כתב נושא: שאלה לחיים היקר  (נקרא 967 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה לחיים היקר
« ב- : אפריל 22, 2010, 00:08:43 »
בס"ד

מה השמאל המסריח יש"ו מתכוון לעשות אחרי שהערבים יתחילו לרצוח בנו ח"ו בגלל כל המדיניות שלהם?

הם לא יודעים שהערבים יהרגו גם אותם? איך השמלאנים מתכוונים להציל את עצמם?

מנותק tyroll

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
שאלה לחיים היקר
« להגיב #1 ב- : אפריל 22, 2010, 08:16:33 »
יובל, שאלתך לא מנוסחת טוב אבל אנסה לתת תשובה מסוימת ואשמח שחיים בן פסח ייתן לך גם תשובה.
תראה  הסיפור מורכב
בין היהודים לבין עצמם תמיד היו כאלה שהם אנטי יהודיים והולכים עם הגויים עד הסוף
היו דעות כאלה בין קהילות יהודי אירופה בזמן השואה, היו עניינים כאלה בין חצרות היהודות החרדית (נטורי כרתא וכ"ו) .עד לפני השואה הייתה  גישה חילונית פוסט יהודית שמשאמינה שאנו כקולקטיב צריך לחיות בין הגויים , הם ייתנו לנו זכות תרבותית
ואנו נלך כמוהם, וננסה להיות כמה שיותר דומים להם כלומר
להתבולל, להתערות בחגים ובתרבות, וכ"ו. לגבי העניין הזה השואה נתנה תשובה
לגבי נטורי קרתא , מתוך הבנתי ואשמח שאחרים ירחיבו ויתקנו אותי
הגישה שלהם אומרת שמדינה ישראל והניסיון ללחום בגויים היא דחיית הקץ, לגאולתו של משיח.
עכשיוח הגענו לשמאלנים
קיימת גישה נקראת פוסט ציונות, גישה זה אומרת שהציונות איננה הצליחה ויצירה מציאות גזענית שבו לא התייחסו ללאומים האחרים החיים בישראל
גישה זו מאמינה בדו לאומיות או אף במדינה חילונית לגמרי שנקראת כל אזרחיה.
יש שמאלנים שחושבים שהמאבק של הערבים הוא כמו של השחורים בארה"ב שבאמת היה מאבק צודק
אך כאן הוא טועים, ערבים מקבלים זכויות רבות בארץ, הערבים אינם משתתפים בשום זיכרון לאומי, אינם מתגייסים בצבא
ואף חותרים תחתנו כל הזמן וכ"ו. השמאלנים טוענים שאם נתייחס לכל הערבים בשיוון נפש ונעזור להם כל הזמן , תיווצר מציאות חדשה, אהיה שלום והכל שקט, הטעות הינה , שאם יקרה דבר כזה, שום יהודי לא יתקבל ומי שיתקבל יחזור לימי היהודים בגואה. גם היהודים שיודעים את הדבר הזה וממשיכים בדרך הזו בעצם יש להם אינטרס חיצוני הם רוצים לחזור למדינות הגויים ולהתערבב איתם בזכות שהינם היו אנטי יהודים, ישראלים וכ"ו.
כעם יהודי תמיד היו בנו שונאי ישראל, יובל זה מציאות קשה אבל זה קורה.

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים
שאלה לחיים היקר
« להגיב #2 ב- : אפריל 22, 2010, 08:25:17 »
בס"ד

מה השמאל המסריח יש"ו מתכוון לעשות אחרי שהערבים יתחילו לרצוח בנו ח"ו בגלל כל המדיניות שלהם?

הם לא יודעים שהערבים יהרגו גם אותם? איך השמלאנים מתכוונים להציל את עצמם?

בס"ד

רוב השמאלנים מפוצצים בדולרים, אני חושב שהם פשוט יארזו מזוודה, יתחפפו ואחריהם המבול... אתה חושב שאכפת להם מהארץ? מאדמת ארץ ישראל שאבותינו נלחמו עליה משך כל הדורות? לא, יש להם כבר כרטיס טיסה מוכן במגירה.
"הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב"(במדבר כ'ג:ט)

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
שאלה לחיים היקר
« להגיב #3 ב- : אפריל 22, 2010, 20:51:50 »
בס"ד

רוב השמאלנים מפוצצים בדולרים, אני חושב שהם פשוט יארזו מזוודה, יתחפפו ואחריהם המבול... אתה חושב שאכפת להם מהארץ? מאדמת ארץ ישראל שאבותינו נלחמו עליה משך כל הדורות? לא, יש להם כבר כרטיס טיסה מוכן במגירה.
צודק בהחלט, אין לי מה להוסיף
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.