כתב נושא: אירן היא אויב, אך מה עם העם האירני?  (נקרא 20074 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אירן היא אויב, אך מה עם העם האירני?
« להגיב #25 ב- : מאי 18, 2010, 13:49:19 »
בס"ד

העם האיראני שונא אותנו שנאת מוות.יש להם פשוט מחלוקות ביניהם והם לא אוהבים את המשטר,אבל אותנו הם תמיד שנאו,אז צריך להשמיד אותם  בלי רחמים אם איראן תעז לתקוף אותנו.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #26 ב- : מאי 18, 2010, 13:54:41 »
באופן אידיאלי, אני חושב שהדבר הנכון והמוסרי לעשות זה להשמיד כליל את איראן במכת מנע, (סליחה זוראסטרים, הימלטו משם כל עוד נפשכם בכם ואחר כך חזרו וירשו את הארץ שהאיסלאם גזל מכם), למען יראו ויראו כל העמלקים שקמים עלינו להשמידנו כי ידנו נטויה. מעשית זה לא עומד על הפרק. אבל השמדת תוכנית ההשמדת-ישראל של איראן כן מעשית.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #27 ב- : מאי 18, 2010, 13:58:50 »
ברור לי שאף אחד כאן לא הביע שנאה לזוראסטרים, בהאיים ושאר המיעוטים הלא איסלאמיים ולא עוינים שחיים באיראן.
המיעוטים הלא איסלאמיים שחיים באיראן? מצטער להודיע לך אבל הזורואסטרים הם האיראניים האמיתיים היחידים והם היחידים ישי להם זכות על איראן.כול האיראנים המוסלמים הם צאצאים של איראנים שהתמזגו עם העבדים הכושים שהערבים הביאו איתם ואחר כך גם עם הערבושים עצמם.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #28 ב- : מאי 18, 2010, 14:02:32 »
בס''ד
כולנו יודעים כמובן שהרפובליקה האיסלאמית של איראן היא עויינת לישראל, והיכולות הגרעיניות שברשותה מסכנות את קיומה של מדינת ישראל ותושביה.
השלטונות המוסלמיים הפונדמטליסטים באיראן הם שלטונות אנטישמיים, שונאי חופש ודמוקרטיה ואנטי-אמריקניים, אין כל ספק שהשלטונות בראשות האייתוללה חמינאי, והנשיא אחמדינג'אד הם גדולי האויבים של הציוויליזציה המערבית בכלל, ושל עם ישראל בפרט. אך האם גם העם האיראני הוא אויב?
ובכן, רבים מכם יאמרו שהעם האיראני הוא אויב, בדיוק כמו הפלסטינאצים המוסלמים. אך נוכחתי לדעת שישנן קבוצות מחתרתיות באיראן, בעיקר בקרב הפרסים הנוצריים ואלה המאמינים בדתו של זורואסתר, כלומר עובדי אש, והם תומכים נלהבים בהפלת שלטון העוולה של האייתולות ואחמדינג'אד. הם פתחו קבוצה בפייסבוק הנקראת ''איראנים ידידי ישראל''. מדובר בכמה מאות אלפי בני אדם! כמובן שזה מספר קטן בהשוואה לאוכלוסייתה הכללית של איראן, אך יש לזכור שאנשים מפחדים להראות שהם מזדהים אם מדינת אויב כמו ישראל, הנחשבת ל''שטן הציוני'' או ''השטן הקטן''.
יצא לי להצטרף לאחת מקבוצות הדיון שלהם בפורום איראני, כתבתי להם שאני יהודי שגר בסרביה, רובם בירכו אותי, ורבים מהם אמרו שהלוואי ואיראן וישראל יהפכו להיות ידידות טובות. הם גם רוצים להחזיר את הדת הזורואסטרית הפרסית העתיקה, שהייתה קיימת לפני שהאסלאם המתועב השתלט בכוח הזרוע על פרס. כמו כן הם מקפידים לקרוא לאיראן בשם 'פרס' והם שואפים להחזיר את דגל האריה והשמש העתיק, במקום הדגל האסלאמי הנוכחי של איראן, שמופיעות בו המילים ''אללה הוא אכבר''.
שמחתי עד מאוד לראות שגם באיראן יש אנשים שמאמינים בזכות העם היהודי לבנות בירושלים, ולשמור על צביון יהודי באדמות ציון.
מה דעתכם?

קודם כל, אני לא חושב שיש עם אחד במזרח התיכון שהוא חובב דמוקרטיה. גם לא ישראלים. כשאני הבעתי את דעותיי על השואה אנשים אמרו שמקומי בכלא כי דעותיי שונות מדעת הרוב.
וזה נכון ההתנגדות למשטר האייתוללות באיראן הולכת וצוברת תאוצה, אבל בכל זאת מדובר פה במוסלמים ולכן לא הייתי ממהר להיות אופטימי לגבי היחס לישראל.
ואם אותם זראוסטרים רוצים להחזיר את איראן 1500 שנה אחורה בזמן, נותר לי רק לאחל להם בהצלחה, כי הם יהיו זקוקים לזה.
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #29 ב- : מאי 18, 2010, 14:22:40 »
בס''ד

בת ימי,בוא אספר לך סיפור ששמעתי מחבר(לא ממש חבר,יותר משהו שהכרתי בעבר).

פעם חבר שלי ישב במסעדה לפגישת עסקים עם מוסלמי. המוסלמי ראה שחבר שלי מזמין אוכל לא כשר,וכשהמוסלמי אמר לחבר שלי,איך אתה אוכל את זה? אתה יהודי וזה לא כשר! אז חבר שלי השיב לו "הצחקת אותי". אחרי כמה דקות המלצר ניגש אליהם והמוסלמי ביקש בקבוק יין. חבר שלי התפלא ואמר לו "איך אתה שותה יין,הרי אתה מוסלמי!" והמוסלמי השיב לו "הצחקת אותי".

מהסיפור הזה אפשר ללמוד,שלא כל המוסלמים בעולם הם באמת אדוקים בדתם,ולא כולם שהידים שמוכנים למות למען הדת כפי שכתוב בקוראן. גם אצל המוסלמים יש כופרים שמאמינים בשלום-אמנם הם מהווים מיעוט קטן מאוד (כמו ש  
 RAFOE סיפר). כפי שביהדות יש חילוניים,גם באסלאם יש חילוניים,שלא אכפת להם בכלל מהמצוות שבקוראן ושהשכילו להבין שה' לא רוצה שכל מי שלא מוסלמי יירצח.
מוסלמי שאיננו דתי הוא לא מוסלמי , הוא נקרא אבן ווראק (כופר).

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #30 ב- : מאי 18, 2010, 14:29:57 »
המיעוטים הלא איסלאמיים שחיים באיראן? מצטער להודיע לך אבל הזורואסטרים הם האיראניים האמיתיים היחידים והם היחידים ישי להם זכות על איראן.כול האיראנים המוסלמים הם צאצאים של איראנים שהתמזגו עם העבדים הכושים שהערבים הביאו איתם ואחר כך גם עם הערבושים עצמם.
ראה את ההודעה הקודמת שלי. ברור שהזוראסרים הם האדונים הקודמים של איראן והיא נגזלה מהם על ידי האיסלאם. עם כי מדובר בגזל של זהות ותרבות, כי מבחינה אתנית אותם אנשים קדמונים הם גם היום הרוב המוחץ באיראן.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #31 ב- : מאי 18, 2010, 14:35:48 »
ראה את ההודעה הקודמת שלי. ברור שהזוראסרים הם האדונים הקודמים של איראן והיא נגזלה מהם על ידי האיסלאם. עם כי מדובר בגזל של זהות ותרבות, כי מבחינה אתנית אותם אנשים קדמונים הם גם היום הרוב המוחץ באיראן.
נכון,אבל בהודעה הקודמת שלך רשמתה כאילו הזורואסטרים הם מיעוט איראני כשבפועל הם האיראנים האמיתיים היחידים.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #32 ב- : מאי 18, 2010, 14:36:28 »
קודם כל, אני לא חושב שיש עם אחד במזרח התיכון שהוא חובב דמוקרטיה. גם לא ישראלים. כשאני הבעתי את דעותיי על השואה אנשים אמרו שמקומי בכלא כי דעותיי שונות מדעת הרוב.
וזה נכון ההתנגדות למשטר האייתוללות באיראן הולכת וצוברת תאוצה, אבל בכל זאת מדובר פה במוסלמים ולכן לא הייתי ממהר להיות אופטימי לגבי היחס לישראל.
ואם אותם זראוסטרים רוצים להחזיר את איראן 1500 שנה אחורה בזמן, נותר לי רק לאחל להם בהצלחה, כי הם יהיו זקוקים לזה.
זה בסדר הונולוהו.גם אני מסכים שמקומך בכלא.בטח אתה עוד אחד מהכינואים של עוזי זלכה.

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
« להגיב #33 ב- : מאי 18, 2010, 17:26:23 »
בס''ד
הלוואי שהאסלאם בכלל לא היה קיים בעולם, הדת המטורפת הזאת הביאה הרבה צער, הרג, ושנאת חינם לעולמנו. איראן היא דוגמא מעולה להשפעתו השלילית של האיסלאם על עמים ותרבויות. שימו לב, האיראנים הם עם בעל עבר מפואר, מוצאם בצפון הודו, הם שייכים לקבוצה האינדו-אירופאית, והשפה שלהם קרובה במידה מסויימת ליוונית, רוסית, גמנית, לטינית וכל יתר השפות האירופאיות. הם שונים לחלוטין מהערבים הפרימיטיביים והמיליטנטיים. האסלאם שחדר לממלכת פרס העתיקה גרם להתדרדרות איומה בהתפתחותה התרבותית והטכנולוגית של פרס והעם הפרסי. שומרי הגחלת של המורשת המקורית של פרס הם הזורואסטרים, ואני מקווה שכאשר מלכות הרשעה של האייתולות יש''ו ושל הדת המתועבת הלא היא דת האסלאם, יפלו ויאבדו, האנשים הללו יחזירו לעצמם את אדמתם, ויהיו בני בריתנו. מבחינה הסטורית, פרס היא ידידה שלנו, זכרו את המלך כורש אשר גם הוא היה בן לדת זורואסטר העתיקה, הוא שלח יהודים לאדמת ישראל, על מנת לבנות את בית מקדשנו, ובנוסף הוא הכריז על ה' אלוהי ישראל, כמלך מלכי המלכים, תוכלו לקרוא זאת בספר דברי הימים ב', הנמצא בחלקו האחרון של התנ''ך.  דרך אגב, יש חוקרי דתות הסוברים שאלוהי דת זורואסטר הוא אותו האל אשר הוציא את העם הנבחר מעבדות במצרים. הדת הזאת נחשבת לעבודת-אש, אך יש כאלה המקשרים את האש הזאת כ''אש-התמיד'' אשר בערה באופן תמידי בבית המקדש אשר בירושלים. כל אלה הם תיאוריות של מלומדים ולכן יש לקחת את הדברים בערבון מוגבל. אני מכבד ומוקיר את ידידנו הזורואסטרים, אך עדיין אני רואה בהם עובדי עבודה זרה, בדומה לנוצרים, לבודהאיסטים וכו'.
חג שבועות שמח לכל אחיי היקרים אשר בפורום!
עדן איסקוביץ

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #34 ב- : מאי 18, 2010, 17:27:48 »
בס''ד
הלוואי שהאסלאם בכלל לא היה קיים בעולם, הדת המטורפת הזאת הביאה הרבה צער, הרג, ושנאת חינם לעולמנו. איראן היא דוגמא מעולה להשפעתו השלילית של האיסלאם על עמים ותרבויות. שימו לב, האיראנים הם עם בעל עבר מפואר, מוצאם בצפון הודו, הם שייכים לקבוצה האינדו-אירופאית, והשפה שלהם קרובה במידה מסויימת ליוונית, רוסית, גמנית, לטינית וכל יתר השפות האירופאיות. הם שונים לחלוטין מהערבים הפרימיטיביים והמיליטנטיים. האסלאם שחדר לממלכת פרס העתיקה גרם להתדרדרות איומה בהתפתחותה התרבותית והטכנולוגית של פרס והעם הפרסי. שומרי הגחלת של המורשת המקורית של פרס הם הזורואסטרים, ואני מקווה שכאשר מלכות הרשעה של האייתולות יש''ו ושל הדת המתועבת הלא היא דת האסלאם, יפלו ויאבדו, האנשים הללו יחזירו לעצמם את אדמתם, ויהיו בני בריתנו. מבחינה הסטורית, פרס היא ידידה שלנו, זכרו את המלך כורש אשר גם הוא היה בן לדת זורואסטר העתיקה, הוא שלח יהודים לאדמת ישראל, על מנת לבנות את בית מקדשנו, ובנוסף הוא הכריז על ה' אלוהי ישראל, כמלך מלכי המלכים, תוכלו לקרוא זאת בספר דברי הימים ב', הנמצא בחלקו האחרון של התנ''ך.  

כורש לא נתן צ'ארטר ליהודים לבנות את ביהמ"ק מרצונו החופשי. מעבר לזה, אחרי שהבין כי הוא מפסיד מחסרון היהודים בפרס כלכלית, הוא אסר על יהודים לעלות לא"י.

ולגבי הדת הפרסית - יש רק אל אחד ואלוקי ישראל והפסיל העלוב של הדת הפרסית אינם אותו אחד.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #35 ב- : מאי 18, 2010, 18:02:07 »
כורש לא נתן צ'ארטר ליהודים לבנות את ביהמ"ק מרצונו החופשי. מעבר לזה, אחרי שהבין כי הוא מפסיד מחסרון היהודים בפרס כלכלית, הוא אסר על יהודים לעלות לא"י.

ולגבי הדת הפרסית - יש רק אל אחד ואלוקי ישראל והפסיל העלוב של הדת הפרסית אינם אותו אחד.
שמע רק-_כך.סובלנות לאחרים היא ערך חשוב בתרבות היהודית.חוץ מאולי סובלנות כלפי הונולוהוהו שהוא דוגמא יוצאת דופן.

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
« להגיב #36 ב- : מאי 19, 2010, 08:31:09 »
בס''ד

בת ימי,בוא אספר לך סיפור ששמעתי מחבר(לא ממש חבר,יותר משהו שהכרתי בעבר).

פעם חבר שלי ישב במסעדה לפגישת עסקים עם מוסלמי. המוסלמי ראה שחבר שלי מזמין אוכל לא כשר,וכשהמוסלמי אמר לחבר שלי,איך אתה אוכל את זה? אתה יהודי וזה לא כשר! אז חבר שלי השיב לו "הצחקת אותי". אחרי כמה דקות המלצר ניגש אליהם והמוסלמי ביקש בקבוק יין. חבר שלי התפלא ואמר לו "איך אתה שותה יין,הרי אתה מוסלמי!" והמוסלמי השיב לו "הצחקת אותי".

מהסיפור הזה אפשר ללמוד,שלא כל המוסלמים בעולם הם באמת אדוקים בדתם,ולא כולם שהידים שמוכנים למות למען הדת כפי שכתוב בקוראן. גם אצל המוסלמים יש כופרים שמאמינים בשלום-אמנם הם מהווים מיעוט קטן מאוד (כמו ש 
 RAFOE סיפר). כפי שביהדות יש חילוניים,גם באסלאם יש חילוניים,שלא אכפת להם בכלל מהמצוות שבקוראן ושהשכילו להבין שה' לא רוצה שכל מי שלא מוסלמי יירצח.
חולק עלייך כל מוסלמי גם עם הוא לא אומר את זה בקול רם חושב על להשמיד אותנו
"ואריה אם ישאג מי לא ירעד"

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #37 ב- : מאי 19, 2010, 18:33:43 »
שמע רק-_כך.סובלנות לאחרים היא ערך חשוב בתרבות היהודית.חוץ מאולי סובלנות כלפי הונולוהוהו שהוא דוגמא יוצאת דופן.

תגיד את זה ליהושע ע"ה ולדוד המלך ע"ה שהרסו המוני מבני דת זרה טמאים, למתתיהו המכבי שחיסל יהודון שסגד לזאוס, ליהודה המכבי, אחיו וחייליו שלחמו נגד הקולוניאליסטים המערביים בשם התורה ובשם אורח החיים התורני שרצו לשמר כנגד דת המערב העלובה, וכו' וכו' וכו'.

סובלנות נגד דתות זרות איננה מוסרית - כיוון שהן חוצפה ויריקה בבורא עולם ובתורתו הקדושה והיחידה.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #38 ב- : מאי 19, 2010, 18:43:50 »

במה אני יוצא דופן?
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
« להגיב #39 ב- : מאי 19, 2010, 20:19:25 »

בס''ד   

''סובלנות נגד דתות זרות איננה מוסרית'' - זוהי צורת חשיבה האופיינית לאויבנו המוסלמים, הלא כן?
אל נא תשווה את מלחמות יהושע בן נון ודוד מלך ישראל, מכיוון שהם נלחמו כנגד אויבי ישראל אשר איימו על העם. יהושע כבש את הארץ בציווי ה', ודוד נלחם בפלישתים אשר היוו איום מתמיד ליושבי ישראל. ואנחנו כעת, נלחמים בערבים המוסלמים הנאצים לא בגלל עמם או מוצאם, אנו נלחמים בהם בגלל שהם מאיימים להשמיד את עמינו ולגזול את אדמותנו, וגם בגלל שדתם הזדונית מטיפה לג'יהאד. בניגוד אליהם, לנו אין ציווי של ג'יהאד, והדברים שציטטתי למעלה מזכירים חשיבה מוסלמית-ג'יהאדיסטית.
סובלנות כלפי דתות ועמים אחרים היא אחת מהיסודות החשובים של מחשבת ישראל, אין אנו חפצים להפיץ את דת ישראל בעולם, אנו לא משכנעים גויים להתגייר, ואפילו גויים שרוצים להתגייר נתקלים בקשיים רבים מצד הרבנים המגיירים ובית הדין היהודי. אז אם כך מה אתם מציעים, להרוג את כל האנשים שלא מאמינים בדת ישראל?!? האם זוהי המשמעות של להיות יהודי מאמין ונאמן לתורת ישראל?! משום מה לא נראה לי.
עדן איסקוביץ

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #40 ב- : מאי 19, 2010, 20:32:11 »
בס''ד   

''סובלנות נגד דתות זרות איננה מוסרית'' - זוהי צורת חשיבה האופיינית לאויבנו המוסלמים, הלא כן?
סובלנות דתית היא בעצם צביעות שאופיינית לפריז ולונדון ולא ציון. הייל הרליטיביזם המוסרי.

ציטוט
אל נא תשווה את מלחמות יהושע בן נון ודוד מלך ישראל, מכיוון שהם נלחמו כנגד אויבי ישראל אשר איימו על העם.
הפואנטה היא שהם לא היססו לפגוע להחריב בתי עבודה זרה וזוהי מצווה להרוס את בתי השיקוצים למיניהם בכל ארץ ישראל.
עוד:

http://www.rabbikahane.org/kahane/index.php?option=com_content&view=article&id=366:2008-09-21-13-45-07&catid=55:2008-06-17-12-40-56&Itemid=127

ציטוט
יהושע כבש את הארץ בציווי ה',
וכי למה ה' ציווה ציווי כה איסלאמי להרוס בתי דתות זרות בניגוד מוחלט לסובלנות הנאורה?

ציטוט
ודוד נלחם בפלישתים אשר היוו איום מתמיד ליושבי ישראל.
אתה שוב מתחמק מהפואנטה. מסופקני אם באמת יש לך ידע היסטורי כלשהו במלחמות דוד.

ציטוט
ואנחנו כעת, נלחמים בערבים המוסלמים הנאצים לא בגלל עמם או מוצאם, אנו נלחמים בהם בגלל שהם מאיימים להשמיד את עמינו ולגזול את אדמותנו, וגם בגלל שדתם הזדונית מטיפה לג'יהאד.
חצי אמת. עמם הוא תרבות (רעיון) עוינת אשר עלינו לגרש ולהשמיד. לא רק הערבים המוסלמים הינם אויב אלא גם אחיהם לתרבות.

ציטוט
בניגוד אליהם, לנו אין ציווי של ג'יהאד, והדברים שציטטתי למעלה מזכירים חשיבה מוסלמית-ג'יהאדיסטית.

לנו יש ציווי של "ג'האד" להחריב כל סימן של דת זרה בארץ ישראל בניגוד לאופי הגלובאליסטי והאוניברסלי של הג'האד האסלאמי.

ציטוט
סובלנות כלפי דתות היא אחת מהיסודות החשובים של מחשבת ישראל

ציטוט, דוגמא, וכו'.

ציטוט
אין אנו חפצים להפיץ את דת ישראל בעולם, אנו לא משכנעים גויים להתגייר, ואפילו גויים שרוצים להתגייר נתקלים בקשיים רבים מצד הרבנים המגיירים ובית הדין היהודי.

שטויות במיץ עגבניות. אנחנו מחוייבים להפיץ את דבר ה' בעולם (לא באמצעות כוח) כדי שגם הגויים יקיימו את המצוות אשר הם דרושים למלא (מצוות בני נח). זה נקרא להפיץ את היהדות (התורה) בעולם למרות שהם לא מחוייבים להתגייר.

ציטוט
אז אם כך מה אתם מציעים, להרוג את כל האנשים שלא מאמינים בדת ישראל?!? האם זוהי המשמעות של להיות יהודי מאמין ונאמן לתורת ישראל?! משום מה לא נראה לי.

מה הקשר?

מנותק הזיז וגלגל החמה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #41 ב- : מאי 19, 2010, 22:42:45 »
בס''ד   

אל נא תשווה את מלחמות יהושע בן נון ודוד מלך ישראל, מכיוון שהם נלחמו כנגד אויבי ישראל אשר איימו על העם. יהושע כבש את הארץ בציווי ה', ודוד נלחם בפלישתים אשר היוו איום מתמיד ליושבי ישראל. ואנחנו כעת, נלחמים בערבים המוסלמים הנאצים לא בגלל עמם או מוצאם, אנו נלחמים בהם בגלל שהם מאיימים להשמיד את עמינו ולגזול את אדמותנו, וגם בגלל שדתם הזדונית מטיפה לג'יהאד. בניגוד אליהם, לנו אין ציווי של ג'יהאד, והדברים שציטטתי למעלה מזכירים חשיבה מוסלמית-ג'יהאדיסטית.
סובלנות כלפי דתות ועמים אחרים היא אחת מהיסודות החשובים של מחשבת ישראל, אין אנו חפצים להפיץ את דת ישראל בעולם, אנו לא משכנעים גויים להתגייר, ואפילו גויים שרוצים להתגייר נתקלים בקשיים רבים מצד הרבנים המגיירים ובית הדין היהודי. אז אם כך מה אתם מציעים, להרוג את כל האנשים שלא מאמינים בדת ישראל?!? האם זוהי המשמעות של להיות יהודי מאמין ונאמן לתורת ישראל?! משום מה לא נראה לי.

התורה אומרת כל תפקידו של עם ישראל להיות "אור לגויים",כלומר,על עם ישראל להחזיר את הגויים בתשובה בכך שיקיימו את 7 מצוות בני נח. אין עם ישראל חפץ בגיור המוני של הגויים בעולם,אלא רק בכך שהגויים יקיימו את 7 מצוות בני נח(שאחת מהן היא להאמין שה' הוא האל היחידי ועל כן יש להרוס את העבודה הזרה של אומות העולם. יש לזכור שאין התורה מצווה אותנו להרוג את כל הגוים הכופרים שבעולם,אלא עלינו לשכנע אותם בדיבורים כי היהדות היא דת האמת,ואם לא נצליח אז יש לחכות לביאת המשיח שבה נאמר כי יתגלה כבוד ה' בעולם,וכפי שאנו אומרים כל יום בתפילה ב"עלינו לשבח" שיום יבוא (בזמן ביאת המשיח) ואז יתגלה כבוד ה' בעולם ואז כל הגויים ידעו שהיהדות היא דת האמנת היחידה בעולם).

אמנם היהדות לא מתייחסת בסובלנות לעבודה זרה,מפני שהאידיאל הוא שכל אומות העולם יאמינו בדת היהודית ושה' הוא האל היחידי,אך אין ציווי ללכת ולהשמיד את כל הכופרים. עלינו להחזירם בתשובה בדבורים כפי שעשה אבינו אברהם,או לחכות לביאת גואל צדק.

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
« להגיב #42 ב- : מאי 20, 2010, 03:07:58 »
בס''ד
מאמיני דת זורואסטר מקיימים 7 מצוות בני נח.
עדן איסקוביץ

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #43 ב- : מאי 20, 2010, 03:08:46 »
בס''ד
מאמיני דת זורואסטר מקיימים 7 מצוות בני נח.

הם עובדי ע"ז. איך הם בדיוק בני נח?

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
« להגיב #44 ב- : מאי 20, 2010, 07:08:23 »
בס''ד
רק כך, ידידי אתה פשוט מעוות את דבריי ומוציא אותם מהקשרם, אתה שם לב לכך?
קראת מה כתבתי? כתבתי שהם מקיימים 7 מצוות בני נוח. ולגבי דבריך, ''איך הם בני נוח?'' ובכן, אילו היה לך ידע בסיסי היית יודע שכל אדם החי על פני כדור הארץ הוא צאצא של נוח.
ודרך אגב, הגעתי למסקנה שהזורואסטרים אינם באמת ''עובדי אש'', הם מאמינים בבורא האור והאש, זה האל בורא הטוב, זהו אל אחד ויחיד, בדומה לאלוהי האסלאם, הנצרות והיהדות. הם מתייחסים לדתם כאל אחת הדתות המונותאיסטיות.
עדן איסקוביץ

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים
« להגיב #45 ב- : מאי 20, 2010, 07:19:20 »
בס"ד

כל גוי ששומר שבע מצוות בני נח (שהם מצוות בסיסיות וקלות יחסית לעומת 613 שאנחנו היהודים צריכים לקיים) יש לו גן עדן (שהוא שונה משל היהודים) ונקרא "חסיד אומות העולם".
"הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב"(במדבר כ'ג:ט)

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #46 ב- : מאי 20, 2010, 08:51:14 »
בס''ד
קראת מה כתבתי? כתבתי שהם מקיימים 7 מצוות בני נוח. ולגבי דבריך, ''איך הם בני נוח?'' ובכן, אילו היה לך ידע בסיסי היית יודע שכל אדם החי על פני כדור הארץ הוא צאצא של נוח.
ודרך אגב, הגעתי למסקנה שהזורואסטרים אינם באמת ''עובדי אש'', הם מאמינים בבורא האור והאש, זה האל בורא הטוב, זהו אל אחד ויחיד, בדומה לאלוהי האסלאם, הנצרות והיהדות. הם מתייחסים לדתם כאל אחת הדתות המונותאיסטיות.
כול מילה בסלע! אסור לנו להיתפס לקיצוניות דתית זה רק יפגע בנו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #47 ב- : מאי 20, 2010, 14:10:22 »
בס''ד
צר לי אבל הבורות שלך זועקת לשמים, זה שכל בני המין האנושי הם בני נח (טיעון שטעון בדיקה, אני ממש לא בטוח שזה מדוייק, דרך אגב), לא הופך אותם לכאלה שהם בעלי הגדרה הלכתית של "בן נח".
למשל, מי שהוא בן דת האסלאם דת שמקדש, רצח, שוד ודם, לא מסוגל באופן מובנה להיות בן נח, נוצרי זה ע"ז פרופר, אז נוצרי לא יכול להיות בן נוח.
שלא לדבר על הינדואיסטים בודהיסטים וכל דת פגאנית אחרת לצרוך הדוגמא.
עכשיו גם לגבי הדת הזורואסטרית אתה לא מגלה ידע נרחב וגם זה בלשון המעטה.
מאמיני דת זו מאמינים בשני אלים!! הורמיז והורמין, אל השמים והטוב ואל הארץ והרוע שנאבקים ביניהם על השליטה בעולם, לומר על הזורואסטרים שהם מאמינים באל אחד זה גיבוב של הבלים, התבלבלת בדת ידידי.
כיוון שכך, הם אינם נחשבים בני נח, וזה לא משנה כמה פעמים תנסה לעוות את זה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #48 ב- : מאי 20, 2010, 16:33:15 »

זורואסטרים אינם מונותאיסטים אלא דואליסטים.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #49 ב- : מאי 20, 2010, 16:39:52 »
כול מילה בסלע! אסור לנו להיתפס לקיצוניות דתית זה רק יפגע בנו.

אתה נשמע כמו לבני.