כתב נושא: בושה מה שקרה במוצ"ש  (נקרא 21675 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בושה מה שקרה במוצ"ש
« להגיב #50 ב- : מאי 22, 2010, 14:57:31 »
הממוצע הוא 100 מתחיל בזה.
וזה ממוצע עולמי אין קשר בין ערבי יהודי או גוי, IQ זה משהו אישי, יכול להיות יהודי 50 וערבי 150.
אגב באגודת הגאונים הישראלית שמתקבלים אליה כל אלה בעלי הIQ הגבוה באמת אין קיצוניים כמו בת-ימי, תהיה בטוח שאני מכיר חלק גדול מהם אני הייתי קרוב להיות הIQ שלי 136 היה חסר לי 9 נקודות.
כן רק שרואים שאתה לא משתמש בiq שלך וזה חבל.בכל מקרה זה הממוצע והבאתי אותו דווקא מאתר שחבריו שונאים את ישראל והיהודים אבל אפילו הם נאלצו להודות בממצוע הiq הגבוה של היהודים.

מנותק valeric

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בושה מה שקרה במוצ"ש
« להגיב #51 ב- : מאי 22, 2010, 15:46:21 »
כן רק שרואים שאתה לא משתמש בiq שלך וזה חבל.בכל מקרה זה הממוצע והבאתי אותו דווקא מאתר שחבריו שונאים את ישראל והיהודים אבל אפילו הם נאלצו להודות בממצוע הiq הגבוה של היהודים.
לא ניתן למפות משהו כמו IQ בקרב האוכלוסיה כי זה משהו שמשתנה בין אדם לאדם ללא קשר מוצאו.
אי אפשר למצוא ממוצע של יהודי וומוצע של ערבי, כי אם בודקים נניח אוכלוסיה של 1000 איש, אם תבחן 1000 איש אחרים אתה תקבל תוצאות שונות לחלוטין.
אל תסמוך כל כך על אינטרנט וכדומה, צריך לבחון מה אנחנו קוראים ורואים עדיף להסתמך על מקורות מידע שמוסמכים על כך.
ובטח שלא להסתמך במאמרים באתר פה שחלק גדול מהם וכמובן שרוב המידע שכלול בינהם הוא הסתה שיקרית לחלוטין.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בושה מה שקרה במוצ"ש
« להגיב #52 ב- : מאי 22, 2010, 15:54:29 »
לא ניתן למפות משהו כמו IQ בקרב האוכלוסיה כי זה משהו שמשתנה בין אדם לאדם ללא קשר מוצאו.
אי אפשר למצוא ממוצע של יהודי וומוצע של ערבי, כי אם בודקים נניח אוכלוסיה של 1000 איש, אם תבחן 1000 איש אחרים אתה תקבל תוצאות שונות לחלוטין.
אל תסמוך כל כך על אינטרנט וכדומה, צריך לבחון מה אנחנו קוראים ורואים עדיף להסתמך על מקורות מידע שמוסמכים על כך.
ובטח שלא להסתמך במאמרים באתר פה שחלק גדול מהם וכמובן שרוב המידע שכלול בינהם הוא הסתה שיקרית לחלוטין.
אני מתבסס על מחקרים אמריקאיים ובריטים.ךתנסה להתווכח על זה עם החוקרים כי הם שיקללו גורמים נוספים ועדיין יצאו כמעט אותם תוצאות בכל המחקרים איך אתה מסביר את זה?

מנותק valeric

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בושה מה שקרה במוצ"ש
« להגיב #53 ב- : מאי 22, 2010, 16:06:54 »
אני מתבסס על מחקרים אמריקאיים ובריטים.ךתנסה להתווכח על זה עם החוקרים כי הם שיקללו גורמים נוספים ועדיין יצאו כמעט אותם תוצאות בכל המחקרים איך אתה מסביר את זה?
חוקרים אמריקאים ובריטים, הא?
אני רוצה בבקשה שתביא לי את האתרים ואת השמות של אותם חוקים, אם הם בכלל אמיתיים.
אני שם 25 אלף שקל שאתה טועה.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בושה מה שקרה במוצ"ש
« להגיב #54 ב- : מאי 22, 2010, 16:08:17 »
חוקרים אמריקאים ובריטים, הא?
אני רוצה בבקשה שתביא לי את האתרים ואת השמות של אותם חוקים, אם הם בכלל אמיתיים.
אני שם 25 אלף שקל שאתה טועה.
תחפש בכמה מן האשכולות האחרים שהגבתי בהם נתתי שם לינק לספר שלם בנושא.(תקליק על הכינוי שלי ואז בדף שייפתח למטה תקליק על תגובות אחרונות ממשתמש זה).

מנותק valeric

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בושה מה שקרה במוצ"ש
« להגיב #55 ב- : מאי 22, 2010, 16:11:12 »
תחפש בכמה מן האשכולות האחרים שהגבתי בהם נתתי שם לינק לספר שלם בנושא.(תקליק על הכינוי שלי ואז בדף שייפתח למטה תקליק על תגובות אחרונות ממשתמש זה).
אני לא מתמצא בפורום הזה תתן לי לינק ישיר בבקשה.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בושה מה שקרה במוצ"ש
« להגיב #56 ב- : מאי 22, 2010, 16:16:04 »
אני לא מתמצא בפורום הזה תתן לי לינק ישיר בבקשה.
הנה שני קישורים:
http://www.jstor.org/pss/2934124
http://www.questia.com/googleScholar.qst?docId=104887331
ואגב,אם אתה כל כך שונא את הפורום למה אתה מגיב בו?

מנותק valeric

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בושה מה שקרה במוצ"ש
« להגיב #57 ב- : מאי 22, 2010, 16:52:54 »
כבר עניתי לך על השאלה הזו.
שנית,
תצטרך לשלוח לי את המאמר בקישור השני כי אני לא מעונין להירשם לאתר הזה במיוחד שזה בתשלום.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בושה מה שקרה במוצ"ש
« להגיב #58 ב- : מאי 22, 2010, 17:04:55 »
כבר עניתי לך על השאלה הזו.
שנית,
תצטרך לשלוח לי את המאמר בקישור השני כי אני לא מעונין להירשם לאתר הזה במיוחד שזה בתשלום.
אין לי גישה אליו כרגע.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בושה מה שקרה במוצ"ש
« להגיב #59 ב- : מאי 23, 2010, 11:56:09 »
ולריק, קראתי לפני כמה ימים בעיתון 'מעריב' של23 מתוך כל 1000 יהודים יש מעל 140 איי קיו, וגם ש21.5% מזוכי פרסי הנובל הם יהודים למרות היותנו רק 0.2% באוכלוסיה.
מדוע זה ככה? יש לזה הרבה תיאוריות והסברים שונים, אבל אף לא אחד מהם לא מדבר על עליונות גנטית, או משהו כזה, אבל אלה העובדות.