כתב נושא: מהי עמדתכם בנוגע לבני הכתות השונות בארץ?  (נקרא 4647 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק רק ליברמן! חילופי שטחים!

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
מהי עמדתכם בנוגע לשומרונים, הקראים, הבאהיים ושאר הכתות פה בארץ? האם גם להן אין מקום על אדמת ארץ ישראל?
קוּם הִתְנַעֵרָה עַם חֵלֵכָה
עַם עֲבָדִים וּמְזֵי רָעָב
אֵש הנְקָמוֹת הַלַּב לִחֵכַה
לִקְרַאת אוֹיַב הִכּוֹן לַקְרָב.

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מהי עמדתכם בנוגע לבני הכתות השונות בארץ?
« להגיב #1 ב- : אפריל 28, 2010, 15:37:13 »
כל אדם באשר הוא אדם ,מקומו איתנו כאן ..
כל עוד הוא מכבד את המדינה כמדינה יהודית ,את חוקייה וחובותיה אזי אין בעיה שיהנה גם מזכויותיה  ..

צריך לחלק את ירושלים ,אנחנו למעלה והם למטה . . .

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : אפריל 28, 2010, 16:04:07 »
כל אדם באשר הוא אדם ,מקומו איתנו כאן ..
כל עוד הוא מכבד את המדינה כמדינה יהודית ,את חוקייה וחובותיה אזי אין בעיה שיהנה גם מזכויותיה  ..

כשאתה אומר מדינה יהודית אתה מתכוון למדינת הלכה?

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : אפריל 28, 2010, 16:12:12 »

לא ,אני אומר מדינה בעלת צביון יהודי !

לא מדינת הלכה ולא אמריקה הקטנה , אלה , משהו טוב באמצע ..
מדינה שבה כל יהודי או ציוני או מי שתומך ביהדות יוכל להסתובב בה ,בכל מקום וזמן עם סמלים יהודים (כגון שרשרת מגן דויד) וירגיש בטוח ובעל הביית .. :old_afro:
צריך לחלק את ירושלים ,אנחנו למעלה והם למטה . . .

מנותק PencilAndPaper

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #4 ב- : אפריל 28, 2010, 16:30:19 »
אני בסדר עם כל מי שימלא את חובותיו למדינה  O0

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #5 ב- : אפריל 28, 2010, 16:43:48 »
לא מדינת הלכה, אבל בהחלט מדינה דמוקרטית שמערכת החוקים בה הם חוקים המבוססים על התורה (למשל: אם אדם רוצח אדם בכוונת תחילה הייתי רוצה שיקבל עונש מוות).
כמובן בלי כפייה דתית (לא כמו באיראן, שם אישה לא יכולה לצאת בלי חיג'אב מהבית), אבל בהחלט חוקים שייתנו צביון יהודי מובהק למדינה.
אני לא חושב שלשומרונים ולקראיים תהיה בעיה עם זה (להיפך, הם יתמכו משום שהם גם חיים עפ"י התורה).
בנוגע לאנשים מדתות אחרות (מוסלמים, נוצרים, וכו') אני חושב שמי שיסכים לחיות במדינה מהסוג שהזכרתי (שהיא די רחוקה מהמדינה שאנו חיים בה כיום) יוכל להישאר, ומי שלא צריך להיות מגורש.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : אפריל 28, 2010, 18:13:26 »
מהי עמדתכם בנוגע לשומרונים, הקראים, הבאהיים ושאר הכתות פה בארץ? האם גם להן אין מקום על אדמת ארץ ישראל?
הקבוצות שנקטת בשמם הן לא מזיקות עפ"י רוב. מה שלדעתי כן צריך זה לעשות הפרדה בין קראים ויהודים מבחינה חוקית כי כיום לדעתי הקראים נחשבים לעדה יהודית מוכרת וזו טעות להכליל אותם ככלל ישראל.

יש כתות אחרות שלדעתי צריך לבער אותן מארץ ישראל בגלל שמדובר בנוכלים שגונבים נפשות, הורסים משפחות ומנצלים כספית ורגשית את ה"מאמינים" שלהן. בפרט מדובר על סיינטולוגיה, יהודים משיחיים, והרי קרישנא.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : אפריל 28, 2010, 19:03:13 »
מצדי שהבהאים והשומרונים יחיו פה כמה שהם רוצים. אני דווקא אוהב מולטי-קולטי...
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : אפריל 28, 2010, 19:09:52 »
יש לכולם מקום כל עוד הם מקבלים את המדינה ואת העובדה שהיא ציונית.
אל תצביע תשפיע

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #9 ב- : אפריל 28, 2010, 20:10:33 »
שיחיו פה (רק מי שנאמן ) , אך ללא זכויות שוות .

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : אפריל 28, 2010, 21:11:28 »
שיחיו פה (רק מי שנאמן ) , אך ללא זכויות שוות .
פרט, איזה זכויות כן ואיזה לא.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #11 ב- : אפריל 28, 2010, 21:18:45 »
פרט, איזה זכויות כן ואיזה לא.
ניתן להם מעמד קהילתי בתוך מסגרת שתתאים לבני נח ע"פ ההלכה , כמו כן לא נאפשר להם זכויות פוליטיות.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #12 ב- : אפריל 29, 2010, 18:13:39 »
בס"ד

הדת הקראית זה כת של בוגדים שהוקמה על ידי ענן בו דוד יש"ו שר"י,יהודון מעיראק.

הכת הזאת מכירה במוחמד וביש"ו כאלים.

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
« להגיב #13 ב- : אפריל 30, 2010, 00:51:08 »
בס''ד השומרונים הם אנשים נהדרים ונאמנים מאוד לעם ישראל. הם קוראים לנו שבט יהודה, משום מה... גם הקראים לא מזיקים כאן, וגם לא הבהאיים שחיים בתוק קהילותיהם הסגורות. לפי דעתי, כל המיעוטים צריכים להשאר כולל נוצרים ואפילו מוסלמים, אך עליהם להיות נאמנים למדינה הציונית.
בנוגע לזכויות, כל עוד המדינה דמוקרטית, כל אזרח זכאי לכל הזכויות, בין אם הוא יהודי ובין אם הוא לא יהודי. ובל נשכח שמדינת ישראל נוסדה כמדינה יהודית ודמוקרטית, וכך הייתי רוצה שהיא תשאר!
עדן איסקוביץ

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #14 ב- : מאי 04, 2010, 12:26:04 »
בס''ד השומרונים הם אנשים נהדרים ונאמנים מאוד לעם ישראל. הם קוראים לנו שבט יהודה, משום מה... גם הקראים לא מזיקים כאן, וגם לא הבהאיים שחיים בתוק קהילותיהם הסגורות. לפי דעתי, כל המיעוטים צריכים להשאר כולל נוצרים ואפילו מוסלמים, אך עליהם להיות נאמנים למדינה הציונית.
בנוגע לזכויות, כל עוד המדינה דמוקרטית, כל אזרח זכאי לכל הזכויות, בין אם הוא יהודי ובין אם הוא לא יהודי. ובל נשכח שמדינת ישראל נוסדה כמדינה יהודית ודמוקרטית, וכך הייתי רוצה שהיא תשאר!
צר לי לומר זאת אך רבים חולקים עליך בעניין הזכויות השוות, יש כאלה שחושבים שהייחס אליהם צריך להשמר כ"גר תושב" מה שלא מקנה להם זכויות דמוקרטיות שוות.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #15 ב- : מאי 04, 2010, 12:52:11 »
.    
צר לי לומר זאת אך רבים חולקים עליך בעניין הזכויות השוות, יש כאלה שחושבים שהייחס אליהם צריך להשמר כ"גר תושב" מה שלא מקנה להם זכויות דמוקרטיות שוות.
מי אומר את זה?

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #16 ב- : מאי 04, 2010, 13:05:43 »
השאלה היא את מי אתה מגדיר כ"גר".
גר צדק (גר שהתגייר כהלכה וברצון אמיתי להיות חלק מהעם היהודי והדת היהודית) זכאי לכל הזכויות שלהם זכאי כל יהודי.
השמאלנים היום עיוותו את המושג "גר" ומייחסים לעובדים הזרים (מוסלמים ונוצרים) את התואר "גרים". מיותר לציין שכל קשר בינם לבין יהדות הוא אפסי והם בטח לא גרים (לא כל אחד שהוא לא יהודי וחי בארץ צריך להיקרא גר).
אותם אנשים שמפגינים יומם וליל בעד השארתם של המסתננים המוסלמים מאפריקה מניפים שלטים עם פסוקים מהתורה על אהבת ה"גר" וכו' (הם מעוותים את המושג הזה שנקרא גר למען המטרות הפוליטיות שלהם).
הרי זה כ"כ שקוף שהם רוצים להשאיר פה את המסתננים (ואפילו קוראים להכניס עוד) משום שהם צריכים קולות למפלגות השמאל במערכות בחירות עתידיות (צריך דם חדש משום שרוב היהודים כבר לא מצביעים שמאל).
שמעתי פעם משפט יפה שאומר: "מצביעי השמאל כבר לא נולדים אלא רק מתים" (ולכן צריך לייבא מצביעי שמאל חדשים, והכי טוב שלא יהיו יהודים).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #17 ב- : מאי 04, 2010, 19:10:56 »
השומרונים הם לא נאמנים לעם ישראל ולא למדינת, הם במוצהר נייטרלים והם בעלי אזרחות כפולה ישראלית ופלסטינאית. דא"ג כבר היו מקרים של שומרונים שסייעו בפועל להסיע מחבלים לתוך ישראל. שנית, הם למדו מהערבים איך להתייחס "יפה" לנשים. יש להם מחסור בכלות והם מייבאים כלות מוסלמיות מאוזבקיסטן.

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #18 ב- : מאי 04, 2010, 19:30:42 »
השומרונים הם לא נאמנים לעם ישראל ולא למדינת, הם במוצהר נייטרלים והם בעלי אזרחות כפולה ישראלית ופלסטינאית. דא"ג כבר היו מקרים של שומרונים שסייעו בפועל להסיע מחבלים לתוך ישראל. שנית, הם למדו מהערבים איך להתייחס "יפה" לנשים. יש להם מחסור בכלות והם מייבאים כלות מוסלמיות מאוזבקיסטן.
כלומר השכונה שלהם בהר גריזים, נחשבת לעיר פלסטינית והם מקבלים שירותים מהממשלה הפלסטינית?
עריכה: לא כל השומרונים נוהגים באותו אופן: http://www.shomronim.co.il/37/
« עריכה אחרונה: מאי 04, 2010, 19:39:56 על ידי tHe_Proud_Arab_Jew »

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #19 ב- : מאי 04, 2010, 19:57:49 »
כלומר השכונה שלהם בהר גריזים, נחשבת לעיר פלסטינית והם מקבלים שירותים מהממשלה הפלסטינית?
עריכה: לא כל השומרונים נוהגים באותו אופן: http://www.shomronim.co.il/37/
השומרונים מחולון הם אכן מאוד "ישראליים", אלה השומרונים משכם שמתנהגים יותר כמו ערבים. לא נראה לי שהשומרונים בשכם מקבלים שירותים מהערבים, אפילו הערבים לא מקבלים שירותים מהרשעות הפלשתינית.

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
« להגיב #20 ב- : מאי 05, 2010, 01:38:58 »
בס''ד
חבר'ה, זכויות שוות הן זכות טבעית במדינה דמוקרטית, וזה מה שיש לנו. ואל תתבלבלו כאן! גר תושב - זה מונח בדת היהודית שמתכוון לאדם שהצטרף לדת היהודית, אך אני מדבר כאן על אנשים בעלי דתות אחרות שגרים בישראל, כמו דרוזים, נוצרים, בהאיים וכו', האם הם אינם ראויים לזכויות שוות כמו לנו? ואני אינני מדבר על העובדים הזרים - להם אין זכויות אזרח, כי הם אינם אזרחים במדינת ישראל, ואני גם לא רוצה אותם כאן! אני מתעב את הדרך המטופשת בה התקשורת הארורה והשמאלנית משתמשת במותג היהודי ''גר תושב'' כדי להגן על העובדים הזרים שאמורים להיות מגורשים לארצותיהם. אבל הדין שונה לחלוטין בכל הקשור בגויים שחיים כאן בקרבנו, כי זהו ביתם כמו גם ביתנו! שלא תבינו אותי לא נכון..! אני אינני שמאלני, חלילה! אני אדם יהודי שמאמין בדרכו של הרב כהנא זצוק''ל, ואני מאמין שארץ ישראל שייכת לעם ישראל על פי תורת ישראל. אך יש כאן עמים שחיים כאן כבר דורות, וחלקם מביעים נאמנות ולא מפריעים לנו כלל, כך שאין כל סיבה ליצור אפליות בין האוכלוסיה היהודית לבין האוכלוסיה הלא יהודית. אני חושב שהערבים המוסלמים הנאצים שחיים כאן על אדמת אבותינו, חייבים ללכת, כי יש להם מספיק מדינות מוסלמיות, ובנוסף הם שונאים אותנו, כי אפילו ספר הקודש המתועב שלהם ''הקוראן'' אשר נכתב על ידי הרוצח, הפדופיל, השודד והרמאי הנאלח והנתעב, מוחמד יש''ו שר''י, מלמדם לשנוא את עם ישראל. ולכן מאמיני הדת הרצחנית הזאת יצטרכו ללכת, אולם שאר גויי ארצינו יוכלו להשאר, ובעיקר אחינו הדרוזים (בזמן השרות הצבאי שלי למדתי רבות עליהם, אחד מחייליי הטובים ביותר, שנהרג בזמן התקלות עם מחבל פלסטינאצי ארור, היה בן העדה הדרוזית, ויש רבים כאלה גם כיום) אשר רבים מהם נלחמים ואף מחרפים נפשם למען בטחון עם ישראל,
עדן איסקוביץ

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #21 ב- : מאי 05, 2010, 16:42:45 »
בס''ד
חבר'ה, זכויות שוות הן זכות טבעית במדינה דמוקרטית, וזה מה שיש לנו. ואל תתבלבלו כאן! גר תושב - זה מונח בדת היהודית שמתכוון לאדם שהצטרף לדת היהודית, אך אני מדבר כאן על אנשים בעלי דתות אחרות שגרים בישראל, כמו דרוזים, נוצרים, בהאיים וכו', האם הם אינם ראויים לזכויות שוות כמו לנו? ואני אינני מדבר על העובדים הזרים - להם אין זכויות אזרח, כי הם אינם אזרחים במדינת ישראל, ואני גם לא רוצה אותם כאן! אני מתעב את הדרך המטופשת בה התקשורת הארורה והשמאלנית משתמשת במותג היהודי ''גר תושב'' כדי להגן על העובדים הזרים שאמורים להיות מגורשים לארצותיהם. אבל הדין שונה לחלוטין בכל הקשור בגויים שחיים כאן בקרבנו, כי זהו ביתם כמו גם ביתנו! שלא תבינו אותי לא נכון..! אני אינני שמאלני, חלילה! אני אדם יהודי שמאמין בדרכו של הרב כהנא זצוק''ל, ואני מאמין שארץ ישראל שייכת לעם ישראל על פי תורת ישראל. אך יש כאן עמים שחיים כאן כבר דורות, וחלקם מביעים נאמנות ולא מפריעים לנו כלל, כך שאין כל סיבה ליצור אפליות בין האוכלוסיה היהודית לבין האוכלוסיה הלא יהודית. אני חושב שהערבים המוסלמים הנאצים שחיים כאן על אדמת אבותינו, חייבים ללכת, כי יש להם מספיק מדינות מוסלמיות, ובנוסף הם שונאים אותנו, כי אפילו ספר הקודש המתועב שלהם ''הקוראן'' אשר נכתב על ידי הרוצח, הפדופיל, השודד והרמאי הנאלח והנתעב, מוחמד יש''ו שר''י, מלמדם לשנוא את עם ישראל. ולכן מאמיני הדת הרצחנית הזאת יצטרכו ללכת, אולם שאר גויי ארצינו יוכלו להשאר, ובעיקר אחינו הדרוזים (בזמן השרות הצבאי שלי למדתי רבות עליהם, אחד מחייליי הטובים ביותר, שנהרג בזמן התקלות עם מחבל פלסטינאצי ארור, היה בן העדה הדרוזית, ויש רבים כאלה גם כיום) אשר רבים מהם נלחמים ואף מחרפים נפשם למען בטחון עם ישראל,
בס"ד

אני מסכים איתך בחלק מהדברים,הדבר שאני לא מסכים איתך זה שהגויים יוכלו להישאר כמו שכתבת.
יש גויים שאפשר להגיד מועילים,משרתים בצבא והכל,ויש את הגויים שלא מועילים לעם ישראל בכלום.
אני גם בעד להשאיר את הגויים אבל רק אלה שמועילים לנו ואלה שלא אני בעד לגרש אותם מהארץ כמו העובדים הזרים שצריך לגרשם מהר.
וכמו שנתת את הדוגמא עם הדרוזים יהיו כאלה בפורום שיגידו ואני ראיתי שהם אמרו שהדרוזים הם כמו הערבים וגם אותם צריך לגרש,אבל תבינו דבר אחד רוב הדרוזים משרתים בצבא ורובם גם לקרבי,הרבה דרוזים נפלו במלחמות ובמבצעים וכל מיני כמו שנתת פה דוגמא עם אחד מחיילך,ואפילו היום לפי הדעה שלי אני חושב שהגויים שיש פה בארץ שמעריכים אותנו ומתקרבים לדת וליהדות,הם למרות שהם יותר קצת מאיתנו,אז בוא נגיד עם הם היו גם 6 מליון גויים ו6 מליון יהודים לפי דעתי במצב של היום הגויים היו מתגייסים יותר לקרבי מאשר היהודים לצערי,היום היהודים "מפחדים" ללכת לקרבי.
יכול להיות שהסתתי את הדיון אבל רציתי להגיד יותר על הדרוזים ויהודים.

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
« להגיב #22 ב- : מאי 06, 2010, 19:11:11 »
בס''ד
בכל אופן, את הדרוזים לעולם לא נגרש מארץ ישראל!
עדן איסקוביץ