כתב נושא: דיון: מי כן אוהב אותנו?  (נקרא 2659 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חחחח

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
דיון: מי כן אוהב אותנו?
« ב- : אפריל 25, 2010, 19:43:22 »

כמו שאתם מבינים, יש אנטישמיות גדולה,

השאלה היא מי עדיין מעריך אותנו? (מלבד ה')

« עריכה אחרונה: פברואר 12, 2020, 04:23:05 על ידי חחחח »

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #1 ב- : אפריל 25, 2010, 20:05:59 »
יש לי איזה חבר שמתעניין בהיסטוריה יהודית, הוא אומר שהעמים היחידים שאינם נגועים באנטישמיות הם עמי מזרח אסיה (הסינים, היפנים, הקוריאנים וכד').
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #2 ב- : אפריל 25, 2010, 20:32:08 »
יש לי איזה חבר שמתעניין בהיסטוריה יהודית, הוא אומר שהעמים היחידים שאינם נגועים באנטישמיות הם עמי מזרח אסיה (הסינים, היפנים, הקוריאנים וכד').
הם לא נגועים באנטישמיות כי הם לא שייכים לנצרות ולאיסלאם. הם עובדים מספר אלילים בו זמנית (השמש, הים , הירח, הכוכבים).
הם גם מעריכים מאד את החכמה ואת כושר ההישרדות של העם היהודי למרות כל התלאות שעבר (מלחמות, חורבן 2 בתי מקדש, גלות, התבוללות, וכו'), ואת העובדה שהצלחנו לשמור על זהות דתית ולאומית אלפי שנים בגלות.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : אפריל 25, 2010, 20:44:56 »
זה ידוע כי הם לא אלימים (הבודהיזם וההינדו לא אלימים וגם עוד דתות שם), הם רואים אותנו ללא כל ההשמצות שהאנטי-שמיות מפזרת,
והיהודים שיש שם מצליחים מאוד והם עוזרים לחלשים, בגלל זה היפנים אפילו מעריצים את ישראל ואת היהודים (אני יודע את זה כי חלק מהמשפחה של אבא שלי ממוצא יפני),

וגם שכחתי להוסיף,
האיטי שקיבלו את הסיוע הכי גדול באסון שלהם, מישראל,
ובדרום אמריקה יש אינדיאנים ועמים אחרים שבשבילם ישראלי זה לרוב רופא שמציל אותם ממחלה חשוכת מרפא,
כמו גם עמים במרכז ודרום אפריקה, שהאיסלם נוגס בהם ודוחק אותם דרומה (להזכירכם הטבח בדרפור, מלחמת הדתות בניגריה, ועוד)

וכפי שזה נראה, חצי מהעולם ואולי אפילו יותר, דווקא אוהב אותנו, ורק שתבינו, הנצרות אומנם הגדולה ביותר, אבל הנוצרים דיי נעשו חילוניים, ודיי נחלשת לעומת האיסלם,

והינה עוד אימפריה שהתעללה בנו, והופה מתפוררת, קדימה האיסלם הבאה בתור להתפוגג P: ורק אנחנו נשארים P :)

אגב אם למישהו זה נראה מוזר, העולם החליט ממזמן שזהו עדיף לא להלחם, ורק השמים נלחמים ומתחזקים, להזכירכם האפריקאים כעיקרון הם שמים, הערבים שמים והיהודים שמים.

רק כמה תיקונים:
זהו שהסינים, יפנים ובמיוחד הקוראינים מאוד אלימים.
בדרום אמריקה גם תלוי איפה, בוונצאלה עכשיו יש אנטיגוניזם ליהדות, במיוחד עקב לחץ של צ'באס.
בנוגע לדארפור אתה מבין שכל הסכסוך היה בין מוסלמים ערבים למוסלמים שחורים.
בנוגע למשפט האחרון, מה?

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : אפריל 25, 2010, 21:14:06 »
זה ידוע כי הם לא אלימים (הבודהיזם וההינדו לא אלימים וגם עוד דתות שם), הם רואים אותנו ללא כל ההשמצות שהאנטי-שמיות מפזרת,
והיהודים שיש שם מצליחים מאוד והם עוזרים לחלשים, בגלל זה היפנים אפילו מעריצים את ישראל ואת היהודים (אני יודע את זה כי חלק מהמשפחה של אבא שלי ממוצא יפני),

וגם שכחתי להוסיף,
האיטי שקיבלו את הסיוע הכי גדול באסון שלהם, מישראל,
ובדרום אמריקה יש אינדיאנים ועמים אחרים שבשבילם ישראלי זה לרוב רופא שמציל אותם ממחלה חשוכת מרפא,
כמו גם עמים במרכז ודרום אפריקה, שהאיסלם נוגס בהם ודוחק אותם דרומה (להזכירכם הטבח בדרפור, מלחמת הדתות בניגריה, ועוד)

וכפי שזה נראה, חצי מהעולם ואולי אפילו יותר, דווקא אוהב אותנו, ורק שתבינו, הנצרות אומנם הגדולה ביותר, אבל הנוצרים דיי נעשו חילוניים, ודיי נחלשת לעומת האיסלם,

והינה עוד אימפריה שהתעללה בנו, והופה מתפוררת, קדימה האיסלם הבאה בתור להתפוגג P: ורק אנחנו נשארים P :)

אגב אם למישהו זה נראה מוזר, העולם החליט ממזמן שזהו עדיף לא להלחם, ורק השמים נלחמים ומתחזקים, להזכירכם האפריקאים כעיקרון הם שמים, הערבים שמים והיהודים שמים.

אתה ממוצא יפני??
אל תצביע תשפיע

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : אפריל 25, 2010, 21:28:36 »
בדארפור השחורים לא אוהבים את הערבים והממשלה בסודאן עושה את הטבח בשחורים בשם הג'יהד,
שנית העמים הללו אלימים, נכון,  בגלל כל האינטרסים בין המדינות לגבי שטח וכו' אבל כעיקרון הדתות שם בנויות מסביב לשלום והרמוניה,

בקשר למשפט האחרון, הערבים והיהודים הם שני העמים השמיים המובהקים, ושפות שמיות הולכות מימין לשמאל, ורק העברית והערבית נכתבות ככה,
מבין השפות החיות כמובן,
האפריקאיים כעיקרון הם שמים, אבל זה כבר לא משנה, שלושת "הגזעים" הללו התערבבו כמעט לגמרי

זהו אבל גם השחורים בארפור הם מוסלמים.
אם יש שם טבח בשם הג'האד או לא.

ואתה צודק באופן כללי הבודהיזם זו דת של הרמוניה ושלום.
בקשר למשפט, עכשיו הבנתי, קראתי "שמיים" כשמיים(רקיע).

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #6 ב- : אפריל 25, 2010, 21:30:06 »
בס"ד

יש כורדים שלא אוהבים יהודים.אני קראתי פעם מאמרים על מנהיגים כורדים שאומרים שכל הבעיות בעולם זה בגלל היהודים.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #7 ב- : אפריל 25, 2010, 21:34:26 »
בס"ד

יש כורדים שלא אוהבים יהודים.אני קראתי פעם מאמרים על מנהיגים כורדים שאומרים שכל הבעיות בעולם זה בגלל היהודים.

זה נחמד אבל הדיון הוא על מי שכן אוהב אותנו.

אגב יש ארגון בגרמניה של אנשי שמאל קיצוני פרו ישראלים(אנטי גרמנים/לאומיות גרמנית). שכחתי את שמו(מפגין עם הבלק בלוקס)

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #8 ב- : אפריל 26, 2010, 00:52:38 »
אני אוהב אותנו  ;D
אני לא אלוהים אני חלק ממנו