כתב נושא: ביקורת לחיים בן פסח  (נקרא 5878 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Gunrh

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
ביקורת לחיים בן פסח
« ב- : אפריל 29, 2010, 21:55:01 »
טוב קודם כל שלום, שמי עומרי, ציוני קטן עם אהבה גדולה לארץ ישראל ולעם ישראל.
יש לי כמה דברים להגיד לך חיים(שאגב השם הזה מזכיר לי את דוד שלי שתפטר לא לפני הרבה זמן וגם היה קוראים לו חיים)
אני שם לב שאתה משקיע את כל כולך בתנועה ומשקיעה מאמצים אדירים, אבל יש משהו שצרם לי מאוד - השפה שלך.
שאתה מדבר אתה בונה משפטים לא נכון ולפעמים אומר תיקשורת בצורה לא נכונה וזה דבר שגרם לי לחשוב האם יש משהו בין 2 האוזניים שלך או במילים אחרות לזלזל בך.
כמובן שהבנתי את טעותי ואני יודע שאתה בן אדם חכם מאוד עם חזון, אבל שים את זה לתשומת לבך, אני חושב שאני לא הבן אדם הראשון שנרתע מהשפה שלך, וכוחם של מניהיגים גדולים
זה שהם יודעים ללמוד ולתקן וכל הזמן עם לומדים, פשוט כל הזמן מחפשים מה לשפר.
הנקודה השנייה שלי זה הכיפה מעל הראש שלך, כאן אני הולך לדבר בצורה כואבת בשיא הכנות ולהגיד את מה שאני חושב מקווה שתוכל להבין אותי ולקבל את מה שאני אומר.
בכיפה שעל הראש שלך אני מתכוון לדת, אני בן אדם רציונלי שלא מאמין בה'(וכאן אני רוצה להדגיש שאני יהודי שהולך לבית כנסת מידי פעם וכן מתי שיש סכנה מעל הראש שלי גם אני מדבר איתו)
אני חושב שזה פרימיטביות להאמין בה', האלילים של פעם, נכון שזה נשמע מפגר איך האנשים האמינו בהם?מה הם חשבו לעצמם?, אז זה בערך התפיסנ שלי על ה'.
יש לי כבוד לסמל שה' מסמל ואת הצורה שבא הוא מאחד את העם וכן אני מבין שבזכות הסמל הזה אני כאן כותב תדברים האלה, אני חושב גם שהחילון גורם לזה שהעם יהיה פחות מאוחד
וככל שהחילון גבר כך גם האחדות שלנו פוחת ולכן אני חושב שזאת הסיבה שאתה ועוד הרבה אנשים שמים את הכיפה על הראש, למנוע חילון, כי אני מאמין שרובכם כבר הבנתם מזמן
שה' אינו קיים.

תשמע את הקול שלי בקלפי הרווחתה עכשיו נראה אותך מרוויח אותי במפגשים או בכל פעילות אחרת כי זה האתגר הבא שלך.
כל הכבוד לך על העבודה,מחכה בקוצר רוח לתשובך.
(אני מקווה שזה הפורום הנכון אם לא אתם מוזמנים להעביר את האשכול לפורום המתאים)

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ביקורת לחיים בן פסח
« להגיב #1 ב- : אפריל 29, 2010, 22:15:47 »
שלום וברוך הבא לפורום,

אני מקווה שאתה מודע למה שאתה כותב, כי לרשום "...אני בן אדם רציונלי שלא מאמין בה'" ומיד אחר כך לרשום
"....שיש סכנה מעל הראש שלי גם אני מדבר איתו"  מהווה קצת סטירה, אתה לא חושב כך ?

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים
ביקורת לחיים בן פסח
« להגיב #2 ב- : אפריל 29, 2010, 22:24:05 »
יש לי כמה דברים להגיד לך חיים(שאגב השם הזה מזכיר לי את דוד שלי שתפטר לא לפני הרבה זמן וגם היה קוראים לו חיים)
אני שם לב שאתה משקיע את כל כולך בתנועה ומשקיעה מאמצים אדירים, אבל יש משהו שצרם לי מאוד - השפה שלך.
שאתה מדבר אתה בונה משפטים לא נכון ולפעמים אומר תיקשורת בצורה לא נכונה וזה דבר שגרם לי לחשוב האם יש משהו בין 2 האוזניים שלך או במילים אחרות לזלזל בך.
כמובן שהבנתי את טעותי ואני יודע שאתה בן אדם חכם מאוד עם חזון, אבל שים את זה לתשומת לבך, אני חושב שאני לא הבן אדם הראשון שנרתע מהשפה שלך, וכוחם של מניהיגים גדולים
הנקודה השנייה שלי זה הכיפה מעל הראש שלך, כאן אני הולך לדבר בצורה כואבת בשיא הכנות ולהגיד את מה שאני חושב מקווה שתוכל להבין אותי ולקבל את מה שאני אומר.
בכיפה שעל הראש שלך אני מתכוון לדת, אני בן אדם רציונלי שלא מאמין בה'(וכאן אני רוצה להדגיש שאני יהודי שהולך לבית כנסת מידי פעם וכן מתי שיש סכנה מעל הראש שלי גם אני מדבר איתו)
אני חושב שזה פרימיטביות להאמין בה', האלילים של פעם, נכון שזה נשמע מפגר איך האנשים האמינו בהם?מה הם חשבו לעצמם?, אז זה בערך התפיסנ שלי על ה'.
יש לי כבוד לסמל שה' מסמל ואת הצורה שבא הוא מאחד את העם וכן אני מבין שבזכות הסמל הזה אני כאן כותב תדברים האלה, אני חושב גם שהחילון גורם לזה שהעם יהיה פחות מאוחד
וככל שהחילון גבר כך גם האחדות שלנו פוחת ולכן אני חושב שזאת הסיבה שאתה ועוד הרבה אנשים שמים את הכיפה על הראש, למנוע חילון, כי אני מאמין שרובכם כבר הבנתם מזמן
שה' אינו קיים.

תשמע את הקול שלי בקלפי הרווחתה עכשיו נראה אותך מרוויח אותי במפגשים או בכל פעילות אחרת כי זה האתגר הבא שלך.
בס"ד

אתה לא מאמין בה' אבל מדבר איתו והולך לבית הכנסת..
אתה מבקר את חיים על צורת הדיבור שלו בזמן שאתה כותב כמו עילג.
והבנת שרובנו כבר הבנו ממזמן שה' לא קיים (חס ושלום)
 :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza:
אני חושב שאתה זקוק להסתכלות פסיכיאטרית.
שלום וברוך הבא לפורום,

אני מקווה שאתה מודע למה שאתה כותב, כי לרשום "...אני בן אדם רציונלי שלא מאמין בה'" ומיד אחר כך לרשום
"....שיש סכנה מעל הראש שלי גם אני מדבר איתו"  מהווה קצת סטירה, אתה לא חושב כך ?

הבנאדם כותב לך שהוא לא מאמין בה' ואתה מברך אותו "ברוך הבא" ?!
וזה - סתירה לא - סטירה.

"הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב"(במדבר כ'ג:ט)

מנותק Gunrh

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
ביקורת לחיים בן פסח
« להגיב #3 ב- : אפריל 29, 2010, 23:03:58 »
ידעתי שיהיה להודעה שלי תגובות נחמדות כמו שלך.
זה שאני לא מאמין בה' והולך לבית כנסת זה מתוך כבוד לעם ישראל ולאבא שלי בפרט.(וגם אני ציינת את זה כדי להגיד בשיא הכנות את כל מה שאני עושה וחושב על אף על פי שזה סותר אחד את השני)
מרגיז אותי שמהרגע שאמרתי שאני לא מאמין בה' אתה ישר פוסל אותי ותוקף אותי, ולא לנסות ולהבין אותי.
כרגע אני לא חש אח שלך(כיהודי) ממש גרמת לי להרגיש כאוויב או משהו בכיוון.
אני מסכים שאני כותב כמו עילג ואני גם יודע את זה ומודע אבל אני משתדל כמה שאני יכול לשפר את זה, כמו שאני מצפה מחיים שישפר את השפה שלו.
בעניין התפיסה שלי ש"כולם מתכחשים לזה שהם לא מאמינים בה'" אני מסכים איתך שזה לא הרוב אבל עדיין אני מאמין שקיימים אנשים כאלה וזה הדרך הסתכלות שלי
על חלק מהדתיים.(לא יודע אפילו למה רציתי לשתף אותכם בזה בכלל)

ואם אתם יכולים בבקשה אל תגיבו עוד, אני מעדיף לחכות לתגובה של חיים.
תודה.

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ביקורת לחיים בן פסח
« להגיב #4 ב- : אפריל 30, 2010, 02:05:33 »
י

תודה.
:::D
איזה פוץ ,  :laugh:
צריך לחלק את ירושלים ,אנחנו למעלה והם למטה . . .

מנותק מתן92

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ביקורת לחיים בן פסח
« להגיב #5 ב- : מאי 12, 2010, 04:20:30 »
חחחחחחחחחחחחחחחחחח

ילד טעיתה באתר אתה צריך להכנס לפה   www.hop.co.il  תהנה..

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
ביקורת לחיים בן פסח
« להגיב #6 ב- : מאי 12, 2010, 04:30:07 »
איזו מנטאליות חולה יש לאנשים לפעמים. משגע אותי כל פעם מחדש. :old_smiley:

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים
ביקורת לחיים בן פסח
« להגיב #7 ב- : מאי 12, 2010, 09:18:01 »
חחחחחחחחחחחחחחחחחח

ילד טעיתה באתר אתה צריך להכנס לפה   www.hop.co.il  תהנה..

בס"ד

חחחחח  :::D חזק אחי...
"הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב"(במדבר כ'ג:ט)

מנותק פטריוט

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
ביקורת לחיים בן פסח
« להגיב #8 ב- : מאי 12, 2010, 09:44:30 »
אני בן אדם רציונלי שלא מאמין בה'(וכאן אני רוצה להדגיש שאני יהודי שהולך לבית כנסת מידי פעם וכן מתי שיש סכנה מעל הראש שלי גם אני מדבר איתו)

בסתירה הזו אתה מזכיר לי את עצמי מלפני הרבה שנים.
אני בילדות גם דיברתי "עם מישהו" ומצד שני לא האמנתי בה'.
ואחרי שהתבגרתי הבנתי שזה לא הגיוני שאני מדבר עם ה' בלי להאמין בו. זה בעצם אומר שכן האמנתי ולא הייתי מודע לזה.
לדעתי זה גם המצב אצלך. אתה אומר שאתה לא מאמין כשבעצם אתה כן מאמין.

נ.ב.: אני בנאדם חילוני אבל אני מאמין בכל ליבי.

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
ביקורת לחיים בן פסח
« להגיב #9 ב- : מאי 12, 2010, 21:41:20 »
חחחחחחחחחחחחחחחחחח

ילד טעיתה באתר אתה צריך להכנס לפה   www.hop.co.il  תהנה..

חחחחחחחחחחחח גדול אחי  O0 :::D
"ואריה אם ישאג מי לא ירעד"

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
ביקורת לחיים בן פסח
« להגיב #10 ב- : מאי 12, 2010, 21:44:36 »
ידעתי שיהיה להודעה שלי תגובות נחמדות כמו שלך.
זה שאני לא מאמין בה' והולך לבית כנסת זה מתוך כבוד לעם ישראל ולאבא שלי בפרט.(וגם אני ציינת את זה כדי להגיד בשיא הכנות את כל מה שאני עושה וחושב על אף על פי שזה סותר אחד את השני)
מרגיז אותי שמהרגע שאמרתי שאני לא מאמין בה' אתה ישר פוסל אותי ותוקף אותי, ולא לנסות ולהבין אותי.
כרגע אני לא חש אח שלך(כיהודי) ממש גרמת לי להרגיש כאוויב או משהו בכיוון.
אני מסכים שאני כותב כמו עילג ואני גם יודע את זה ומודע אבל אני משתדל כמה שאני יכול לשפר את זה, כמו שאני מצפה מחיים שישפר את השפה שלו.
בעניין התפיסה שלי ש"כולם מתכחשים לזה שהם לא מאמינים בה'" אני מסכים איתך שזה לא הרוב אבל עדיין אני מאמין שקיימים אנשים כאלה וזה הדרך הסתכלות שלי
על חלק מהדתיים.(לא יודע אפילו למה רציתי לשתף אותכם בזה בכלל)

תודה.
יש לי שאלה אלייך בן כמה אתה ואני שואל ברצינות אתה מדבר ומתנהג כמו ילד בן 10 במקרה הטוב בדברים שאתה כותב מי אתה בכלל שתגיד כאלה דברים על חיים בן פסח שהוא בן אדם טיפה יותר מבוגר ממך ובזכותו חיים הרבה יהודים
"ואריה אם ישאג מי לא ירעד"

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ביקורת לחיים בן פסח
« להגיב #11 ב- : מאי 12, 2010, 21:45:11 »
מתן קרעת אותי אחי

מנותק מתן92

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ביקורת לחיים בן פסח
« להגיב #12 ב- : מאי 13, 2010, 04:02:39 »
הגיעו כבר מים עד נפש עם האנשים האלו

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ביקורת לחיים בן פסח
« להגיב #13 ב- : מאי 13, 2010, 05:15:17 »
שה' אינו קיים.

בס''ד

אני לא בונה משפטים נכון ואתה כן? ואתה נותן כדוגמה שאני אומר "תשקורת" במקום תקשורת. אתה חושב שאני אומר "תשקורת" כי אני לא יודע איך אומרים את זה בעברית נכונה. אתה חושב ש"תשקורת" היא טעות דיקדוקית. אזה חכם אתה! כן אני חייב ללמוד עברית ממך. ולא רק עברית. אתה גם מלמד אותי היגיון. אתה מלמד אותי שזה לא הגיוני שאני מאמין באלוקים וחובש כיפה. תגיד איפה היית כל החיים שלי? למה לא לימדת אותי לפני כן? הרי אני בן 53. זה ממש לא הוגן שעברתי את כל החיים שלי בלי החוכמה האדירה שלך. אתה באמת תוצר של מערכת החינוך המצויין שלנו בארץ ישראל.

מנותק מתן92

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ביקורת לחיים בן פסח
« להגיב #14 ב- : מאי 13, 2010, 12:46:01 »
עזוב חיים יש אנשים ששיקרו עליהם כל החיים שלהם חח בגלל זה הוא ככה

מנותק מתן92

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ביקורת לחיים בן פסח