כתב נושא: אירן היא אויב, אך מה עם העם האירני?  (נקרא 20056 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אירן היא אויב, אך מה עם העם האירני?
« להגיב #75 ב- : מאי 22, 2010, 16:18:10 »
אני מאוד מקווה לשנות את הציביון המגעיל של האתר והפסקת השנאה בו.
אני מאוד מקווה שהאתר ירד מהרשת או שתפסיק השנאת חינם שמתחוללת כאן.
תהיו בטוחים שאני פועל נגד האתר הזה והסרטונים שלכם ביוטיוב אתם הורסים את העם היהודי מבפנים ומבחוץ יותר מהשמאלנים הקיצוניים.

למה אתה מדבר אליי כאילו אני מנהל הפורום? אני יבא לך את המנהל במוצאי שבת ונראה מי מאיתנו צודק.בכל מקרה אם תוכל לשלוח לכולנו כאן קישורים לסרטונים שהעליתה על הפורום שלנו ביו טיוב כדי שכולם יראו את ההסתה שלך או שאתה סתפ פחדן? אה ובנוסף אתה הורס את השפה הנהדרת שלנו.אומרים שנאת החינם ולא השנאת חינם.אתה צריך לחזור לכיתה ז לשיעור לשון.

מנותק valeric

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #76 ב- : מאי 22, 2010, 16:39:27 »
למה אתה מדבר אליי כאילו אני מנהל הפורום? אני יבא לך את המנהל במוצאי שבת ונראה מי מאיתנו צודק.בכל מקרה אם תוכל לשלוח לכולנו כאן קישורים לסרטונים שהעליתה על הפורום שלנו ביו טיוב כדי שכולם יראו את ההסתה שלך או שאתה סתפ פחדן? אה ובנוסף אתה הורס את השפה הנהדרת שלנו.אומרים שנאת החינם ולא השנאת חינם.אתה צריך לחזור לכיתה ז לשיעור לשון.
אינני מתכוון לפרסם נגדכם סרטונים ביוטיוב או דבר דומה, אני מתכוון לפעול מבפנים ולהגיד לאנשים מתונים לבוא לפורום ולהוציא את כל השנאה שבו.
ואתה מעז להגיד לי לחזור לכיתה ז'? אתה מסוגל לקרוא בכלל את מה שאתה כותב? הכל אצלך שגיאות כתיב!

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #77 ב- : מאי 22, 2010, 16:46:48 »
אינני מתכוון לפרסם נגדכם סרטונים ביוטיוב או דבר דומה, אני מתכוון לפעול מבפנים ולהגיד לאנשים מתונים לבוא לפורום ולהוציא את כל השנאה שבו.
ואתה מעז להגיד לי לחזור לכיתה ז'? אתה מסוגל לקרוא בכלל את מה שאתה כותב? הכל אצלך שגיאות כתיב!
נסה למצוא אצלי שגיאת כתיב אחת! בוא נראה אם תוכל.אתה רוצה לנסות אותי בתחרות איות? אין לי שום בעיה.

מנותק valeric

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #78 ב- : מאי 22, 2010, 16:55:29 »
"למה אתה מדבר אליי כאילו אני מנהל הפורום? אני יבא לך את המנהל במוצאי שבת ונראה מי מאיתנו צודק.בכל מקרה אם תוכל לשלוח לכולנו כאן קישורים לסרטונים שהעליתה על הפורום שלנו ביו טיוב כדי שכולם יראו את ההסתה שלך או שאתה סתפ פחדן? אה ובנוסף אתה הורס את השפה הנהדרת שלנו.אומרים שנאת החינם ולא השנאת חינם.אתה צריך לחזור לכיתה ז לשיעור לשון."
-זה מה שכתבת

אגב אני יודע שאומרים שנאת חינם, זה היה שיבוש מקלדת מכיוון שאני מקליד מהר.
נ.ב. אם תחפש את אחת התגובות שלי תראה שכתבתי כבר פה בעבר שנאת חינם ולא השנאת חינם.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #79 ב- : מאי 22, 2010, 17:02:54 »
"למה אתה מדבר אליי כאילו אני מנהל הפורום? אני יבא לך את המנהל במוצאי שבת ונראה מי מאיתנו צודק.בכל מקרה אם תוכל לשלוח לכולנו כאן קישורים לסרטונים שהעליתה על הפורום שלנו ביו טיוב כדי שכולם יראו את ההסתה שלך או שאתה סתפ פחדן? אה ובנוסף אתה הורס את השפה הנהדרת שלנו.אומרים שנאת החינם ולא השנאת חינם.אתה צריך לחזור לכיתה ז לשיעור לשון."
-זה מה שכתבת

אגב אני יודע שאומרים שנאת חינם, זה היה שיבוש מקלדת מכיוון שאני מקליד מהר.
נ.ב. אם תחפש את אחת התגובות שלי תראה שכתבתי כבר פה בעבר שנאת חינם ולא השנאת חינם.
קודם כל אפשר לזהות שספ נובע מהקלדה מהירה.האות פ נמצאת במקלדת בדיוק מימין לאות ם ומכאן הטעות במיקום האצבעות בזמן ההקלדה.בקשר ליבוא זה מהבחינה הפסיכולוגית יש לאנשים נטייה לדלג על האות ו מסיבות שונות.אותו דבר רק הפוך עם הי בהעלתה.אה כן ובכל פעם שאני מוצא טעות שכזו עקב הקלדה מהירה אני מתקן את הטעות בעריכה.

מנותק valeric

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #80 ב- : מאי 22, 2010, 17:06:18 »
קודם כל אפשר לזהות שספ נובע מהקלדה מהירה.האות פ נמצאת במקלדת בדיוק מימין לאות ם ומכאן הטעות במיקום האצבעות בזמן ההקלדה.בקשר ליבוא זה מהבחינה הפסיכולוגית יש לאנשים נטייה לדלג על האות ו מסיבות שונות.אותו דבר רק הפוך עם הי בהעלתה.אה כן ובכל פעם שאני מוצא טעות שכזו עקב הקלדה מהירה אני מתקן את הטעות בעריכה.
אתה תמיד מוסף את האות ה' שלא לצורך.
אז בסוף מסתבר שיש לך שגיאות תגובה לפני זה שלך הייתה הצהרה מוחלטת שאצלך שגיאות זה מצב בלתי אפשרי בעליל.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #81 ב- : מאי 22, 2010, 17:12:22 »
אתה תמיד מוסף את האות ה' שלא לצורך.
אז בסוף מסתבר שיש לך שגיאות תגובה לפני זה שלך הייתה הצהרה מוחלטת שאצלך שגיאות זה מצב בלתי אפשרי בעליל.
תזכיר לי מתי אני מוסיף את האות ה שלא לצורך? תגיד יכול להיות שהשם האמיתי שלך הוא עוזי זלכה? או שכבר נרשמתה קודם לפורום והכינוי שלך היה פופאי? אתה בהחלט מזכיר לי אותם.

מנותק valeric

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #82 ב- : מאי 22, 2010, 17:13:28 »
תזכיר לי מתי אני מוסיף את האות ה שלא לצורך? תגיד יכול להיות שהשם האמיתי שלך הוא עוזי זלכה? או שכבר נרשמתה קודם לפורום והכינוי שלך היה פופאי? אתה בהחלט מזכיר לי אותם.
אני לא יודע מי אלה וזה השם שלי - ולריק.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #83 ב- : מאי 22, 2010, 17:16:18 »
אני לא יודע מי אלה וזה השם שלי - ולריק.
אה חבל.אז בוא אני אשלך לך קישורים אולי אתה תיזכר?
http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2942914
http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2942915
http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2942916
http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2942917
ואחרון חביב.קישור לסרטון שעוזי זלכה העלה ליו טיוב תחת הכותרת סטיבן מליק:

אתה בטוח שאתה לא אחד מהם? כי אני בטוח שכן.

מנותק valeric

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #84 ב- : מאי 22, 2010, 17:19:16 »
לא מכיר אותם אבל זה לא מפתיע אותי שאתה מאשים אותי בדברים שלא עשיתי ולא אמרתי.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #85 ב- : מאי 22, 2010, 17:20:50 »
לא מכיר אותם אבל זה לא מפתיע אותי שאתה מאשים אותי בדברים שלא עשיתי ולא אמרתי.
ולמה בדיוק? אגב נכנסתה לסרטונים או שאתה מפחד שהם יזכירו לך נשכחות?

מנותק valeric

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #86 ב- : מאי 22, 2010, 17:39:47 »
ולמה בדיוק? אגב נכנסתה לסרטונים או שאתה מפחד שהם יזכירו לך נשכחות?

כן צפיתי בסרטונים וזה לא ממש ברור מה זה אמור להיות.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #87 ב- : מאי 22, 2010, 17:43:37 »
כן צפיתי בסרטונים וזה לא ממש ברור מה זה אמור להיות.
אתה בטוח שאתה לא אחד מהם?

מנותק valeric

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #88 ב- : מאי 22, 2010, 17:51:37 »
אתה בטוח שאתה לא אחד מהם?
100%
אבל מה שהם לא יהיו ומה שהם לא מפרסמים.
אני לא אתפלא אם הם צודקים.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #89 ב- : מאי 22, 2010, 18:01:39 »
100%
אבל מה שהם לא יהיו ומה שהם לא מפרסמים.
אני לא אתפלא אם הם צודקים.
לפי מה שאמרתה הרגע אתה תומך בשואה שנייה נגד אשכנזים.אתה חצוף וגזען.

מנותק valeric

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #90 ב- : מאי 22, 2010, 18:06:41 »
לפי מה שאמרתה הרגע אתה תומך בשואה שנייה נגד אשכנזים.אתה חצוף וגזען.
אני אשכנזי מלא, איך אתמוך בדבר כזה? איך קישרת בין זה לזה אתה כזה איש שקרן שזה משהו!
אתם אלה שמזלזלים בשואה ואומרים לכל אחד שהוא נאצי אני נגד לחלוטין האתר הזה והחיים הזה שמסית ומפיץ שקרים כמוכם.
אתם קוראים לכל אחד נאצי כאילו זו קללה שאומרים בקלות בלי בעיה.
אתם אנשים בורים וטיפשים ותודה לאלוהים שאתם מיעוט מאוד קטן ושהמדינה שלנו לא הרסנית כמו ההתנהגות הסדיסטית שלכם.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #91 ב- : מאי 22, 2010, 18:12:37 »
אני אשכנזי מלא, איך אתמוך בדבר כזה? איך קישרת בין זה לזה אתה כזה איש שקרן שזה משהו!
אתם אלה שמזלזלים בשואה ואומרים לכל אחד שהוא נאצי אני נגד לחלוטין האתר הזה והחיים הזה שמסית ומפיץ שקרים כמוכם.
אתם קוראים לכל אחד נאצי כאילו זו קללה שאומרים בקלות בלי בעיה.
אתם אנשים בורים וטיפשים ותודה לאלוהים שאתם מיעוט מאוד קטן ושהמדינה שלנו לא הרסנית כמו ההתנהגות הסדיסטית שלכם.
דווקא רוב העם השפוי תומך בנו אבל הוא מפחד מהשב''כ.וכן אני נמצא בקשר עם חיים והוא מעולם לא הסית כנגד אשכנזים כמו שאתה טוען.אנחנו לא מזלזלים בשואה אנחנו לא רוצים שהיא תתרחש שוב! וכן כול אויבי ישראל הם נאצים כי הם רוצים עוד שואה! לפי המדיניות שלך אתה עוזר להם! אתה כזה ימני למופת שזה פשוט לא להאמין  :o. אה כן ובקשר לקישור.אתה כתבתה שמה שהם לא אומרים זה כנראה נכון ובקישור האחרון מפויע אדם בשם עוזי זלכה המתחזה לסטיבן מליק וקורא לשואה שנייה נגד אשכנזים.אם אתה אומר שמה שהם אומרים זה נכון אזי אתה רוצה שואה שנייה לאשכנזים.
עריכה: ואומרים אני לחלוטין נגד האתר הזה ולא אני נגד לחלוטין האתר הזה! שוב אתה הורס לנו את השפה.

מנותק valeric

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #92 ב- : מאי 22, 2010, 20:40:54 »
דווקא רוב העם השפוי תומך בנו אבל הוא מפחד מהשב''כ.וכן אני נמצא בקשר עם חיים והוא מעולם לא הסית כנגד אשכנזים כמו שאתה טוען.אנחנו לא מזלזלים בשואה אנחנו לא רוצים שהיא תתרחש שוב! וכן כול אויבי ישראל הם נאצים כי הם רוצים עוד שואה! לפי המדיניות שלך אתה עוזר להם! אתה כזה ימני למופת שזה פשוט לא להאמין  :o. אה כן ובקשר לקישור.אתה כתבתה שמה שהם לא אומרים זה כנראה נכון ובקישור האחרון מפויע אדם בשם עוזי זלכה המתחזה לסטיבן מליק וקורא לשואה שנייה נגד אשכנזים.אם אתה אומר שמה שהם אומרים זה נכון אזי אתה רוצה שואה שנייה לאשכנזים.
עריכה: ואומרים אני לחלוטין נגד האתר הזה ולא אני נגד לחלוטין האתר הזה! שוב אתה הורס לנו את השפה.
לא קל להשתלב בשפה העברית במיוחד שאתה חי הרבה שנים בחו"ל. - ואני לפחות מודע שיש לי טעויות
אני לא הסתכלתי לפי הקישורים בכלל כי אני לא הבנתי אותם בכלל, אני פשוט ראיתי ביוטיוב כל מיני סרטונים על חיים ובאחד הסרטונים אמרו שהוא היה בכלא ובעצם לא כמה שאמרתי אני בכלל לא ראיתי שהוא אמר שהוא רוצה שואה לאשכנזים אני לא יודע מי אלה סטיבן מליק או עוזי זלכה.
בסדר כל עם ישראל תומך בכם אבל הוא מפחד מהשב"כ - טענה מגוחכת מילא היית ממציא משהו יותר הגיוני, רוב העם בכלל לא מכיר אתכם ותאמינו לי לא רוצה להכיר את הגועל שמתחולל פה.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #93 ב- : מאי 22, 2010, 20:42:57 »
לא קל להשתלב בשפה העברית במיוחד שאתה חי הרבה שנים בחו"ל. - ואני לפחות מודע שיש לי טעויות
אני לא הסתכלתי לפי הקישורים בכלל כי אני לא הבנתי אותם בכלל, אני פשוט ראיתי ביוטיוב כל מיני סרטונים על חיים ובאחד הסרטונים אמרו שהוא היה בכלא ובעצם לא כמה שאמרתי אני בכלל לא ראיתי שהוא אמר שהוא רוצה שואה לאשכנזים אני לא יודע מי אלה סטיבן מליק או עוזי זלכה.
בסדר כל עם ישראל תומך בכם אבל הוא מפחד מהשב"כ - טענה מגוחכת מילא היית ממציא משהו יותר הגיוני, רוב העם בכלל לא מכיר אתכם ותאמינו לי לא רוצה להכיר את הגועל שמתחולל פה.

אז תסתכל ואחר כך תגיב.ותסתכל בקישורים שבאתר ולא סתם ביו טיוב.

מנותק valeric

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #94 ב- : מאי 22, 2010, 20:58:13 »
אז תסתכל ואחר כך תגיב.ותסתכל בקישורים שבאתר ולא סתם ביו טיוב.
שלח את הקישורים אני לא יודע איפה הם.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #95 ב- : מאי 22, 2010, 21:00:58 »
שלח את הקישורים אני לא יודע איפה הם.
חלק מהקישורים כבר שלחתי.בנוסף תיכנס לאתר מאיפה שאתה נכנס לפורום והקישורים יהיו מצד ימין.

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
« להגיב #96 ב- : מאי 22, 2010, 21:10:43 »
בס''ד
חברים, אני פתחתי את הדיון הזה כדי לשמוע את דעותיכם על האיראנים אוהבי ישראל ולא השיחות הללו על ימנים אמיתיים, ושמאלנים מזוייפים, או על שגיאות כתיב...

אני חוזר, דברו לעניין, באמת מסקרן אותי לשמוע על דעותיכם.
עדן איסקוביץ

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #97 ב- : מאי 22, 2010, 21:14:00 »
בס''ד
חברים, אני פתחתי את הדיון הזה כדי לשמוע את דעותיכם על האיראנים אוהבי ישראל ולא השיחות הללו על ימנים אמיתיים, ושמאלנים מזוייפים, או על שגיאות כתיב...

אני חוזר, דברו לעניין, באמת מסקרן אותי לשמוע על דעותיכם.
סבבה,לדעתי צריך למחוק את כל האיראנים המוסלמים ולתת את המדינה לבעליה החוקיים: הזורואסטרים.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #98 ב- : מאי 22, 2010, 21:19:29 »
האשכול נעול כי הוא נכנס לכיוונים לא נכונים.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #99 ב- : מאי 23, 2010, 17:50:53 »
התגובות פה רק ממשמות זה השנאה שמתחוללת כאן בפורום כלפיי כל אחד שהוא לא הם וזה לא הבסיס ליהדות או לימין אמיתי אמיתי.
אני שוחחתי כבר עם איראנים, חלק היו פחות אוהדי ישראל וחלק מאוד אוהבים את היהודים ואת ישראל ואפילו את הציונות וכמובן מתעניינים בכל נושאי השואה יותר מהרבה יהודים.
הסיבה היחידה שיש איראנים שתומכים בשנאה הזו זה בגלל החינוך הנוקשה והמסית שמקבלים באיראן, החינוך הוא אסלאמי ואנטי-מערבי לחלוטין תמונות של המנהיג העליון תלויות בכל פינה בבית הספר - ממש כמו מדינה דיקטטורית.
מחנכים אותם מגן חובה לא לאהוב את ישראל והציונות... איך אתם חושב שהם יגדלו? - ואלה לא ההורים שלהם שעושים זאת אלא המדינה באמצעות התקשורת והחינוך.
יש מספיק אנשים טובים באיראן, אתם פשוט אומרים להרוג את כולם כמו חמורים בורים מי שאומר מוות על קבוצה על על מישהו ספציפי שיעשה עם עצמו חשבון נפש ויבקש סליחה מאלוהים עוד לפני יום הכיפורים.
כי אלוהים יצר את האיראנים בידיוק כמו שיצר אותנו - בצלם אנוש, ואם הוא רצה ליצור אותם כנראה הם משחקים תפקיד חשוב בשבילו.
איראן עד 1979 (לפני המהפכה) הייתה ידידה קרובה של ישראל.
תתחילו להתבגר לפתוח את העיניים וכמה ספרים, לא יזיק לכל השונאים את האחר פה! .
צריך להביא לפה משפטי חז"ל כדי להשתיק את החמורים פה?
הבה נדייק, "הברית" בין ישראל לאיראן לא הייתה על בסיס חברי כי אם על רקע אינטרסנטי בלבד (המלחמה הקרה-נדבך צפוני, השנאה אהדדי פרסית-ערבית וכו'), אבא של השאח' שהודח על ידי חומייני היה פרו נאצי, אז חדל קשקשת, נוח לך להשכיח דברים שלא מסתדרים עם התזה העקומה מהשורש.
פרס אגב, היא גם מולדת הגזענות, למי שקצת מכיר ויודע הסטוריה אסלאמית ופרה-אסלאמית.
פירוש השם "איראן" אגב, היא "ארץ ה-ארים", שוב למי ששכח ונוח לו שלא לזכור.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.