סקר

מתי הימין האמיתי ינהל את המדינה ?

תוך שנה - שנתיים
0 (0%)
לקראת סוף העשור
0 (0%)
בעשור הבא (שנת 2020 ואילך)
1 (3.8%)
זה לא יימדד בזמן, אלא רק שהעם יבין שזה מה שהוא צריך
15 (57.7%)
אף פעם, העם לא בנוי לקבל את הימין האמיתי
8 (30.8%)
אחר
2 (7.7%)

סך הכל הצבעות: 0

כתב נושא: מתי לדעתכם יהיה הימין האמיתי בשלטון ?  (נקרא 11707 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
חיים מודיע בכל סרטון שהוא מאמין ומקווה שיגיע היום שבו הימין האמיתי יהיה בשלטון.

כמובן שרובנו רוצים ומקווים שזה יקרה בקרוב, כי הימין האמיתי באמת יכול להציל את העם במצבו הקשה, אבל מבחן המציאות הוא מה שיקבע.

אם כך, אנא השתתפו בסקר והצביעו - מתי לדעתכם יהיה הימין האמיתי בשלטון ?

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
מתי לדעתכם יהיה הימין האמיתי בשלטון ?
« להגיב #1 ב- : אפריל 26, 2010, 16:06:36 »
אין לי מושג בכל זאת הצבעתי באפשרות הרביעית.
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : אפריל 26, 2010, 16:28:26 »
אף פעם לא..הסיכויים לכך קלושים ביותר לדעתי אם להיות ריאלים גם אם נתעלם מהסיכוי הנמוך מאד של כל אדם ממוצא אחר להיבחר לממשלה לחיים יש סיכוי נמוך הרבה יותר הרי הממשלה לא רוצה לתת לו להיכנס לארץ בכלל,יש לו עבר פלילי ועל עברה שמוגדרת כ"פשע" ולא סתם עברה,אין לו עבר או השכלה בפוליטיקה או במדעי המדינה(תקנו אותי אם אני טועה)ולמרות שהוא חכם ובעל דעות נכונות אנשים יתהו ובצדק עד כמה הוא מסוגל לנהל מדינה ולהיות ראש ממשלה(זה לא סתם לחלק פקודות כל היום בנושא הסיכסוך ודת אני מניח..),ובאופן כללי יש הרבה אנשים(ימנים או לא)שלא יתחברו לדעות שלו לגבי דת ומדינה ויש סיכוי טוב שאנשים יחפשו אלטרנטיבות פחות דתיות,ולמעשה יש סיכוי גבוהה מאד שגם אם הוא יקים מפלגה יפסלו אותה מהר מאד כמו שעשו אם כ"ך או שימצאו סיבה אחרת פשוט.לשאול מתי זה לא השאלה אלה אם בכלל זה יקרה והסיכוי שזה יקרה דיי שואף לסיכוי שאני אזכה בלוטו פעמיים אם כל כמה שזה עצוב..
« עריכה אחרונה: אפריל 26, 2010, 16:38:34 על ידי 500sw »
אל תצביע תשפיע

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : אפריל 26, 2010, 23:38:27 »
בס"ד

כשהעם יתעורר.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #4 ב- : אפריל 27, 2010, 00:06:10 »
אני רואה לאן הסקר זורם - כולם חושבים שהימין האמיתי יהיה בשלטון כאשר העם יתעורר.

אם כך הדבר, זה מביא אותי אל השאלה הבאה במסגרת האשכול :

מה לדעתכם צריך לקרות כדי שהעם יתעורר ?

האם חלילה צריך לבוא אסון ?

האם העם יכול להבין את זה בלי לקבל מכה כואבת ?

האם הבעיה הדמוגרפית היא היא שתעורר את העם ?

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : אפריל 27, 2010, 02:49:05 »
בס"ד

אני רואה לאן הסקר זורם - כולם חושבים שהימין האמיתי יהיה בשלטון כאשר העם יתעורר.

אם כך הדבר, זה מביא אותי אל השאלה הבאה במסגרת האשכול :

מה לדעתכם צריך לקרות כדי שהעם יתעורר ?

האם חלילה צריך לבוא אסון ?

האם העם יכול להבין את זה בלי לקבל מכה כואבת ?

האם הבעיה הדמוגרפית היא היא שתעורר את העם ?

כל השאלות שלך זה תלוי בעם אחי.לפי מה שאני רואה,אני חושב שהעםיתעורר רק אם הרבה דם יהודי ישפך ח"וו אפילו זה לא בטוח.כמה שיותר מוקדם,יותר טוב.ובלי אסונות.זה מה שיש לי להגיד.

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #6 ב- : אפריל 27, 2010, 11:32:29 »
אני אישית לא רוצה שהימין האמיתי יהיה בשלטון אף פעם.

אני רוצה מדינת הלכה שבא הרבנים הגדולים מחליטים מה לעשות לפי פסקי ההלכה ולא לפי מה שהם חושבים.

לצערנו אנחנו היהודים כבר הפסדנו רב גדול(כהנא).

אז צריך יותר ללכת בכיוון של הרב עובדיה יוסף.

והסיבה לזה זה בגלל שאיפה שאין תורה יש הרבה שחיטות.

אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : אפריל 27, 2010, 11:36:03 »
אני אישית לא רוצה שהימין האמיתי יהיה בשלטון אף פעם.

אני רוצה מדינת הלכה שבא הרבנים הגדולים מחליטים מה לעשות לפי פסקי ההלכה ולא לפי מה שהם חושבים.

לצערנו אנחנו היהודים כבר הפסדנו רב גדול(כהנא).

והסיבה לזה זה בגלל שאיפה שאין תורה יש הרבה שחיטות.

מה כל כך טוב במדינה כזו?

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #8 ב- : אפריל 27, 2010, 13:03:26 »
מה כל כך טוב במדינה כזו?

איזה מן שאלה זאת???

זה היה החזון של העם שלנו במשך 2000 שנות גלות,רק 100 שנה לפני הקמת המדינה מהו התפקשש והעם זרם לכיוון החילוניות אלק מדינה דמוקרטית בולשביקית.
אני הייתי קורא לזה דיקטטורה בחסות החוק.

וכן אני רוצה מדינה שבא המנהיגים הם רבנים גדולים ושההחלטות יהיו מתוך פסקי ההלכה.

משיח בן יוסף כבר הגיע-זה החזרה הגשמית של העם היהודי לארץ ישראל הגשמית.
משיח בן דוד בדרך-זה החזרה של העם היהודי לארץ ישראל הרוחנית במצב שהיינו לפני החורבן.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #9 ב- : אפריל 27, 2010, 13:11:41 »

איזה מן שאלה זאת???

זה היה החזון של העם שלנו במשך 2000 שנות גלות,רק 100 שנה לפני הקמת המדינה מהו התפקשש והעם זרם לכיוון החילוניות אלק מדינה דמוקרטית בולשביקית.
אני הייתי קורא לזה דיקטטורה בחסות החוק.

וכן אני רוצה מדינה שבא המנהיגים הם רבנים גדולים ושההחלטות יהיו מתוך פסקי ההלכה.

משיח בן יוסף כבר הגיע-זה החזרה הגשמית של העם היהודי לארץ ישראל הגשמית.
משיח בן דוד בדרך-זה החזרה של העם היהודי לארץ ישראל הרוחנית במצב שהיינו לפני החורבן.

עם כל הכבוד גם בתקופות בית ראשון-בית שני היו המון שחיתויות. ואני אישית לא חושב שחוקי ההלכה מתאימים לימינו, יש דברים שכן ויש דברים שלא. סקילת נשים לא צנועות או סקילת נואפים? לא מתאים לימינו, בניגוד לעין תחת עין שלדעתי בהחלט מתאים לימינו.

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #10 ב- : אפריל 27, 2010, 13:20:08 »
אם כל הכבוד יש גם אנשים שעוסקים בתורה והם מושחטים, וסליחה שאני אומר זאת, אבל אנשים כמוהם יכולים להגיד שהכל עלילות דם ושמים כיפה בשביל שיחשבו שהם צדיקים, ועוד הרבה דוגמאות.

וכן אני רוצה שהחוקים יבואו מההלכה, כי אנשים תמיד עושים שגיאות וכל פירצה שיתקנו יבואו עוד 2 פירצות בחוקה, והחוקים לפי הדת שלנו הם מושלמים!

אלה בדרך כלל אנשים שמתחברים בצורה כלשהי לפוליטיקה ואיפה שיש כסף יש שחיתות מדינת הלכה היא למען תורת האלוהים ולא למען הרכוש מה שכולנו עובדים למענו כיום כולל אני.

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : אפריל 27, 2010, 13:22:13 »
עם כל הכבוד גם בתקופות בית ראשון-בית שני היו המון שחיתויות. ואני אישית לא חושב שחוקי ההלכה מתאימים לימינו, יש דברים שכן ויש דברים שלא. סקילת נשים לא צנועות או סקילת נואפים? לא מתאים לימינו, בניגוד לעין תחת עין שלדעתי בהחלט מתאים לימינו.
צודק אין קשר אם התורה נכונה או לא זה פשוט שאי אפשר ממש לנהל את המדינה בעזרת חוקי התורה כי מין הסתם התורה לא מדברת כמעט על לנהל מדינה ולא באה להיות ספר הדרכה ופתרונות לאיך לנהל מדינה..אפשר אולי לקחת חוקים מסוימים מהתורה ולקבל השראה אבל לא יותר.
אל תצביע תשפיע

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #12 ב- : אפריל 27, 2010, 13:23:43 »

בגלל זה היה חורבן בית ראון ושני בגלל שלא למדנו......
ואני בעד סקילת נשים לא צנועות הישראליות הן לא נשים הן בהמות בדמות אדם!
וההתנהגות הזאת היא תוצאה של לימוד הנוער לתרבות זרה של אגואיזם טהור שמנוגד ליהדות שכולה אחדות לא סתם נאמר ואהבת לרעך כמוך.....אנחנו ערבים זה לזה לא כמו הגויים שכל אחד לעצמו.
כוח הערבות זה הכוח שהגויים מנסים להבין אותו ולא מצליחים להבין איך עם כל כך קטן וחלש לעומת האימפריות מצליח לשרוד ויותר מזה למוטט את האימפריות.

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #13 ב- : אפריל 27, 2010, 13:26:58 »
צודק אין קשר אם התורה נכונה או לא זה פשוט שאי אפשר ממש לנהל את המדינה בעזרת חוקי התורה כי מין הסתם התורה לא מדברת כמעט על לנהל מדינה ולא באה להיות ספר הדרכה ופתרונות לאיך לנהל מדינה..אפשר אולי לקחת חוקים מסוימים מהתורה ולקבל השראה אבל לא יותר.

ברגע שנעבוד את האלהוים לא תצטרך לנהל מדינה יהיה הכל בשפע לכל אחד,היום זה לא נראה לך הגיוני כי אנחנו חיים ברמת הבהמתיות הכי גבוהה שיש.

ותגיד שבני ישראל הלכו 40 שנה במדבר מאיפה היה להם אוכל ומים?? ירד מן מן השמיים נכון??
אחי ברגע שתיהיה פה מדינת הלכה אבל אמיתית שכל עם ישראל יתאחד ויעבוד את האלוהים תחיה ברמה אחרת(ולא תצטרף מכונית מטוס וכל הבולשיט הזה).

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #14 ב- : אפריל 27, 2010, 13:29:57 »

ברגע שנעבוד את האלהוים לא תצטרך לנהל מדינה יהיה הכל בשפע לכל אחד,היום זה לא נראה לך הגיוני כי אנחנו חיים ברמת הבהמתיות הכי גבוהה שיש.

ותגיד שבני ישראל הלכו 40 שנה במדבר מאיפה היה להם אוכל ומים?? ירד מן מן השמיים נכון??
אחי ברגע שתיהיה פה מדינת הלכה אבל אמיתית שכל עם ישראל יתאחד ויעבוד את האלוהים תחיה ברמה אחרת(ולא תצטרף מכונית מטוס וכל הבולשיט הזה).
התורה אומרת שאם תעבוד את אלוהים אז לא תצתרך יותר לעזור לעצמך ושזה יפתור לך את כל הבעיות?
אל תצביע תשפיע

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #15 ב- : אפריל 27, 2010, 13:30:34 »

אלה בדרך כלל אנשים שמתחברים בצורה כלשהי לפוליטיקה ואיפה שיש כסף יש שחיתות מדינת הלכה היא למען תורת האלוהים ולא למען הרכוש מה שכולנו עובדים למענו כיום כולל אני.
ואיך בדיוק אתה יכול להבטיח שלא יהיה שחיתות במסגרת מדינת הלכה רק בגלל מטרתה? אל תשכח שגם רבנים הם בני אדם ויש המון שחיתיות גם בקרבם לצערנו הרב, וחלק גדול מהם פשוט מתפרנסים מהתורה, כך שאני לא רואה איך מדינת הלכה יגרום פתאום לכל הרבנים למיניהם שנוסעים במרצדסים להפוך לאנשים שכל מעשיהם יהיו לטובת תורת האלוקים.
תסלח לי אבל זה קשקוש גמור.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #16 ב- : אפריל 27, 2010, 14:08:03 »
בגלל זה היה חורבן בית ראון ושני בגלל שלא למדנו......
ואני בעד סקילת נשים לא צנועות הישראליות הן לא נשים הן בהמות בדמות אדם!
וההתנהגות הזאת היא תוצאה של לימוד הנוער לתרבות זרה של אגואיזם טהור שמנוגד ליהדות שכולה אחדות לא סתם נאמר ואהבת לרעך כמוך.....אנחנו ערבים זה לזה לא כמו הגויים שכל אחד לעצמו.
כוח הערבות זה הכוח שהגויים מנסים להבין אותו ולא מצליחים להבין איך עם כל כך קטן וחלש לעומת האימפריות מצליח לשרוד ויותר מזה למוטט את האימפריות.

חורבן בית ראשון ושני היה בגלל המון סיבות, ועצם זה שאתה אומר שכן למדו תורה בבית ראשון ושני סותר את הטיעון שלך שברגע שהעם ילמד תורה כל הצרות יעלמו.

לאט לאט, אתה בעד לסקול אישה לא צנועה? למה? כי אתה חלש מכדי לשלוט ביצרים שלך אז אתה דורש ממנה להתנהג בצורה מסוימת כדי שאתה לא תפגע? זה לא הוגן. בימינו אי אפשר למנוע מהנוער להחשף לתרבות זרה, ואני גם לא חושב שצריך לעשות כך. המון דברים חיוביים באים מתרבויות זרות, לדוגמא ספורט.

ותן לי שיעור קצר בהסטוריה, איזו אמפריה התמוטטה בגלל העם היהודי?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #17 ב- : אפריל 27, 2010, 15:22:01 »

אז איך אתה מסביר שבבני ברק לחרדים לא עובר הכרטיס אשראי במכולת לאומת שתלאביביים מקבלים נקודות על כל כניסה למסעדת פרות ים?
ולשאלתך, היה להם אוכל בדיוק כמו שהיה לבדואים, ערבים וכל תושבים שגרו במדבר מאות אם לא אלפי שנים, לא דוגמה טובה.

וגם אם מחר כל המדינה תחזור בתשובה, עדיין תצטרך מטוס, מכונית וכל הבולשיט הזה.

מנותק טוהר

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #18 ב- : אפריל 27, 2010, 15:31:12 »
אני פשוט בהלם מהתגובה שלך!!בגלל שהן לא צנועות אז לסקול אותן ולגנות אותן ככה?אתה חושב שזה הפתרון??איפה ה"ואהבת לרעך כמוך" שלך?הנשים האלו הן עדיין חלק מעם ישראל ולצערנו הרב יש תינוקות  שנשבו..במקום לכתוב דברים כאלה מזעזעים ולשנוא צריך להתפלל שה' יחזיר אותן בתשובה ולנסות לקרב...

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #19 ב- : אפריל 27, 2010, 16:11:23 »
עין תחת עין אין הכוונה בממש אלא בתשלום כספי..הבהרה קטנה! :)

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #20 ב- : אפריל 27, 2010, 16:51:56 »

באמת? האם זה מה שאתה רוצה:
הרב עובדיה יוסף תומך בהקפאה בירושלים: http://www.kikarhashabat.co.il/%D7%94%D7%A8%D7%91-%D7%A2%D7%95%D7%91%D7%93%D7%99%D7%94-%D7%99%D7%95%D7%A1%D7%A3-12.html
ואם כבר מדברים על שחיתות:
פרקליטו של מאיר רבין: מרשי נחקר בחשד שהעביר מיליונים לליברמן ולרב עובדיה יוסף
http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1165364.html

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #21 ב- : אפריל 27, 2010, 17:40:54 »
חבר'ה, צאו כבר מהשאיפות המגלומניות שלכם, אתם לעולם לא תהיו בשלטון פשוט כי אתם מייצגים חלק מזערי מדי בעם...
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #22 ב- : אפריל 27, 2010, 19:17:25 »
חבר'ה, צאו כבר מהשאיפות המגלומניות שלכם, אתם לעולם לא תהיו בשלטון פשוט כי אתם מייצגים חלק מזערי מדי בעם...
כה אמר הקומיסר
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #23 ב- : אפריל 27, 2010, 19:52:24 »
לרוע המזל הונלוהוהו צודק(לא כל כך באיך שהוא ניסח את זה)..ואף אחד לא ימות אם הימין האמיתי לא יעלה לשלטון לא צריך להיות בשלטון כדי להשפיע.זה פשוט בזבוז זמן לדעתי לפנטז על לעלות לשלטון ולהשקיע בכך את כל המאמצים הסיכויים כל כך קלושים וזה פשוט מונע מאנשים לפעול כי תמיד אפשר לקוות שיום אחד הם יהיו בשלטון ואז הכל יסתדר פתאום.
אל תצביע תשפיע

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #24 ב- : אפריל 27, 2010, 20:02:20 »
כה אמר הקומיסר

תפסיק להגיד כבר כל הזמן אותו דבר!
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)