזם 'ישראל שלי' תרגם וריכז את הנתונים מתוך הקמפיין ה"פלסטיני" – לשימושכם."

מנותק הזיז וגלגל החמה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בס''ד

כל הכבוד לוחם יהודי על הפרסום! O0

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מצויין,אבל תגידו מאפיית עבאדי היא לא בבעלות ערבית?

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אין סיבה לקנות אוטומטית את מה שהערבים מחרימים.

רבות מהחברות הללו מעסיקות ערבים יותר מכל חברה אחרת, ובדיוק לשם כך יושבות בא.ת ברקן - מסייעות ישירות לרצח יהודים.

מנותק DANIEL321

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אם תעזוב את הדאגה היא תשכח אותך
מצויין,אבל תגידו מאפיית עבאדי היא לא בבעלות ערבית?

לא, סבא שלי היה מיסד עוגיות עבדאי,יש הרבה עובדים ערבים אבל הבעלות היא יהודית ציונית אפילו.!
*בלוג חובה כניסה:    blog.tapuz.co.il/Israel11

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

לא, סבא שלי היה מיסד עוגיות עבדאי,יש הרבה עובדים ערבים אבל הבעלות היא יהודית ציונית אפילו.!
וואלה.למה בכלל החברות האלה מעסיקות ערבושים? זה נכון שהם יותר זולים אבל דווקא המתיישבים יותר מכולם צריכים לגלות יותר רגש ציוני.

מנותק הלוחם באנרכיסטים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
כול הכבוד לוחם יהודי צריך לתמוך במתיישבים הגיבורים בכול דרך אפשרית.

ישר כוח!!!

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
באסה של הלייף! צריך להחרים את החברות הפושעות האלה, שמנצלות פלסטינאים בשכר של 2 וחצי שקל לשעה! במקום להחרים את הפושעים הללו, אתם רוצים לתמוך בהם?? וואלה... נראה לי הגענו לשפל חברתי עולמי שלא היה כמותו מעולם... מי היה מאמין, בני אדם מסוגלים לנצל כך אחד את השני... פשוט בושה!
מי היה מאמין ששמאלני כמוך נכנס לפורום.אם אתה כול כך גאה באחיך הערבים (אני בטוח ב100% שאתה לא באמת יהודי אלא סתם ערבוש) אתה מוזמן לעבור לעזה.אני מבטיח לדבר עם צה''ל כדי ךהשיג לך אישור מעבר לכיוון אחד.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני לא צריך את האישורים של צה"ל, אני לא מבין איך בכלל מחסומים הפכו לדבר לגיטימי, הבורא נתן עולם, ברא אנשים, מי נתן לאנשים מסויימים את הזכות להגביל תנועתו של אדם?! אני יהודי במאת האחוזים מבחינת מוצא ודת מקור, אך מבחינת השקפה אני אתאיסט.
שמע אני גם אתאיסט ואני גם חצי מזרחי.אבל אני שונא ערבים כי כול הערבים הם נחותים.זה הוכח מבחינה גנטית בתחילת המאה ה20! אני תמיד אשנא ערבים ויאחל להשמדתם ולא משנה מה הם יעשו כי אני כול כך שונא אותם שאני מעדיף להתאבד אם זה יוביל להשמדתם המוחלטת.הם לא בני אדם הם נחותים יותר מקופים וצריך להשמיד את כולם בעזרת מתקפה גרעינית.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אין מה לעשות, עובדים ערבים זו עובדה בשטח. יהודי ייקח פי 2-3 יותר כסף מערבי. ועם כל הציונות וכל הרצון הטוב, עם ציונות לא קונים אוכל.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בעקבות החרם "הפלסטיני" נגדנו רשימה של מפעל
« להגיב #12 ב- : מאי 19, 2010, 14:44:44 »
אה אוקיי, קיבלתי שטח בעלות מצחיקה להקמת מפעל בגדה, אני לא כפוף לחוק הישראלי מבחינת תנאים סוציאליים, אז ננצל את זה שיש אנשים שמוכנים לעבוד בשכר רעב. ממש אנושי.

אם בגדה השכר הממוצע הוא 1000 ש"ח ובישראל הוא 2000 ש"ח, זה שהמפעל הידיים ישראליות לא אומר שצריך לשלם כפי שנהוג בישראל. וחוץ מזה זה לא "אנשים מסכנים שמנוצלים", אלו אויבים, אל תשכח את זה. ואם זה היה תלוי בי, היה לא חוקי להעסיק אותם.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : מאי 19, 2010, 15:12:18 »
רגע רגע השטחים הללו לא שייכים לנו?
אז למי?

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אזה דיבורים! כמה דמיון בין מילותיך לבין מילותיו של הצורר הנאצי - אדולף היטלר יש"ו! רק צריך להחליף את המילה "ערבים" במילה "יהודים" והדמיון מושלם. עוד עניין מטומטם, שהתייחסת אליו היא העובדה שאתה שונא אותם בגלל נחיתות גנטית (?!)  :old_WTF_Aza: ? האם זה שמישהו פחות טוב ממך זה גורם לך לשנוא אותו? האם זה תקין בעיניך?!
אם שמאלנים משווים אותי להיטלר יימח שמו וזכרו סימן שאני בדרך הנכונה.הערבים נחותים מאיתנו גנטית זו עובדה.וכן זה מאוד תקין בעיניי שאם מישהו נחות ממני אז אני שונא אותו כי אני לא רוצה שהילדים שלי יתחתנו איתם כי אז הם מבחינתי יהיו ערבים ואני לא יסכים לקבל אותם בחזרה כי הם בגדו בגנים שלהם.אני רוצה להשדמיד את כול הערבים בעולם ולא משנה לי באיזה דרך וכמה אנשים ייפגעו מזה כי זה או הם או אנחנו נקודה.נקודה אחת שאני כן מסכים איתך זה שאסור להעסיק ערבים במפעל בשביל שכר של 2,5 שקלים לשעה.צריך למכור אותם לעבדות ולא לשלם להם כלום! הם כולם אויבים שלנו והגיעה הזמן שיתרמו קצת למדינה שהם התנהגו כלפיה כמו עלוקות שזה מה שכול המוסלמים בעולם! עלוקות רצחניות! יש להמיד את כולם ולא משנה באיזו דרך!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #15 ב- : מאי 19, 2010, 15:21:22 »
אם שמאלנים משווים אותי להיטלר יימח שמו וזכרו סימן שאני בדרך הנכונה.הערבים נחותים מאיתנו גנטית זו עובדה.וכן זה מאוד תקין בעיניי שאם מישהו נחות ממני אז אני שונא אותו כי אני לא רוצה שהילדים שלי יתחתנו איתם כי אז הם מבחינתי יהיו ערבים ואני לא יסכים לקבל אותם בחזרה כי הם בגדו בגנים שלהם.אני רוצה להשדמיד את כול הערבים בעולם ולא משנה לי באיזה דרך וכמה אנשים ייפגעו מזה כי זה או הם או אנחנו נקודה.נקודה אחת שאני כן מסכים איתך זה שאסור להעסיק ערבים במפעל בשביל שכר של 2,5 שקלים לשעה.צריך למכור אותם לעבדות ולא לשלם להם כלום! הם כולם אויבים שלנו והגיעה הזמן שיתרמו קצת למדינה שהם התנהגו כלפיה כמו עלוקות שזה מה שכול המוסלמים בעולם! עלוקות רצחניות! יש להמיד את כולם ולא משנה באיזו דרך!

אתה מדבר שטויות, איפה הוכח שהערבים נחותים גנטית? איפה הוכח שליהודים עליונות גנטית? הם אויבים שלנו זה הכל. אין פה שום עניין של עליונות ונחיתות, רק סכסוך בין 2 עמים.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #16 ב- : מאי 19, 2010, 15:22:31 »
אתה מדבר שטויות, איפה הוכח שהערבים נחותים גנטית? איפה הוכח שליהודים עליונות גנטית? הם אויבים שלנו זה הכל. אין פה שום עניין של עליונות ונחיתות, רק סכסוך בין 2 עמים.
זה הוכח בתחילת המאה ה20.חוץ מזה בוא נחכה שנייה ונראה מה הערבי יהודי (עלק!) יגיד.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #17 ב- : מאי 19, 2010, 15:24:25 »
זה הוכח בתחילת המאה ה20.חוץ מזה בוא נחכה שנייה ונראה מה הערבי יהודי (עלק!) יגיד.

תוכל לשלוח לינק למחקר או למקור שהביא אותך למסקנה הזו?

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
פתטיות, גיבוב מילים חסר משמעות אמיתית, כוונה ואמונה! אתה הבן אדם הכי קיצוני ששמעתי פה, אני מתקשה להאמין שאתה בכלל בן אדם... ובכל זאת מחמת הספק אני ממשיך להגיב לך כאל אדם.
קודם כול אנא ממך דבר בעברית נכונה.אומרים בן האדם הקיצוני ולא הבן אדם הקיצוני! שנית כול תיכנס לפורום האנגלי ותגלה שיש לי שם הסכמה ואיפלו אנשים קצת יותר קיצוניים ממני.וחוץ מזה מי אמר שקיצוני זה רע? זה טוב מאוד לרצות להמיד את אויבינו גם אם אנחנו ינהיה דומים להיטלר.שנית כול צריך לתקן את חוק חופש הביטוי כך שאסור יהיה לביע דעות שמאלניות! ואני אומר לך זאת בתור חצי מזרחי ואתאיסט.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שיהיה... אתאיזם לא שולל את הגישה של הפורום הזה בשום צורה שהיא פרט לנושא הדתי. שום דבר שאמרת פה למעשה לא שולל אתאיזם. אתאיזם יכול לבוא במקביל לגזענות...
נכון,ומה גם שבניגוד לרוב המשתמשים השנאה שלי כלפי הערבים באה בגלל סיבות מדעיות ולא בגלל סיבות דתיות.כך שאפילו המדע שולל את התיאוריות השמאלניות שלכם!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
נכון,ומה גם שבניגוד לרוב המשתמשים השנאה שלי כלפי הערבים באה בגלל סיבות מדעיות ולא בגלל סיבות דתיות.כך שאפילו המדע שולל את התיאוריות השמאלניות שלכם!

אני עדיין מחכה להוכחה לתיאוריה שלך על העליונות והנחיתות בין הגזעים.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
כנ"ל, ומעבר לכך, נחיתות גנטית בעיני לא מהווה סיבה לשנאה לא משנה מה תגיד (זה כמו שתשנא כלב בגלל שהוא נחות ממך גנטית למשל...)

מסכים איתך בקטע הזה.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אין בעיה חבר'ה רק שנייה תנו לי למצוא את הלינק

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
http://psycnet.apa.org/psycinfo/2007-01201-000
תקראו את המשפט הראשון ואם אפשר גם את הספר.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
העניין שנוי במחלוקת. ולפי אותו חוקר/מדען/סופר, לאסיאתים יש את האיקיו הגבוה ביותר בממוצע. לכן על פי תפיסת עולמך הם צריכים לחסל את הלבנים?