כתב נושא: שאלות לרב חיים בן פסח  (נקרא 5066 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק רק ליברמן! חילופי שטחים!

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שאלות לרב חיים בן פסח
« להגיב #25 ב- : אפריל 24, 2010, 21:10:19 »
שלום, אני BIG123, חבר שלי פתח חשבון על מנת שאוכל להגיב (ייתכן שהוא ימשיך להיות פעיל בפורום, לדעתי הוא די התלהב מהאג'נדה הכהניסטית...).
חיים, אני רוצה להבהיר - אין ביני לבין הבחור הזה ANTICHAIMBENPESACH או פופאי או איך שלא תקראו לו קשר ולו הקטן ביותר, אני לא יודע מי זה האדם המדובר, ואין ביני ובינו שום קשר (מה גם, שאייפי לא יכול להשאר אותו דבר זמן כה רב, אין זה הגיוני פשוט... אני סבור שפשוט אני והוא באותה ספקית ולכן, בדיוק כשהתחברתי האייפי שבעבר הייתה שלו ניתנה לי). לגבי הדגל המשולב אותו שמתי בחתימתי ובסמל (דגל פלסטין משולב ישראל - 2 מדינות ל2 עמים), כמדומני אין בחוקי הפורום שום דבר האוסר עלי להשתמש בסמל הזה ובפורום ובאופן כללי, אין איסור להביע דעות אשר נוגדות את דעתם של שאר חברי הפורום.
ד"א: אני גם לא יריב אופנהיימר, ואין ביני לבין "שלום עכשיו" שום קשר פרט לכך שדעותי קרובות מאוד לאלו שהקבוצה מזוהה עמן.
מקווה שתחליט לבטל את החסימה ולאפשר לי ולכל אדם בעל דעות שונות מדעתכם להביע את דעתו בפורום זה וכך ליצור מעין איזון, אני גם חושב שזה מאוד מעשיר את הפורום ומראה את 2 הצדדים של המפה הפוליטית וחשוב שאנשים יחשפו לכמה שיותר דעות (כן גם כאלו שנוגדות את דעתם).
בתודה מראש.
קוּם הִתְנַעֵרָה עַם חֵלֵכָה
עַם עֲבָדִים וּמְזֵי רָעָב
אֵש הנְקָמוֹת הַלַּב לִחֵכַה
לִקְרַאת אוֹיַב הִכּוֹן לַקְרָב.