כתב נושא: בושה מה שקרה במוצ"ש  (נקרא 21677 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בושה מה שקרה במוצ"ש
« להגיב #25 ב- : מאי 19, 2010, 13:00:21 »
אתה חולה נפש זה מה שיש לי להגיד לך.אני מקווה שיום יבוא ואתה פשוט תמות מסרטן לעיני אימך.

סביר להניח שזה יקרא(בכל זאת אני מעשן כבד).
אבל למי אכפת? לקחנו דאבל בירושלים!!!!!!!!!!

מנותק F-C-B-J

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • על חומותייך עיר דוד הפקדתי שומרים.
בושה מה שקרה במוצ"ש
« להגיב #26 ב- : מאי 19, 2010, 13:59:38 »

אל תדאג אתה תיפול יום אחד לאיזה אוהד בית"ר בידיים בדיוק כמו שהחברים שלך נפלו לנו באותו מוצ"ש בסונול במודיעין ...
"זָכוֹר אֵת אֲשֶׁר עָשָׂה לְךָ עֲמָלֵק"

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בושה מה שקרה במוצ"ש
« להגיב #27 ב- : מאי 19, 2010, 14:06:16 »

יש יש יש רק תמות כבר.בנוסף אתה אנאלפבית אומרים יקרה ולא יקרא.מה זה פה מועדון קריאת ספרים? ואתה עוד מעוות את השפה הקדושה שלנו.

מנותק רק ליברמן! חילופי שטחים!

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בושה מה שקרה במוצ"ש
« להגיב #28 ב- : מאי 19, 2010, 15:50:25 »
יש יש יש רק תמות כבר.בנוסף אתה אנאלפבית אומרים יקרה ולא יקרא.מה זה פה מועדון קריאת ספרים? ואתה עוד מעוות את השפה הקדושה שלנו.
שפה קדושה? טוב... זה לפחות יותר טוב מפרה קדושה אם כי גם זה לא ממש הגיוני... בכל אופן: الله هبوعيل!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بيتار يروشلايم زبالة!!
קוּם הִתְנַעֵרָה עַם חֵלֵכָה
עַם עֲבָדִים וּמְזֵי רָעָב
אֵש הנְקָמוֹת הַלַּב לִחֵכַה
לִקְרַאת אוֹיַב הִכּוֹן לַקְרָב.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בושה מה שקרה במוצ"ש
« להגיב #29 ב- : מאי 19, 2010, 16:03:54 »
שפה קדושה? טוב... זה לפחות יותר טוב מפרה קדושה אם כי גם זה לא ממש הגיוני... בכל אופן: الله هبوعيل!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بيتار يروشلايم زبالة!!

בעברית בבקשה! אני לא מבין ערבית.אם אתה רוצה אתה יכול גם באנגלית אבל בבקשה לא בשום שפה מעבר לזה אחרת אני לא יבין.

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בושה מה שקרה במוצ"ש
« להגיב #30 ב- : מאי 19, 2010, 16:05:23 »
בעברית בבקשה! אני לא מבין ערבית.אם אתה רוצה אתה יכול גם באנגלית אבל בבקשה לא בשום שפה מעבר לזה אחרת אני לא יבין.
אללה הפועל?

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בושה מה שקרה במוצ"ש
« להגיב #31 ב- : מאי 19, 2010, 16:08:22 »
אללה הפועל?
מה? מה שאתה אומר לא הגיוני.

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
בושה מה שקרה במוצ"ש
« להגיב #32 ב- : מאי 19, 2010, 17:14:56 »
אל דבר איתו אחי הוא מלשין
"ואריה אם ישאג מי לא ירעד"

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בושה מה שקרה במוצ"ש
« להגיב #33 ב- : מאי 19, 2010, 17:17:17 »
אל מי דיברתה?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בושה מה שקרה במוצ"ש
« להגיב #34 ב- : מאי 19, 2010, 17:30:51 »
אל מי דיברתה?

אליך לא לדבר איתי, אגב מעניין לשמוע את זה ממשתמש שכל ההודעות שלו מסתכמות ב:

1. מוות להפועל/ערבים/שמאלנים.
2. חיים אתה צודק/חיים אתה תמיד צודק/חיים בדיוק נכון/חיים אני יצור עלוב וחסר ביטחון בבקשה תגיד לי שאני יהודי טוב.
3. הונולולו תמות/אוהד הפועל תמות.

להבדיל מחלק נרחב אחר של המשתמשים הנחמדים ואפילו נחמדים פחות כאן...

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
בושה מה שקרה במוצ"ש
« להגיב #35 ב- : מאי 20, 2010, 07:41:54 »
אליך לא לדבר איתי, אגב מעניין לשמוע את זה ממשתמש שכל ההודעות שלו מסתכמות ב:

1. מוות להפועל/ערבים/שמאלנים.
2. חיים אתה צודק/חיים אתה תמיד צודק/חיים בדיוק נכון/חיים אני יצור עלוב וחסר ביטחון בבקשה תגיד לי שאני יהודי טוב.
3. הונולולו תמות/אוהד הפועל תמות.

להבדיל מחלק נרחב אחר של המשתמשים הנחמדים ואפילו נחמדים פחות כאן...

לא דיברתי עלייך דיברתי על מישהו אחר אני לא חושב עלייך שאתה מלשין אתה בסה"כ שמאלני ואוהד הפועל ואת שתיהם אני שונא

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בושה מה שקרה במוצ"ש
« להגיב #36 ב- : מאי 20, 2010, 08:43:13 »
לא דיברתי עלייך דיברתי על מישהו אחר אני לא חושב עלייך שאתה מלשין אתה בסה"כ שמאלני ואוהד הפועל ואת שתיהם אני שונא
זה בסדר אני לא שונא אותו כי לא כול כך אוהד כדורגל אני סתם חושב שהוא דפוק.אבל אני מוכן לעשות הכול כדי שמי שדיברתה עליו יברח מהפורום.

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
בושה מה שקרה במוצ"ש
« להגיב #37 ב- : מאי 20, 2010, 21:03:48 »
זה בסדר אני לא שונא אותו כי לא כול כך אוהד כדורגל אני סתם חושב שהוא דפוק.אבל אני מוכן לעשות הכול כדי שמי שדיברתה עליו יברח מהפורום.
אני אישית באמת לא מבין מה יש להם לעשות בפורום הזה ועוד הרבה שעות ביום מה אין להם חיים הם כאן רק כדי לעצבן ? חיים אומר שהם תורמים לפורום ובקטע אני חולק על דעתו רק בגללם יש את כל הניבולי פה בפורום כי לפי דעתי יש שמאלנים ויש שמאלנים

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בושה מה שקרה במוצ"ש
« להגיב #38 ב- : מאי 20, 2010, 21:12:45 »
אני אישית באמת לא מבין מה יש להם לעשות בפורום הזה ועוד הרבה שעות ביום מה אין להם חיים הם כאן רק כדי לעצבן ? חיים אומר שהם תורמים לפורום ובקטע אני חולק על דעתו רק בגללם יש את כל הניבולי פה בפורום כי לפי דעתי יש שמאלנים ויש שמאלנים
אני מסכים בהחלט.שמע יש לך מסנג'ר? עם כן תשלח לי הודעה ואני אשלח לך את שלי.

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בושה מה שקרה במוצ"ש
« להגיב #39 ב- : מאי 21, 2010, 13:57:31 »
נו? חזרנו לגן? חחח "מלשין".... כמה זמן לא שמעתי את המילה הזאת... צא קצת מהילדותיות המטופשת הזאת סבבה? איך בדיוק זה שאני שמאלני הופך אותי למלשין? חוץ מזה, למי אני אלשין כשהשב"כ יכול בעצמו לצפות בהודעות בפורום הזה אפילו בלי להרשם??

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בושה מה שקרה במוצ"ש
« להגיב #40 ב- : מאי 21, 2010, 14:00:20 »
נו? חזרנו לגן? חחח "מלשין".... כמה זמן לא שמעתי את המילה הזאת... צא קצת מהילדותיות המטופשת הזאת סבבה? איך בדיוק זה שאני שמאלני הופך אותי למלשין? חוץ מזה, למי אני אלשין כשהשב"כ יכול בעצמו לצפות בהודעות בפורום הזה אפילו בלי להרשם??
חבל רק שהוא לא יבוא אליך כי כולם בשב''כ שמאלנים.חוץ מזה אתה באמת לא תורם כלום לדיון אף פעם אלא כאן רק בשביל לעצבן אנשים.

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בושה מה שקרה במוצ"ש
« להגיב #41 ב- : מאי 21, 2010, 14:12:32 »
חבל רק שהוא לא יבוא אליך כי כולם בשב''כ שמאלנים.חוץ מזה אתה באמת לא תורם כלום לדיון אף פעם אלא כאן רק בשביל לעצבן אנשים.
יש דברים שהם מעל ומעבר לכל דמיון ואחד מהם לדוגמא, זו האידיאולוגיה שלך... אני מתנצל אם התבטאתי בחריפות יתר, אך לא נותרה בידי ברירה אחרת ודרך אחרת לתאר את מה שאני חושב על האידאולוגיה ההרסנית והלא נכונה הזו... יש אנשים ימניים רבים בפורום, שבהחלט אני מסוגל לדבר איתם כי יש איזה שהוא מכנה משותף בין דעותיהם לדעותי (כמו למשל שאתה בעל אידיאולוגיה הרסנית בנוגע לגזעים). ועוד אחרי כל זה, אתה בא ואומר שאני לא תורם כלום לדיון, נניח ואני באמת לא תורם לדיון, אני לפחות לא גורע ממנו עם רעיונות הזויים כשלך...

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בושה מה שקרה במוצ"ש
« להגיב #42 ב- : מאי 21, 2010, 14:15:10 »
יש דברים שהם מעל ומעבר לכל דמיון ואחד מהם לדוגמא, זו האידיאולוגיה שלך... אני מתנצל אם התבטאתי בחריפות יתר, אך לא נותרה בידי ברירה אחרת ודרך אחרת לתאר את מה שאני חושב על האידאולוגיה ההרסנית והלא נכונה הזו... יש אנשים ימניים רבים בפורום, שבהחלט אני מסוגל לדבר איתם כי יש איזה שהוא מכנה משותף בין דעותיהם לדעותי (כמו למשל שאתה בעל אידיאולוגיה הרסנית בנוגע לגזעים). ועוד אחרי כל זה, אתה בא ואומר שאני לא תורם כלום לדיון, נניח ואני באמת לא תורם לדיון, אני לפחות לא גורע ממנו עם רעיונות הזויים כשלך...
לי אין רעיונות הזויים,אתה בהתקפות שלך גורם לי להקצין אותם כדי להוריד אותך ממני.אבל אני בהחלט עומד מאחורי ההתבטאויות כלפי הערבים.על כל השאר אני מתנצל בכנות. 

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בושה מה שקרה במוצ"ש
« להגיב #43 ב- : מאי 21, 2010, 14:17:04 »
לי אין רעיונות הזויים,אתה בהתקפות שלך גורם לי להקצין אותם כדי להוריד אותך ממני.אבל אני בהחלט עומד מאחורי ההתבטאויות כלפי הערבים.על כל השאר אני מתנצל בכנות. 
אני מציע שתלמד לבטא את הרעיונות שלך בלי צורך להקצין אותם בדרמטיות משהו כתוצאה מהתקפה של אדם כזה או אחר... "תורת הגזע" הקטנה שלך בהחלט רעיון הזוי, ולא נראה שהייתה פה הקצנה מיוחדת במיוחד לכבודי...

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בושה מה שקרה במוצ"ש
« להגיב #44 ב- : מאי 21, 2010, 14:19:37 »
אני מציע שתלמד לבטא את הרעיונות שלך בלי צורך להקצין אותם בדרמטיות משהו כתוצאה מהתקפה של אדם כזה או אחר... "תורת הגזע" הקטנה שלך בהחלט רעיון הזוי, ולא נראה שהייתה פה הקצנה מיוחדת במיוחד לכבודי...
תלוי באיזה חלק מדובר.תן לי דוגמא ספציפית ואני יענה לך.

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בושה מה שקרה במוצ"ש
« להגיב #45 ב- : מאי 21, 2010, 14:22:19 »
תלוי באיזה חלק מדובר.תן לי דוגמא ספציפית ואני יענה לך.
"ערבים הם גזע פחות איכותי גנטית מהיהודים" (?) אני מתנצל אם הציטוט לא מדוייק אך מפאת קוצר זמן נאלצתי להשתמש בו מזכרוני. בכל אופן הרעיון זהה...

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בושה מה שקרה במוצ"ש
« להגיב #46 ב- : מאי 21, 2010, 14:47:54 »
"ערבים הם גזע פחות איכותי גנטית מהיהודים" (?) אני מתנצל אם הציטוט לא מדוייק אך מפאת קוצר זמן נאלצתי להשתמש בו מזכרוני. בכל אופן הרעיון זהה...
כן והתשובה היא כזאת.הiq הממוצע של היהודים הוא 115 והiq הממוצע של האיסיאתים שווה ל92.המחקר הזה נערך בארצות הברית ונערך מאז במקומות שונים בעולם.עכשיו בוא אני אסדר לך את זה כמו בגיאומטריה:
iq של יהודים=115 (נתון)
iq של אסיאתים = 92 (נתון)
מכאן נובע:
iq של יהודים >iq של ערבים (הצבה)
ערבים=אסיאתים (מוצאם בחצי האי ערב שבאסיה)
מכאן נובע:
iq של יהודים>iq של ערבים (כלל המעבר)

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בושה מה שקרה במוצ"ש
« להגיב #47 ב- : מאי 21, 2010, 14:59:50 »
כן והתשובה היא כזאת.הiq הממוצע של היהודים הוא 115 והiq הממוצע של האיסיאתים שווה ל92.המחקר הזה נערך בארצות הברית ונערך מאז במקומות שונים בעולם.עכשיו בוא אני אסדר לך את זה כמו בגיאומטריה:
iq של יהודים=115 (נתון)
iq של אסיאתים = 92 (נתון)
מכאן נובע:
iq של יהודים >iq של ערבים (הצבה)
ערבים=אסיאתים (מוצאם בחצי האי ערב שבאסיה)
מכאן נובע:
iq של יהודים>iq של ערבים (כלל המעבר)

מה ה-IQ הממוצע של המזרחים?

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בושה מה שקרה במוצ"ש
« להגיב #48 ב- : מאי 21, 2010, 15:08:48 »
מה ה-IQ הממוצע של המזרחים?
אין לי מושג אבל הiq הממוצע של ישראל הוא 92 ביחד עם כל הערבים והעובדים הזרים אז כנראה שכמו הלבנים הגויים בסביובת ה105.

מנותק valeric

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בושה מה שקרה במוצ"ש
« להגיב #49 ב- : מאי 22, 2010, 14:40:42 »
אין לי מושג אבל הiq הממוצע של ישראל הוא 92 ביחד עם כל הערבים והעובדים הזרים אז כנראה שכמו הלבנים הגויים בסביובת ה105.
הממוצע הוא 100 מתחיל בזה.
וזה ממוצע עולמי אין קשר בין ערבי יהודי או גוי, IQ זה משהו אישי, יכול להיות יהודי 50 וערבי 150.
אגב באגודת הגאונים הישראלית שמתקבלים אליה כל אלה בעלי הIQ הגבוה באמת אין קיצוניים כמו בת-ימי, תהיה בטוח שאני מכיר חלק גדול מהם אני הייתי קרוב להיות הIQ שלי 136 היה חסר לי 9 נקודות.