סקר

מה דעתכם עליהם?

סוטים וחולי-נפש
16 (51.6%)
נורמאלים לחלוטין
3 (9.7%)
עברו שטיפת-מח
4 (12.9%)
נולדו ככה
5 (16.1%)
אין לי דעה בנושא
3 (9.7%)

סך הכל הצבעות: 0

כתב נושא: הומואים/לסביות/טרנסג'נדרים ושאר הסוטים למיניהם  (נקרא 16320 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
איך צריכים לנהוג בהם לפי דעתכם?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הומואים/לסביות/טרנסג'נדרים ושאר הסוטים למיניהם
« להגיב #1 ב- : אפריל 14, 2010, 15:00:25 »
אני חשבתי לתת הזדמנות שנייה לכל חולה כזה.

אם הוא רציני ומוכן להודות בסטייתו וחטאו אז הוא יישלח לטיפול וכאשר יחלים, יכול לחזור לחברה הבריאה.

אם הוא חוזר לסורו ואינו מוכן לקבל טיפול או לא חושב שיש לו בעיה, הפתרון הטוב ביותר לדעתי - הגליה.
ניצור אי או אזור מבודד שאליו יישלחו כל האומללים האלו ושייחיו ביינם לבין עצמם, נראה איך הם יסתדרו  . . .

בכל מקרה צריך להתפלל ולקוות לרפואתם.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #2 ב- : אפריל 14, 2010, 15:07:10 »
צריך להבין פעם אחת מול מה אנחנו מתמודדים:
משיכה מינית של אדם לבן מינו היא סטייה ככל הסטיות.
אם החברה מקבלת את ההומואים והלסביות ושאר החולים למיניהם אז למה הופכים את הפדופילים לחולים שצריכים טיפול כימי ושמים אותם במוסדות למיניהם?
החברה צריכה להסתכל על עצמה ולשאול: למה אלה נחשבים נורמלים ואלה נחשבים סוטים? הרי שתי קבוצות האנשים האלו סוטים מדרך הטבע.
למה קבוצה אחת מקבלת גיבוי מהחברה והשנייה נחשבת למצורעת?
אני חושב שצריכים להציע את האפשרות של טיפול כימי להומואים כמו שמציעים אותו לפדופילים (אם זה עוזר לפדופיל אז זה כנראה יעזור גם לאותו הומו).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : אפריל 14, 2010, 15:20:38 »
בס''ד

ברור שהם סוטים וחולי נפש. אך לא מעט מהם לא רוצים להיות הומואים. אני עוזר שלושה כעת בפורום האנגלי - גוי אחד ושני יהודים ר''ל. שלושתם היו הומואים פעילים ר''ל והם מאוד רוצים להמנע מזה. אחד מהם כבר הצהיר בפורום שהוא הומו אבל הוא ויתר על הומוסקסואליות 10 חודשים כבר כתוצאה מהתוכניות שאנו עושים באנגלית כל שבוע שנקראות ASK JTF ("שאלו את הימין האמיתי" באנגלית).

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : אפריל 14, 2010, 15:24:20 »
אם החברה מקבלת את ההומואים והלסביות ושאר החולים למיניהם אז למה הופכים את הפדופילים לחולים שצריכים טיפול כימי ושמים אותם במוסדות למיניהם?
החברה צריכה להסתכל על עצמה ולשאול: למה אלה נחשבים נורמלים ואלה נחשבים סוטים? הרי שתי קבוצות האנשים האלו סוטים מדרך הטבע.
אני חושב שצריכים להציע את האפשרות של טיפול כימי להומואים כמו שמציעים אותו לפדופילים (אם זה עוזר לפדופיל אז זה כנראה יעזור גם לאותו הומו).

ההבדל הקטן הוא : פדופיל פוגע בילדים תמימים ואילו הומואים/לסביות מכסימים ומבצעים את סטייתם במודע ותוך כדי בחירה חופשית ...
צריך לחלק את ירושלים ,אנחנו למעלה והם למטה . . .

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #5 ב- : אפריל 14, 2010, 15:30:56 »
חיים אז למה המנהיגים של ההומואים וגם המדע טוענים שהומו לא יכול להפוך לסטרייט ולהשתנות?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #6 ב- : אפריל 14, 2010, 16:11:55 »
איך צריכים לנהוג בהם לפי דעתכם?

עובדים על זה.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : אפריל 14, 2010, 16:22:10 »
מדובר בעניין חברתי-פוליטי לחלוטין.

מרבית פעילי ארגוני הסוטים פעילים גם בארגוני שמאל קיצוני.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #8 ב- : אפריל 14, 2010, 16:24:06 »
יו"ר האגודה לזכויות-האזרח חגי אלעד יש"ו היה יו"ר הבית-הפתוח בירושלים....זה אומר משהו? הוא תומך בערבים ובאנרכיסטים השמאלנים שמתפרעים בשכונת שמעון-הצדיק.
האלקשי זה אומר משהו?

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : אפריל 14, 2010, 17:22:04 »
הם אנשים נורמאלים לכל דבר פשוט נמשכים לבני מינם,צריך לעזוב אותם בשקט פשוט.
אל תצביע תשפיע

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : אפריל 14, 2010, 19:03:02 »

אתה עושה צחוק  או שאתה באמת לא מבין את ההבדל?

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #11 ב- : אפריל 15, 2010, 01:25:48 »
נדמה לי שדנו בנושא הזה אין ספור פעמים כבר.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #12 ב- : אפריל 15, 2010, 05:05:19 »
הם אנשים נורמאלים לכל דבר פשוט נמשכים לבני מינם,צריך לעזוב אותם בשקט פשוט.
להגיד שהם נורמלים זה כמו להגיד שהיטלר היה נורמלי .

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : אפריל 15, 2010, 07:19:20 »
נדמה לי שדנו בנושא הזה אין ספור פעמים כבר.
צודק.!!

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #14 ב- : אפריל 15, 2010, 09:25:32 »
להגיד שהם נורמלים זה כמו להגיד שהיטלר היה נורמלי .

אם 2 אנשים עושים מה שהם רוצים בחדר השינה שלהם, לבד, ומתפקדים בחברה הנורמטיבית ללא פגיעה באיש, אני לא רואה מה הבעיה עם זה.
ככה שההשוואה כאן לא במקום.
להבדיל מפדופיל כמו שכתב כאן אחד המשתמשים, שפעולתו לא צריכה להיות מגונה עקב כך שזה "מגעיל", או עקב העובדה שמדובר בסטייה מנורמה החברתית, אלא הפגיעה
בקטין/קטינה, והשלכה של תפקוד מיני לקוי בהמשך חייו של אותו קטין/קטינה, וזאת על פי ההתפתחות שטרם הסתיימה אצל אותו קטין/קטינה(מה שגורם לניצול).

מה שמצחיק, שאתם(והחברה הדתית בפרט) זועקים לשמיים על "הסטייה המינית" הזאת, בעוד שכמות הזוגות החילוניות(ההטרוסקסואליות) שמקיימים יחסי מין בדרך המיושנת(אזי גבר ואישה המקיימים יחסי מין בלבד לצורך ריבוי הטבעי) הולך וקטן.

כמו שאמרתי על זה תאורטית אפשר לטפל, ואולי יום אחד לא יהיה יותר את הבעיה של פדופיליה או הומוסקסואליות.

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #15 ב- : אפריל 15, 2010, 10:08:33 »
אם 2 אנשים עושים מה שהם רוצים בחדר השינה שלהם, לבד, ומתפקדים בחברה הנורמטיבית ללא פגיעה באיש, אני לא רואה מה הבעיה עם זה.
ככה שההשוואה כאן לא במקום.
להבדיל מפדופיל כמו שכתב כאן אחד המשתמשים, שפעולתו לא צריכה להיות מגונה עקב כך שזה "מגעיל", או עקב העובדה שמדובר בסטייה מנורמה החברתית, אלא הפגיעה
בקטין/קטינה, והשלכה של תפקוד מיני לקוי בהמשך חייו של אותו קטין/קטינה, וזאת על פי ההתפתחות שטרם הסתיימה אצל אותו קטין/קטינה(מה שגורם לניצול).

מה שמצחיק, שאתם(והחברה הדתית בפרט) זועקים לשמיים על "הסטייה המינית" הזאת, בעוד שכמות הזוגות החילוניות(ההטרוסקסואליות) שמקיימים יחסי מין בדרך המיושנת(אזי גבר ואישה המקיימים יחסי מין בלבד לצורך ריבוי הטבעי) הולך וקטן.

כמו שאמרתי על זה תאורטית אפשר לטפל, ואולי יום אחד לא יהיה יותר את הבעיה של פדופיליה או הומוסקסואליות.

הבעיה מתחילה שזה יוצא מחדר המיטות ונהפך לגאווה (במקום בבושה בחדר המיטות) ומשם ועד למצעד טועבה בעיר הקודש (למען חופש הביטוי ,כמובן ..)המרחק לא רב ...
הבעיה היא שמנסים לעשות נורמליזציה של הרעיון ההומו/לסבי ... מציגים אותו כדבר נורמלי ואפילו מת גאים בו ,  :old_WTF_Aza: יש על מה להתגאות ?!

צריך לחלק את ירושלים ,אנחנו למעלה והם למטה . . .

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #16 ב- : אפריל 15, 2010, 10:38:50 »

הבעיה מתחילה שזה יוצא מחדר המיטות ונהפך לגאווה (במקום בבושה בחדר המיטות) ומשם ועד למצעד טועבה בעיר הקודש (למען חופש הביטוי ,כמובן ..)המרחק לא רב ...
הבעיה היא שמנסים לעשות נורמליזציה של הרעיון ההומו/לסבי ... מציגים אותו כדבר נורמלי ואפילו מת גאים בו ,  :old_WTF_Aza: יש על מה להתגאות ?!

מאותה סיבה שיש להתגאות בזה שאתה יהודי, זה צורך אנושי להתקבל כאיך שאתה.
למה שההומו התבייש בזה שהוא הומו?
כי אתה קבעת?
וחוץ מזה זה צביעות, לבוא ולהגיד, שזה בחדר המיטות, ששם מבצעים את כל האקט שנוגד את התורה, זה בסדר, אבל שעושים איזה מצעד זה כבר עובר את הגבול?
רק הוא למעלה מבין את ההיגיון שלכם.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #17 ב- : אפריל 15, 2010, 10:44:45 »
אני רוצה לתת לך עוד סיבה למה הומו צריך להתבייש שהוא כזה. לא יודע אם זה נאמר פה באחד הדיונים.

אצל סוטי המין האלו, ואני משוכנע שתסכים איתי, הכל פרוץ. אלו אנשים חולי מין בצורה קיצונית.

אין אצלם זוגיות ארוכה, כל אחד פורק את היצר המיני שלו על מי שמתחשק לו. אלו אנשים זנותיים ביותר, ומצעד

הסוטים (מצעד הגאווה) רק מוכיח את זה.

אני בטוח שיעשו בדיקה מהם אחוזי הזוגיות אצל סוטי מין לעומת אחוזי הזוגיות בקרב אנשים נורמאליים, יגלו שהאחוז

של הסוטים שנמצאים בקשר זוגי הוא נמוך בהרבה.

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #18 ב- : אפריל 15, 2010, 11:11:28 »
אני רוצה לתת לך עוד סיבה למה הומו צריך להתבייש שהוא כזה. לא יודע אם זה נאמר פה באחד הדיונים.

אצל סוטי המין האלו, ואני משוכנע שתסכים איתי, הכל פרוץ. אלו אנשים חולי מין בצורה קיצונית.

אין אצלם זוגיות ארוכה, כל אחד פורק את היצר המיני שלו על מי שמתחשק לו. אלו אנשים זנותיים ביותר, ומצעד

אני בטוח שיעשו בדיקה מהם אחוזי הזוגיות אצל סוטי מין לעומת אחוזי הזוגיות בקרב אנשים נורמאליים, יגלו שהאחוז

למה בחברה החילונית ה"נורמאלית" זה יותר טוב? להיות חרמן שמחפש כל היום אחר בנות ו"זיונים" זה נורמה לכל דבר,אז איך הם "נורמאלים" וההומואים לא?.
אל תצביע תשפיע

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #19 ב- : אפריל 15, 2010, 11:23:56 »
למה בחברה החילונית ה"נורמאלית" זה יותר טוב? להיות חרמן שמחפש כל היום אחר בנות ו"זיונים" זה נורמה לכל דבר,אז איך הם "נורמאלים" וההומואים לא?.

בסופו של דבר, לדעתי, גם "החרמן" מחפש לעצמו זוגיות ולא סתם בחורה לספק את היצר המיני שלו. זה נכון כמעט לחלוטין.

אצל הסוטים זה בדיוק הפוך זה לא כך כמעט תמיד. אני בטוח שאם תבדוק את הנושא תגלה שזה נכון.

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
הומואים/לסביות/טרנסג'נדרים ושאר הסוטים למ
« להגיב #20 ב- : אפריל 15, 2010, 11:47:29 »
בסופו של דבר, לדעתי, גם "החרמן" מחפש לעצמו זוגיות ולא סתם בחורה לספק את היצר המיני שלו. זה נכון כמעט לחלוטין.

אצל הסוטים זה בדיוק הפוך זה לא כך כמעט תמיד. אני בטוח שאם תבדוק את הנושא תגלה שזה נכון.
אתה מכליל בינתיים רוב הסוטים הם סטרייטים בכלל והרבה מהם לא היו כמעט בזוגיות אחת בהם אהבו את הבת זוג ולא בגדו בה,סוטים יש בכל מקום ובכל קבוצה זה לא קשור לנטיה מינית,יש הרבה הומואים שמחפשים זוגיות ומשפחה ויש הרבה סטרייטים שהדבר היחיד שמענין אותם זה ללכת לאיזה בר להזדיין אם איזה אחת בשירותים..
אל תצביע תשפיע

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #21 ב- : אפריל 15, 2010, 12:09:09 »
אתה מכליל בינתיים רוב הסוטים הם סטרייטים בכלל והרבה מהם לא היו כמעט בזוגיות אחת בהם אהבו את הבת זוג ולא בגדו בה,סוטים יש בכל מקום ובכל קבוצה זה לא קשור לנטיה מינית,

*הבהרה : בדיון הזה, כל פעם שאני משתמש במילה סוטים או חולים, הכוונה היא להומואים או לסביות או דו מיניים. אני לא מתכוון לפדופילים וכאלה, למרות שגם הם סוטים.

יש הרבה הומואים שמחפשים זוגיות ומשפחה ויש הרבה סטרייטים שהדבר היחיד שמענין אותם זה ללכת לאיזה בר להזדיין אם איזה אחת בשירותים..

תשמע, אני מציע לך לערוך סקר פשוט. קח 100 סוטים (הומואים לסביות ודו מיניים) וקח 100 אנשים נורמליים (סטרייטים).
שאל את כולם שתי שאלות :
1. כמה מכם בעד מוסד הנישואים ?
2. כמה מכם מתכוונים להינשא בעתיד ?

אני מניח שאצל הסוטים והחולים הפילוח של תוצאות הסקר יהיו כך :
בין 50%-70% יענו לך שתי תשובות שליליות.
עוד כ 20%-25% יענו לך תשובה חיובית אחת (שהם בעד מוסד הנישואין)
השאר - כ 5%, יענו לך שתי תשובות חיוביות (וגם זה בהגזמה)

אצל האנשים הבריאים והנורמליים (סטרייטים) המצב יהיה בדיוק הפוך מבחינת התשובות.

עכשיו בו נבחן את התשובות לפי מה שידוע לנו על העולם. מוסד הנישואין הוא נורמה חברתית שמהווה מסגרת מחייבת
לזוג שרוצה לקיים חיים בריאים ואיכותיים. על ההנחה הזו אני מניח שאתה לא תערער. 

אם כך איך נתסכל על הסוטים ?
תשובה : בצורה הפוכה - אנשים חסרי נורמה חברתית שבורחים ממחויבות וממסגרת רצינית ואינם מעוניינים בחיים בריאים, כי
כל מה שמעניין אותם זה פורקן ליצר המיני שלהם.

אני מקווה ששכנעתי אותך במה שרשמתי, וכל זה בלי אף מילה על האיסור של הדת.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #22 ב- : אפריל 15, 2010, 13:24:04 »

אז רגע שאני יבין, אם יש לך זוג הומוסקסואלים שחיים באושר ואושר, ולהם אפילו ילדים(שגודלים להיות סטרייטים) אז הם לא סוטים?

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #23 ב- : אפריל 15, 2010, 13:28:09 »
יש הרבה הומואים שחיים בזוגות ונאמנים אחד לשני וגם אם האחוזים שאתה אומר היו נכונים זה לא היה אומר יותר מידי.
אל תצביע תשפיע

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #24 ב- : אפריל 15, 2010, 13:41:09 »
אז רגע שאני יבין, אם יש לך זוג הומוסקסואלים שחיים באושר ואושר, ולהם אפילו ילדים(שגודלים להיות סטרייטים) אז הם לא סוטים?

גם הם סוטים לכל דבר ועניין. ההסבר שאני נתתי, לגבי זה שהומואים הם אנטי מסגרת נורמלית, היה הסבר נוסף כדי לשכנע את המשתמש 500sw
כי הוא לא קיבל את ההסברים האחרים.

עצם המשיכה לאותו מין כמו שלך הוא סטייה חמורה שיש לטפל בה. שוב, בלי אף מילה על האיסור הדתי.