כתב נושא: אין מה לראות בטלוויזיה  (נקרא 1642 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
אין מה לראות בטלוויזיה
« ב- : אפריל 23, 2010, 16:00:12 »
בס''ד
לאחרונה שמתי לב שאין תוכניות איכות בטלויזיה הישראלית. כל תוכניות הראליטי המפגרות, כמו הסדרה המטומטמת ''האח הגדול'', אני לעיתים נדהם עד כמה המצב שלנו הדרדר... כל כך הרבה אנשים צופים בזבל הזה... מה לדעתכם גורם לכך?
עדן איסקוביץ

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
אין מה לראות בטלוויזיה
« להגיב #1 ב- : אפריל 23, 2010, 16:16:36 »
95% ממה שמשודר בטלוויזיה זה זבל...זימה,אלימות,לשון-הרע,דעות כוזבות. למעת ערוץ8,ערוץ ההיסטוריה וערוצי הספורט למיניהם שאלו הערוצים היחידים שאני מעריך.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אין מה לראות בטלוויזיה
« להגיב #2 ב- : אפריל 23, 2010, 16:26:49 »
דווקא יש היום קבוצה של סרטי אימה טובים כמו הטינה יום שישי ה13(2009)התאום והקצב..תלוי מה כל אחד אוהב פשוט
אל תצביע תשפיע

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אין מה לראות בטלוויזיה
« להגיב #3 ב- : אפריל 23, 2010, 16:33:24 »
הצצתי פעם אחת בתוכנית האינפנטילית הזאת הפח הגדול, והגעתי למסקנה שהורה שנותן לילד שלו לראות תוכנית על הכנסת חבורה של בבונים שכל אחד מהם אינדיבידואל בפני עצמו ואחד דביל יותר מהשני וכולם תחת תקרה אחת, מפקיר את חינוך ילדיו בצורה בלתי ניתנת לתיאור, מאז יש לך את הילדים האלה שמחקים את כל הדמויות הדביליות מהתוכנית, ומשתמשים בכינויי גנאי גזעניות חדשות כגון: "פרידמן" = אשכנזי (מסריח) "בובליל" = מזרחי (פרמיטיבי) ועוד כהנה וכהנה, כך שלא רק שהתוכנית הזאת דבילית ומסריחה בנוסף היא גם משחיתה ומורידה את רמת האינטליגנציה של הדור הזה, וכמובן שהכל שווה בשביל בצע כסף.
אתה צודק באמת אין מה לראות בטלויזיה, ותוכניות כמו הפח הגדול ו"הישרדות" זה בדיוק תוכניות מהסוג שהוציאו  לי את החשק מלראות טלוויזיה, היום אני אפילו לא פותח את הטלוויזיה בשביל לראות חדשות וטוב שכך וכן ירבו כמוני כי משודר היום בטלוויזיה הישראלית (ובערוץ 2 וערוץ 10 בפרט) תוכניות שאני מתקשה מאוד להבין איך בני אדם עם אינטילגנציה מינימלית יכולים להנות מצפייה בהם.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
אין מה לראות בטלוויזיה
« להגיב #4 ב- : אפריל 23, 2010, 16:42:52 »
הצצתי פעם אחת בתוכנית האינפנטילית הזאת הפח הגדול, והגעתי למסקנה שהורה שנותן לילד שלו לראות תוכנית על הכנסת חבורה של בבונים שכל אחד מהם אינדיבידואל מסוג אחר תחת תקרה אחת, מפקיר את חינוך ילדיו בצורה בלתי ניתנת לתיאור, מאז יש לך את הילדים האלה שמחקים את כל הדמויות הדביליות מהתוכנית, ומשתמשים בכינויי גנאי גזעניות חדשות כגון: "פרידמן" = אשכנזי (מסריח) "בובליל" = מזרחי (פרמיטיבי) ועוד כהנה וכהנה, כך שלא רק שהתוכנית דבילית ומסריחה בנוסף היא גם משחיתה ומורידה את רמת האינטליגנציה של הדור הזה, וכמובן שהכל שווה בשביל בצע כסף.
אתה צודק באמת אין מה לראות בטלויזיה, ותוכניות כמו הפח הגדול ו"הישרדות" זה בדיוק תוכניות מהסוג שהוציאו  לי את החשק מלראות טלוויזיה, היום אני אפילו לא פותח את הטלוויזיה בשביל לראות חדשות וטוב שכך וכן ירבו כמוני כי משודר היום בטלוויזיה הישראלית (ובערוץ 2 וערוץ 10 בפרט) תוכניות שאני מתקשה מאוד להבין איך בני אדם עם אינטילגנציה מינימלית יכולים להנות מצפייה בהם.
צודק, התכנים של היום כ"כ משחיתים. אני חושב שצפיה\אי צפיה בטלוויזיה (מוקצה מחמת מיאוס) זהו עניין מוסרי וחינוכי מאשר דתי הטלוויזיה כיום שורצת תכנים לא צנועים (בלשון המעטה)שגם לא דתיים לא צריכים להיחשף אליהם ולא זו בלבד אלא יש בה אלימות שקרים הוצאות דיבה פפארצי(רכילות) ומה לא.. צריך להיות ממש משועמם ומטומטם (סליחה לכל מתחסדי הטלוויזיה) כדי לשבת ולצפות בה.
ניתן להבין את בעיות הנוער של היום (אלימות קללות פורנו...) החשיפה לתכנים בטלוויזיה מסבירה כבר הכל.
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אין מה לראות בטלוויזיה
« להגיב #5 ב- : אפריל 23, 2010, 16:53:33 »
צודק, התכנים של היום כ"כ משחיתים. אני חושב שצפיה\אי צפיה בטלוויזיה (מוקצה מחמת מיאוס) זהו עניין מוסרי וחינוכי מאשר דתי הטלוויזיה כיום שורצת תכנים לא צנועים (בלשון המעטה)שגם לא דתיים לא צריכים להיחשף אליהם ולא זו בלבד אלא יש בה אלימות שקרים הוצאות דיבה פפארצי(רכילות) ומה לא.. צריך להיות ממש משועמם ומטומטם (סליחה לכל מתחסדי הטלוויזיה) כדי לשבת ולצפות בה.
ניתן להבין את בעיות הנוער של היום (אלימות קללות פורנו...) החשיפה לתכנים בטלוויזיה מסבירה כבר הכל.
נכון מאוד, זה לא צריך להיות עניין דתי כי אני בעצמי בכלל לא דתי ואני בכל זאת מבין שזה מטומטם, ואחד הבעיות היותר חמורות היום בחברה הישראלית זו הגישה המוטעית של "צריך להיות דתי כדי להבין שזה לא חינוכי" או משהו כזה..

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אין מה לראות בטלוויזיה
« להגיב #6 ב- : אפריל 23, 2010, 17:18:42 »
זה שאתה צופה במשהו לא מחייב שזה דווקא ישפיע עליך ואין בעיה לצפות ולהינות מתוכניות כמו האח הגדול(למרות שהעונה הנוכחית הייתה גרועה)סך הכל זה דיי נחמד לראות אותם מתחרפנים ואז רבים אחד עם השני בגלל הלחץ של להיות תקוע שם במשך חודשים מבלי יכולת לצאת :old_grin:..
אל תצביע תשפיע