כתב נושא: חבר'ה הייתם רוצים פח כזה מגניב?  (נקרא 11701 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
חבר'ה הייתם רוצים פח כזה מגניב?
« להגיב #50 ב- : אפריל 15, 2010, 12:34:01 »
דיי לריב ולהשמיץ סתם הגזמתם,אני לא יודע למה אתה אומר ששרית היא מישהו שקילל אותך פה בפורום ולמה בכל זאת היא מציגה את עצמה כימנית ומגיבה פה אבל דיי אם זה.
אל תצביע תשפיע

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #51 ב- : אפריל 15, 2010, 17:12:13 »
ממש מוזר כל מה שקורה\קרה פה איני יודע מהי האמת המוחלטת לגביה אבל משהו אחד אני רוצה לדעת ולהבין, והרי אם מה שאמרת נכון (ושרית שמאלנית\עוזי זלכה או כל דבר אחר שתכנה) למה שרית תרמה ועזרה (לא חשוב כמה)  לפורום והציגה את דעותיה הימניות והזדהתה כימנית?
ובנוסף, אם זה באמת(כאיך שאתה חושב) עוזי זלכה, אז מדוע אתה לא מפרסם את האמת עליה והרי זה יהיה עליו?

זה ממש מוזר ואני חושב שכל עוד אין הוכחה מוצקת היא "זכאית". :old_huh: :old_undecided:

חיים לא אמר ששרית היא עוזי זלכה..

מנותק adirx2

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #52 ב- : אפריל 18, 2010, 12:24:12 »
זה מצחיק והכל, אבל תעשו את ההפרדה בין צחוק לבין רצינות.
מי שרציני בקטע הזה ובאמת רשם את זה מתוך שנאה הוא מפגר, בגלל אנשים כמוהו הימין מוצג כצד של אנשים יותר פרימיטביים והשמאל לעומת זאת כצד של סטודנטים ושל אנשים משכילים.
אפשר להיות ימני קיצוני (וגם אני כזה) אבל הדברים האלה לא מוסיפים ולא עוזרים בשום דבר.
אם אתם נוקטים באיזה צעד, תעשו טובה, שיהיה למטרה כלשהי ולא בשביל להגדיל את השנאה עוד יותר כמו מטומטם

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בעניין: חברה הייתם רוצים פח כזה מגניב?
« להגיב #53 ב- : נובמבר 04, 2013, 23:26:59 »
זה מצחיק והכל, אבל תעשו את ההפרדה בין צחוק לבין רצינות.
מי שרציני בקטע הזה ובאמת רשם את זה מתוך שנאה הוא מפגר, בגלל אנשים כמוהו הימין מוצג כצד של אנשים יותר פרימיטביים והשמאל לעומת זאת כצד של סטודנטים ושל אנשים משכילים.
אפשר להיות ימני קיצוני (וגם אני כזה) אבל הדברים האלה לא מוסיפים ולא עוזרים בשום דבר.
אם אתם נוקטים באיזה צעד, תעשו טובה, שיהיה למטרה כלשהי ולא בשביל להגדיל את השנאה עוד יותר כמו מטומטם
גם שמאלנים לאשפה וחסל ;D
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!