כתב נושא: התבוללות (בגידה) עם ערבים  (נקרא 28143 פעמים)

0 משתמשים ו- 4 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
התבוללות (בגידה) עם ערבים
« ב- : אפריל 21, 2010, 11:32:12 »
בס''ד
חבר טוב ויקר מאוד שלי, לומד במכללת רמת גן ולאחרונה גיליתי שהוא יוצא עם מישהי, הבחורה היא ערבייה מיפו. ראיתי תמונה שלה, והיא בהחלט נאה מאוד. אך מה דעתכם על זה?
« עריכה אחרונה: מאי 13, 2012, 00:41:11 על ידי Rafoe »
עדן איסקוביץ

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
יהודי מאוהב בערבייה
« להגיב #1 ב- : אפריל 21, 2010, 11:37:51 »
האהבה שלו כלפי אותה ערבייה לא כ"כ תעזור לו..להם יש את "כבוד המשפחה" ובניגוד אלינו שיהודיות יוצאות עם ערבים והכל עובר בשקט אצלהם לא נותנים לבנות לצאת עם אחרים.וחבל להן גם לנסות שלא בטוח שישארו בחיים אם יעשו את הטעות הכי קטנה..אז חבל לו עם כל הסיפור הזה כי זה לא יתפתח לשום מקום!

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
יהודי מאוהב בערבייה
« להגיב #2 ב- : אפריל 21, 2010, 11:54:09 »
אני נגד, זו התבוללות לכל דבר ועניין. אז מה אם היא נאה מאד ?

תסביר לו שחוץ מזה שהוא יוצא עם ערבייה, אם הם יביאו ילדים לעולם, הם בכלל לא יהיו יהודים.  

אם הוא לא מצליח להתגבר על אהבתו אליה, תציע לו לגייר אותה.

דרך אגב, במכללת ר"ג יש המון ערבים נכון ?

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
יהודי מאוהב בערבייה
« להגיב #3 ב- : אפריל 21, 2010, 12:25:03 »
במשפחה שלה יודעים שהיא יוצאת עם יהודי?

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
יהודי מאוהב בערבייה
« להגיב #4 ב- : אפריל 21, 2010, 13:49:59 »
תיקון טעות:זו לא "אהבה" זו תאווה נטו...
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
יהודי מאוהב בערבייה
« להגיב #5 ב- : אפריל 21, 2010, 14:08:16 »
בס"ד

אני נגד,קודם כל בגלל שהיא ערבייה,וגם בגלל מה שקרה עם אופיר נחום ז"ל.
« עריכה אחרונה: אפריל 21, 2010, 23:53:45 על ידי יובל הכהניסט »

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
יהודי מאוהב בערבייה
« להגיב #6 ב- : אפריל 21, 2010, 14:21:49 »
הונלוהוהו זה שאתה מתבולל וחי חיי הפקרות והוללות לא אומר שכולם צריכים ללכת בדרך הרעה שאתה הולך בא.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
יהודי מאוהב בערבייה
« להגיב #7 ב- : אפריל 21, 2010, 14:31:41 »
בסוף יחסלו אותה, ואת חבר שלך . אני הייתי מתרחק ממנה ויפה שעה אחת קודם  .
אגב, התבוללות יותר גרועה מרצח קל וחומר אם היא אויבת ישראל.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
יהודי מאוהב בערבייה
« להגיב #8 ב- : אפריל 21, 2010, 17:19:18 »

שניהם חיים על זמן שאול, בגין חילול כבוד המשפחה,
דבר שני, היא אולי ערביה, אבל אולי היא בכלל ערביה נוצרית?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק F-C-B-J

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • על חומותייך עיר דוד הפקדתי שומרים.
יהודי מאוהב בערבייה
« להגיב #9 ב- : אפריל 21, 2010, 17:24:08 »
איך אפשר להתאהב בערבייה??
בכל מקרה שיזרוק אותה כמה שיותר מהר ושיעשה את זה בצורה הכי מגעילה שיכולה ליהיות...!
"זָכוֹר אֵת אֲשֶׁר עָשָׂה לְךָ עֲמָלֵק"

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
יהודי מאוהב בערבייה
« להגיב #10 ב- : אפריל 21, 2010, 17:26:17 »
לא כל הערביות מכוערות, לא כל המוסלמיות מכוערות, אבל אני אישית חושב שזה עניין של משמעת עצמית למנוע מעצמך מצב שבו אתה יוצא עם ערביה או מוסלמית זה הכל.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
יהודי מאוהב בערבייה
« להגיב #11 ב- : אפריל 21, 2010, 18:27:30 »

בדיוק!.ואני לא מאמין שערבייה תהיה בקשר עם יהודי!

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
יהודי מאוהב בערבייה
« להגיב #12 ב- : אפריל 21, 2010, 21:19:45 »
בדיוק!.ואני לא מאמין שערבייה תהיה בקשר עם יהודי!
אז כדי שתאמין, ערביות מתות על יהודים .

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
יהודי מאוהב בערבייה
« להגיב #13 ב- : אפריל 21, 2010, 21:23:16 »
אז כדי שתאמין, ערביות מתות על יהודים .

כן זה נכון

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
יהודי מאוהב בערבייה
« להגיב #14 ב- : אפריל 21, 2010, 23:39:15 »
בס''ד
בעבר למדתי גם אני במכללת רמת-גן, יש שם הרבה מאוד ערבים. ודרך אגב, הנערה היא ערבייה אך אינני בטוח שהיא מוסלמית, מכיוון שכאשר למדתי שם, שמתי לב שכל המוסלמיות הקפידו על לבוש צנוע וכיסוי ראש, ואילו הנערה הזאת מתלבשת כמו ישראלית ממוצעת.
ועוד משהו, אני כהניסט בכל רמ''ח אבריי, אך אני לא חושב שצריך לפסול את הקשר הזה באופן מידי, יתכן מאוד שהיא תסכים להתגייר, וזה לא ייסכן את חייה (בעיקר אם היא נוצרייה, ואני חושב שיתכן מאוד שמדובר בבחורה נוצרייה) לבחורות ערביות יש משיכה טבעית לישראלים (יהודים), אין לי מושג מדוע, אך זוהי הנטייה של רובן.
אני אישית מאורס (ליהודייה, כמובן) אך אינני פוסל מערכות יחסים כאלה, יתכן שהיא תתגייר. כי החבר שלי ממש מת עלייה... זאת אהבה אמיתית! הבוקר נפגשתי איתו, אני אומר לכם, הוא באמת אוהב אותה, ונראה לי שגם היא אותו... כאשר שני אנשים מתאהבים, אין מקום לדיעות קדומות, או דתיות או פוליטיות, כך שאני נאלץ להסכים כאן דווקא עם יריבי האידולוגי, הונלוהוהו. ושוב, למען הסר ספק, אני כהניסט ב 100%
עדן איסקוביץ

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
יהודי מאוהב בערבייה
« להגיב #15 ב- : אפריל 21, 2010, 23:49:14 »
בס''ד
בעבר למדתי גם אני במכללת רמת-גן, יש שם הרבה מאוד ערבים. ודרך אגב, הנערה היא ערבייה אך אינני בטוח שהיא מוסלמית, מכיוון שכאשר למדתי שם, שמתי לב שכל המוסלמיות הקפידו על לבוש צנוע וכיסוי ראש, ואילו הנערה הזאת מתלבשת כמו ישראלית ממוצעת.
ועוד משהו, אני כהניסט בכל רמ''ח אבריי, אך אני לא חושב שצריך לפסול את הקשר הזה באופן מידי, יתכן מאוד שהיא תסכים להתגייר, וזה לא ייסכן את חייה (בעיקר אם היא נוצרייה, ואני חושב שיתכן מאוד שמדובר בבחורה נוצרייה) לבחורות ערביות יש משיכה טבעית לישראלים (יהודים), אין לי מושג מדוע, אך זוהי הנטייה של רובן.
אני אישית מאורס (ליהודייה, כמובן) אך אינני פוסל מערכות יחסים כאלה, יתכן שהיא תתגייר. כי החבר שלי ממש מת עלייה... זאת אהבה אמיתית! הבוקר נפגשתי איתו, אני אומר לכם, הוא באמת אוהב אותה, ונראה לי שגם היא אותו... כאשר שני אנשים מתאהבים, אין מקום לדיעות קדומות, או דתיות או פוליטיות, כך שאני נאלץ להסכים כאן דווקא עם יריבי האידולוגי, הונלוהוהו. ושוב, למען הסר ספק, אני כהניסט ב 100%

תשמע, אני יודע איך מרגישים שמאוהבים, אבל אם אתה נותן לאהבה קדימות לדת/לאמונה שלך אז לדעתי אתה בבעיה.
אם היא לא הייתה מסכימה להתגייר לחלוטין לא הייתי מסכים להיות איתה בשום מצב, אם הייתי מרגיש שאני מתחיל להתאהב בה
הייתי קוטע את הרגש הזה כבר בהתחלה כדי שלא יהיה אפילו מצב להתנגשות בין הדת לאהבה . . .

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
יהודי מאוהב בערבייה
« להגיב #16 ב- : אפריל 22, 2010, 00:24:41 »
בס''ד
הימני, אני מסכים עם דבריך, כי אני אדם דתי, וגדלתי במסגרת דתית-לאומית, כך שמבחינתי זה הכי חשוב, אך כאן מדובר באדם חילוני...
עדן איסקוביץ

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
יהודי מאוהב בערבייה
« להגיב #17 ב- : אפריל 22, 2010, 00:31:20 »
עדן איסקוביץ - שתי שאלות

1. האם משפחתה שלה יודעת שהיא יוצאת עם יהודי?

2. מה דעותיו הפוליטיות של הבחור? (לא שזה באמת משנה, סתם מתוך סקרנות)

מנותק tyroll

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
יהודי מאוהב בערבייה
« להגיב #18 ב- : אפריל 22, 2010, 07:53:37 »
לכל המעורבים, הפוסט יצא מדיון טוב ולשטויות במיץ
יש דבר אחד מובהק והוא לא ישתנה
שום ערביה לא תלך בגלוי עם יהודי
לא שמעתי על מקרה כזה,ולא מקבלים דברים כאלה במיוחד בארץ
אולי בחו"ל במקומות מסוימים קיימת התבוללות בשקט
ונישואין מעורבים
אבל פה לא יתקיים דבר כזה, בין הערבים הנוצרים והמוסלמים יש איסור שיתחתנו בינהם והם אותו עם
אז בין יהודי וערבייה, זה לא אפשרי
אני מדבר על קשר רציני
סטוצים ודבריים זמניים זה יכול להתקיים
לדעתי הבחור והבחורה עושים טעות, לא תיהיה שום תמיכה מ-2 הצדדים והם יצטרכו לחיות בניכור כל חייהם
גם הילדים שלהם ישאלו שאלות ולא אהיה להם תשובות
ומי שכתב את המודעה אשמח אם תדבר איתי בפרטי אני יכול להסביר לך את העניין ביתר דיוק כי אני מכיר את העניין מקרוב ,

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
יהודי מאוהב בערבייה
« להגיב #19 ב- : אפריל 22, 2010, 17:32:30 »
עדן - ליהודי אסור להיות עם גויה או להתחתן עם גויה ...התאהבות שלו היא לא יותר מהורמונים, בגלל ההורמונים האלה הוא ידפוק את החיים שלו ואת החיים של הצאצאים שלו וישליך אותם מחוץ לעולם היהדות ויערב את זרע הקודש עם הטמאים האלה ?

אין דבר כזה "להתגייר" בגלל אהבה , מי שמתגיירת מכל סיבה אחרת חוץ מהסיבה האמיתית שצריך בגללה להתגייר שזה לרצות להיות יהודי ולהכנס תחת אהלה של תורה ולהתחבר להקב"ה  , זה לא באמת "גיור" ,זה מסחרה ... היהדות זה לא נצרות , אנחנו רוצים אנשים שבאמת רוצים להיות יהודים , לא אנשים שסתם מצתרפים לדת בשביל שיוכלו לעבוד בישראל או להתחתן עם יהודי\יהודיה או אנערף מה

בתורה , פרשת בן סורר ומורה מוסבת על הפרשה של לצאת למלחמה על האויב ולראות אישה יפה שם ולקחת אותה לאישה ולגייר אותה... והרמז כאן ברור ... גויה שמגיירים אותה בכפייה והיא לא באמת רוצה להיות יהודיה - הילדים שלה יפנימו את הבוז הפנימי שלה ליהדות , ויהפכו לרשעים "סוררים ומורים" .  גיור לא אמיתי ,לא פנימי, שאין בו הליך תשובה עמוק וקבלת האמת , משול לצפצוף התוכי... החותם של הקב"ה הוא אמת .

אתה חייב להסביר לחבר שלך שההתאהבות שלו זה לא יותר מהורמונים, והיא לא באמת נועדה עבורו , יש מישהי שם שבאמת יועדה עבורו על ידי הקב"ה ,והיא יהודיה .  אתה חייב להסביר לו שאם הוא יביא ילדים חצי גוים , הם לא ירצו להיות יהודים רוב הסיכויים, אלא גוים ,כמו אימא שלהם ...הם יתחברו לרעיונות המעוותים של הגוים , ולא ירצו להזדהות כיהודים ... ראה במשלי פרק ה כולו שמדבר על ההמשכות אחרי גויות לעומת יהודיות ואת התוצאות המובטחות של זה "בְּנִי, לְחָכְמָתִי הַקְשִׁיבָה;    לִתְבוּנָתִי, הַט-אָזְנֶךָ.... כִּי נֹפֶת תִּטֹּפְנָה, שִׂפְתֵי זָרָה;    וְחָלָק מִשֶּׁמֶן חִכָּהּ.  וְאַחֲרִיתָהּ, מָרָה כַלַּעֲנָה;    חַדָּה, כְּחֶרֶב פִּיּוֹת."  הגויה שמפתה את היהודי "הזרה"  , שפתיה מדברים דברים מתוקים וחלקים ונעימים בהתחלה , אבל באחרית הדבר אחרי שהיא מושכת את היהודי העתיד יהיה מר כלענה (צמח רעיל ) וחדה כמו חרב פיפיות שמשני הצדדים שלה יש להבים (או שהלהב שלה חד משני הקצוות,שני הפיות שלו)

"הַרְחֵק מֵעָלֶיהָ דַרְכֶּךָ;    וְאַל-תִּקְרַב, אֶל-פֶּתַח בֵּיתָהּ. !!!... פֶּן-תִּתֵּן לַאֲחֵרִים הוֹדֶךָ;    וּשְׁנֹתֶיךָ, לְאַכְזָרִי.(מצודת דוד מפרש -"ההוד הנתון לך מן השמים תתן במעשיך לאחרים כי תהיה נלקח ממך ותנתן לאחרים ותמות בחצי שנותיך והנותרים תמסור לאכזרי והוא שר של גיהנם ר"ל תהיה מסור בידו לכל חפצו " ורש"י מפרש את "הודך" , כאילו שהוא יטה לעבודה זרה ויתבולל בגלל זה )פֶּן-יִשְׂבְּעוּ זָרִים כֹּחֶךָ;    וַעֲצָבֶיךָ, בְּבֵית נָכְרִי.(זה גורם להתבוללות)
  וְנָהַמְתָּ בְאַחֲרִיתֶךָ;    בִּכְלוֹת בְּשָׂרְךָ, וּשְׁאֵרֶךָ.
  וְאָמַרְתָּ--אֵיךְ, שָׂנֵאתִי מוּסָר;    וְתוֹכַחַת, נָאַץ לִבִּי.
 וְלֹא-שָׁמַעְתִּי, בְּקוֹל מוֹרָי;    וְלִמְלַמְּדַי, לֹא-הִטִּיתִי אָזְנִי.
 כִּמְעַט, הָיִיתִי בְכָל-רָע--    בְּתוֹךְ קָהָל וְעֵדָה.("בעבור הנאה קטנה כשיעור היותר מועט הייתי עתה בכל רע בתוך קהל רב ועדה גדולה בפרסום רב " מצודת דוד)

וממשיך "שְׁתֵה-מַיִם מִבּוֹרֶךָ;    וְנֹזְלִים, מִתּוֹךְ בְּאֵרֶךָ.!!!"   התורה זועקת , לא להתבולל , לשתות מים מהבאר שלנו,ולא מים זרים ורעים " יָפוּצוּ מַעְיְנֹתֶיךָ חוּצָה;    בָּרְחֹבוֹת, פַּלְגֵי-מָיִם.  יִהְיוּ-לְךָ לְבַדֶּךָ;    וְאֵין לְזָרִים אִתָּךְ. יְהִי-מְקוֹרְךָ בָרוּךְ;    וּשְׂמַח, מֵאֵשֶׁת נְעוּרֶךָ. אַיֶּלֶת אֲהָבִים,    וְיַעֲלַת-חֵן"

וממשיך "וְלָמָּה תִשְׁגֶּה בְנִי בְזָרָה;    וּתְחַבֵּק, חֵק נָכְרִיָּה.כִּי נֹכַח, עֵינֵי השם דַּרְכֵי-אִישׁ;    וְכָל-מַעְגְּלֹתָיו מְפַלֵּס.עֲווֹנֹתָיו--יִלְכְּדֻנוֹ אֶת-הָרָשָׁע;    וּבְחַבְלֵי חַטָּאתוֹ, יִתָּמֵךְ.הוּא--יָמוּת, בְּאֵין מוּסָר;    וּבְרֹב אִוַּלְתּוֹ יִשְׁגֶּה. "

ועיין ולמד את הפרק, והזהר את חברך , שלא יתבולל, שלא ינתק את צאצאיו מהשרשרת של עם ישראל! "הוֹכֵחַ תּוֹכִיחַ אֶת-עֲמִיתֶךָ"  , אל תחפש סיבות ללמה הקשר הזה נכון ... הוא לא נכון, לא לעם ישראל (אם היא תתגייר רק בשביל להיות איתו ולא כי היא רוצה להיות יהודיה) ולא לו (שכך או כך הוא יקבל אישה שרחוקה ממקור ישראל גם אם היא תתגייר בגלל זה וגם אם לא ,שעלולה לגרור אותו עד לתרבות זרה ועבודה זרה ורעיונות זרים ולהרחיק אותו מהיהדות ולחנך את ילדיו לא להיות יהודיים כשאם היא היא תתגייר בלי הסיבה האמיתית הילדים שלה ירגישו את הבוז הפנימי שלה ליהדות וזה עלול לדבוק בהם ,או אם היא לא תתגייר הם פשוט יזדהו אוטומאטית עם הערבים ושונאי ישראל רוב הסיכויים ולא ירצו להיות יהודיים רוב הסיכויים)

LIONS OF JUDAH ARE AWAKEN , EAGER TO SPILL OUR ENEMIES BLOOD

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
יהודי מאוהב בערבייה
« להגיב #20 ב- : אפריל 23, 2010, 10:41:40 »
בס''ד
הבחור הזה הוא ליכודניק, כך שלא מדובר באיזה שמאלני. המשפחה שלו לא יודעת כלום על הקשר הזה... וגם המשפחה שלה.
עדן איסקוביץ

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
יהודי מאוהב בערבייה
« להגיב #21 ב- : נובמבר 15, 2011, 05:24:03 »
אם ליכודניקים כשרואים משהו שמתאים לכיס שלהם, והם מתפתים וזורקים כל ערך יהודי לאשפה, למה כשהם רואים משהו שמתאים לשטרונגול שלהם, שיתאפקו ויצמדו לעקרונות?
הקטע של הגיור לא בא בחשבון. מי שמתגייר/ת בשביל להתחתן הגיור לא תופס.
אם הבחור טוען שהוא ליכודניק והוא חושק בערבושה בקטע של "חושק". עוד מילא. הבנאדם לא שולט ביצרו. אבל לספר שהוא מאוהב בה? הבחור אידיוט!

תענוג לקרוא את דבריו של הבראיק. ציטוט יפה מחוכמתו הגדולה של שלמה שהיה לו ניסיון רב בדברים האלה והיה חכם וגדול מכולנו וידע היטב על מה הוא מדבר. מי שעושה את זה, צריך להסביר לו את השטות שבדבר. מי שמתעקש לדבוק באשה נכריה, ועוד בבת אויב, צריך לנתק איתו קשר.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
יהודי מאוהב בערבייה
« להגיב #22 ב- : נובמבר 19, 2011, 20:33:43 »
אז עכשיו גם הבנים הולכים לערביות?
יהודונים לא חסר.

יש לך בכלל מושג מה קורה בתל אביב לבדה? (אינספור יהודונים תופסים להם שיקסה בלונדינית, ולמרבה החרפה אף משוויצים בזה)

מכת ההתבוללות היא לא מנת חלקה של נשות ישראל (למרות שכאן אורבת סכנה מוחשית יותר משום שהגוי שנולד להם נחשב ליהודי), אלא מנת חלקו של כל העם.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק שמאלני ביותר

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • שמאל = שלום!
בעניין: יהודי מאוהב בערבייה
« להגיב #23 ב- : מאי 06, 2012, 21:25:42 »
כן. אני אותו החבר שמאוהב בערביה. מה הבעיה? יש פה גזענות? בוא'נה מי אתם תגידו לי? יש לכם בעיה? אתם כלכם גם רוצים חברה יפהפיה, אבל רק ערביות יכולות להיות ממש יפות. תמשיכו לקנא יא חבורת קנאים!

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "לדוד,ברוך ה׳ צורי,המלמד ידי לקרב,אצבעותי למלחמה"
בעניין: יהודי מאוהב בערבייה
« להגיב #24 ב- : מאי 06, 2012, 21:31:17 »
"רק ערביות יכולות להיות ממש יפות " ? ?
תעשה לי טובה,גם אנחנו וגם הערבים יודעים שערביה ממוצעת שקמה בבוקר דומה לגרגמל.
אף ערביה , יפה ככל שתהיה , לא תשתווה לקרסולייה של אישה יהודיה , רחמנית וטובת לב , בניגוד לחבורת ברברים אכזריים האלה שכבר הוכיחו שאין בהם חף מפשע האכזרות .
"בשרם בשר חמורים " , אם אתה דואג לחיים שלך , תפוס את הרגליים שלך וברח מהר מהשטנית הזאת ,שלא תירצח בעולם הזה , ותענש בעולם הבא , רמחנא ליצלן .
חסרות יהודיות יפות ?
בלי עין רעה , היהודיות הן הנשים היפות בעולם !
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .
"תכופות אנו נותנים בעצמנו לאויב את הכלים לכלותנו." - איזופוס.
"פייסן הוא אדם המאכיל תנין, בתקווה שהוא יאכל אותו אחרון." - וינסטון צ'רצ'יל
"קודם כל תהיינה העובדות בידיך, ואז תוכל לסלף אותן כאוות נפשך."- מרק טווין.